Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    geçmiş olsun
    kaza nasıl oldu peki
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    kaza nasıl oldu peki
    Ankadara'da tek başınaymış hava yağmurluymuş kaydırmış motoru kendide kafasını asfalta çarpıp 1 2 takla atarak sürüklenip durmuş. bilinci kaza anında kapanmış, bayılmış. olay perşembe günü öğlen 4 te olmuş 12 saat bilinci kapalıydı birşey hatırlamıyor. Ama Allaha şükür şuan iyi . ilk kendine geldiğinde hafta başından itibaren hiç birşey hatırlamıyordu. Ama şuan son 15dk ya kadar olanı hatırlıyor motora bindiğini falan hatırlıyor. Allaha şükür kırığı çıkığı yarası beresi yok. korumalıkları tamdı. Allah onu bize bağışladı çok ciddi bir kazadan en iyi şekilde kurtuldu. Şuan sadece kas ağrıları çekiyor Allaha şükür.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Arkadaşlar Lütfen korumalıklarınıza önem veriniz. Abim Allaha şükür çok büyük bir kazayı korumalıkları sayesinde çiziksiz atlattı yan binaya bile gitcek olsanız 4 parça korumalığınız üstünüzde olsun. Rica ediyorum Eğer abimin özellikle kaskı ve dizliği olmasaymış karşılaşacağımız sonuç malesef çok çok daha kötü olurdu. Ne demek istediğimiz resimlerden anlayabilirsiniz. Lütfen full koruma gezin sevenlerinizi üzmeyin arkadaşlar.

Özellikle şu darbeyi çene ve yanakla alındığını düşünmek bile istemiyorum.

Burda hep güzel gezi resimleri paylaşarak bir yere varamayız. En azından bu fotoğraflar belki bir işe yara LÜTFEN KORUMALIKSIZ GEZMEYİNİZ!!!

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Geçmiş olsun berkay. Ya zaten bu sene kaza ölüm haberi duymaktan motordan soğudum soğuyacam gerçekten. Tam kendime geliyorum çevremden biri kaza yapıyor bu sene azrail üzerimizde dolanıyo sanırım.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yavvv veyler kim kaza yapmış ne zaman olmuş ? berkay ne diyosun olm yavvv !
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavvv veyler kim kaza yapmış ne zaman olmuş ? berkay ne diyosun olm yavvv !
    Benim (öz) ağbim kaza yaptı irfan abi tanışmıştın yaz sonu shadow u olan. Geçen hafta perşembe yaptı abim Allaha şükür şuan iyi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim (öz) ağbim kaza yaptı irfan abi tanışmıştın yaz sonu shadow u olan. Geçen hafta perşembe yaptı abim Allaha şükür şuan iyi.
    berkay üzüldüm kardeşim.. neyse ki iyi olduğunu okudum.. geçmiş olsun.. abine selamlarımı ilet..

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun berkay. Ya zaten bu sene kaza ölüm haberi duymaktan motordan soğudum soğuyacam gerçekten. Tam kendime geliyorum çevremden biri kaza yapıyor bu sene azrail üzerimizde dolanıyo sanırım.
    Sağol Nihat abi.Aynen öyle ağustos ayından beni, 1.derece tanıdık çevreden bu kaçıncı kötü haber inşallah başka haberlerler karşılaşmayız

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berkay üzüldüm kardeşim.. neyse ki iyi olduğunu okudum.. geçmiş olsun.. abine selamlarımı ilet..
    sağol abi. Allaha şükür olsun iyi işe başladı bugün. Sadece çok hafif baş ağrısı kalmış onun dışında günlük yaşantısını aynen sıkıntısız devam ettiriyor Allaha şükür.

---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene Ağustos'un sonundan itibaren üzücü haberler hiç yakamızı bırakmadı.
    Umarım bundan sonra üzücü haberleri okumak yerine,güzel haberler okuruz.
    Valla kardeşim var bi sıkıntı Kocaeli MT olarak bi hamam organizasyonu düzenleyip temizlenelim bir sıkıntı var bu işte :D :D..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim var bi sıkıntı Kocaeli MT olarak bi hamam organizasyonu düzenleyip temizlenelim bir sıkıntı var bu işte :D :D..
    Akşam akşam iyi güldüm kardeşim
    Allah'ta seni güldürsün inş
    soa bunu beğendi.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalova termalmi demek istedin Serkan kardeşim hamam derken.?
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalova termalmi demek istedin Serkan kardeşim hamam derken.?
    Termal çok terletir abi,saati 20 lira
    soa bunu beğendi.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oda fiyatıdır o olmadı hepimiz ir odaya gireriz :D
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    Arkadaşlar Merhaba ;

Öncelikle Berkay Kardeşime Tekrardan Geçmiş Olsun Dileklerimi Dile Getireyim...Biliyosunuz Emrah Kardeşimin Vefatından Sonra Siteye İlk Girişim...Bugun Babası Aradı ve Hayırlı Cumalar Diledi...ALLAH razı olsun Sizlerden Dedi...Bunları İleteyim Dedim...Benim Motorum Yatak Sardı...YAKLASIK 1.5 AYDIR MOTORUMUN PARCALARI TAM OLMASINA RAGMEN SILINDIR KAPAGI BULAMADIGIMIZ ICIN BEKLEDIK...NEYSEKI DEDE İŞİMİ COZDU VE BAYRAMDA MOTORSUZ BIRAKMAYACAGINI SOLEDI.MOTORUMA NE KADAR KIZGIN OLSAMDA GERCEKTEN ONU COK OZLEDIM...CARSAMBA GUNU BUTUN GUN MOTORCUDA OLACAGIM.MOTORUMU CARSAMBA AKSAMI BI AKSILIK OLMASSA ALICAM.BAYRAMIN 3. VEYA 4. GUNU BI YERDE TOPLANIP EMRAH KARDESIMIZI YAD ETMEK ONUNLA ILGILI ANILARIMIZI KONUSUP BI NEBZE ONU ANMAK ICIN BI TOPLANALIM DIYORUM HEM BIZDE BIRBIRIMIZDEN UZAK KALDIK BI SURE....BENDE BUNDAN SONRA AKTIF OLACAGIM SITEDE... HERKESE TEKRAR MERHABA.... TEKERINIZ DUZ BASSIN....

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    berkay geçmiş olsun kardeşim,

beyler 19 Ekim 'de bir kortej yapalım. Toplanıp izmit, çarşı bayraklarımızla bir geçiş yapalım.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu aralar izmitte hırsızlık olayları artmış. Dayımın 100lük cup u nu çaldılar,bir arkadaşında yeni kasa 600rr ı gitti. Bu aralar biraz daha dikkat edin motorlarınıza kilit falan aksatmayın.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı ApacheRTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba ;

Öncelikle Berkay Kardeşime Tekrardan Geçmiş Olsun Dileklerimi Dile Getireyim...Biliyosunuz Emrah Kardeşimin Vefatından Sonra Siteye İlk Girişim...Bugun Babası Aradı ve Hayırlı Cumalar Diledi...ALLAH razı olsun Sizlerden Dedi...Bunları İleteyim Dedim...Benim Motorum Yatak Sardı...YAKLASIK 1.5 AYDIR MOTORUMUN PARCALARI TAM OLMASINA RAGMEN SILINDIR KAPAGI BULAMADIGIMIZ ICIN BEKLEDIK...NEYSEKI DEDE İŞİMİ COZDU VE BAYRAMDA MOTORSUZ BIRAKMAYACAGINI SOLEDI.MOTORUMA NE KADAR KIZGIN OLSAMDA GERCEKTEN ONU COK OZLEDIM...CARSAMBA GUNU BUTUN GUN MOTORCUDA OLACAGIM.MOTORUMU CARSAMBA AKSAMI BI AKSILIK OLMASSA ALICAM.BAYRAMIN 3. VEYA 4. GUNU BI YERDE TOPLANIP EMRAH KARDESIMIZI YAD ETMEK ONUNLA ILGILI ANILARIMIZI KONUSUP BI NEBZE ONU ANMAK ICIN BI TOPLANALIM DIYORUM HEM BIZDE BIRBIRIMIZDEN UZAK KALDIK BI SURE....BENDE BUNDAN SONRA AKTIF OLACAGIM SITEDE... HERKESE TEKRAR MERHABA.... TEKERINIZ DUZ BASSIN....
    Sağol kardeşim...

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berkay geçmiş olsun kardeşim,

beyler 19 Ekim 'de bir kortej yapalım. Toplanıp izmit, çarşı bayraklarımızla bir geçiş yapalım.
    Sağol burak abi sende ne zamandır gözükmüyorsun bi yaramazlık yok inşallah.

Arkadaşlar bende buluşmak çok isterim ama bizim olaydan snra ben sezonu kapadım. Artık 1 müddet binmem ailemi şuan üzmiyim. Ama d.dere buluşursanız yada başka yerde arabayla takılırım peşinize...

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:23 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu aralar izmitte hırsızlık olayları artmış. Dayımın 100lük cup u nu çaldılar,bir arkadaşında yeni kasa 600rr ı gitti. Bu aralar biraz daha dikkat edin motorlarınıza kilit falan aksatmayın.
    Allah ellerini ayaklarını birbirine dolaştırsınlar. o....... ları yavsaklar ..............

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun berkay, abinin ciddi bir durumu olmaması işin sevindirici yanı.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın ismail aynen öyle şükür yok bir şeyi...

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail yaşıyonmu kardeş sen? sesin soluğun çıkmıyo motoru naptın?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sevgılı kayınbıraderlerım.kocaelı mt cok sessız.bayramda hava sartlarına baglı olarak ızmıt ıstıkametıne yolculuk yapayım ıstıyorum.belırlı bı gezı grubunuzda yok sanırım.bıkac ozverılı arkadas harıcı ben bunu pek goremedım.bursa mt bızım cok hareketlı ve gezılerımız oluyo.dılerımkı sızlerlede tanısıp kucuk caplıda olsa gezıler yapabılırız.aynı fıkırde olan el kaldırsın.
    -CBX250- bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler