Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HoroZoğlu mangal işi ne oldu gidiyormuyuz
    Benim 553 372 7321 bi görüşsek iyi olur yer hakkında 3 kişi gelebiliriz
    yengen vizesi alacaklar var aramızda onları bekliyoruz yine 4-5 kişi çıkar bizden..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

çarşamba günü sakarya grubu ile mangal yapmayı planladığımız yer https://maps.google.com/maps/ms?msid...17428,0.042272 ilgililere duyurulur.
    erdem_cengiz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

http://www.bizimkocaeli.com/polis-adliye/80931-golcukte-motor-kazasi-bir-olu-bir-yarali.html

Genç bi kardeşimiz vefat etmiş motosiklet kazasıyla. Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,ailesine sabırlar diliyorum. Mümkün olduğu kadar dikkat edelim beyler...

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.bizimkocaeli.com/polis-adliye/80931-golcukte-motor-kazasi-bir-olu-bir-yarali.html

Genç bi kardeşimiz vefat etmiş motosiklet kazasıyla. Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,ailesine sabırlar diliyorum. Mümkün olduğu kadar dikkat edelim beyler...
    allah rahmet eylesin, genç bir kardeşimizmiş. tanıyormuydun sen? değirmendere de oturuyormuş. Choppercı bir genç vardı ona benzettim ben.
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin, genç bir kardeşimizmiş. tanıyormuydun sen? değirmendere de oturuyormuş. Choppercı bir genç vardı ona benzettim ben.
    Abi ben şahsen tanımıyorum ama benim biladerin arkadaşıymış..

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yengen vizesi alacaklar var aramızda onları bekliyoruz yine 4-5 kişi çıkar bizden..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

çarşamba günü sakarya grubu ile mangal yapmayı planladığımız yer https://maps.google.com/maps/ms?msid...17428,0.042272 ilgililere duyurulur.

bakıcazzzzzzzz
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Vefat eden arkadaşa Allah Rahmet eylesin. Umarız oradaki son kaza olur bu.

Gece sürüşlerinde bilmediğimiz yollara ve virajlara dikkat edelim...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Vay arkadaş ben bu akşam biliyordum bu mangal işini 1 100cl vodka da ayarlamıştım ama gene Hazine'ye kaldı
    MBHoro bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    olmadı şimdi bak

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Eee yapacak birşey yok 3 gece gene vuracam kadehin dibine dibine

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HoroZoğlu mangal işi ne oldu gidiyormuyuz
    Benim 553 372 7321 bi görüşsek iyi olur yer hakkında 3 kişi gelebiliriz

numarayıda yazmışsın çaldırır çaldırır kaçarım ben artık :D
    MBHoro bunu beğendi.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Vefat eden Berkay Demirci daha yeni gorusmustum d.derede benim kuzenin cocukluk arkadasiydi bizde arada selamlasirdik,fazla muhabbetim yoktu ama denilene gore iyi cocukmus surekli ismini duyardim onceden chopperi varmis satip cbr 125 almis, full korumali gezen bi arkadasmis ama maalesef motor ikiye bolununce kurtulamamis,artcisida varmis fakat onun hayati tehlikesi olmasigi soylendi.
    Allah rahmet eylesin
    Sonucta haber bize geldiginden beri bana 20-30 kisi motoru birak dedi,lutfen dikkatli olalim arkadaslar.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Kaza yapan arkadasa Allahtan rahmet ailesine bassaglıgı diliyorum.

Burak pskolog ısını dusun kardesım
    MBHoro bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapan arkadasa Allahtan rahmet ailesine bassaglıgı diliyorum.

Burak pskolog ısını dusun kardesım
    Dusunuyorum, dusunuyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

Yarin 18:00 de gecen hafta bulustugumuz metin abinin mekanda toplaniyoruz. 18:30 da hareket.
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    yarın gebzede olacağım, erken dönüp sizlere katılacağım. eğer bir aksilik olmazsa motoru vermiş olurum.
    1500 cc dizel yaparım 4 teker

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-turkiye-de-tek-yurt-disi-ozel-grenaj-li-cbr-250r-118088117/detay/

şu motor çok şık duruyor ya,

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çaldır mert sıkıntı yok nasıl olsa faturalı hat ararız yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mert geliyor musun sen yarin? Almissin moturu

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Berkay cok sevdigim bir kardesimdi. bu devirde zor bulunacak tipte bir insandi.delikanli,mert,durust,sessiz ve korkusuzdu. arkadasim gokberkin kardesiydi. motosiklet konusunda surekli danişirdi bana. cbr 250 yi sifir km aldi.babasi ile konusmustuk bu konuda. daha once borelli ledow u vardi.
    kendisini cok sevdigim icin surekli kask takmasi konusunda uyarirdim.kaza aninda kaski olmadigi icin kafasina aldigi darbe ile hayatini kaybetmis.

cenazesi yarin ogle namazindan sonra degirmendere merkez camiinden kalkacak. taniyan varsa gelsin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkay cok sevdigim bir kardesimdi. bu devirde zor bulunacak tipte bir insandi.delikanli,mert,durust,sessiz ve korkusuzdu. arkadasim gokberkin kardesiydi. motosiklet konusunda surekli danişirdi bana. cbr 250 yi sifir km aldi.babasi ile konusmustuk bu konuda. daha once borelli ledow u vardi.
    kendisini cok sevdigim icin surekli kask takmasi konusunda uyarirdim.kaza aninda kaski olmadigi icin kafasina aldigi darbe ile hayatini kaybetmis.

cenazesi yarin ogle namazindan sonra degirmendere merkez camiinden kalkacak. taniyan varsa gelsin.
    Vefat eden kardeşimizi şahsen tanımazdım,belki görmüşlüğüm vardır,bilemiyorum. Ama kardeşimin yaş grubundanmış. Hakkında çok güzel şeyler söylüyorlar. Bu yaşta bu kadar güzel anılmak her adama nasip olmaz. Allah mekanını cennet eylesin. Kask taksaydı belki daha farklı olabilirdi ama ecel geldi mi hersey bahane...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Allah rahmet eylesin. cbr siyahmıydı? bazen genç bir çocuk görüyordum geçende gördüm gölcükte 2 kişi kafalarında kask yoktu.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen siyah cbr 250. son zamanlar genelde kask takiyordu,her kasksiz gordugumde uzun uzun anlatiyordum mutlaka bakkala bile giderken takmasi gerektigini.

Yasi kucuk ama yuregi buyuk bi kardesimizdi ugur,tanisaydin sende cok severdin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler