Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Beyler bu seferlik baklavasiz sadece cayla olacak . Baklava olayimizin ruhuna aykiri dusecektir nedenini niyesini sormayin
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeş çok beğenirsiniz diye yazmadım saten...ama vereyim linkini
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-derbi-2007-derbi-kirmizi-beyaz-110662565/detay/
    arkadaşla baya bir sohbet ettik..yalnız motor için ankaraya gidemem..memurum..aynı zamanda öğrenciyim pamukkale üniversitesinde..umarım bir bilen çıkarrr...ankaranın motorcularının bu sayfada 1516. sayfaya ulaştığını görünce,,yardım alabilirim diye umdum ama..yine de bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mithat kara sen motorun linkini ver ben çok beğenip üzerine atlamazsam motoru bilen biri çıkabilir, buraya yazarsan en kötü ihtimalle evi yakın olan vs çıkar
    kardeşim yazdım bir bakarsan sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bu seferlik baklavasiz sadece cayla olacak . Baklava olayimizin ruhuna aykiri dusecektir nedenini niyesini sormayin
    kardeşim sen yardımcı olabilir misin ?? biraz yüzsüzlük yaptım ama kusura bakma artık..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alla alla onu sorma bunu sorma napıyon abi mit ten mi alıyosun motoru anlamadım ki, nedir bu gizlilik şimdi çay diyince aklıma ingilizler geliyor, ordan da Triumph diye düşünüyorum, habire tahmin ediyoz zaten, beklentiyi artırıyosun, gizemli bir hava yaratıyosun, bak bu beklentilerin altında kalırsın sonra abi
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alla alla onu sorma bunu sorma napıyon abi mit ten mi alıyosun motoru anlamadım ki, nedir bu gizlilik şimdi çay diyince aklıma ingilizler geliyor, ordan da Triumph diye düşünüyorum, habire tahmin ediyoz zaten, beklentiyi artırıyosun, gizemli bir hava yaratıyosun, bak bu beklentilerin altında kalırsın sonra abi
    mrba resimden anladığım kadarıyla bülent abi demeliyim size yukarıda bir yazı paylaştım bu sayfada iki yorm üstte mevcut yazım..bu konuda yardımcı olabilir misiniz bana??

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Malesef, etimesgutta motor, benim oturduğum veya çallıştığım yerle alakası yok, yakınlarda falan olsa gider bakardım, çok anladığımdan değil de işte en azından işin görülsün hesabı, linki gördüm, baktım ama yardımcı olamayacağımdan bişey yazmamıştım zaten. Belki bizim Koray ın evine falan yakınsa o görebilir bir ihtimal.

Bana abi demen normal, ama bana abi diyosan o yukarda kardeşim dediğin adam var ya, hah işte ona amca demen lazım
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef, etimesgutta motor, benim oturduğum veya çallıştığım yerle alakası yok, yakınlarda falan olsa gider bakardım, çok anladığımdan değil de işte en azından işin görülsün hesabı, linki gördüm, baktım ama yardımcı olamayacağımdan bişey yazmamıştım zaten. Belki bizim Koray ın evine falan yakınsa o görebilir bir ihtimal.

Bana abi demen normal, ama bana abi diyosan o yukarda kardeşim dediğin adam var ya, hah işte ona amca demen lazım
    ha haaa resmi olmadığından dikkat etmedim..sürçü lisan ettiysek affola...koraya da mesaj atıyorum şimdi ...teşekkürler..

Motosikleti
    Resmimiz varya yahu...

Resmimiz varya yahu...
    ama abi hiç yaşın belli değil ki
    kaskı takınca yaş kalmıyor saten
    kırdıysam affola

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi denizinde boğulmak istiyorum
    Hakan&Erhan faydalı paylaşımlar için teşekkür ediyorum.
    Erhan ben çizik mizik konularını kafama hiç takmam,benim arabada her zaman leş gibidir. Hatta üniversitede benim lakap PASAKLI EINSTEIN (Bezgin) BEKİR'di.

Ben boya koruma yaptırıp ne halin varsa gör diyerek konuyu içişleri bakanına devretme planlamasındayım sadece.

Son SÖZ: Bu işin profesyonel bir şekilde doğru düzgün kime nerede yaptırmam lazım diyerek KASETİ BAŞA SARMAYACAĞIM Hakan bu konuda sen ne dersen onu yapmaya karar verdim Önerilerini bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Boya koruma lazım mı?

Başlığı da çok dağıttık mevzuyu fazla uzatmadan her zaman her desteğe her türlü imkan sınırları içersinde açığım, hoş muhabbet yeterli

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı mthtkara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrba resimden anladığım kadarıyla bülent abi demeliyim size yukarıda bir yazı paylaştım bu sayfada iki yorm üstte mevcut yazım..bu konuda yardımcı olabilir misiniz bana??
    Tespitin doğru, Bülente abi demen lazım, kendisi bu işte eski abilerimizdendir resimden de belli olduğu üzere

Ben motora yakın oturuyorum, eğer ayarlayabilirsek haftasonu bakmaya gidebiliriz etimesgut tayfası olarak, burada Receb Ustamız var, eğer iş ciddileşirse ona da gösteririz motoru sen almadan önce, böylecede işin görülür, bana tel.unu yaz özelden, haberleşiriz
    karapara bunu beğendi.

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAKAN.ERDOGAN. siz ankarada mısınız? Size bir yemek ısmarlamam lazım ki konuyu biraz daha anlayayım Tam ÇIKARCI ZİHNİYET oldu ama neyse Tüm MT'yi davet edeceğim yemeğe ama bu seferde HÜSEYİN BİRİNCİ Başkan facebookta etkinlik açar, 2 sene çalışırım hesabı ödemek için artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

HAKAN LINKLER süper tekrar teşekkürler
    abicim yemek mi ısmarlayacaksın ? hemen organizasyon açıyorum o zaman
    _Boreas_ ve karapara bunu beğendiler.

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tespitin doğru, Bülente abi demen lazım, kendisi bu işte eski abilerimizdendir resimden de belli olduğu üzere

Ben motora yakın oturuyorum, eğer ayarlayabilirsek haftasonu bakmaya gidebiliriz etimesgut tayfası olarak, burada Receb Ustamız var, eğer iş ciddileşirse ona da gösteririz motoru sen almadan önce, böylecede işin görülür, bana tel.unu yaz özelden, haberleşiriz
    numaramı yazdım özelden..çağrınızı bekliyorummm dört gözle..bu arada iş ciddi sadece birine göstermek kaldı..motoru birkaç eksiği var..vekaleti de hallettik..işte dediğim gibi iş kuyruğuna geldi..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bırak 690 almayı, servise kadar gidecek benzin param yok
    Vosvos mahvetti beni, olduğu haliyle de binmek içime sinmiyor; borca battım.

Araba bitince geleceğim, rahat 10 gün sürer.
    hacı ne anlıyonuz şöyle toplama toparlama işlerinden..valla ben öyle sabırlı bi adam değilim...

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pampa bu kadar sapla yapılabilecek güzel bir faaliyet olabilir diye düşündüm
    panpa bence bu kadar sap olduğu için yapılacak bi organizasyon değil bence...benim de aklıma geldi de ortam gözümün önüne gelince ürküp vazgeçtim hemen...

Beyler seviyeye dikkat , yine almis basinizi gitmissiniz Turgay olmasa seviye tavan yapacak gene....

Bu arada pazarlik bitti gibi Mart basinda yeni bir atimiz olacak gibi. Ama buny baklava ile degil cayla kutlayacagiz .
    abi hayırlı olsun...mart başına da daha var gerçi...araya biri daha girmeden en azından senden önce alırsam motoru sevincem..hiç olmazsa bir miktar ilgi odağı olur benim motor
    bu arada baklavasız organizasyon perhizsel sebeplerden mi

senin motora bakmaya geleceklerdi bugün ne oldu verdin mi..?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı mthtkara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş çok beğenirsiniz diye yazmadım saten...ama vereyim linkini
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-derbi-2007-derbi-kirmizi-beyaz-110662565/detay/
    arkadaşla baya bir sohbet ettik..yalnız motor için ankaraya gidemem..memurum..aynı zamanda öğrenciyim pamukkale üniversitesinde..umarım bir bilen çıkarrr...ankaranın motorcularının bu sayfada 1516. sayfaya ulaştığını görünce,,yardım alabilirim diye umdum ama..yine de bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

kardeşim yazdım bir bakarsan sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

kardeşim sen yardımcı olabilir misin ?? biraz yüzsüzlük yaptım ama kusura bakma artık..
    kardeş açıkçası ben aynası olmayan ve plakalığı iptal edip plakayı içeri gömen adamların motoruna çok sıcak bakmıyorum...mekan da etimesgut olunca iyice bi düşünmek lazım...baktığın model için bişey demicem zira araştırmışsındır sanırım...durumunu bilmiyorum ama cbr 125 çok daha iyi bir tercih olacaktır...

selametle...

hacı ne anlıyonuz şöyle toplama toparlama işlerinden..valla ben öyle sabırlı bi adam değilim...

panpa bence bu kadar sap olduğu için yapılacak bi organizasyon değil bence...benim de aklıma geldi de ortam gözümün önüne gelince ürküp vazgeçtim hemen...

abi hayırlı olsun...mart başına da daha var gerçi...araya biri daha girmeden en azından senden önce alırsam motoru sevincem..hiç olmazsa bir miktar ilgi odağı olur benim motor
    bu arada baklavasız organizasyon perhizsel sebeplerden mi

senin motora bakmaya geleceklerdi bugün ne oldu verdin mi..?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

kardeş açıkçası ben aynası olmayan ve plakalığı iptal edip plakayı içeri gömen adamların motoruna çok sıcak bakmıyorum...mekan da etimesgut olunca iyice bi düşünmek lazım...baktığın model için bişey demicem zira araştırmışsındır sanırım...durumunu bilmiyorum ama cbr 125 çok daha iyi bir tercih olacaktır...

selametle...
    teşekküler kardeşim ama çok sıkı bir derbi 125 race kullanıcısıyım..hastalık işte
    erro bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS

Erhan abi sen merak etme yahu, sen motosikleti al hele, ben ilgiye boğarım o motosikleti
    ANGARAJ

Motosikleti
    Sevgili kardeşlerim ,

Bugün DL1000 ile helalleştik. Alıcılar motoru Endo Motorda Önder ustaya gösterdiler . Usta motorda ne var ne yoksa döktü ve sonunda dediki "Bu fiyata bu motor gayet iyi"
    Sonuçta motorun kilometresi performansı ne olursa olsun uygun fiyat verir ve motor hakkında dürüst olursanız hem çok kısa sürede hemde sorunsuz bir şekilde satarsınız. Bu güne kadar ilana koyduğum motorlarım içinde en uzun süre beklediğim motorum Suzuki Banditimdi onada kıyamadığım için fiyatta hiç indirim yapmıyordum yinede satıldı

Motor satarken

1- Doğru fiyat
    2- Dürüst anlatım
    3- Yıkanmış cilalanmış değil ,gezilerde çektiğiniz fotoğraflar. (detay görmek isteyenler mutlaka mesaj atıp size soracak veya motoru görmeye geleceklerdir.)

Motorunuzu sattırır.

Velhasıl-ı kelâm

Bugün motorumu uğurladım , her motorumu verirken ilk motorumu veriyormuşçasına duygulanırım . Bugünde değişen birşey olmadı yaşlıydı huysuzdu ama benim motorumdu umarım gittiği yerde iyi bakılır...
    Soykan67, erro, tosbaaa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    ...kardeş açıkçası ben aynası olmayan ve plakalığı iptal edip plakayı içeri gömen adamların motoruna çok sıcak bakmıyorum...mekan da etimesgut olunca iyice bi düşünmek lazım...baktığın model için bişey demicem zira araştırmışsındır sanırım...durumunu bilmiyorum ama cbr 125 çok daha iyi bir tercih olacaktır...

selametle...
    Etimesgut motoru olunca ne oluyormuş arkadaşım, apaçi miyiz biz, şahinlerin egzosunu mu açıyoruz, ne demek istiyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:33 ----------

Bu motorcuların çektiği nedir arkadaş, yuh ya..

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/44624...-devrildi.aspx

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-triumph-sahibinden-satilik-bakimli-masrafsiz-bin-git-gercek-enduro-112285933/detay

Yunus'um sence bu nasıl KM'si biraz oynanmış gibi ama diri duruyor
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-triumph-sahibinden-satilik-bakimli-masrafsiz-bin-git-gercek-enduro-112285933/detay

hacım sen niye böyle fantezi peşindesin anlamıyorum valla...al şunlardan bak keyfine doyasıya...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01492045/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2169374/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08994705/detay
    Wozy bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alet diri baktıracak usta varsa sıkıntı olmaz ama fiyatı yüksek..
    Geçen senelerde bir tane turuncusu satıldı ankaradan oda yan çantalı falan o kaçmazdı mesela en azından sahibi tanıdıktı..
    e erhana hak vermiyor değiliz ama anlaşılan ozanın kafa daha bi touringe kayıyor görünüm açısından..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler