Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulaklik takip grup yapicaz
    telefona ellemeden konuşabileceksek iyi neyse deneriz yola çıkmadan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    hacılar ben kulaklıksız telefonda konuşabiliyorum hoparlöre alıp :D

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacılar ben kulaklıksız telefonda konuşabiliyorum hoparlöre alıp :D
    60 km hizla giderken nasil yapacaksin onu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Yarin yagmur yagabilir. Tatli su motorcularina duyurulur.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    çok hızlı gitmiyosanız bende katılayım aranıza. yalnız ben 80-85i geçmem.
    geçemem çünkü motor gitmiyor. hep gitse 90 gider.
    grubu yavaşlatacaksam kendim tin tin gideyim. ??? nedir kurallar ???
    MBHoro bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Grup surusunde 80i gecmiyoruz. Forumda grup surus kurallari var onlari incelerseniz iyi olur. Ozellikle el isaretleri cok onemli

Motosikleti
    Grup surusunde 80i gecmiyoruz. Forumda grup surus kurallari var onlari incelerseniz iyi olur. Ozellikle el isaretleri cok onemli
    ok sorun yok ozaman. benim ilk uzun yolum. şimdiye kadar hep burlarda takıldım. uzun yolda biraz tırsmıyor değilim. doğrusu sağlam bir yolda kalmama çantası yaptım ya. hayırlısı.
    neyse şu işaretleri ezberliyeyim.

yarın görüşmek üzere ozaman arkadaşlar.
    perşembe pazarı değilmi buluşma yeri ?

http://www.motosiklet.net/forum/suru...saretleri.html

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Ayrica aklima geldi belirteyim , artcilar dahil kasksiz kimse grup surusune dahil edilmeyecektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Evet persembe pazari 18:50 de orada olunda... 19:00 hareket
    tahsins bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ayrica aklima geldi belirteyim , artcilar dahil kasksiz kimse grup surusune dahil edilmeyecektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Evet persembe pazari 18:50 de orada olunda... 19:00 hareket
    Ben direk oraya geciyorum abi,erkenden.Yer tutayım size

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    iyi akşamlar kocaeli19 30 gibi topçularda buluşmak üzere..
    MBHoro bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar kocaeli19 30 gibi topçularda buluşmak üzere..
    19:30 ,da biz orada olamayiz. 19 da cikacagiz. Yolda ararim seni grubun durumuna gore geliriz ya da gelmeyiz diye
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    19:30 ,da biz orada olamayiz. 19 da cikacagiz. Yolda ararim seni grubun durumuna gore geliriz ya da gelmeyiz diye
    tmm olmadı bekleriz arar konuşuruz..

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok sorun yok ozaman. benim ilk uzun yolum. şimdiye kadar hep burlarda takıldım. uzun yolda biraz tırsmıyor değilim. doğrusu sağlam bir yolda kalmama çantası yaptım ya. hayırlısı.
    neyse şu işaretleri ezberliyeyim.

yarın görüşmek üzere ozaman arkadaşlar.
    perşembe pazarı değilmi buluşma yeri ?

http://www.motosiklet.net/forum/suru...saretleri.html
    Grup surusu (mobil yaziyorum tr karakterler olmuyor o koyun suru degil surmek eylemi ) konusunada bakin forumda var
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Motosikleti
    Grup surusu (mobil yaziyorum tr karakterler olmuyor o koyun suru degil surmek eylemi ) konusunada bakin forumda var
    bumu ?

http://www.motosiklet.net/forum/suru...-detaylar.html
    MBHoro bunu beğendi.

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    listeye Murat adlı arkadaşıda ekleyelim. Şu keeway superlight 250 olan...
    MBHoro bunu beğendi.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Kocaeli MT herkese merhaba
    Kocaeli Makine mühendisliği kazandım seneye sizin oralardayım inşallah KOÜ'de okuyan abilerim ya da yeni kazanmış arkadaşlar varsa tanışmak isterim.
    Motoru getirince de gezilere,buluşmalara vs. vakit buldukça katılmak niyetindeyim
    MBHoro ve mrt89 bunu beğendiler.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sondakika.com/haber/haber...ali-2-4871074/

Aranızda bu Arkadaşı tanıyan varmı...Değirmendere tarafından büyük ihtimalle.
    Uğurcuğum; facebukta Mustafa Karslıoğullarının profilinde gördüm kazazedenin resmini.Bundada kawa-636 varmış.Yeni almış galiba tecrübesizlik kurbanı olabilir.
    Allah rahmet eylesin,ailesine sabırlar versin...
    Her gün ölümlü kaza haberleri alıyoruz,ister istemez psikoloji bozuluyor,ciddi ciddi motoru bırakmayı bile düşünüyor insan.
    Benim.yakin arkadasimdi.motor kullanmayi bilmiyordu,yanlis insanlarla takiliyordu sadece.cok bilen super zekalilar 600 luk turşu motoru aldirdilar cocuga ve ben 20 gun once Can in o motorla ölecegini soyledim ve aci son gerceklesti. Sebep olanlarin vicdani rahat mi acaba? Bu sonu kestirmek okadar da zor degildi,bile bile.ölüme gitti..

Rahmetliyle mesajlarimiz kaldi geriye,bana "kanka sanada racing alalim" yazdigi mesajlar.. ben 10 yildir motosiklete biniyorum ama suan 125cc motosikletim var rahmetli de şaşiriyordu.

Bu arada motoru 2000 model kirmizi zx6 fakat 636 motoru vardi uzerinde. Grenajlari fari vs yoktu deposu da ezik büzüktü,silindirlerden biri de ateşlemiyordu yani turşuydu.motor kac paraymis ta 2.000 tl borcu kalmis onu da merak ettim.
    Herneyse,son 3 ayda 2. Arkadasimi acemi olarak motosiklet ile hiz yaptiklari icin kaybettim.ne yazik ki hataya yer yok,anlik saniyelik adeta pamuk ipligine bagli gidiyoruz. hepiniz cok dikkatli olun..
    KomutanLogar ve erays bunu beğendiler.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Anaaaaaam bensiz iftar yapmışlar yaa. Utanmadınız mı arkadaşım nasıl geçti boğazınızdan yaaa

Tabi yaaa biz vatanı koruyalım siz rahat rahat gezin diye cık cık cık cık. '. bir emre kadar yasaklıyorum arkadaş size gezmeyi.
    106 gündür her hangi bir motora elim dahi değmedi.
    Çıldırıyorum delleniyorum kafamı dağıtmak için çarşı iznime cıkıyorum.
    Adamlar iftar diyor yaaa cık cık cık...

neyse 52 gün sonra oradayım. Hepinizin tekerlerini patlatacağım görürsünüz

Şaka bir yana hepinizi çok özledim güzel insanlar.
    Yine yaz sonuna doğru acı bir haberle karşılaşmışız. Allah Rahmet eylesin. Kendinize çok ama çok dikkat edin.
    Seviyorum sizi güzel insanlar Allaha emanet olun. Kendinize çok ama çok ii bakın.....
    KomutanLogar, MBHoro ve erays bunu beğendiler.

Kebum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Arkadaşlar, ben karamürsele gidecek olan gruba değirmenderede katılacağım. Yol üzerinde eğer bir nedenden durulacaksa oraya gelirim. Eğer yoksa öyle bir plan migrosta sizi bekliyor olacağım.
    MBHoro bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaaaaaam bensiz iftar yapmışlar yaa. Utanmadınız mı arkadaşım nasıl geçti boğazınızdan yaaa

Tabi yaaa biz vatanı koruyalım siz rahat rahat gezin diye cık cık cık cık. '. bir emre kadar yasaklıyorum arkadaş size gezmeyi.

Yine yaz sonuna doğru acı bir haberle karşılaşmışız. Allah Rahmet eylesin. Kendinize çok ama çok dikkat edin.
    Seviyorum sizi güzel insanlar Allaha emanet olun. Kendinize çok ama çok ii bakın.....
    aha berkay gelmiş olm bir telefon ver allah rızası için

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli Makine mühendisliği kazandım seneye sizin oralardayım inşallah KOÜ'de okuyan abilerim ya da yeni kazanmış arkadaşlar varsa tanışmak isterim.
    Motoru getirince de gezilere,buluşmalara vs. vakit buldukça katılmak niyetindeyim
    öncelikle tebrikler, sonralıkla çok heveslenme eğitim konusunda mezun olmaya bak geldiğinde bir ihtiyacın olursa kayıt dönemi falan bize ulaş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı Ezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gelmek isteyipte karamürsel iftar etkinliğine gelemiyorum. Kahroldum diyebilirim birdaha okadar insanı bir arada göremem zaten. Elim kolum bağlı hayırlısı böyleymiş dedim hazırlanmıştım daha kaç gün önceden ama yapacak hiçbirşeyim yok başka gün inşallah çarşamba toplantısına gelip görmek istiyorum sizleri. Kendinize iyi bakın
    Hayırlısı be mert, bir dahaki sefere artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Alıntı Kebum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ben karamürsele gidecek olan gruba değirmenderede katılacağım. Yol üzerinde eğer bir nedenden durulacaksa oraya gelirim. Eğer yoksa öyle bir plan migrosta sizi bekliyor olacağım.
    telefonunu mesaj at her ihtimale karşı. migrostan alırız seni..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

bu arada bizim mt stickerlarını monta dikmek için arma fiyatı sordum 10 tane için tanesi 10 tl dediler. ben istiyorum varsa yaptırmak isteyen söylesin 10 tane yaptıracağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu incelersen daha iyi olur resimli olarak gösteriyor.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...erekenler.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    listeye Murat adlı arkadaşıda ekleyelim. Şu keeway superlight 250 olan...
    ben çıkaramadım murat kim? İftar konusuna yazdın mı arkadaşı sayı önemli ama yazmadın sanırım ben ekleyim.

1-Mustafa Abi (Geliyor)
    2-Uğur (Geliyor)(Direk oraya gidebilir)
    2-Horozoğlu (Geliyor)
    3-Meltem (Geliyor)
    4-Mehmed Ali +1 (Geliyor)
    5-Mert +1 (Geliyor)
    6-eRRdem cengiz (Geliyor)
    7-Semih (Geliyor)
    8-Ahmet (Geliyor)
    9-Ahmet'in ikizi (Geliyor)
    10-DRRGON (Geliyor)
    11-Cem (Geliyor)
    12-Seyithan(Geliyor)
    13-Çokokerem (Geliyor)
    14-Kürşat (Geliyor)
    15-Murat (Geliyor)
    EnesBeyter bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes kardeş,hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Koü iyidir

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

TELEFON NUMARASI VER KARDEŞİMMMMM

Az kaldı az kardeşim sen gele hele,organizasyonun,mangalın,pikniğin dibine vuracağız. Sen yeter ki gel. Özledik seni. Allah'a emanetsin kardesim.

Alıntı Ezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gelmek isteyipte karamürsel iftar etkinliğine gelemiyorum. Kahroldum diyebilirim birdaha okadar insanı bir arada göremem zaten. Elim kolum bağlı hayırlısı böyleymiş dedim hazırlanmıştım daha kaç gün önceden ama yapacak hiçbirşeyim yok başka gün inşallah çarşamba toplantısına gelip görmek istiyorum sizleri. Kendinize iyi bakın
    Mert herseyde bir hayır vardır sıkma canını sen.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim.yakin arkadasimdi.motor kullanmayi bilmiyordu,yanlis insanlarla takiliyordu sadece.cok bilen super zekalilar 600 luk turşu motoru aldirdilar cocuga ve ben 20 gun once Can in o motorla ölecegini soyledim ve aci son gerceklesti. Sebep olanlarin vicdani rahat mi acaba? Bu sonu kestirmek okadar da zor degildi,bile bile.ölüme gitti..

Rahmetliyle mesajlarimiz kaldi geriye,bana "kanka sanada racing alalim" yazdigi mesajlar.. ben 10 yildir motosiklete biniyorum ama suan 125cc motosikletim var rahmetli de şaşiriyordu.

Bu arada motoru 2000 model kirmizi zx6 fakat 636 motoru vardi uzerinde. Grenajlari fari vs yoktu deposu da ezik büzüktü,silindirlerden biri de ateşlemiyordu yani turşuydu.motor kac paraymis ta 2.000 tl borcu kalmis onu da merak ettim.
    Herneyse,son 3 ayda 2. Arkadasimi acemi olarak motosiklet ile hiz yaptiklari icin kaybettim.ne yazik ki hataya yer yok,anlik saniyelik adeta pamuk ipligine bagli gidiyoruz. hepiniz cok dikkatli olun..
    Bi 636 daha goruyorum,kırmızı renkte. Hatta Emrah abi'nin kullandıgı gibi ön grenajı yok. Adama gidip aman kardesim dikkatli git boyle boyle diyesim cok geliyor ama sen kimsin,ne karısıyorsun der diye demiyorum. Nostalji civarında takılıyor o arkadasda sanırım....

Beyler ben en gec 18:00'de Karamürsel'de olacagım. Aman dikkatli gelin. İftar vaktine yakın trafikte konstrasyonu düşüyor milletin. 30'la gelin ama sıkıntısız gelin. Önceden gelmek isteyen olursa da bana 0 555 562 68 44'den ulasabilir.

Telefona bakamazsam mesaj atın,ben dönerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler