Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda biloya gelsin,

http://image5.sahibinden.com/photos/...80161603lv.jpg

10luk çivi+Fortum ikilsinden muhteşem bir çalışma olmuş bence..
    Şereffsizimm benim aklıma gelmişti O deil de arka hugger ne güzel durmuş öyle bee, bu arada alet versys, ya da en azından versys arka maşasıyla değiştirilmiş. Biz de yapalım böyle ama daha estetiğini daha güzelini yapalım 9 dolar vermektense kendimiz uyduralım halamın kızıııı :D
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Buluşma yapmıyormusunuz?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamlar cuma günü mersinden ankaraya geliyorum artık ankaradayım aktivitelerde görüşmek dileğiyle
    Buluşma yapmıyormusunuz?
    Öncelikle hoşgeldiniz,
    birde isminizi cisminizi tanıtsaydınız keşke?
    bizde isminiz ile hitab etseydik hocam?

Buluşma yapıyoruz ama ramazan münasebetiyle ya iftar yada sahur oluyor,
    hatta bizimkilere uyarsa bugünde bir yunusgil park yapalım derim yok hava yağışlı derseniz,
    bana çıkın gelin çay kahve içeriz en basitinden diyeceğim ama hayırlısı artık

ha unutmadan,
    Ne estetikçi ne güzelci adammışssın la bilo!
    turgay 1 sen 2 anadınmı 1 aydır vay 10luk somun yok standa takılacak malzeme bu haftasonu yapalımda rahata er vallahülazim...
    ANGARAJ

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Arkadaşlar cep telefonuma bir mesaj geldi biraz önce

"Değerli müşterimiz kredi kartı ile fatura ödemelerinizden kazandığınız para puanınız 200 TL'ye ulaşmıştır.
    08502200505'i arayarak dakikalarınızı aktifleştiriniz. Kimden: +8506730534"

İnternette biraz bakındım kimdir ne değildir bu numara diye, Birçok farklı numaradan da aynı telefon numarasına yönlendiriyorlarmış, bu adamları kime şikayet etmek lazım? düpedüz dolandırıcılar

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Gece gezintilerini özledim, dayanamıyorum.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    fikir ürkünç değil ama, resim ürkünç geldi nedense : )

kuter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum.

İsmim Kuter, ilaç firmasında çalışıyorum, Çayyolu/Yaşamkent tarafında ikamet ediyorum

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı kuter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum.

İsmim Kuter, ilaç firmasında çalışıyorum, Çayyolu/Yaşamkent tarafında ikamet ediyorum
    Hoşgeldiniz diyelim o zaman Ankara MT adına
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Yarın Ankara'dan Nallıhan'a misafirliğe gideceğiz hareket var, Cumartesi ise Sorgun'a geçip çadır kampı yapacağız, iki kişi iki motoruz. Pazar günü de orada oluruz, Cumartesi gelip kamp yapmak isteyen yahut Pazar günübirlik motoruyla Sorgun yapmak isteyen falan ben ve yine foruma da üye bir arkadaşımı orada görebilir, bekleriz

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın Ankara'dan Nallıhan'a misafirliğe gideceğiz hareket var, Cumartesi ise Sorgun'a geçip çadır kampı yapacağız, iki kişi iki motoruz. Pazar günü de orada oluruz, Cumartesi gelip kamp yapmak isteyen yahut Pazar günübirlik motoruyla Sorgun yapmak isteyen falan ben ve yine foruma da üye bir arkadaşımı orada görebilir, bekleriz
    Nolur nolmaz belki biri gider, bizim rota değişti, İzmit'e gideceğimizden ötürü Sorgun'da olamayacağız.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Arkadaşlar adım Ferhat Honda cbx 250 kullanıyorum Ankara Altındağ da ikamet ediyorum...
    erro bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Arkadaşlar adım Ferhat Honda cbx 250 kullanıyorum Ankara Altındağ da ikamet ediyorum...
    hocam hoşgeldin,
    Senin cbx siyah mı acaba?
    ANGARAJ

St_DyKeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Arkadaşlar motorumun jantlarının rengini değiştirmek istiyorum fakat karar veremedim. Kafa grenajlarını (sol-orta-sağ) beyaz olarak değiştiriyorum. Mavi olarak sadece depo kısmı kalacak.Sizce alttaki resimlerden hangisi daha güzel durur.Jant şeridi olarak da mavi çekmeyi düşünüyorum.Fikir verebilecek olan varmı?

BEYAZ..?

SİYAH..?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Jantı depo rengine boya komple ?

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    selam arkadaşlar. Bugün motoru muayeneye götürmem gerekiyor. Ankara'nın yabancısıyım ve tavsiyeye ihtiyacım var.

Otomobil sahibi arkadaşlarım iki yer söyledi. Biri İvedik organizedeymiş. Bana çok yakın. Ancak en ufak ayrıntıya majör hata yazıp geri çeviriyorlarmış. Ancak biraz sıra varmış.
    Bir de Akyurt'ta varmış. Sıra yokmuş. Her halukarda geçiyormuşsun. Ama bana çok uzak.

Motorumda küçük plaka var. Ayrıca cam siyah filmli. Benden önceki sahibi uzuna zenon takmış. Söküp yerine osram nightbreaker taktım. O da 3000K gibi birşeymiş. Dolayısıyla farların biri soğuk beyaz (üzeri mavi renkli bir ampul), diğeri sıcak beyaz (nightbreaker) oldu.

Bu değişiklikler muayenede sorun çıkarır mı? Tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. Bugün motoru muayeneye götürmem gerekiyor. Ankara'nın yabancısıyım ve tavsiyeye ihtiyacım var.

Otomobil sahibi arkadaşlarım iki yer söyledi. Biri İvedik organizedeymiş. Bana çok yakın. Ancak en ufak ayrıntıya majör hata yazıp geri çeviriyorlarmış. Ancak biraz sıra varmış.
    Bir de Akyurt'ta varmış. Sıra yokmuş. Her halukarda geçiyormuşsun. Ama bana çok uzak.

Motorumda küçük plaka var. Ayrıca cam siyah filmli. Benden önceki sahibi uzuna zenon takmış. Söküp yerine osram nightbreaker taktım. O da 3000K gibi birşeymiş. Dolayısıyla farların biri soğuk beyaz (üzeri mavi renkli bir ampul), diğeri sıcak beyaz (nightbreaker) oldu.

Bu değişiklikler muayenede sorun çıkarır mı? Tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
    şu saat itibariyle ivedik muayene istasyonuna gidersen rendevu almadığın için bakmayabilirler acele değilse internetten randevu alıp öyle git derim yok acele ise gidip orda şansını deneyeceksin artık
    farlar içinse açıları düzgünse renk konusunda sorun olmuyor sadece hafif kusur yazıp onaylıyorlar
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı ayhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu saat itibariyle ivedik muayene istasyonuna gidersen rendevu almadığın için bakmayabilirler acele değilse internetten randevu alıp öyle git derim yok acele ise gidip orda şansını deneyeceksin artık
    farlar içinse açıları düzgünse renk konusunda sorun olmuyor sadece hafif kusur yazıp onaylıyorlar
    O zaman bir süredir binemediğim motorumla yollara düşüp Akyurt'a gitmek mantıklı gibi. Ah bir de nerede olduğunu bilsem

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gölbaiında da var. nerede olduğunu öğrenmel için tüvtürk adresine gir orada kroki var. oradan bakabilirsin.

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman bir süredir binemediğim motorumla yollara düşüp Akyurt'a gitmek mantıklı gibi. Ah bir de nerede olduğunu bilsem
    bu yeni sistemde randevusuz olmuyor ama akyurt sakinse girişte yine bir randevu almak için sistem kurmuşlar şansını deneyecen

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı ayhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yeni sistemde randevusuz olmuyor ama akyurt sakinse girişte yine bir randevu almak için sistem kurmuşlar şansını deneyecen
    Gittim Akyurt'a. Girişteki barakadan ödemeyi yaptım. 20 dakika muayenede bekledim. Yarım saatte bitti. İlginiz için teşekkürler.
    ayhan06 ve Wozy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler