Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki bi acıklama yapalım kısaca istanbul genelindeki gecen geziyede katılmıstım

120-150 km yol gidiyoruz ortalam 20ytl benzin gider

ikeada kahvaltı yaparsak 7-10 ytl arası

kafede oturuyoruz içecekler her kafedeki gibi cay 1 cola 2ytl

mangal için kendimiz yapalım dedik ama caghların tavsiyesi ile orda bi yerde yeme kararı aldık oda olsun 10-15 ytl
    işte hepsi bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol erol abi zaten haber vermeden gelmeyenleri sana teslim edicem cezayı kesersin

eli agırdır benden sölemesi
    sen merak etme seni ve bana havale ettiğin arkadaşları mahçup etmem
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki bi acıklama yapalım kısaca istanbul genelindeki gecen geziyede katılmıstım

120-150 km yol gidiyoruz ortalam 20ytl benzin gider

ikeada kahvaltı yaparsak 7-10 ytl arası

kafede oturuyoruz içecekler her kafedeki gibi cay 1 cola 2ytl

mangal için kendimiz yapalım dedik ama caghların tavsiyesi ile orda bi yerde yeme kararı aldık oda olsun 10-15 ytl
    işte hepsi bu

Evet arkadaşım fazla bir maliyeti yokmuş lakin ( katılaayacağımı daha önceden belirtmiştim sadece fikir yürütüyorum) bence orada biryerde yiyeceğiniz yemeğin mangal kadar zevgi olacağını zannetmiyorum misal önceden oradaki bir arkadaş aracılığıyla bir mekan ayarlansa ve sıcak bir ortamda mangal yapılıp eğlenilse bence çok daha sıcak bir ortam oluşur. tabi karar alınmış bir kere

Alıntı Crack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşım fazla bir maliyeti yokmuş lakin ( katılaayacağımı daha önceden belirtmiştim sadece fikir yürütüyorum) bence orada biryerde yiyeceğiniz yemeğin mangal kadar zevgi olacağını zannetmiyorum misal önceden oradaki bir arkadaş aracılığıyla bir mekan ayarlansa ve sıcak bir ortamda mangal yapılıp eğlenilse bence çok daha sıcak bir ortam oluşur. tabi karar alınmış bir kere

chaglar arkadasımız görüşmüş bi yerle orası müsait olmasada bu tür yerler orda cok gecen gittiğimiz yerde ister kendin pişir ister onlar pişirsin diye 2 alternatif vardı biz hazıra konduk fena da degildi çok ta pahalıda degildi
    ledo isimli üyenin düzenlediği gezinin ayrıntısı asagıdaki linkte mevcuttur crack
    http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/27035-%5Bmt-istanbul%5D-sile-gezisi-pazar-21-01-07-a.html

erol abi ilk yardım kursundan biliyorum cene kemiğimin yeri degişti

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Garip olacak ama kampçı olduğumdan benim tercihim ne kendin pişire ne de restorana gitmektir... Bir arkadaşımız mangal teli getirir , müsait biryerde ateş yakılır , sucuklar sosisler pişirilir ekmeklere doldurulur afiyetle yenir , yanında da plastik bardakta kola içilir
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

olur görkem bu tür ızgaraları o tarafta her nalburdan hatta yol kenarından seyyar satıcılardan bile bulabiliriz

orada hep birlikte karar veririz

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yarın buluştuğumuzda detayları zaten konuşuruz. Pahalı olmayacak... Zaten gideceğimiz yer benim tanıdık.. Kuşkunuz olmasın zaten eğer uymayan bişe olursa bir şekilde hallederiz içiniz rahat olsun hertürlü imkanımız var köyümüzde..

Bu saatte yazıyorum kim okur blemiyorum anca sabah nete giren olursa diye işte yazıyorum Zaten çok geç olmuş ben de yatıyım de sabah uykulu olmayalım di mi? Hadi iyi geceler yarın(bugün) görüşmek üzere...
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

Hadin bakalım o zaman arkadaşlar hayırlı yolculuklar yolaçıkmadan üzerinizi ben üşümem diyip sakın ince takılmayın hatta çantanız varsa extra giysi alın...
    Yolunuz açık olsun kazasız belasız yolculuklar.
    Sabah nöbetim var birdahaki sefere inşallah bende sizlerle birlikte olacağım.

Yarın buluşmak üzere arkadaşlar... Umarım erken uyanabilirim de geç kalmam...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ahhh ahhh... nasıl özledim eski günlerimizi nasıl.....
    ( hakinen, anladın sen onu )
    [B][U][CENTER][COLOR="DarkOrchid"]KENDİNİ OTORİTE ZANNEDEN BEYİNSİZ VARLIKLAR ASLINDA BİR HİÇTİRLER ![/COLOR][/CENTER][/U][/B]

Hadi ben çıkıyorum Hepimize kazasız belasız sürüşler

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    beyler kendinize dikkat edin hava çok soğuk resim çekmeyide unutmayın lütfen biz gelemeyenler için

arkadaşlar bu arada 18 mart çanakkale gezisi için benide listeye eklermisiniz benim motoru o tarihe toparlarım herhalde

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    herkese tekrar selam van-erciş'te askerliğimi tamamlayıp geldim
    uzun süredir ortalarda yoktum
    SELAMLAR OLSUN MTCİLER
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    saol puma yeniden hosgeldin aramıza. . . Arkadaslar bugun gezide onun için cevap lar gecikebilir:D bizde kaldık işte ahhhhhhh ulen orda olmak vardı diye aglıyoruz

Arkadaşlar 10 dakika önce geziden eve döndüm... Soğuğa rağmen çok güzel bir geziydi... Gelemeyenler çok şey kaçırdı....

@puma tekrar aramıza dönmen çok güzel hoş geldin gecmiş olsun diyelim iyiki böle birşeye ön ayak olmussun bizde elimizden geldiğince devam ettirmeye calısıyoruz en kısa zaman da buluşmak dilegiyle

ewet arkadaslar keyifli bir gezi oldu resimler elbetteki yavas yavas düşecektir ancak ben yarın akşam atabiliri malum işyerinden atıyorum resimleri videolarda olacak
    @avcı bizde eski günleri arar duruma düştük böyle kendi çapımızda birşeyler yapıyoruz işte sen ve senin gibi yeni gelen arkadasların katılımıyla tekrar hareketlendiririz istanbul mt yi senide buluşmalar bekliyoruz av sezonu acıldı
    @kasvet çanakkale gezisine eklenebilmen için 18 mart topiğine mesaj atmalısın umarım motorun o zaman a kadar düzelir benimki düzeldi ama 1.056,00 ytl tutuyr bu ahfta cıkarmayı düşünüyrum parayı denklersem

@immigrant aglamay gerek yok bu cuma toplantıısnı istinye tarafına kaydırırız olur biter artık hareketlendirelim cuma buluşmalarını arkadaslar

Henüz fazla bir yorum yapılmadı Gezi resimlerini bekliyoruz;) bakalım nasıl geçmiş

Bu soğuğa rağmen Kahraman Motorcu arkadaşlarımızı hiç bir söz ve doğa şartı durdurmadı ve onlar amaçlarını gerçekleştirdiler Walla hellal olsun size heyecanla soğukta donmuş ama yıkılmamış hallerinizi bekliyoruz
    Ama kıskanmadım dersem bu geziyi yalan olur güzel havada tekrarlıyalım bu geziyi
    İYİ ŞANSIMIZ BOL OLSUN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ:rendeer:

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    hoş geldiniz toplam kaç motosiklet ve kaç kişiydiniz
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler