Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    yok yok yok abi hic olmazsa tel edin haberimiz olsun bizde oraya gelirdik. ben anlamam bi kola borclusunuz anlamam
    motociklet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Arkadaslar bisi önericem..!
    Simdi bis bi motoziklet sitesnin üyeleriyis. Klup gibi bisi dimii..?
    çesitli faaliyetyerimiz var, yaa nasil anlatacam bilmiyom
    Kendimisi resmi olarak bi kulup haline getirsek bi lokalimiz falan olsa aksamlari hafta sonlari takilebilcegimiz. Tabi bu konu ile gerekli hukuki prosedürleri bilmiyom arastirdim ama bulamadim bu konu hakkinda bilgi bulan olursa aydinlatsin bizi.istanbul mt nin üye sayisi diger sehirlere göre bi kac kat daha fasla adam basi aylik 2.5lira çiksa kelle basi istanbulun en kiyak yerinde lokal yapiçak bi dükkün rahat rahat kiralaris ve her türlü masrafida giderilir gerçi isin içine para girdimi katilim orani düsüyor..Ama bu kücük meblag sanirim kimseye sorun olmas. hafta sonlari takilip vakit geçirebilcegimiz bi mekanimizin olmasi cok ciks olur.Hem dier sehirlere ve motorize sitelere örnek olurus Tabi admin arkadaslarimizin de bu konuda görüs düsünce ve yardimlari cok cok önemli..

Evet arkadaslar iSTANBUL MT olarak bi localimiz olsa hos olmasmi ? ? ?

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bu planlaniyordu zaten ama sonra kaynadi bildigim kadariyla..modlara sorarsan daha net bilgi alirsin..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    praetorian nun da dediği gibi fırat bu site yöneticileri tarafındanda faaliyete gecirilmesi düşünülen bi konuydu bi belirsizlikte kaldı bunu yapabilmek için birinin i mülkü olup gönüllü olarak kulandırması gerek maaliyeti düşürüp klüp olayı gercekleştirilincede katılıma göre oyer yada baska bi yer kiralanır ama katılımın bu kadar az oldugu bi ortam da bu olmaz

serkan sana gelince abi aradık bakırköye gelecektik acmadın telefonu kabahat sende biri kolamı dedi hemen gelelim kordinatları verin

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu planlaniyordu zaten ama sonra kaynadi bildigim kadariyla..modlara sorarsan daha net bilgi alirsin..

hatirlamiom heralda ozamanlar yoktum

ama bu konu üstünde egilmek lasim

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri kolamı dedi hemen gelelim kordinatları verin

kardes birak bu kola sefdasini deljen mideni
    arkadas pazar günü seminere giderken vapurda sabah sabah ijti bi kutu kolayi içme özgür bu kadar yazik midene

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Pazar günü gezi olmamış sanki..
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    praetorian nun da dediği gibi fırat bu site yöneticileri tarafındanda faaliyete gecirilmesi düşünülen bi konuydu bi belirsizlikte kaldı bunu yapabilmek için birinin i mülkü olup gönüllü olarak kulandırması gerek maaliyeti düşürüp klüp olayı gercekleştirilincede katılıma göre oyer yada baska bi yer kiralanır ama katılımın bu kadar az oldugu bi ortam da bu olmaz

serkan sana gelince abi aradık bakırköye gelecektik acmadın telefonu kabahat sende biri kolamı dedi hemen gelelim kordinatları verin
    seminer için gelişim sürücü kursuna vapurla geçtik çıktık yukarı oturucaz bi baktımki özgürün elinde kola kardeşim sen ne çabuk aldın o kolayı hayret ettim ne yaptım bırakmadı
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    erol abi bu özgür kola manyagi olmus tedavi görmesi lasiiim KBM ye yatirmak lasim özgürü

way be bi gün işimiz cıktı nete fazla giremedik neler yazılmıs çizilmiş arkadaş

chaglar evet pazar günü için ben motoru emanet aldıgımdan kurs sonrası kalamadım 2. gruba giren arkadaslardanda bi yakupu görmüştük dönemk zorunda kaldık günler torbaya girmediye yaparız bişeyler hatta pazar günü yapmayı düşündüğüm bursa olayını yarın gercekleştiriyim ben belki bursada kolayı bırakır uludağ gazozu içerim

vefalı bir arkadaşım içki dolu masam olsun ne kış ne de bir yaz isterim mevsim ilkbahar olsun

Motosikleti
    Yoktur
    @alıntı deer_152vefalı bir arkadaşım içki dolu masam olsun ne kış ne de bir yaz isterim mevsim ilkbahar olsun

özgür hayırdır yine estimi nerden acaba
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

abi ne yapalım rüzgar eksik olmasın dedik birde bursa mt den ihtiyar sucuk partisi yapmıs canım cekti zirvede sucuk ekmek kola fena olmaz

katılımcılar

1- deer_152
    2- mox2cn

katılımlarınızı bekliyoruz sucuk ekmek yiyip gelicez motosikletle cıkma sansımız olmazsa bi yolunu buluruz artık teleferik calısıyordur umarım

Motosikleti
    Yoktur
    abi ne yapalım rüzgar eksik olmasın dedik birde bursa mt den ihtiyar sucuk partisi yapmıs canım cekti zirvede sucuk ekmek kola fena olmaz

katılımcılar

1- deer_152
    2- mox2cn

katılımlarınızı bekliyoruz sucuk ekmek yiyip gelicez motosikletle cıkma sansımız olmazsa bi yolunu buluruz artık teleferik calısıyordur umarım
    ne zaman gidiyorsunuz allah allah

katılımcılar

1- deer_152
    2- mox2cn

Ne zaman nereye çıkıyorsunuz?
    Bu günlerde kaza geçiren bir arkadaşımın başını bekliyorum ama birkaç güne kadar taburcu olmasını bekliyoruz eğer yer ve zama uyarsa bende orada olmak isterim kafa dağıtmaya çok ihtiyacım var hava değişikliği olur ve aynı zamandada tanışmış oluruz.

Bu arada birkaç motor gurubuyla daha iç içeyim onlarıda bu geziye davet etmeyi dahası onların gezisinede sizleri davet etmeyi düşünüyorum sonuçta istanbullu motora gönül vermiş arkadaşlar olarak birbirimizi tanımış oluruz.

Motosikleti

katılımcılar

1- deer_152
    2- mox2cn

özgür nire gdiyonuuz ve ne zaman yanina benide eklermisin

aslında bugün sabahtan bursaya gidecektik motoru söle bi bakıma soktum saolsun aytac aksam hemen aradı bende gelirim die işim henüz bitti
    aytacında aksam kursa yetişmesi gerekiyormus 19:00 da şimdi yola cıksak aksama yetişemezdik görüyorumki baska gelmek isteyenlerde var

fikir su bugünü iptal edip hafta sonu bursaya gidelim sabahtan yol müsaitse uludaga cıkarız gelmek isteyenler el kaldırsın
    bu arada crack gecmiş olsun

ben genede niyetine girmişken bi pınarhisar yapıp geliyim bakalım kar geliyormu hafta sonuna

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    arkadaslar bursaya bekleriz, yollar acık tatlı ve keyifli virajlar sizleri bekliyor,
    aksam dönüş saatinizi cok geçe bırakmassanız hiçbirsey olmaz, ama yinede dikkatli cıkılması ve inilmesi gerekiyor.
    uludağda yiyecek içecek hayli pahalı, bursa içinden yani merkezden paket yaptırıp cıkarsanız, paranızda cebinizde kalır. ayrıca deponuzu doldurup cıkın benzinsiz kalmayın, belki bursa mtden de katılım sağlayabilirsek güzel bir geziye katkımız olur

neden olmasın ben su anda kırklareli pınarhisardayım burdan belki canakaleye gecebilirim henüz karar vermedim haftaya bakalım katılım ne olacak

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    işte beyler bayanlar yeni depom
    sanırım motorumu yarın tek parça haline getiricem

Motosikleti
    neden olmasın ben su anda kırklareli pınarhisardayım burdan belki canakaleye gecebilirim henüz karar vermedim haftaya bakalım katılım ne olacak
    özgür pazar sabah kacta çikariz kesin bişi söle birde bana bi motor kiralayalım tanıdığın vardır senin çok dürtülmeden ayarlayalım pazar gidelim bursaya bursa iskender yiyelim bursalı arkadaslarla uludağa çıkalım falan falan kayak takımıda mı alsak neee

yaaa arkadaslaar aklıma gelmişken 18mart gezisine istanbul mt olarak kimler gidicek ?? ve nasıl gitcez bunu bi konusalım ufak ufak şubat bitti nerdeyse

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    ben gelirim mesela uzun zamandır hiçbiyere gidemiyorum zaten iyi olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler