Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Bu çamur sıçratır hacı...kuyruk kısa değil de teker çok uzak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tekere gelmesin diye abisi... Yanlız aletin 1 aynası (aksesuar değil) 1000 TL den pahalıydı diye hatırlıyorum.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    eksozun yeri ve tekerin bağlantıı sisteminden mütevellit arka teker sanki boşta, bağımsız gibi görünüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekere gelmesin diye abisi... Yanlız aletin 1 aynası (aksesuar değil) 1000 TL den pahalıydı diye hatırlıyorum.
    Ankara MT üyeleri her sabah saç taramak için aynaya baksa, 1000 TL gitti desene.
    erro bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Doğrudur, gazı aniden açınca arka tarafta bir boşluk, bir bağımsızlık hissettiriyormuş diyorlar. Ardında da bir yürek hoplatısı ER6 da yapıyormuş da bilmiyorum artık Ducatinin ki nasıl olur...
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ney lan işler güçler videosunu arıyodum bu çıktı karşıma :( https://www.youtube.com/watch?v=jQSdggFB4RU nası bi sanat la bu
    nisa suresi 48. ayet meali: "doğrusu allah, kendisine şirk koşulmasını bağışlamaz. ondan başkasını ise dilediğine bağışlar. kim allah'a ortak koşarsa pek büyük bir cinayeti iftira etmiş olduğunda şüphe yoktur."
    Burdan anlıyoruz ki Allaha şirk koşmuş... Başka bi açıklaması olamaz bu videodaki arkadaşın :D
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    bu ney lan işler güçler videosunu arıyodum bu çıktı karşıma :( https://www.youtube.com/watch?v=jQSdggFB4RU nası bi sanat la bu
    Hacı sen neler izliyon öle??
    Töbe de aman diyim bulaşma videoyu ortaya aldımda 2 sn ye baktım gücün kapadım yeminlen..

Yahu mustafa, hadi tasarımı beğenmedin(beğendin mi beğenmedin mi onu da anlamadım ama) gide gide şu motorla mı kıyasladın yani

Yeni Honda CB500X;
    http://images.motorcycle-usa.com/Pho...atteBlkMet.jpg
    http://powersports.honda.com/Assets/...lic_42515B.jpg

Tokati;
    http://www.ducati.com/cms-web/upl/Me...1_1067x600.jpg

Tek kollu salıncağının hastası oldum şu motorların yav!! Bukadar güzel arka teker mi olur...
    çocuğum bunlar anlamaz tukati ruhundan çizgisinden,
    italyan hamuru ile yoğrulmuş motor bu..

Alıntı _Boreas_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nisa suresi 48. ayet meali: "doğrusu allah, kendisine şirk koşulmasını bağışlamaz. ondan başkasını ise dilediğine bağışlar. kim allah'a ortak koşarsa pek büyük bir cinayeti iftira etmiş olduğunda şüphe yoktur."
    Burdan anlıyoruz ki Allaha şirk koşmuş... Başka bi açıklaması olamaz bu videodaki arkadaşın :D
    Yasin sende sakin ol şampiyon
    ANGARAJ

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Töbe de aman diyim bulaşma videoyu ortaya aldımda 2 sn ye baktım gücün kapadım yeminlen..

çocuğum bunlar anlamaz tukati ruhundan çizgisinden,
    italyan hamuru ile yoğrulmuş motor bu..

Yasin sende sakin ol şampiyon
    Böyle evladım olsun eldivenle severim yeminle :D
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    yok abi bakmadım zaten. hemen kapadım, töbe dedim, estağfur çektim.

yalnız tokati tokati dir ona birşey demiyom polatoğlan. kuyruk olmamış gibim sadece.

olmamış işde yazarıyım ayrıca yazarım bunu da
    ( yeni başladım, çoh iyi değilim. günde 2 dakika yazıyorum çoh mu https://www.youtube.com/watch?v=kUUSqcqQ0Bs )

Yunusun bana verdiği prohel, has çinli, ceket ile ön teker kitlendi ve düştüm. Neredeyse tüm yükümü dirseğim aldı, dirseğimin üstüne düşmüştüm. Ve o ceketteki koruma sayesinde hiç bişey hissetmedim ama korumasız olsam dirseğim büyük ihtimalle kırılmıştı.
    polatcım o prohell mont çin malı değil,hindistan üretimidir.

Motosikleti
    tracer 900
    videodaki yalama bulgaristan ın medar-ı iftiharı, bulgar tarkanı dır
    _Boreas_ bunu beğendi.

Motosikleti
    250 cc custom
    Bobber motoru muayeneden geçirme ihtimalim var mı acep ? sinyal fln taksak :D

Motosikleti
    tracer 900
    geçen hafta montumu bakımı yapılmak üzere bi tükkan vermiştim..adam derinin boyanmadan bakım yapılamayacağını belirtmişti...bugün aldım ve pırıl pırıl parlıyodu mont...boyama işini de her yerde yaptırmayın, kalitesiz boyalar montu karton gibi sertleştiriyomuş...renkli montları da temizleyip boyuyorlarmış. bana 80 liraya mal oldu...

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta montumu bakımı yapılmak üzere bi tükkan vermiştim..adam derinin boyanmadan bakım yapılamayacağını belirtmişti...bugün aldım ve pırıl pırıl parlıyodu mont...boyama işini de her yerde yaptırmayın, kalitesiz boyalar montu karton gibi sertleştiriyomuş...renkli montları da temizleyip boyuyorlarmış. bana 80 liraya mal oldu...
    Boyamadan mı temizlediler seninkini? Memnun kaldın mı, yeni gibi olmuş muydu?

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyamadan mı temizlediler seninkini? Memnun kaldın mı, yeni gibi olmuş muydu?
    adam boyamadan temizledim diyen olursa yalan söyler, alır bezle siler dedi...ben siyah için memnun kaldım gıcır gıcırdı...renkli için tuttururlar mı bilmiyorum...
    Lütfücüğüm bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Honda Shadow kullanıcılarını göreve çağırıyorum! Benim motorun aküsü Yuasa YTX12-BS 12V 10Ah internette baktığım aküler ise(vt750c için gösterilenler) genelde YTX14-BS serileri yani 12V 12Ah olarak gösteriliyor. Akü almayacağım, arkadaşlarında önerdiği gibi şarj ettirip motoru garaja kapatacağım. Yani sezon bitti yeni sezona akü alacağım. Araştırdım ama sizler hangi aküyü kullanıyorsunuz yardım edebilir misiniz?
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bu elektrik islerinden hic anlamam ama bildigim kadariyla 12v 10 ah yerine 12v 12Ah almanin bir sakincasi yok, biri 120 watt, digeri 144 watt guc saglayabiliyor sanirim. Tek derdin, eger motorunun sarj gucu max 12v 10Ah akuyu doldurmaya yetiyorsa 12 amperlik akuyu tam olarak dolduramayacagindir bildigim kadariyla. Bunun disinda eger yerine sigiyorsa bence bir sakincasi yok, marka konusunda da bildigim yuasanin kaliteli ama pahali oldugu ve de yuasa cok pahali diyenlerin genelde haze aldigi yonunde, eski motorumda da aku haze marka ile degistirilmisti ben almadan once. Ben bir sikintisini gormedim.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Beyler yeni motorumu buldum,
    Hızlı ve Şişko!!
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hızlı ve Şişko!!
    Minder mi yapıştırmış o sele niyetine? Koyun postu , polar battaniye , minder .. patlıcan biber falan kurutup gidona asmayı da düşünüyormusunuz sevgili endülücüler?
    Satharian bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    yok abi bakmadım zaten. hemen kapadım, töbe dedim, estağfur çektim.
    yalnız tokati tokati dir ona birşey demiyom polatoğlan. kuyruk olmamış gibim sadece.
    olmamış işde yazarıyım ayrıca yazarım bunu da
    ( yeni başladım, çoh iyi değilim. günde 2 dakika yazıyorum çoh mu https://www.youtube.com/watch?v=kUUSqcqQ0Bs )
    Yahu şu MR250 destroyu da anlamıyorum... Benim motordan daha güçlü, torku benimki kadar, su soğutmalı, enkeksiyonlu... çift disk neyim... Ama millete hiç memnun değil. Tamam gösterge felan sapıtıyordur, sapıtsın da, çinlinin şanındandır... Ancak performansından memnun kalınmaması ciddi bir gariplik. Demek bu kağıt üstündeki veriler ile bizi düdüklüyorlar... Bir de performanslı kullanımda hararete yeltenmesi ise çok fena çook...

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polatcım o prohell mont çin malı değil,hindistan üretimidir.
    Bilemedim abi Zaten hindistanlıları daha çok severdim Üzerinde yazıyor mu yav acaba, merak ettim...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı nere verdin bir söyle bakayım... Fiyatı azcık tuzlu geldi ama deri işlerinden de anlamam hani, normaldir belki... Ben de dün gece ve bu sabah montun içliğini taktım... Dün gece 9 gibi eve giderken montun altına sadece tsört giydim ve hiç üşümedim Harbi başarılıymış bunun içliği, çok farkettirdi... Sabahta aynı şekil... Kışlık eldivenleri de giydim, yoksa lütfücüğüm gibi elleri kaybedebilirdim...

---------- Post added at 11:32 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

@yunuş... O motoru mu düşünüyorsun cidden?
    #sürenadam

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Hızlı ve Şişko!!

İşte bu işte bu Şu motosiklet hala hayallerimi süsler.

Ciddi ciddi almayı planlıyor musun?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler