Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yemişim karizmasını,
    kışın 45-60dk ciddi bir zaman zarfı,
    o gösterdiğin elcik korumalar ile az da olsa soğuğu kırarsın madem 1 saate yakın motor üzerinde olacaksın yerinde olsam elcik ısıtma taktırırım 50-100tl ye
    ama karizmam çizilecek diye bunlardan takmam diyorsan anca kendine etmiş olursun bence. o elcik korumaları senin gibi uzun kullanacak olsam ben bile takarım yeminlen.
    aslında haklısın.

canımdan gıymatlı mı ? değil.

neyse biraz zaman geçsin olmadı alırım o kılıftan.

ana diz için başka birşey bakmam lazım...

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yol 15 dakikalık ben sürebilir miyim acaba diye tereddüt ediyorum...seninki iyi cesaret valla...zatürreye davet...
    yazın 30 dkk civarı oluyor. Kışın yerler ıslak olduğundan bu süre artıyor.

otobüse binmekten, ileri-arkaya doğru ve balık istifi gibi gitmekten iyidir 45 dkk.

hele de 2 otobüs ve toplamda 1:15 ila 1:45 arası olacaksa bu eziyet o kadar soğuğa can gurban

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    http://www.youtube.com/watch?v=lamyX...eature=related
    beyler bu linkte 1:47 saniyede vatandaş sıfır dönüş yapıyor fakat başını dönüşün tam tersine çeviriyor herifler aşmış aga apıştım kaldım
    erro ve ramizcuneyt bunu beğendiler.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Mksly Ahanda size karizmanı çizmeyecek hatta "+rep" sağlayacak bir elcik ürünü... http://www.motoaccessoriweb.com/inde...oducts_id=8908

Yunus kardeşimizin karizması paçalarından aktığı için onun öyle dertleri yok... Erhan kışın Ankarada motora binilmez diyorum ben herkese... Ama olurda sen binmek zorunda kalırsan boğazını iyi kapat ve göğsüne gazeteyi yapıştır hacım. Ben gazete kadar etkilisini görmedim. Tabi mecmuasına göre farkediyor. Hürriyetten daha çok verim aldım mesela, aman deyim bulvar felan kullanma, terletir, zatüre olursun.
    buberk, Satharian ve 06Can06 bunu beğendiler.
    #sürenadam

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bu elcikler çok güzelmiş ama biraz tuzluymuş. Türkiyede moturlarımız kötü, elciklerimiz paspal, benzinimiz pahalı ama olsun arkadaşlar "elciklerimizden utanmayalım". Az önce bir kurye kardeşimizde gördüm elcik sezonu açılmış sanırım
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    senin moturun kötü benimki iyi

elcikler paspal ve benzin pahalı.

napah, oturup ağlayalım mı. kulağımızın arkasını gördüler artık. gülü seven dikenini hissediyo.

parası olan elcikte alır naylon lastikte

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Utanan kim yav. Beğenmeyip takmamak söz konusu. Hani ben bu saatten sonra YBR de alıp binmem. Utandığımdan değil daha iyisini alabildiğimden dolayı. Bu elciklerin de markası belli, fiyatı da ona göre tabi. Kötü motor da yoktur ayrıca...bakış açısı diyoruz bunlara.
    #sürenadam

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Kotu motor yoktur diyen arkadaslari macit kullanmaya davet ediyorumm, fikirlerinizi degistirebilir
    Redmoon bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kotu motor yoktur diyen arkadaslari macit kullanmaya davet ediyorumm, fikirlerinizi degistirebilir
    Challange accepted body ! Sana bir rus atasözünü "Kötü motor yoktur, az benzin vardır" hatırlatırım... Bilmiyorum artık.... Bu arada burnumun dibindesin ama hiç görüşemiyoruz. Benim eve geldiğim saatlerde sen belkide uyuyorsundur gerçi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Olm biz senle ayni evde otursak da Yunuslarda falan gorusuruz anca gibi geliyo bana ben zirt pirt ugruyorum Yunuslara, orda koltuklardan birinde buyuk bir kic izi gorursen bilki benimdir pit stop yapiyom orda, bi de benzin alabilsem tam olacak

Bu arada ER6 ya para yetistiremezsem diye Ankaradaki cbf500 e niyeti bozdum biraz ama fiyati pahali. Kafa karisikligi dip gaz devam ediyor
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bülo ben bu motoru çıkaramadım, bak bakim sen anlarsın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01071827/detay

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Challange accepted body ! Sana bir rus atasözünü "Kötü motor yoktur, az benzin vardır" hatırlatırım... Bilmiyorum artık.... Bu arada burnumun dibindesin ama hiç görüşemiyoruz. Benim eve geldiğim saatlerde sen belkide uyuyorsundur gerçi.
    bugün çok sıtendapçı gördüm seni

benim paçalarımdan akan karızma sende espiri olarak nuksetmiş anlaşılan saçarak koşturuyorsun orta yerde 5dkdır gülüyorum yahu,
    Birde ybrye binmem deyip de "kötü motor yoktur-az benzin vardır" demen ironik olmuş sanki

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülo ben bu motoru çıkaramadım, bak bakim sen anlarsın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01071827/detay
    bülent işi gücü bırak hacı etimesguta koşmaya başla sen bak kaçırma
    buberk bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Kardesim bildigin ER6f bu, adam grenajlari cikarmis, ER6n in ufak yan grenajlarini takmis, bir de fari yuvarlak takmis, bunun aynisini ulusan da gormustum, eleman kaza yaptigi icin grenajlari sokmustu, hatta ustune falan da oturdum gayet rahat gelmisti, belki de bu makina o olabilir. F de gostergelerin ikisi de analog ve yuvarlak bu kasalarda, bana cok basit geliyor, bilmiyorum gostergelerin tipini sevmiyorum yani. Onun disinda bildigim kadariyla N den cok az daha uzun sanirim. Baska yapisal fark yok, sadece kozmetik iste grenaj falan.

F modelleri niyeyse biraz daha ucuz ama bu alet kazalidir bence, hatta ulusandaki ise kazali oldugunu biliyorum. Km ye de hic inanasim gelmedi, arastirmak lazim.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Kardesim bildigin ER6f bu, adam grenajlari cikarmis, ER6n in ufak yan grenajlarini takmis, bir de fari yuvarlak takmis, bunun aynisini ulusan da gormustum, eleman kaza yaptigi icin grenajlari sokmustu, hatta ustune falan da oturdum gayet rahat gelmisti, belki de bu makina o olabilir. F de gostergelerin ikisi de analog ve yuvarlak bu kasalarda, bana cok basit geliyor, bilmiyorum gostergelerin tipini sevmiyorum yani. Onun disinda bildigim kadariyla N den cok az daha uzun sanirim. Baska yapisal fark yok, sadece kozmetik iste grenaj falan.

F modelleri niyeyse biraz daha ucuz ama bu alet kazalidir bence, hatta ulusandaki ise kazali oldugunu biliyorum. Km ye de hic inanasim gelmedi, arastirmak lazim.
    senin ayağın ağrımazda, canın gezme ister...

olm neyini beğenmiyorsun allah allah motor aynı şase aynı km düşük(ki motor cidden temiz duruyor gibi) fiyat süper. hala yok kıl yok tüy yok analog gösterge. olm millet analog gösterge hastası lem o ibre gazı köklediğinde dönecek diyen biçok adam tanıyorum sırf gösterge dijital diye bazı motorları almayan adamlar var
    nezih77 ve Wozy bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

olm neyini beğenmiyorsun allah allah motor aynı şase aynı km düşük(ki motor cidden temiz duruyor gibi) fiyat süper. hala yok kıl yok tüy yok analog gösterge. olm millet analog gösterge hastası lem o ibre gazı köklediğinde dönecek diyen biçok adam tanıyorum sırf gösterge dijital diye bazı motorları almayan adamlar var
    Haci gostergeyi sevmiyom diye uygun motoru almayacak degilim yaw, okadar da degil, simdi ulusani aradim, bu motoru sordum, sizde er6-f vardi grenajsiz n e cevrilmis kazali demistiniz falan diye dedim, o da satildi dedi, oglen tatilinde bi gidip bakicam ulusana acaba o motor mu diye. Onun disinda bu fiyata bu km dogruysa olabilir gayet mantikli, sana gostedigim cbf 500 e adam 9850 yazmis utanmadan. Valla sartlar olgunlasirsa alirim bunu kralini tanimam
    ANGARAJ

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Haci gostergeyi sevmiyom diye uygun motoru almayacak degilim yaw, okadar da degil, simdi ulusani aradim, bu motoru sordum, sizde er6-f vardi grenajsiz n e cevrilmis kazali demistiniz falan diye dedim, o da satildi dedi, oglen tatilinde bi gidip bakicam ulusana acaba o motor mu diye. Onun disinda bu fiyata bu km dogruysa olabilir gayet mantikli, sana gostedigim cbf 500 e adam 9850 yazmis utanmadan. Valla sartlar olgunlasirsa alirim bunu kralini tanimam
    hacı abi bu km yanlış olsa bile 2006 dan beridir, senede 5 000 km yapsa bile toplamda 30 000 km eder. Bu motorların motorları nice 30 K lar görür bildiğim gadarıyla.

güzel bi ekspertiz şeyettir al bin ;)

Motosikleti
    DR-Zurna 400

Ben de tam onu diyecektim, bu motorun kazalı olması hiç mi aklına gelmedi diye. Tüm işaretler onu gösteriyor. Bir kere far değişmiş Neyse km nin de orjinal olduğunu hepimiz anladık zaten, sevgili ustamız hariç....

Yavrum sen sabağnan kahvaltını etmedin mi? Şu ilana bakım Km'si düşük diyorsun, lan bir de başımıza usta ettik seni... Adam tüm şüpheli hareketleri yapmış. F model almış, grenajlar gitmiş. Ön far değişmiş ustam, ön far !! Aloo? Adam hala "temiz duruyor motor" diyor yav. Kanser edersin sen beni yeminlen...

Analog gösterge olayına bende katılıyorum. Daha tatlı bir hissiyatı var sonuçta...
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavrum sen sabağnan kahvaltını etmedin mi? Şu ilana bakım Km'si düşük diyorsun, lan bir de başımıza usta ettik seni... Adam tüm şüpheli hareketleri yapmış. F model almış, grenajlar gitmiş. Ön far değişmiş ustam, ön far !! Aloo? Adam hala "temiz duruyor motor" diyor yav. Kanser edersin sen beni yeminlen...

Analog gösterge olayına bende katılıyorum. Daha tatlı bir hissiyatı var sonuçta...
    yahu motor temiz görünüyor dedik,
    Ha ilk sahibi almıştır belki keyfe keder değiştirdi yahut ufak bir hızda motoru devirmesinden dolayı motoru ER6N modeline benzetti,
    Zira motor zaten naked. hani çiziği çarığı çürüğü heryerinden belli olur boya olsa dahi şase ile rengi tutturamazlar ön kavallarda çünki seninle eskişehirde gördüğümüz Er6n motorundan da hatırlayacağın üzere simli bir boya yapısına sahipdi bu alet,
    ha yapılmaz mı tabikide yapılabilir oda bir ihtimal.Bizde sadece varsayım üzerine konuşuyoruz tıpkı senin gibi
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Anadaolu bebesi işte....

Ozaman biraz heyecan, biraz adrenalin diyelim.... Bu video benden Ankara'nın simli varsayım ustasına gelsin ;
    http://www.youtube.com/watch?v=ZXmRKIAS9HA

5:41 'e dikkat
    #sürenadam

Motosikleti
    Adrenalinden evvel
    Cumartesi günü bir mangal organizasyonu yapalım diyoruz genel olarak ne dersiniz ey ANKARA MT Ahalisi??
    ANGARAJ

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Adrenalinden evvel
    Cumartesi günü bir mangal organizasyonu yapalım diyoruz genel olarak ne dersiniz ey ANKARA MT Ahalisi??
    nerede ? ( on karakter )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler