Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yer mekan konusunda ortak bi karara varılması lazım..? Herkes bi yer önerse..
    Ben derim ki yukarı taraflar serin yerlere gidelim.. şehir gürültüsünden uzaklaşmak?
    Yuvacık olur bahçecik olur, hatta yol olsun gidelim diyen varsa :D KARTEPE'ye bile gidilir..

Öneriler >>
    Ahmet bana kalırsa bu sıcakta yol yapılmaz... Bir mekan belirlenir tüm motorcular oraya iştirak eder..
    Zaten akşam vakti ortalara 19,30-20,00 arası buluşma olsa, 1-2 saatlik bi sohbetin ardından herkes evine döner..
    Bu mekan olayını da Uğur Bey ve çetesine bırakıyorum...

Eskilerden bi kaç izmit toplaşması

KomutanLogar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Peki arkadaşlar dediğiniz gibi mekan konusunda fikir alabiliriz,biz geçende Değirmendere'de bir kafede buluşmuştuk.
    Koray Abi'nin gönderdiği resimlerdeki gibi Seka Park'ta olabilir.
    Veya ufak bir rüzgar alalım derseniz de Karamürsel tarafı olabilir.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    izmit veya değirmendere 'de buluşalım cmt 19:00 ya da 19:30 'da . karamürsel'e sürelim sahilde bir çay içip sohbet edelim. sonra dönelim. uyar mı arkadaşlar? ses ver ismail
    rq7 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmit veya değirmendere 'de buluşalım cmt 19:00 ya da 19:30 'da . karamürsel'e sürelim sahilde bir çay içip sohbet edelim. sonra dönelim. uyar mı arkadaşlar? ses ver ismail
    Ben tüm fikirlere açığım Burak hocam,D.Dere her yere neredeyse eşit mesafede.Fikirlere göre bu akşam net planı yapalım,etkinliği duyuralım

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    az bekleyin bu camartesi deği öbür cumartesi yapınki bende gelem..

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    izmit den sıkıldım değirmendere diyorum ben
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    O zaman değirmendere vapur iskelesi 16 Haziran Cumartesi 19:00 Toplanma 19:30 Karamürsele teker döner.
    Kaç kişi olacağız bakalım.
    1.Burak
    2.Ömer
    3.Uğur
    soa ve -CBX250- bunu beğendiler.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    O zaman değirmendere vapur iskelesi 16 Haziran Cumartesi 19:00 Toplanma 19:30 Karamürsele teker döner.
    1.Burak
    2.Ömer
    3.Uğur
    4.Berkay
    Cumartesi izmite gidicez nişan işleri için yüzük falan alınacak iş uzamayıp ondan zaman kalırsa umarım yetişebilirim

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    1.Burak
    2.Ömer
    3.Uğur
    İş çıkışı 5 'te eğer "işim uzamazsa" kesin gelirim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Dün bir arkadaş kiralık motosiklet sormuştu. Eğer çok acilse http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89125749/detay
    bi baksın derim..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    [QUOTE=K o r @ y;2717056]Ahmet bana kalırsa bu sıcakta yol yapılmaz... Bir mekan belirlenir tüm motorcular oraya iştirak eder..
    Zaten akşam vakti ortalara 19,30-20,00 arası buluşma olsa, 1-2 saatlik bi sohbetin ardından herkes evine döner..

ne o tatli su motorcusumu oldun senden panpis sicakta motor kullanamiyonmu gecen 500km yi karda yaptik zaten. arkadaslar surekli d,dere karamursel artik degistirsek su bulusma yerlerini. birde kesin c,tesimi bizim pazar gunu nisan isleri var katilamam.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana uyar ama ben iskeleyi bilmiyorum ya migrosta toplanalım ya da biri beni migrostan alsın :D
    listeye isim değil de nickleri yazarsak bence daha iyi olur kesin gelecek arkadaşlar kendini eklesin bir de burak hocam ömer kim çıkaramadım :D
    1.MBHoro
    2.Ömer
    3.Uğur Ak
    4.rq7
    5.?

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar surekli d,dere karamursel artik degistirsek su bulusma yerlerini. birde kesin c,tesimi bizim pazar gunu nisan isleri var katilamam.
    cumartesi aksamı benim içinde daha iyi olur pazar olursa bende gelemem sanırım

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    [QUOTE=chemical;2717611]
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet bana kalırsa bu sıcakta yol yapılmaz... Bir mekan belirlenir tüm motorcular oraya iştirak eder..

ne o tatli su motorcusumu oldun senden panpis sicakta motor kullanamiyonmu gecen 500km yi karda yaptik zaten. arkadaslar surekli d,dere karamursel artik degistirsek su bulusma yerlerini. birde kesin c,tesimi bizim pazar gunu nisan isleri var katilamam.
    Katılıyorum.. Üstelik serin yerlere gidelim demiştim :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yani herkese cumartesi uygun gibi gözüküyor.Farklı fikirler,güzergahlar olursa da konuşalım.
    Maksat yeni arkadaşlarımızla tanışmak,göremediğimiz diğer arkadaşlarda tekrar bir araya gelmek.
    Aslında bu gorusmeden sonra bi yüzme organizasyonu ne gider bu sıcaklarda

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana uyar ama ben iskeleyi bilmiyorum ya migrosta toplanalım ya da biri beni migrostan alsın :D
    listeye isim değil de nickleri yazarsak bence daha iyi olur kesin gelecek arkadaşlar kendini eklesin bir de burak hocam ömer kim cikaramadim
    Bizim ofisten bir arkadas oda gelirim demisti tvs apachesi var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

İsmail gecen sefer durup fotograf cekmistik ya orasi iskele. Yinede migrosta bulusabiliriz ya da yenikoy sapaginda ben ofisten gelecegim zaten

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    [QUOTE=chemical;2717611]
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster

panpiş cumartesi çalışıyorum. genel anlamda pazar olmalı.. çünkü herkes evinde.. bu hafta olmasıda şart değil.. haftaya da olur yeterki katılım iyi olsun.. sonuçta biz izmitliyiz..
    bizim bizden başka dostumuz yok.. herkesle tanışmak lazım.. katılımın çok olması için zamana ihtiyaç var diyorum.. ayrıca ben yaşlandım topitop... sıcaklar bana göre değil..
    yavru frj nin boyası matlaşır

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Değirmendere vapur iskelesi 16 Haziran Cumartesi 19:00 Toplanma 19:30 Karamürsele teker döner.
    1.MBHoro
    2.Ömer
    3.Uğur Ak
    4.rq7
    4.SOA
    5.CBX250
    6.K o r @ y

Bu arada pazar 'da olabilir ancak yine akşam olmak kaydıyla çünkü sabah dersim var gelemem. Tabi bu bensiz gidemeyeceğiniz anlamına gelmiyor

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Hala cumartesi görünüyor.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Herkese selamlar abilerim kardeşlerim umarım cumartesi akşamı işim erken biter 19 - 19.30 denmişti saat bir değişiklik oldu mu??

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

Varmı kimse çıkalım 1 dondurma yiyip serinleyelim

Motosikleti
    Honda CBF 500
    tamamdir sana mesaj sa attım aten abi telden ben ineyim 15 dk ya asagı sen gene geçerken takılırım arkana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler