Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı Dambıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben iyiyim bu seferlik korumalar sayesinde hafif atlattım motoru toparlamaya başladım hemen cumartesiye yetişir gibi.Arayana sorana ilgilenene çok teşekkür ederim.
    Kardeşim geçmiş olsun, üzücü bir durum olsa da elbet tecrübe kazandırmıştır.. Son derece dikkat edelim.
    umarım cumartesi günkü iftar etkinliğine kadar toplarsın motoru güzel bir toplaşma olacak katılamam dersen (motordan ötürü) artçı alabilirim seni.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır abi

Bu arada gecen sene kaybettiğimiz sevgili Emrah Abi'nin vefatının seneyi devriyesine 1 ay kaldı.
    Yine,Allah kısmet ederse kendisi için Mevlüt okumak,adına bir hayır yapmak, kısacası adını hayırla yad edebilmek için bir program düzenleyeceğiz insallah.
    Şimdiden yazayım,fikri olan,katkı sağlamak isteyen olursa oturup konusalım.
    Zaman erken ancak,ramazan bitecek,bayram vs derken vakit geliverir.
    yine aynı camide bir mevlüt okutabiliriz bence..
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ben iyiyim bu seferlik korumalar sayesinde hafif atlattım motoru toparlamaya başladım hemen cumartesiye yetişir gibi.Arayana sorana ilgilenene çok teşekkür ederim.
    Geçmiş olsun hocam.

Arkadaşlar uğurun dediği gibi emrah için mevlüt yapalım benim aklımdan hiç çıkmıyor hele karamürsel tarafına gidince o virajdan geçerken her seferinde çok kötü oluyorum Allah rahmet eğlesin çok iyi bir insandı mekanı cennet olsun.

Bu arada malesef motorumu satmak zorundayım arkadaşlar özel sebeplerden dolayı. Çevrenizde cbr250 arayan varsa temiz 2012 model 4000km de motorumu satıyorum beni tanıyosunuz zaten her türlü kefilim motoruma. ilanı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-akademisyenden-4000km-de-temiz-garaj-motoru-132517516/detay/

forumada yazmıştım yabancıya gitmesin. Alacak olana yardımcı olucam tanıdıksa.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

KomutanLogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    Arkadaşlar 1 saat önce konca yokuşunda karamursel yoluna dogru ölümlü motor kazası olmuş haberiniz varmı

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı KomutanLogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 saat önce konca yokuşunda karamursel yoluna dogru ölümlü motor kazası olmuş haberiniz varmı
    yok abi senden duydum şimdi..

Cumartesi günü iftara gelecekmisiniz?
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine aynı camide bir mevlüt okutabiliriz bence..
    Olabilir abi,güzel de olur...Bugun Mert Ezer'le de görüstüm,büyük ihtimalle geleceğini soyledi iftara.

Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    Beni kimse çağırmadı iftara insan bi arayıp söyler hani kardeştik

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Beni kimse çağırmadı iftara insan bi arayıp söyler hani kardeştik
    Bende numaran yokki abi, kusura bakma..
    KomutanLogar bunu beğendi.

erkanozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125
    aman hocam geçmiş olsun

mrt89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r125
    Arkadaslar bana bir artci kaski gerekiyor c.tesi gunu icin odunc verebilecek var mi??

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    pati'ye takılan çapırcıları toplamayın arkadaşlar.. genel olarak baktığımızda bizim gruba uymazlar, oradaki ortamımızı bozmayalım. siz bir derdiniz olduğunda yardımınıza koşacak adamlarınıza sahip çıkın, yanlış yapmayın yeter.[COLOR="Silver"]

yok choppercı değil... birisinin tvs apache vardı diğer benim motordan.yeni almış çocuklar ikili takılıyorlarmış davet ettim... ;) merak etme
    Bir gün 4 tekere binmek istersem ikinci bir motorsiklet alırım...

Dambıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MR VULTURE
    motor genel anlamda toparlandı çizikleri gidermek kaldı sadece fakat motorumu değiştirme kararı aldım şimdilik yine aynı 150 cc olacak gibi görünüyor bu motora bu fiyat değer mi Serdar hocam bu akşam gördüm sizi tvs ile nasıl makine. Alınır derseniz bunu düşünüyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-acil-sifirindan-farki-km-si-bundan-bayram-hediyesi-122393476/detay/

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    motor genel anlamda toparlandı çizikleri gidermek kaldı sadece fakat motorumu değiştirme kararı aldım şimdilik yine aynı 150 cc olacak gibi görünüyor bu motora bu fiyat değer mi Serdar hocam bu akşam gördüm sizi tvs ile nasıl makine. Alınır derseniz bunu düşünüyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-acil-sifirindan-farki-km-si-bundan-bayram-hediyesi-122393476/detay/
    Semih bu akşam tvs ile gördüğün ben değildim. ama bir gün önce yeni kasa gördüm siyah ve fıstık yeşili...harika görünüyordu. açıkçası bu motorun mondialden sonra seni tatmin edeceğini düşünüyorum. cbr 125ten biraz daha atik. yine her küçük motorda olduğu gibi lastiklerde sorun var.bence sürüş zevki daha iyidir.. Fiyatı iyi görünüyor ama bi gidip bakmak, baktırmak lazım. alınabilir diye düşünüyorum...

Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pati'ye takılan çapırcıları toplamayın arkadaşlar.. genel olarak baktığımızda bizim gruba uymazlar, oradaki ortamımızı bozmayalım. siz bir derdiniz olduğunda yardımınıza koşacak adamlarınıza sahip çıkın, yanlış yapmayın yeter.[COLOR="Silver"]

yok choppercı değil... birisinin tvs apache vardı diğer benim motordan.yeni almış çocuklar ikili takılıyorlarmış davet ettim... ;) merak etme
    çapırcı derken ?
    MBHoro bunu beğendi.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    millet kolay gelsin. ulen girmiyoz nete hareketler çok tehlikeli olmuş laf sokmalar ayrı gruplaşmalar falan hoş şeyler değil arkadaşlar bunlar.
    cumartesi olayına gelince burağın dediği gibi bu olay mecburidir. perşembe pazarından saat 7de hareketi vericem. ona göre 18:40 gibi herkez orda olsun eksiklerimizi gideririz. hepinize hayırlı kazasız belasız radarsız sürüşler..
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    çapırcı derken ?
    ben doğru kullandım... :D ama sanırım onun kastettiği başka birşeydi ;)

Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    üstteki yazıyı başkası yazmış galiba ben sen yazdın sanmıştım yoksa çoğu beni tanır benden yana sıkıntı yok
    drgon bunu beğendi.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    burak şu telsiz işini mutlaka halledelim
    motorola var atide ama kulaklık yok

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Cumartesi gunu bende aranizdayim cok buyuk bir aksilik olmazsa...
    Osym sagolsun gecenin 12 sinde yerlestirme sonuclarimizi acikladi ve İsik unv. %50 burslu ingilizce insaat muhendisligini kazandigimi ogrendim
    Bu gece bana uyku yok,bi motorumu temizliyim zincirimi yagliyimde cmtsi ye hazir olalim ;)
    MBHoro bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    çapırcı derken ?
    O bara takilan 1-2 tip var baska gezegenden gelmis gibi davraniyorlar onlari kastediyorum gunay abi. Bizden yanada sikinti yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:47 ----------

Alıntı Kerem T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi gunu bende aranizdayim cok buyuk bir aksilik olmazsa...
    Osym sagolsun gecenin 12 sinde yerlestirme sonuclarimizi acikladi ve İsik unv. %50 burslu ingilizce insaat muhendisligini kazandigimi ogrendim
    Bu gece bana uyku yok,bi motorumu temizliyim zincirimi yagliyimde cmtsi ye hazir olalim ;)
    Tebrik ederim, okumak icin guzel bir okul.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak şu telsiz işini mutlaka halledelim
    motorola var atide ama kulaklık yok
    Kulaklik yoksa o is yas birsey duyamazsiniz. Yokmu telefonunuzun kulakligi arkadas. Bu kadar cimri olmayin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler