Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    eheuheueheuheueuh
    Bence daha orginal bişey yapın, motora kırmızı gül takmak çokça yapılan bişey
    Bence herkes motoruna ters binsin -Nasrettin Hoca misali
    eheuehuehuehuehehu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    abiler ben kaçtım allaha emanetsiniz akşam gelirim
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    listede 40 küsür kişinin ismi geciyor ama farklı seyler konusuluyor sanki hafta sonu birbirinizi aramakla gececek gibi

Selamlar arkadaşlar, yeni olmama rağmen naçizane bir tavsiyem var iki ayrı günde anadolu yakası ve avrupa yakası buluşmaları yapılırsa daha fazla katılım olacaktır iki ayrı günde olmasının nedeni ise iki buluşmayada katılacak arkadaşların bir seçim yapmadan iki buluşmayada katılmasıdır. Ben anadolu yakasında oturan biri olarak bir arkadaşın modadaki toplantı teklifine şahsen sıcak bakmaktayım eğer modada toplanmak isteyenler msn lerini bırakırlarsa iletişime geçeceğim. Avrupa yakasındada sanırım fear_factor arkadaşımız çok güzel organizasyonlara imza atmakta. Sayg ı ve Sevgiler Volkan.

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Alıntı fear_factor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet evet, ben de buradayım; fekat ne yazık ki aylardır forumda olmama rağmen ilk defa giriyorum İstanbul MT topiğine. Genelde ana sayfaya bir göz atar, hemen ardından da Keeway SL150 sayfasına geçerim. Neyse, burakoksuz'un önerisi güzel. Organizasyon yeteneği olan arkadaşlar bence ellerini taşın altına sokmalılar. Ben Esenkent'te oturuyorum. Bahçeşehir-Büyükçekmece-Avcılar-Küçükçekmece hattından arkadaşlarla bir toplantı yapalım derim. Zaten belli bölgelerdeniz. Otonomi gruplar olarak hücre hücre önce kendi bölgemizde organize olalım derim ben. Sonra bu sayfalardan haberleşip büyük İstanbul toplantısı/organizasyonu herneyse yaparız. GELENEKSEL 1. İSTANBUL MT KURULTAYI ... hani fikirler?
    Alıntı fear_factor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul gibi dünyanın en büyük şehirlerinden birinde yaşıyoruz ve bu şehrin cefasını hepbirlikte çekiyoruz.İstedik ki bir dayanışma ve haberleşme ağımız olsun. Toplu sürüşler, geziler ve çeşitli etkinliklerle de arkadaşlıklar kuralım ve bir cemiyet oluşturalım. motosiklet.net genel bir site; biz de bu genellik içinde kendi yerelliğimizi ortaya koyalım. Özellikle liste yaparak işe başladık ki bu çok önemli ! Bir bakalım dedik, kimiz, nerelere savrulmuşuz ve birbirimize nekadar yakınız !
    İstanbul nüfusu 18 milyon civarında olan koca bir şehir; bu şehirde kimimiz kozyatağı, kimimiz çağlayan, kimimiz büyükçekmece vs.. savrulmuşuz.
    İnsan konuşmak ister, dertleşmek, sevinçlerini hüzünlerini sorunlarını paylaşmak ister. Yerelliğimizde öbek öbek toplanalım istedik. Küçükçekmece'de oturan birisi için Kartal'da bir organizasyona gitmek zor iş; dedik ki herkes yazsın bir ismini, ilçesini; yerelliklerimizde birer çay içelim, sohbet edelim, tavla oynayalım, piknik yapalım, sinemaya gidelim, bowlinge gidelim, toplu sürüş yapalım vs... Sanalda kalmasın dedik, Dünyanın sayılı şehirlerinden şehr-i İstanbul'da örgütlü nekadar motorcu var, bizim yaşadıklarımızı yaşayan ne kadar BİZ var görelim dedik. BİZ olmak isteyen herkesi de aramızda görmekten büyük keyif alıyoruz. ''Küreselleşmeye karşı yerelleşme'' çabası da diyebileceğimiz bir İSTANBUL-MT çabasıdır bu sayfayı süsleyen çağrılar
    Özelden genele bir birliktelik, dayanışma ve OMUZDAŞLIK için buradayız.
    Alıntı volkan1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar, yeni olmama rağmen naçizane bir tavsiyem var iki ayrı günde anadolu yakası ve avrupa yakası buluşmaları yapılırsa daha fazla katılım olacaktır iki ayrı günde olmasının nedeni ise iki buluşmayada katılacak arkadaşların bir seçim yapmadan iki buluşmayada katılmasıdır. Ben anadolu yakasında oturan biri olarak bir arkadaşın modadaki toplantı teklifine şahsen sıcak bakmaktayım eğer modada toplanmak isteyenler msn lerini bırakırlarsa iletişime geçeceğim. Avrupa yakasındada sanırım fear_factor arkadaşımız çok güzel organizasyonlara imza atmakta. Sayg ı ve Sevgiler Volkan.
    Sevgili Volkan, önerin çok doğru, BEN DEMİŞTİM

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şu saat itibariyle online olmıycam. Eğer yarın buluşalım derseniz (dediğim yerlerden birinde) 1 kişi dahi olsa gelicem sadece aramanız yeterli Tekrar yazıorum 0 505 495 44 95 gece saat 12 ye kadar arayabilirsiniz. Bu arada çağrı bırakırsanız bende arayabilirim Umarım yarın buluşma olur dediğim yerlerde olmasa bile...

Saygılar & sevgiler.....
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Alıntı ChAgLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu saat itibariyle online olmıycam. Eğer yarın buluşalım derseniz (dediğim yerlerden birinde) 1 kişi dahi olsa gelicem sadece aramanız yeterli Tekrar yazıorum 0 505 495 44 95 gece saat 12 ye kadar arayabilirsiniz. Bu arada çağrı bırakırsanız bende arayabilirim Umarım yarın buluşma olur dediğim yerlerde olmasa bile...

Saygılar & sevgiler.....

umarım olur ve yarın hepiniz için çok küsselll geçer
    ben her nekadar çalışmak zorunda olsam da...........
    fotoları büyük bir merakla bekliyorum

grileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-9R
    Bu pazar bence biryerde buluşamıcaz galiba arkadaşlar, anadolu yakası bana uzak, avrupa yakası diğer arkadaşlara uzak, eee noulcak şimdi.. en iyisi volkanın dediği gibi ayrı günlerde 2 buluşma olması daha mantıklı fakaaaat malesef zaman kalmadı yarın pazar bu işte yatarrr...
    Motor sevdası basit bir çizimle bile kendini gösterir..

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Arkadaşlar son durum nedir ? Sanırım avrupa anadolu yakaları yüzünden buluşamayacağız....

Altımızda motorsiklet var unutmayın; istanbulda şurası uzak burası yakın dememeliyiz.... HAdi canlanalım yarına bişiler ayarlayalım....
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    agalar son nokta tavsiyelerden yola cikarak E-5 olayina hic girmeyelim derim geberingen bu aksam besiktastan gelirken off yanlisliklada servis yoluna girdim fittirdim.bence gecen hafta bulusma yeri olan bakirkoy galeria nin yanindaki opet benzin istasyonu onundeki cicek saksilik ici.ici derken gercek saksi ici degil saksilarla yoldan ayrilmis olan yer saat 15 den itibaren ben yine orada dikilecegim bu seferde 3 kisi disinda gelen olmazsa bir daha ki haftada yagmurlu olacagindan ruyalarda bulusuruz.saat 16 ya kadar yine bekleriz.cuneyt abi ve tugrul sizde gelinde gecen hafta gelmeyen arkadaslar toplanipta beni dovmeye kalkmasin gelirkende saglam olun.ne olur ne olmaz

benim teller 0555 269 89 01=0544 660 69 89 arkadaslar arayabilir
    motociklet

Motosikleti
    vaRRdı
    Ben 15:00 gibi galeria nın yanındaki opet'te olmaya çalışacağım...

benim telde 533 362 75 02 CBR 125 R 34 EB 8763 umarım güzel bir buluşma olur...

görüşmek üzeree....

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Su saatte yazabiliyorum simdi geldim bakiim son durum nedir die.. Demek bakiekoyde toplanti var.. eywalllah en azindan toplanti var ya

Ya bi kisi bile cikmadi anadoludan benim hala umidim var.. yarin hava cok guzel olacakmis... olmadi tek cikarim napiyim saat 11 den itibaren arayabilirsiniz anadolu yakasinda biyerde olucam ama Allah bilir nerde

Son kez soyluyorum gelmek isteyen arkadaslar 11 den sonra gun icinde arayabilir..

Saygilar&seviler hepinize...
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

Motosikleti
    vaRRdı
    Ben 15:00 gibi galeria nın yanındaki opet'te olmaya çalışacağım...

benim telde 533 362 75 02 CBR 125 R 34 EB 8763 umarım güzel bir buluşma olur...

görüşmek üzeree....

Ben anadolu yakasından gidicem bakırköye.... önemli olan katılım olsun....

Sende gel chaglar, birlikte döneriz anadolu yakasına...

chaglar dostum ben gelmeyi düşündüm telefonunu da kaydettim ben gelmeye çalışacağım ama belki fazla kalamayabilirim.

bende gecerken şöyle bi ugrarım
    34 BA 8874 DEER152 0539 251 84 84

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    abi bu ne yaa herkes gecerken ugruyor siz hele bi gelinde ben sizi birakiyormuyum bak saat 11 su anda katilim biraz sonuk ama patlama yapada bilir.cuney abi tugrul nerdesiniz grileo hadi iste bulusma

ben simdi motorumu yikayayim saat 14 de bakacam yine
    motociklet

orda olucam...

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Arkadaşlar bende burdayım Kadıköyden.

Motosikleti
    vaRRdı
    Yavaş yavaş toparlanıyoruz.... Hadi millet canlanın

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşlar bende burada olsaydım uğramak isterdim,misafir olarak ama malesef Bursa'da işkembe çorba partisi varmış gitmek zorundayım,hepinize selamlar.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 64 kullanıcı var. (0 üye ve 64 misafir)

Bu Konudaki Etiketler