Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç yaşındasın öğrencimisin çalışıyomusun gibisinden vs vs
    kuaforluk dersleri alıyorum bi kaç aya kalfa olucam inşallah yaş 17 kocamustafa paşada oturuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı descop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuaforluk dersleri alıyorum bi kaç aya kalfa olucam inşallah yaş 17 kocamustafa paşada oturuyorum
    hadi hayırlısı kardeşim istediğin özelliklerde bir cross denk gelirse yazarız buradan
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    henüz beklemede
    oleyyyyyyyyyyyyyyyy birazdan mesaim bitio ve 2 gün sonra gökyüzü ve atmosfer havasında insanlar nasıl solur onu öğrencemmmm yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı lady_macbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oleyyyyyyyyyyyyyyyy birazdan mesaim bitio ve 2 gün sonra gökyüzü ve atmosfer havasında insanlar nasıl solur onu öğrencemmmm yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    ohhh iyi dimi böyle yarın geliyosun dimi
    Drift Religion

hadi hayırlısı kardeşim istediğin özelliklerde bir cross denk gelirse yazarız buradan
    teşekkurler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:42 PM ----------

usta içime bii kurt dustu acaba cross yerine enduro mu alsam

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul MT'nin Güzel insanları
    YAMAHA VİRAGO kullanıcısı arkadaşlarla görüşmem gerekiyor acil, bilirim o makinayı, kullandım, diyenler varsa yeni bi makina alınacak buluşalım sen de bi incele virago cu arkadaşım, motorcu motorcuya destek olsun, Habi bakalım ?
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı descop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta içime bii kurt dustu acaba cross yerine enduro mu alsam
    ne amaçlı kullanacaksın dağ taş tarla bayır tepe dolaçacam hoplayıp zıplayacam dersen cross ama yok ben gezerim yol yaparım asvaltta gittigi gibi toprak yolda gitsin ara sıra dağ bayır gezeyim dersen enduro derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 PM ----------

Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul MT'nin Güzel insanları
    YAMAHA VİRAGO kullanıcısı arkadaşlarla görüşmem gerekiyor acil, bilirim o makinayı, kullandım, diyenler varsa yeni bi makina alınacak buluşalım sen de bi incele virago cu arkadaşım, motorcu motorcuya destek olsun, Habi bakalım ?
    hakan ihsan vardı hatırlarsan sitede o viragocudur ama epeydir siteye girmiyo başka kimde var bilmiyorum ama bulursam iletirim mesajını
    Drift Religion

Motosikleti
    henüz beklemede
    ohhh iyi dimi böyle yarın geliyosun dimi
    yaaa gelmek istiyorum ama bi yandanda çekiniyorum ne biliyim ben kanda vermicem daha doğrusu veremicem ama belki siizden kan almaya gelirim buarada çıkamadım ameliyathanedeyim hala serum taktırdım şuanda çok komik bi haldeyim hem oksijen takılı hem serum hemde netbook var önümde süperimm ben bitincede gezmeye gidicem

Motosikleti
    honda cbf 150
    yaaa gelmek istiyorum ama bi yandanda çekiniyorum ne biliyim ben kanda vermicem daha doğrusu veremicem ama belki siizden kan almaya gelirim buarada çıkamadım ameliyathanedeyim hala serum taktırdım şuanda çok komik bi haldeyim hem oksijen takılı hem serum hemde netbook var önümde süperimm ben bitincede gezmeye gidicem
    hayırdır senin neyin var aşırı yorgunluktanmı taktılar serumu

illa kan vereceksin diye birşey yok olmadı serum şişenide yanına alıp gelirsin
    Drift Religion

Aparat yakın da bi aktivite varsa bir araya gelen MT lilere bi sorarmısın, Virago'cu varmı veya bir süre kullanmış olan, memnun olurum
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    honda cbf 150
    neden sormayayım sorarım tabi virago'yu kendinemi alacaksın...
    Drift Religion

yine MT den bir arkadaşım var istanbul da, beğendiği bir makina var ama Viragoyu tanıyan birisinin de bakmasını istiyor içinin rahat etmesi için
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    henüz beklemede
    hayırdır senin neyin var aşırı yorgunluktanmı taktılar serumu

illa kan vereceksin diye birşey yok olmadı serum şişenide yanına alıp gelirsin
    yaa sorma yaa hem yorgunluk hemde grip oldum malum salgın var bide öksürüyorum aslında bukadar kötüyken gelmekte istemiyorum yorgun gözükücem ama bakalım yarın ii olursam gelirim zaten damar yolum takılı olur antibiyotik yapıcam kendime yarında

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Geçmiş olsun nedir bu domuz giribinin önçü şoklarımıdır herkez hasta alayamadım gitti
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    honda cbf 150
    yaa sorma yaa hem yorgunluk hemde grip oldum malum salgın var bide öksürüyorum aslında bukadar kötüyken gelmekte istemiyorum yorgun gözükücem ama bakalım yarın ii olursam gelirim zaten damar yolum takılı olur antibiyotik yapıcam kendime yarında
    geçmiş olsun dikkat et kendine iyi olursan gelmeye çalış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 PM ----------

Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun nedir bu domuz giribinin önçü şoklarımıdır herkez hasta alayamadım gitti
    sanırım salgın var bu sıralar gene
    Drift Religion

Motosikleti
    henüz beklemede
    yaa domuz gibi kızım bana bişey olmaz.uzun zaman dışarı çıkmadım burdada hep havalndırma havası tabi hastalık kaçınılmaz ama salgın çok ciddi var kesinlikle serumumuda hazırladım kokteyl gibi vallaha yok yok vitamin antibiyotik allerjik herşey koydum bakalım ii olurum inş. yaa bişey dicem bi tek sizdenmi alcaklar yoksa genel kampanyamı ben nasıl bulcam ki grubu kimsede beni tanımaz çok komik ben geldimmmm olcak...:d buarada çok sağolun sizde dikkat edin

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Estafurullah
    Bu gidişle bizlerede sen yardımcı olucan birer kokteyde bizlere hazırla veya ne kullanacağımızı söylersen çok makbule gecer
    Nede olsa işin uzmanısınız

Motosikleti
    honda cbf 150
    yaa domuz gibi kızım bana bişey olmaz.uzun zaman dışarı çıkmadım burdada hep havalndırma havası tabi hastalık kaçınılmaz ama salgın çok ciddi var kesinlikle serumumuda hazırladım kokteyl gibi vallaha yok yok vitamin antibiyotik allerjik herşey koydum bakalım ii olurum inş. yaa bişey dicem bi tek sizdenmi alcaklar yoksa genel kampanyamı ben nasıl bulcam ki grubu kimsede beni tanımaz çok komik ben geldimmmm olcak...:d buarada çok sağolun sizde dikkat edin
    iyi işte hem hava almış olursun aslında kampanyaya ön ayak olan MT ama illaki genel olarakta kan verecekler olacaktır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:45 PM ----------

Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estafurullah
    Bu gidişle bizlerede sen yardımcı olucan birer kokteyde bizlere hazırla veya ne kullanacağımızı söylersen çok makbule gecer
    Nede olsa işin uzmanısınız
    abi benimkinin içinde votka enerjii'de olsun
    Drift Religion

Motosikleti
    henüz beklemede
    hmmmm anladım süperrr sanırım 11 de meydanda oluncak bende motorlu birilerini gördümmü atlarım arkasına..hihihiiii

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    iyi işte hem hava almış olursun aslında kampanyaya ön ayak olan MT ama illaki genel olarakta kan verecekler olacaktır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:45 PM ----------

abi benimkinin içinde votka enerjii'de olsun
    Ben bu akşam aslan sütü alıcam acaba faydası olurmu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler