Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay be, biz de gümledik zamanında. Hem de kaç kere. Bizim değerimiz hiç yokmuş meğer. Bırak bişeyler yazmayı, farkeden bile olmadıydı bizi. Yazıklar olsun, bu size son mektubum... saygılar.
    Angara MurguT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Ankarada Hein gericke mont satan yer neresi? Hein gericke yi de Atilla abinin orada bir adam tavsiye etti yıllardır kullandığı söyleyip -10 +40 kullanıyorum iyi falan dedi ama bilmiyorum iyi mi kötü mü ? Arkadaşlar sonuçta kışlık, KORUMA SAĞLAM, üşütmeyecek, yağmur su almayan mont marka model tavsiyesine ihtiyacım var.

Denizic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Rx125
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Intra desemmm ?
    Vay Bülent abi kusrabkmayin Yav foto kucuk çıkaradım. Nasılsın iyimizin? Er6 mı aldın abi hayrli olsun.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada Hein gericke mont satan yer neresi? Hein gericke yi de Atilla abinin orada bir adam tavsiye etti yıllardır kullandığı söyleyip -10 +40 kullanıyorum iyi falan dedi ama bilmiyorum iyi mi kötü mü ? Arkadaşlar sonuçta kışlık, KORUMA SAĞLAM, üşütmeyecek, yağmur su almayan mont marka model tavsiyesine ihtiyacım var.
    AEA falan da hep onu kullanıyordu. Toplu gidip ya indirim yap ya yağma yaparız mı desek
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA falan da hep onu kullanıyordu. Toplu gidip ya indirim yap ya yağma yaparız mı desek
    Umurcan, toplu gitmemiz gereken YER NERESİ? diye sorsam ... Deri mont kışın sıcak tutar mı? yoksa goretex mi?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay arkadaş, adam tarikat kurmadan müridi oldunuz ya la...

Umurcan, toplu gitmemiz gereken YER NERESİ? diye sorsam ... Deri mont kışın sıcak tutar mı? yoksa goretex mi?
    Abi kışın deri tavsiye etmem. Sıcaklığı yakalayabilirsin ama kışlık textil bişeyler daha iyi olur. Detaylı olarak sonra konuşalım
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş, adam tarikat kurmadan müridi oldunuz ya la...
    Laf giydirme huyu olmasa kral adam şimdi. Ayrıyetten ondan bağımsız olarak adamın kadın gradrobu gibi motor üst başı var.
    Hepsini denemiş nihayetinde. İyi diyosa iyidir herhalde
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Laf giydirme huyu olmasa kral adam şimdi. Ayrıyetten ondan bağımsız olarak adamın kadın gradrobu gibi motor üst başı var.
    Hepsini denemiş nihayetinde. İyi diyosa iyidir herhalde
    Kırıldım şimdi ama...
    #sürenadam

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    -10 +40 ha

Fena yemişler seni Osmanım.

Motor üzerinde hissedilen sıcaklık soğuk havalarda -10 derece daha düşüktür. Varsayalımki -20 C de seni sıcak tutabilen bir mont hava 40C olduğunda ne yapar ?
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -10 +40 ha

Fena yemişler seni Osmanım.

Motor üzerinde hissedilen sıcaklık soğuk havalarda -10 derece daha düşüktür. Varsayalımki -20 C de seni sıcak tutabilen bir mont hava 40C olduğunda ne yapar ?

okan hocam ,herifin mont 4 mevsimmis....bende mont ya kislik ya yazlik olur deyince adam oyle dedi...onemli husus benim KISLIK mont tavsiyesine ihtiyacim var..4 mevsim degil..kislik..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    okan hocam ,herifin mont 4 mevsimmis....bende mont ya kislik ya yazlik olur deyince adam oyle dedi...onemli husus benim KISLIK mont tavsiyesine ihtiyacim var..4 mevsim degil..kislik..
    Ankaranın kışında "mevsimlik" montlar cortlar... Benim tecrübem bu. Yazında da mevsimlikler yine terletir. tabi sürdüğünüz saat araığı-süre-sıklık 'a göre değişir ama bütün kış motora binen biri olarak kışlık mont derim. Yanlız bazı satıcılar da hafif bir içliği olan mevsimlik montları "içliği var abi, kışlık bu" diye satmaya çalışıyor, ona da dikkat.

Bazı kullanıcılar da var, mevsimlik montun içine 4 kat (kazaktı vs, vs,) giyiniyor, "oooh, iyi işte, kışın da üşütmüyor" felan diyor

Buarada, geçenlerde D. monster'ın oturuş pozisyonu ile bişeyler yazmıştık. Şu resimde ayak yerleri çok geride durmuyor öteki fotolar gibi, daha uygun duruyor. Gidon düşük ama yükseltilebilinir.
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Osman Abi daha mayıstayız mübarek biraz tadını çıkar nerden çıktı şimdi gocuklar goretexler , azıcık ağustos böceği ol hep karınca hep karınca nereye kadar=)

Samimiyetimize binaen böyle şeyettim yoksa hörmetler abimsin biliyorsun
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman Abi daha mayıstayız mübarek biraz tadını çıkar nerden çıktı şimdi gocuklar goretexler , azıcık ağustos böceği ol hep karınca hep karınca nereye kadar=)

Samimiyetimize binaen böyle şeyettim yoksa hörmetler abimsin biliyorsun
    siz nasil diyorsunuz "RAHAT OL PAMPA"
    turgaycigim biliyorsun ben maalesef sadece yazin haftada bir gun motosiklete binince kendimi sansli hissediyorum...4ay yazx 4hafta aydax1gun haftada:16kez ....dun gibi arada firsat yakalayinca bineyim diyorum onda da yagmur falan yaginca sinirim bozuluyor...yazin yagmur yagsada kislik mont alirsam cikarim diye sizlere o danismak istedim...simdilik bir adet BATTAL BOY ÇÖP TORBASINI ayarladim
    trgy bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Abi sen trgy'e bakma, tam bir haziran-temmuz-ağustos böceği kendisi...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Ne ağustos böceği kardeşim o bahsettiğin 4 kat giyenlerdenim ben de ,içlik bile giydim bu sene , winter is coming gardaş !

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    winter is coming gardaş !

nası denilebilir dabi

ama bende daha yaz gelmedi, şu moddayım

Varuna bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ne ağustos böceği kardeşim o bahsettiğin 4 kat giyenlerdenim ben de ,içlik bile giydim bu sene , winter is coming gardaş !
    "Hörmetler sayın abicim..."
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    tam da sayfa başı olmuş yea

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Ankara'da yok başkan sana link bir bakın
    http://www.motoplus.com.tr/kategori/118/Hein-Gericke

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

osman bunlara baktın mı?
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/Dane-Valby-Gore-Tex-Ceket-pmu2164.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/Dane-Torreso-Gore-Tex-Enduro-Ceket-pmu2172.html
    karapara bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Osman abi ben kışın kırk kat kazak mont çeket vs giymediğim halde üzerimdeki 2senelik Prohell mont ile üşüdüğümü hatırlamıyorum
    Birde bazı arkadaşların kan değeri düşük olup sürekli üşüme halinde olabiliyor belirteyim dedim,
    benim montta ayrıyeten yağmurluk ve içlik opsiyonu var ve zannmca kışlık değil de mevsimlik diye satılmakta..

Umurcanında ağzına sağlık..
    karapara bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler