Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    arkadaşlar ben bugün almaya karar verdim ve onlardan haber bekledim aradılar
    motorların gelme ihtimali var demişlerdi fakat şimdi ayın 20sinden sonra dediler
    bende birtane bana ayırın dedim.
    neden cbr250r
    1 az yakıyor
    2 iyi gidiyor yolda tır falan sıkıştırmaz
    3 salam güvenilir ve servisi var kocaelide parçasıda bol
    4 gurubun çoğunluğunda bundan var yani haldızlar müşteri memnuniyetini önemsiyorsa (işinin gereği ki öyle olması lazım zaten) bizim onlarla olan diyologlarda yartdımcı olurlar diye düşünüyorum
    5 motor ince olduğu için aralardan rahat geçer ve vites acemilimi rahat atlatırım diye düşünüyorum
    6 oturuş pozisyonu çokta eğik değil
    kabaca sebepler bunlar eğer bir terslik olmassa 20 sinden sonra gelcek dediler bakalım hayırlısı
    erays ve drgon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba arkadaşlar..honda cbr 250r arıyorum..yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

bu arada kusura bakmayın ben hasan izmitte yasıyorum..motor tecrübem yok ama en kısa zamanda bende bu aileye katılmak istiyorum inşallah burada güzel dostluklar kurarız..

Motosikleti
    burak senin adadaki arkadaşların şu motora bakabilirmi nasıl diye
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-sifir-motorsiklet-129301669/detay

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak senin adadaki arkadaşların şu motora bakabilirmi nasıl diye
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-sifir-motorsiklet-129301669/detay
    Mustafa abi bence bu motosikleti kaçırma.
    Lastikler de değişmiş. Fiyat da süper.
    Adam gerçekten de mecburiyetten satıyor sanırsam.

Motosiklet konusunda endişen olmasın. Zaten garantili. Alır almaz 1000 bakımına sokarsın. Ondan sonra garanti de devam eder. Hiç sorun yaşamazsın.

Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler yarın akşamüstü işi olmayan çıksın gelsin takılalım yavaş yavaş gazlayalım... cbxAhmeti chemical, xismailaydın, Semih ve nicelerine sesleniyorum...
    Serdar Hocam saat kaç gibi ve nerede? ;)
    -CBX250- bunu beğendi.

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa abi bence bu motosikleti kaçırma.
    Lastikler de değişmiş. Fiyat da süper.
    Adam gerçekten de mecburiyetten satıyor sanırsam.

Motosiklet konusunda endişen olmasın. Zaten garantili. Alır almaz 1000 bakımına sokarsın. Ondan sonra garanti de devam eder. Hiç sorun yaşamazsın.

Serdar Hocam saat kaç gibi ve nerede? ;)
    İsmail akşam üstü saat 6 gibi sekaparkta buluşalım...oturur birer çay içeriz...ordan dolaşırız yine gazlarız...
    Bir gün 4 tekere binmek istersem ikinci bir motorsiklet alırım...

Motosikleti
    burak hocam nasıl

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Haldız honda check up yapmıyormuş.Varmı iyi bir usta tanıdığı olan güvenilir ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda herkesin kendi ustası en iyidir. O yüzden yorumlar subjektif olacaktır. Ben Gölcük'te Murat ustayı öneririm. Şimdiye dek tanıdığım tüm motorcu yakınlarım kendisine danıştı. Maxi scooterdan,Ss'e kadar hep ona sormuslardır. Hatta bir yakınım 2005'te Adana'ya gitti R1 almaya,sesini telefonda dinletip öyle karar verdi,makine de kusursuz uzunca süre kullanıldı. Son 2 senedir de 5-6 motoru arkadaşlar kendisine gösterip aldılar. Bi sıkıntıları yok halen motorların.
    Dediğim gibi herkesin kendi ustası iyidir. O yüzden karar size ait.

Kebum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    6'da sekaparktayız o halde.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    İsmail akşam üstü saat 6 gibi sekaparkta buluşalım...oturur birer çay içeriz...ordan dolaşırız yine gazlarız...
    Alıntı Kebum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6'da sekaparktayız o halde.
    Serdar Hocam, Cem; Ramazan ayında olduğumuz için oruçluyum ben. İftardan önce buluşursak, ezandan önce eve yetişecek şekilde ayrılmam gerekir. İşten de akşam 7'de çıkıyorum. Biraz ters gibi.

Pazar günü erken kalkmıyorsanız iftardan sonra buluşup istediğiniz saate kadar takılabiliriz ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Sofuoğlu Motosiklet'i öneririm ben de ;)
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Ben oruç tutmadığım için düşünemedim bak onu... neyse pazar günüde buluşuruz derseniz iftardan sonra gelirim ;) cemle takılırız olmadı.
    Bir gün 4 tekere binmek istersem ikinci bir motorsiklet alırım...

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Ben oruç tutmadığım için düşünemedim bak onu... neyse pazar günüde buluşuruz derseniz iftardan sonra gelirim ;) cemle takılırız olmadı.
    Tam anlayamadım hocam, bu akşam mı iftardan sonra Pazar günü mü iftardan sonra?

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda herkesin kendi ustası en iyidir. O yüzden yorumlar subjektif olacaktır. Ben Gölcük'te Murat ustayı öneririm. Şimdiye dek tanıdığım tüm motorcu yakınlarım kendisine danıştı. Maxi scooterdan,Ss'e kadar hep ona sormuslardır. Hatta bir yakınım 2005'te Adana'ya gitti R1 almaya,sesini telefonda dinletip öyle karar verdi,makine de kusursuz uzunca süre kullanıldı. Son 2 senedir de 5-6 motoru arkadaşlar kendisine gösterip aldılar. Bi sıkıntıları yok halen motorların.
    Dediğim gibi herkesin kendi ustası iyidir. O yüzden karar size ait.
    12 km falan sanırım körfezden gölcük.Var mı telefon falan ustaya ulaşabileceğimiz?.Özel mesajdan gönderebilirsen iyi olur.
    HONDA

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Akşam takılabiliriz bana uyar yarın pazar zaten yatar uyuruz ben yarın istanbula geçicem pazar akşamı yokum. Bu akşam iftardan sonra buluşalım yada siz buluşun ben iftardan sonra yakalarım sizi. Oruçluyum o yüzden 6da çıkamam ama iftardan sonra saat3 e kadar takılabilirim.

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:00 ----------

gölcüğe girişte ilk ışıkların orada taksi durağının yanı MURAT usta uğurun bahsettiği usta çok iyidir her türlü motordan anlar. Biz çok motor gösterdik ona sofuoğluna hiç bulaşma derim ben şahsen fiyat ve güvenilirliklerini sevmiyorum. Murat ustaya atarsın bişeyler sana söyler ne var ne yok. Yalnız km ye dikkat et cbr600f ler çok gezen motorlar 27000 ise alınır ama dikkat et 50 000i devirmiş olmasın.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam takılabiliriz bana uyar yarın pazar zaten yatar uyuruz ben yarın istanbula geçicem pazar akşamı yokum. Bu akşam iftardan sonra buluşalım yada siz buluşun ben iftardan sonra yakalarım sizi. Oruçluyum o yüzden 6da çıkamam ama iftardan sonra saat3 e kadar takılabilirim.[COLOR="Silver"]
    Nihat abi, bu akşam iftardan sonra haberleşelim ;) Gazlayabiliriz yine

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Cem falan arkdaşlarda olursa güzel olur. iftardan sonra konuşuruz ozaman.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Akşam takılabiliriz bana uyar yarın pazar zaten yatar uyuruz ben yarın istanbula geçicem pazar akşamı yokum. Bu akşam iftardan sonra buluşalım yada siz buluşun ben iftardan sonra yakalarım sizi. Oruçluyum o yüzden 6da çıkamam ama iftardan sonra saat3 e kadar takılabilirim.

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:00 ----------

gölcüğe girişte ilk ışıkların orada taksi durağının yanı MURAT usta uğurun bahsettiği usta çok iyidir her türlü motordan anlar. Biz çok motor gösterdik ona sofuoğluna hiç bulaşma derim ben şahsen fiyat ve güvenilirliklerini sevmiyorum. Murat ustaya atarsın bişeyler sana söyler ne var ne yok. Yalnız km ye dikkat et cbr600f ler çok gezen motorlar 27000 ise alınır ama dikkat et 50 000i devirmiş olmasın.
    Benimde kafama takan o hocam valla bakıcaz ıcıme sınmezse almam zaten.Yok mu bu murat ustanın bir telefonu falan ?
    HONDA

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Cem falan arkdaşlarda olursa güzel olur. iftardan sonra konuşuruz ozaman.
    Onların rodaj bitmedi daha. Bize ayak uydurabilecekler mi? :D
    -CBX250- bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

12 km falan sanırım körfezden gölcük.Var mı telefon falan ustaya ulaşabileceğimiz?.Özel mesajdan gönderebilirsen iyi olur.
    Malesef numarası yok kendisinin bende . Körfez'le,Gölcük arası yaklaşık 30 km bu arada.

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    İftar programı var motoruda evde bıraktım, katılamayacağım ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler