Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Motordan sınava girmeyeceksek harika. Sadece direksiyon. İyice ögrendinmi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    smokaliptus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Şu an için sorduğum kurslar kesin cevap veremiyor, kimisi Haziran'da motor sınavına gireceksin arkasından direksiyon sınavı diyor, kimisi de yok motor sınavı kalktı sadece direksiyona gireceksin diyor. Belirsizliği sevmediğimden Ağustos'a bıraktım hem biraz daha pratik yaparım hem de sınav sistemi kesin belli olur. Bu arada fiyatlar için ne dersiniz?

Motosikleti
    250 MCT
    Bende İstanbulluyum Merhabalar

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    arkadaşlar selamlar. dikkat edin lütfen kadıköy ataşehir ve üsküdar bölgelerinde bilhassa pizza kuryeleri ve dağıtım kuryelerine sıkı denetim başlamış. beni kadıköyde durdurdular herşey tamdı. ama kısa far ampulüm sönüktü. sadece uzun yanıyordu. uzun kısa yap dedi. yaptım kedi gözü yandı. işlem yapacağız kısa farınız yanmıyor dedi. bende ampullün daha yeni takıldığını ve serviste ancak değişim yapabildiğimi gece trafiğe çıkmadığımı söyledim. şimdi garantiye geri götüreceğim dedim. bu seferlik böyle olsun bundan böyle motorsikletlilere titiz yaklaşıyoruz dediler. ben oradayken en az 5-6 tane pizza dürüm dönerci damacana kuryesine bolca ceza kestiler. dikkatli olalım

Hatemzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS 250 EVO İ
    İstanbul Suadiye. 250 EVOİ. Etkinlik olursa haberdar edin

SARAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 YAMAHA CRYPTON T110
    herkese iyi akşamlar gecen cumartesi yamaha crypton ile edirneye gittik sürekli son hızla gidip geldik ... pazar günü dönüşte şirinevlere 10 km kala motoru 4. vitesten 3. vitese çekeyim dedim ayağımı attım boşa gitti ayağım iki kez denedim bir baktım ki bizim yani yamaha cryptonun VİTES PEDALI düşmüş ... hayatımda böyle bi sorunla karşılaşanı görmemiştim)))) son zamanlarda çok boşluk oluşmuştu o pedal da servise sordum birşey olmaz demişti....

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı smokaliptus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar forumda ilk mesajımdır,umarım doğru yerde yazıyorum. Uzun zamandır içimden motosiklet alma isteği var artık iyice depreşti, yakın zamanda aranıza katılacağım. Fakat şu an için ilk hedef A2 sınıfı ehliyet. Bakırköy'de uygun kurs yerlerine bakıyorum. Birkaç yerden fiyat aldım fakat içime sinmedi. 29 Haziran sınavına girebilmem için en geç 7 Haziran'a kadar kayıt yaptırmalıyım. Aldığım fiyatları sizlere bir sorayım dedim. B'den A2'ye fark. Yeni yönetmeliğe göre teorik sınav olmayacak, sadece direksiyondan sınava girecekmişim. Bu arada kafam karıştı başka bir arkadaş ta yazılı sınav, direksiyon sinav, ehliyet harcı, kart parası ayrı ayrı sonradan ödeyeceksin dedi ! Gelelim aldığım tekliflere:
    X kursu 400 TL, kurs parası istedi. Pratik motor eğitimi vermeyecek. Aşağı-yukarı 650 TL 'ye ehliyet alabilirsiniz dedi. Geri kalan 250 nereye gidecek dedim, oraya buraya diye kabaca cevap verdi.

Y kursu 400 TL, 100 direksiyon harcı (pratik motor eğitimi var) . 100 TL emniyet , 100 banka , 70-80 TL sağlık raporu dedi.

Z kursu 450 TL, 75 direksiyon sınav harcı (1 günlük motor eğitimi var). 250 TL Trafik Şube, 40 TL sağlık raporu.
    Benden size tavsiye biraz daha haznedar tarafına gidin :D Benim gittiğim kurs direksiyon eğitimi de veriyor ayrıca Bu arada Motordan sınava girilmeyecek mi gibi sorular geliyor. B sınıfı ehliyetiniz var ise evet motor sınavına girmeyeceksiniz artık. Sadece direksiyon sınavına girilecek. Ama hiç ehliyetiniz yok ise yazılı sınav yine devam edecek... Yazılı daha doğrusu teorik derslerden yapılan son sınav (B Ehliyeti olanlar için) Haziran da yapıldı. Yani bundan sonra yapılmayacak...
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Herkese selam,

Kadıköy tarafında oturuyorum. Bu gruptakilerle pek tanışma, kaynaşma fırsatım olmadı. Tanışma adına iftar için mangal yapabiliriz. Ne dersiniz?

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Selamlar, sevgiler.
    Ben de Beykoz'dan cbf 150'm ile aranızdayım. Uzun süredir buralardayım ama, nedense ilk kez baktım bu konuya.
    Bi etkinlik falan olursa, uygun zaman olursa heleki; zevk ile gelirim.
    blackarca bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Merhaba, ben de buradayım..

murat güler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway land cruiser 250
    Arkadaslar ben kocaeli den murat bayram icin istanbula gelmistim fakat keeway land cruiser 250 marka motorumun debriyaj teli kopmak uzere birde ekzosu motora baglayan vidalardan bitanesi kirildi motor kamyon gibi calisiyo bunlari yaptirabilecegim bi yer var mi ? Motor taksimde

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Ay sonunda ben İstanbula gelicem benim ufaklıkla HGS falan almak zorundamıyız ne bileyim farklı bir geçiş varmı ücretsiz ?

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ay sonunda ben İstanbula gelicem benim ufaklıkla HGS falan almak zorundamıyız ne bileyim farklı bir geçiş varmı ücretsiz ?
    hahaha farklı bir geçiş var ücretsiz, bayramları bekleyecen. Diğer yollar illegal, ben bilmem bilen arkadaşım da yok
    TAN TOKDEMIR

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bayramdan sonra, pazartesi günü RR ile yollarımızı ayırdık. ronny ile ayağımı yerden kesiyorum. Kışa doğru bombayı patlatıcam. Busa filan olabilir. Lotonun çıkma durumuna bağlı

Üsküdar-kadıköy
    cece89 bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Ben de Kadıköy phantom 180 etkinlik duyurularını hergün takip ediyorum .

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    pek buluşma olmuyor mu ne

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    [QUOTE=samet10;3125589]pek buluşma olmuyor mu ne[/QUOTE

buluşma mı? zor dostum zor, ama gezi istersen var bolca, forumu incele İstanbul çıkışlı geziler var katılabilirsin
    TAN TOKDEMIR

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Bence whatsapp tan bir gurup kurulabilir .

jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    Koca istanbul arkadaş ama forumda bi sayfa öncesi mart ayına dayanıyo. Fatih hyosung gt250r

mucotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy
    Ümraniye'den selamlar, yerimdeyim tamam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler