Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben geçen sene bu fikri ortaya atmıştım.klüp oluruz,patch'lerimiz olur,sağda solda oturacağımıza kendi mekanımızda otururuz demiştim.pek sıcak bakılmamıştı o zamanlarda,bu fikir nedense bende halen ilk günkü gibi bir heyecan oluşturuyor.
    üyelerden her ay toplanacak cüzzi bir ücret ile bu iş gerçekten olur.
    tek korkum ise şimdi bu kadar adam varken işin içine belli bir maliyet girip de dükkandır aidattır vs.iki ay sonra 3-5 kişi kalmak ciddi anlamda hayal kırıklığı yaratır.
    aynen abi, birilerine güvenip iş yapılmaz...onun için çok düşük maliyetli bu işe başlayıp bi denemek lazım...sadece kira ile bu iş oluyo mu bakılır...kimler var kimler yok test edilir..kulüp, patch işlerine pek sıcak bakmasam da kurumsallaşmanın gereğiyse yapılır tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zındıklık yapmayıp 29 ekim kutlamalarına sevketsen insanları
    soykan sormuş kaçta diye,ben de saat sıkıntımızın olmadığını söyledim sadece

aykutcalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb650f
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben geçen sene bu fikri ortaya atmıştım.klüp oluruz,patch'lerimiz olur,sağda solda oturacağımıza kendi mekanımızda otururuz demiştim.pek sıcak bakılmamıştı o zamanlarda,bu fikir nedense bende halen ilk günkü gibi bir heyecan oluşturuyor.
    üyelerden her ay toplanacak cüzzi bir ücret ile bu iş gerçekten olur.
    tek korkum ise şimdi bu kadar adam varken işin içine belli bir maliyet girip de dükkandır aidattır vs.iki ay sonra 3-5 kişi kalmak ciddi anlamda hayal kırıklığı yaratır.
    abi daha biraz önce kuzenle bunu düşündük bizde orda burda kafeste buluşacağımıza bi mekanımız olsa motora binesimiz geldiğinde canımız sıkıldığında lan acaba nereye gitsek diye düşünmeden gazlayıp gelsek bi çay içip muhabbet edebilsek ne bilim oraya gelen her motorcu bi çay içse ocaktan cüzzi bi ücreti olsa kiraya ıvır zıvıra da yardımı olur hem oluru var gibi ya sonuçta şurda o kadar adamız her gezide bi depo benzin parasını kimse affetmiyo böyle bi şey için de herhalde ufaktan bişiler kopar gönülden diye düşünüyorum
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    nezih77 bunu beğendi.

aykutcalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb650f
    çocuklara veriyolla paraları kaleciğe gidiyolar beybazarına gidiyolar ara gazı veriyolar radara yakalanıyolar
    eRRRen bunu beğendi.

Motosikleti
    -None-
    ANGARAJ projesi heyecan verici fakat MC disiplini sağlanabilir mi önemli olan o!

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak...99546453/detay

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Erhan Abi'nin verdiği Anıttepe'de ki dükkan bence en uygunu.Fakat bu iş biraz riskli gibi, hır çıkmasa bile ortamda bir hoşnutsuzluk olabilir herhangi bir konuda .O yüzden iyi planlanması lazım herşeyin.

Bu arada Yunus'un evi Anıtkabir'e çok yakın, kabalık olur büyük ihtimal ama şöyle bir ziyaret olabilir.
    ANGARAJ

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ANGARAJ projesi heyecan verici fakat MC disiplini sağlanabilir mi önemli olan o!

100. Yıl çok iyi olurdu da girişi merdivenli oranın.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100. Yıl çok iyi olurdu da girişi merdivenli oranın.
    orası reşit galipte...yanlış işaretlemiş sanırım...girişi merdivenli olması da sıkıntı zaten...

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    millet bugüne özel buluşma anıtkabirde mi yoksa ulusta mı?
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

Alıntı aykutcalis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi daha biraz önce kuzenle bunu düşündük bizde orda burda kafeste buluşacağımıza bi mekanımız olsa motora binesimiz geldiğinde canımız sıkıldığında lan acaba nereye gitsek diye düşünmeden gazlayıp gelsek bi çay içip muhabbet edebilsek ne bilim oraya gelen her motorcu bi çay içse ocaktan cüzzi bi ücreti olsa kiraya ıvır zıvıra da yardımı olur hem oluru var gibi ya sonuçta şurda o kadar adamız her gezide bi depo benzin parasını kimse affetmiyo böyle bi şey için de herhalde ufaktan bişiler kopar gönülden diye düşünüyorum
    bu günkü yapılacak pide-ayran organizasyonunda bu konu konuşulacak.bakalım çıkacak sonuca göre şekillenebilir.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Bu gun ne yapiliyor abiler yunusgil parktami toplaniliyor??

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Yasiyan yokmu ya forumda

Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gun ne yapiliyor abiler yunusgil parktami toplaniliyor??

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Yasiyan yokmu ya forumda
    bizdeyiz erencim

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Merhabalar herkese. Angaraj projesini cok olumlu buluyorum ve her turlu destege acik oldugumu bildirmek isterim. Bu destek maddi, manevi, emek (bu biraz sinirli olabilir ama kisa sureli temizlik boya islerini yapabilirim saniyorum) veya idari olabilir. Fikir olarak da sanayilere yakin bir yerden tutulacak garajin hem daha ekonomik hem de lojistik anlamda daha faydali olabilecegini dusunuyorum. Uyelik sistemi ile bu garajin ihtiyaci olan arkadaslarin motoruna sezon disi yuva, bakim ihtiyaci olan motorlarimiz icin de bir tersane olacagi acik. Yine oneri olarak 1yillik kirayi pesin versek de her ay ugrasmasak olabilir mi? Yeterli cogunluk var gibiyiz. 30 m2 biraz kucuk olmaz mi bu cerceveden bakinca. Eger yine kabul gorurse onunde bol park yeri olan bir cayhane ile bir garaj olmak uzere 2 yer de kiralanabilir. Basit bir hesapla bu 2 yerin aylik kirasinin toplam 800 olacagi varsayilirsa yillik 9600 tl kira bedeli gerektirir bunu da 100'e bolsek 96 tl yapar ki, bunu da her uye rahat karsilar diye dusunuyorum. Selamlar.
    Satharian, erro ve Wozy bunu beğendiler.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese. Angaraj projesini cok olumlu buluyorum ve her turlu destege acik oldugumu bildirmek isterim. Bu destek maddi, manevi, emek (bu biraz sinirli olabilir ama kisa sureli temizlik boya islerini yapabilirim saniyorum) veya idari olabilir. Fikir olarak da sanayilere yakin bir yerden tutulacak garajin hem daha ekonomik hem de lojistik anlamda daha faydali olabilecegini dusunuyorum. Uyelik sistemi ile bu garajin ihtiyaci olan arkadaslarin motoruna sezon disi yuva, bakim ihtiyaci olan motorlarimiz icin de bir tersane olacagi acik. Yine oneri olarak 1yillik kirayi pesin versek de her ay ugrasmasak olabilir mi? Yeterli cogunluk var gibiyiz. 30 m2 biraz kucuk olmaz mi bu cerceveden bakinca. Eger yine kabul gorurse onunde bol park yeri olan bir cayhane ile bir garaj olmak uzere 2 yer de kiralanabilir. Basit bir hesapla bu 2 yerin aylik kirasinin toplam 800 olacagi varsayilirsa yillik 9600 tl kira bedeli gerektirir bunu da 100'e bolsek 96 tl yapar ki, bunu da her uye rahat karsilar diye dusunuyorum. Selamlar.
    Aylık 800 e kapalı garajlı, güvenlikli site içinde ev tutar, motorları aşağı bırakır yukarıda çayımızı içeriz
    erro ve Syanur bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Varuna Neden toplam maliyeti 100 e böldün ??
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi konu geliştirilme aşamasında...öncelikli amacımız 12-13 kişiyi ağırlayabilecek, basit tamir bakım işlerinin yapılabileceği, içerisinin çok geniş olmadığı, çok mahalle içi olmayan (rahatsızlık vermemek adına), kalabalık yerde konumlanmış, uygun fiyatlı bir yer...garaj 4-5 kişinin kuruculuğunda (kirayı üstlenecek, devamlılık sağlayacak) herkese açık, kişilerin gelip gittikçe çaya çorbaya katkıda bulunacakları bir mekan olmasının daha mantıklı olacağı yönünde bir fikir çıktı anladığım kadarıyla..

dediğin gibi sanayi de olsa daha rahat bir ortam olur ama meblağları bilmiyoruz...sanayide küçük olan yerler benim bildiğim ticari amaçlı büfe gibi işletiliyor...onun için kiraları yüksek olabilir...yüzeysel araştırmalara göre çıkan yerler linktekiler..

4-5 aylık peşin kira toplanması da gündeme geldi...işin yasal sorumuluğunu alacak arkadaşa da 1 aylık güvence bedeli verildikten sonra problem çıkması, yürümemesi, yan içizmeler halinde kimsenin zarara uğrayacağını düşünmüyoruz genel olarak...sezon kapandığı için çok acelemiz yok..şubat mart gibi iyice netleştiririz...bence rahatlıkla yapabilecek kapasiteye sahibiz...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bir süredir bahsettiğiniz motosiklet garajı olayını İstanbul' da yapmışlardı, dükkan tarzı bir şey tuttular, kışın motorları bırakıyorlardı, bakım yapıyorlardı, hatta bir motoru şasesine kadar soyduklarını hatırlıyorum, mutfak gibi bir şey vardı, çay-çorba içiyorlardı, gezilere gitmeden önce orada buluşuyorlardı, hala var mı bilmiyorum ama uzun bir süre devam ettiler, ben mevzuya biraz uzak kaldım ama eğer bu konu ciddiyse arkadaşımı arayıp detaylı sorarım nasıl yaptıklarını...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir süredir bahsettiğiniz motosiklet garajı olayını İstanbul' da yapmışlardı, dükkan tarzı bir şey tuttular, kışın motorları bırakıyorlardı, bakım yapıyorlardı, hatta bir motoru şasesine kadar soyduklarını hatırlıyorum, mutfak gibi bir şey vardı, çay-çorba içiyorlardı, gezilere gitmeden önce orada buluşuyorlardı, hala var mı bilmiyorum ama uzun bir süre devam ettiler, ben mevzuya biraz uzak kaldım ama eğer bu konu ciddiyse arkadaşımı arayıp detaylı sorarım nasıl yaptıklarını...
    fikir olması açısından sorarsan iyi olur koray...

06Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    http://www.sahibinden.com/ilan/emlak...5939837/detay# bence tam olarak aradığımız tarzda ve önündede motor duruyo ama malesef mamakta :/
    Sonsuzluğa gideceğini sanırsın; karşına oranın köylüsü çıkar. orada yol yok der geri dönersin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler