Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    evet organize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    elıff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal 125zn/sıyah
    Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaff sormain arkadaslar diger MT ler nerdelse kalkmis gidiyoo biz dahaa yolaa çikamadiik
    kalkmış gido diil donuolar bile uyanın lennnnnnnnnn

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    ya organize olursanız ben sevinirim sizin adınıza arkanızdan el sallıcam. . .

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bence yorum yapmadan önce ilgili topicleri inceleseniz en azından bi fikir sahibi olursunuz

bildiğiniz üzere muratebesek arkadasımızı öncü olarak sectik ama kendisi gelemeyecegini bildirdi

benden daha öncede bu işi organize etmem konusunda talep geldi ama ben bu sorumluluğu almak istemiyorum

biz cumartesi günü17/03/2007 saat sabah 06:30 civarı görkem preation+1 ve ben yola cıkıcaz cadır kurucaz bize katılmak isteyen istanbul mt den diğer arkadaslar bu programa uyarmı bilmiorum listeyi birazdan eklerim

motorize deli evet hafta sonu bursaya gidicem baska gelmek isteyen varsa belirtsin uludagda sucuk ekmek yiyip bursa mt ile tanısıp dönücez

Motosikleti
    mondıal 125zn/sıyah
    hımm peki peki sustum ben

Motosikleti
    zat150
    deer hafta sonu dediğiniz hangi hafta sonu (hangi gün dahildir bu soruya)
    bide ben pek tahmin etmiorum sorunsuz bi zat gidermi bursaya bu
    bu ikibuçuk soruma cevap verirsen çok memnun olurum

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bence yorum yapmadan önce ilgili topicleri inceleseniz en azından bi fikir sahibi olursunuz

bildiğiniz üzere muratebesek arkadasımızı öncü olarak sectik ama kendisi gelemeyecegini bildirdi

benden daha öncede bu işi organize etmem konusunda talep geldi ama ben bu sorumluluğu almak istemiyorum

biz cumartesi günü17/03/2007 saat sabah 06:30 civarı görkem preation+1 ve ben yola cıkıcaz cadır kurucaz bize katılmak isteyen istanbul mt den diğer arkadaslar bu programa uyarmı bilmiorum listeyi birazdan eklerim

motorize deli evet hafta sonu bursaya gidicem baska gelmek isteyen varsa belirtsin uludagda sucuk ekmek yiyip bursa mt ile tanısıp dönücez

HMMM simdiden sucuk koktu

İSTANBUL

dostdark
    eserkose
    mesut51
    sunflorist
    cloud
    darkdiamond
    deer 152 cadır 17/03/2007 sabah hareket edelim 06:30 hareket saati
    praetorian +1 cadır 17/03/2007 sabah erken hareket 06:30
    Gorkem cadır 17/03/2007 sabah erken hareket 06:30
    pseudo akrabada 17/03/2007 sabah hareket 06:00 kadıköy
    berkforce
    ilker koparal
    unfortunate
    aybiketa +?
    Arbetus + 1
    desperadost
    jameika 34
    motorize deli
    nejdet
    teksavascı
    metehan
    trattataa +1
    YUSUF COŞAR
    blue black +1
    gabe
    muratebesek
    kasvet

elif söylediklerimiz yanlıs anlama yukarıdaki liste için pseudo bi acıklama yaparsa çanakkale sayfasındaki gibi herkes anlıyacaktır sanırım

bursa gezisi bu hafta sonu olacak 04/03/2007 sabah cıkıp uludaga gidicem artcı olarak motorize delide benle geliyor baska gelmek isteyenler varsa bildirsin zat ta gider immigrant merak etme

Motosikleti
    arkadaslaar bu aksam saat 20:00 Bakirköy/caruselin önünde bulusma vaaar herkeji beklerizz

ewet arkadaslar motorize delinin de dediği gibi bu aksam istanbul mt olarak bakırköy carusel de bulusuyoruz gelcek olanalar haber versin ona göre bekleme yaparız ben kırklareliden gelicegim için biraz gec kalabilirm görüşmek üzere

Motosikleti
    zat150
    izinde değişiklik yapabilirsem arkadan takip ederim bende o zaman bursaya kadar yarın haber veririm. . . iyi de olur bea.. .
    yalnız pazar yağışlı dıolar bilmem doğrumu

Motosikleti
    mondıal 125zn/sıyah
    oo biz uyuolar diodukta ne gusel baksana programlara iyi eylenceler şimdiden herkeze;)

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    caruselin önünde buluşacak arkadaşlara bir uyarı : trafik denetimde artık belediye zabıtalarıda var ve hemen bağlıyorlar 1000 ytl patlıyormuş hbr olsun banada az evvel bilgi geldi ( tabi eksiği olmayanalara herhangi bir sorun yok )

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    özgür geçen hafta bursa yapıp gelicektin bir hafta zor sabır ettin bu arada pınarhisar yapıp geldin maşşallah doğrusu
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hafta sonu Bursa ya gidecek arkadaşlar lütfen hava koşullarına hazırlıklı olarak gidin ve dikkatli olun... Keyifli geziler...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Motosikleti
    hyosung rt125 karion

istanbul [mt] katılımcı listesi oluşturulması

İSTANBUL

dostdark
    eserkose
    mesut51
    sunflorist
    cloud
    darkdiamond
    deer 152 cadır 17/03/2007 sabah hareket edelim 06:30 hareket saati
    praetorian +1 cadır 17/03/2007 sabah erken hareket 06:30
    Gorkem cadır 17/03/2007 sabah erken hareket 06:30
    pseudo akrabada 17/03/2007 sabah hareket 06:00 kadıköy
    berkforce
    ilker koparal
    unfortunate
    aybiketa +?
    Arbetus + 1
    desperadost
    jameika 34
    motorize deli
    nejdet
    teksavascı
    metehan
    trattataa +1
    YUSUF COŞAR
    blue black +1
    gabe
    muratebesek
    kasvet

elif söylediklerimiz yanlıs anlama yukarıdaki liste için pseudo bi acıklama yaparsa çanakkale sayfasındaki gibi herkes anlıyacaktır sanırım
    arkadaşlar listeyi özgür başlattı ama bana attı artık anlatalım bari
    sistem şu: çadır kuracak olanlar kırmızı renk, kalacak bir yakını olanlar yeşil renk ve otelde kalacak olanlar zevkine göre başka bir renk olacak herkes listenin son haline kendi değişikliklerini yazıp bütün listeyi mesaj atacak. tabi renk dışında hareket zamanı ve yerini de ekleyecek. bir süre sonra herkesin değişiklikleri eklenmiş olacak ve final listeyi elde etmiş olacağız hadi başlayın bakalım

not: listeyi değiştirirken kopyala-yapıştır yapmayın, bütün isimleri baştan tek tek renklendirmek gerekiyor, alıntı yaparak sadece kendi isminize renk verin, sonra "QUOTE" zımbırtılarını silin ki sizden sonrakiler sizin mesajdan alıntı yaparken listeyi görebilsinler.
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

Motosikleti
    Hooooop syn istanbul mt sakinleri ii organizesiniz bu aksam caruselde bulusucaktık kimse yoktu sertaç ben ve çiçek ordaydık çiçek biraz kalıp ayrıldı özgür geldi takıldık vs. vs. vee asıl konuya gelim

Arkadaslar niyeti bozduk özgür ve ben taşta karda yağsa gidiyoz bursaya sucuk yemeğe
    Pazar günü saat8:30 hareket edicez ben yarın öğlene kadar istanbuldan gelcekler için buluşma noktası sölicem. 8:30 buluşma yerinde olucaz ve 8:45e kadar bekleyip basıp gidicez benim cep numaram 05358734155 geliyorum yoldayım diyenlere tabiki tolerans göstericez ve beklicez.
    Dediğim gibi buluşma yerini yazıcam yarın öğlene kadar.Anadolu yakasından gelcek ler olursa köprü çıkışı falan karşılarlar bizi ve takılırlar basar gideriz gezer sucuk mucuk yer geliriz... ii geceler

Not:Telime sapıklık yapmayın heaaa

HUUU HUU kimse yokmi orda yaf hala uyuyonusmu oglen oldu nirdeysee millet bak gidios yariin çanakkale gezisi öncesi antreman da yapmis oluruz

@immigrant zaten gidecegimiz motosikletler küçük cc motosikletler oldugu için ortalama bi hızda gideriz

@eliff biz uyumuyoruzda istanbul mt den pek bi destek gelmior dün akşam biraz gec geldim ama kırklareliden geldiğim düşünülürse pek sorun olmaz sanırım sagolsun arkadaslar beklemiş çiçek te gelmiş kzı geliyor sürekli ama bakıyor 2 kişi den itibaren oldugunu görünce tabiki biraz takılıp gidiyor

diğer üyelerinde katılımıyla aslında hareketlenebilir istanbul mt

@unfortunate ve @ozturk_setac uyarılarınız için teşekkürler

@eroldayı ne yapalım erol abi yollar bos kalmasın

@pseudo tekrar yazdıgın için teşekkürler sanırım canakkaleye gelecek olanlar durumu anlamıstır ve en kısa zamanda isimlerini ve ne zaman yola cıkacaklarını ve nasıl konaklıyacaklarını güncellerler

@motorize_deli fırat su an itibariyle gidicek olan kişiler 3 kişi bide bizim laz oglu ahmete haber vericez gelirse oda gelir

suan için buluşma noktamız g.o.paşa ama baska arkadaslar gelicem derse onlarla ortak bi nokta belirleriz

Motosikleti
    @immigrant zaten gidecegimiz motosikletler küçük cc motosikletler oldugu için ortalama bi hızda gideriz

@eliff biz uyumuyoruzda istanbul mt den pek bi destek gelmior dün akşam biraz gec geldim ama kırklareliden geldiğim düşünülürse pek sorun olmaz sanırım sagolsun arkadaslar beklemiş çiçek te gelmiş kzı geliyor sürekli ama bakıyor 2 kişi den itibaren oldugunu görünce tabiki biraz takılıp gidiyor

diğer üyelerinde katılımıyla aslında hareketlenebilir istanbul mt

@unfortunate ve @ozturk_setac uyarılarınız için teşekkürler

@eroldayı ne yapalım erol abi yollar bos kalmasın

@pseudo tekrar yazdıgın için teşekkürler sanırım canakkaleye gelecek olanlar durumu anlamıstır ve en kısa zamanda isimlerini ve ne zaman yola cıkacaklarını ve nasıl konaklıyacaklarını güncellerler

@motorize_deli fırat su an itibariyle gidicek olan kişiler 3 kişi bide bizim laz oglu ahmete haber vericez gelirse oda gelir

suan için buluşma noktamız g.o.paşa ama baska arkadaslar gelicem derse onlarla ortak bi nokta belirleriz
    Haklisin kardesiim
    yaf dier mt ler fink fink gezior bis evde pineklioss hadi millet actioon actiooon herkeji beklios bursaya (come on & follow meeeeeeeee)

olm fırat türkçe yaz be anlamıyom cok gücüme gidiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler