Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

[Balıkesir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 mct
    merhaba arkadaşlar şu an ankradayım fakat okul bittiği gibi örendeyim.aslen ayvalıklıyım 3 senedirde örende oturuyoruz...yazın motorcu arkadaşlarla toplanıp güzel memleketimizde çok uzak mesafede olmamakla birlikte çeşitli turlara çıksak çok güzel olur diye düşünüyorum.mesela hasan boğuldu ya yada behramkale'ye bence mükemmel olur ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkese mrb...balıkesirli fakat ist.da BMW(r1200gs)takılıyorum.korayarslann@hotmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 KT - (AS 200 GY alacağım)
    Alıntı toni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edremitten çıkış saati ve buluşma yeri olarak plan yapıldımı?Seve seve size katılabilirm saatler uyarsa.Otel işini naptınız hallettinizmi ben bu akşam güzelyalıdaki (çanakkale)ADELYA otelle bi görüşücem .selam ve saygılar
    Biz Pazar günü sabahleyin çıkıp akşam döneceğiz. Memur olduğumuz için kalamayacağız. Saat konusunda da arkadaşlarla henüz görüşmüşlüğümüz yok ama saat 08:00 uygun gibi duruyor. Geçen sene arkadaşlar saat 06:30 da çıkmışlar. hava sabahleyin çok soğuk oluyor o sebeple birazda ayazın geçmesini bekleme taraftarıyım.

mrb...

mrb...ben koray..
    balıkesirliim.ama su an istanbuldayım.cunku burda olmak zorundayımmm...ne alakaysa.umarım tanısırız aga...

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    arkadaşlar öncelikle meraba eger arnızda çanakkale gidecek varsa, ben 16 sında cuma günü kütahya dan 09:00 da trene binip motrumla beraber 13:00 da balıkesirde olacagım eger cuma güne gidecek varsa beraber yol alabiliriz irtibata geçelim alpaslan köprüörenli-05055178011-alpaslan_867@hotmail.com

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle meraba eger arnızda çanakkale gidecek varsa, ben 16 sında cuma günü kütahya dan 09:00 da trene binip motrumla beraber 13:00 da balıkesirde olacagım eger cuma güne gidecek varsa beraber yol alabiliriz irtibata geçelim alpaslan köprüörenli-05055178011-alpaslan_867@hotmail.com
    Sevgili kardeşim daha önceden mesajlaşmıştık.Balıkesir merkezden sanırım sadece ben varım Çanakkaleye gidecek bende Cumartesi günü sabah çıkıp Akçayda İzmirden İzmir MT ye katılmayı planlıyorum.Zaten konaklama işinide sağolsunlar hallettiler.Tahminimce sabah 9-10 gibi akçayda olurlar ayvalıkta konaklıyacaklar çünkü cuma gecesi.Umarım Çanakkalede tanışıp görüşme imkanı buluruz Selam ve saygılar

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    peki çanakkalede görüşmek üzere

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)

Havrandaki abilerime selamlar, gecen gunku davet ve yemek icin de ayrica tesekur ederim...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    biz teşekkür ederiz kardeşimayvalık gezisi mükemmeldi en kısa zamanda tekrar buluşmak üzere ayvalık fotolarinı buraya koy MTBalıesire

Motosikleti
    yeter ki sen iste,

Geldikleri icin Ahmet abiye, Muhittin Abiye, Nadir abiye,Nejdet Hocaya, Muharrem1'e, Musteba abiye ve Ayvalık ekurim Ayarsiz İboya cok cok tesekurederim...

SEYTAN SOFRASI

KLASİK MT POZUMUZ

tüm motorcu arkadaşlara selamlar bende kepsutluyum günlük geziler düzenlediğinizde banada haber verirseniz seve seve katılırım.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...gidiyoruz.html

arkadaşlar konuyu takip edelim...gelmek isteyen BALIKESİR'li dostlarımız olursa bekleriz
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    miks 125
    slm arkadaşlar ben erkan avşa adasından msn adresim avsaadasi_20003@hotmail.com yeni uyeyım bazı konularda bana yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Alıntı umut35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar şu an ankradayım fakat okul bittiği gibi örendeyim.aslen ayvalıklıyım 3 senedirde örende oturuyoruz...yazın motorcu arkadaşlarla toplanıp güzel memleketimizde çok uzak mesafede olmamakla birlikte çeşitli turlara çıksak çok güzel olur diye düşünüyorum.mesela hasan boğuldu ya yada behramkale'ye bence mükemmel olur ne dersiniz?
    Alıntı korayarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb...ben koray..
    balıkesirliim.ama su an istanbuldayım.cunku burda olmak zorundayımmm...ne alakaysa.umarım tanısırız aga...
    Alıntı byandim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm motorcu arkadaşlara selamlar bende kepsutluyum günlük geziler düzenlediğinizde banada haber verirseniz seve seve katılırım.
    Alıntı ecompany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben erkan avşa adasından msn adresim avsaadasi_20003@hotmail.com yeni uyeyım bazı konularda bana yardımcı olursanız sevinirim
    Hosgeldiniz arkadaslar, bi ara toplanip tanisalim...

Motosikleti
    cbr 600f
    burhanıyeden bı katılımcı daha hosbulduk

Motosikleti
    Alıntı dtalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burhanıyeden bı katılımcı daha hosbulduk
    hosgeldin Deniz,

icinden mi?

Motosikleti
    cbr 600f
    iskele dostum ayrıca hosbulduk bundan sonra sık sık görusmek dılegıyle.
    ECEL KAPINI CALDIGINDA ORTALIGI TELASA VERME CUNKU O GELDIGINDE SEN COKTAN GİTMİS OLACAKSIN

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    slm balıkesir mt aranızda gönenli varmı varsa bana yardımcı olabilirmi

Motosikleti
    cbr 600f
    uglychild arkadasım pm ye attıgın mesajı yenı okudum ve sevındım bizde anca balıktan dönduk malum ekmek parası.sanırım sıze yarın katılamıcam cunku uyumam gereklı fakat dönuste bısey yemeyın sakın burhanıyeye gırmeden ıskele yol ayrımını göreceksınız ordan ıcerı zıplayın ve 100 m ılerıde kayıkları göreceksınız zaten ve mangalda pısen balık kokularını takıp edersenız sıze ellerımle pısırdıgım balıkları yerken ne gunun yorgunlugu kalacak nede baska bısey...
    teknemızın adı ege team beklıyorum haeeeee
    ECEL KAPINI CALDIGINDA ORTALIGI TELASA VERME CUNKU O GELDIGINDE SEN COKTAN GİTMİS OLACAKSIN

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    sercan abicim bende sizinle beraber burhaniye taraflarına uzuyorum tutmayın beni kötü oluruz bak

bu gün görüşmek dileği ile
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler