Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    abi bu hafta sucuk mu yoksa köftemi ....sucuksa yine yanımızda mı getirelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:11 AM ----------

yani düşürmeden en azından getire(yim)lim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu hafta sucuk mu yoksa köftemi ....sucuksa yine yanımızda mı getirelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:11 AM ----------

yani düşürmeden en azından getire(yim)lim
    umutcum sucuk dediler ama herkes yanında getirsin dedim ama ses çıkmadı ekmeği yolda fırın var ordan alırız dedim yine ses çıkmadı ama sucuk galiba
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    en temizi işte abi yaparız ufak bi ateşte sucumuzu sonra güzel bi muhabbet , sonra yine bi çay molası veririz fıstık gibi işte ..

aslında demlik alıp çayı ateşte demleyip içmek lazım ama herkes gelirken bir adet bardak kendine şeker getirebilse çay kolay iş orda
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    tamam abi bu çok daha yii olur ..olmazsa yolda plastik bardak - şeker alırız ..geriye bi demlik kalır işte

evet evde eski demlik varmı bi bakıyım eğer varsa çayı ve demliği getiririm bir tane varda o çelik siyahlaşırsa evdekide beni siyahlaştırır

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    o çok önemli işte abi altına tel ızgara koysak bi işe yararmı peki ?

Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o çok önemli işte abi altına tel ızgara koysak bi işe yararmı peki ?
    ateşte ne yaparsan hepsi siyahlaşır çıkar gerçi ama dur bakalım bi çözüm bulacaz olmassa yolda içeriz çaylarımızı değilmi kazanda çok güzel bi kahve var yol kenarında

Arkadaşlar konuyla ilgisi yok fakat zaman daraldığı için mevzuyu açmak istedim:
    Pazar günü Konya' daki Drag Yarışlarına arabayla günü birlik gidecek ekip varsa ve araçta yerleri varsa ben de dahil olmak isterim.

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Pek muhterem kızılbere ve jr.

Dostlarım, arkadaşlarım, yoldaşlarım, hemşerilerim ne olur kızmayın yapmayın etmeyin.
    Tamam yaptım ama bi sorun önce niye yaptın diye.. :D

Siz bakmayın forumun altında benim adımın yazdığına. Okusam niye cevap yazmayayım? ;Ankara mt sekmesi genelde açık kalır benim makinada.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    S&T GV250
    babasultanlar s.a. ben de hipodromun önünde bekliyor olacağım korteji...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    murat abi buda bi fikir bencede güzel olur bi köye gireriz hep beraber filan güzel görüntü

Motosikleti
    S&T GV250
    şu sıralar biraz internetten kopuk olabilirim, kesinleşmiş buluşma saatini bana telefonla haber ederseniz o kadar sevinirim ki
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    a.s murat kayıplardasın

Alıntı motutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuyla ilgisi yok fakat zaman daraldığı için mevzuyu açmak istedim:
    Pazar günü Konya' daki Drag Yarışlarına arabayla günü birlik gidecek ekip varsa ve araçta yerleri varsa ben de dahil olmak isterim.
    Ahmet abicim nerelerdesin yahu, özlettin kendini, Konya'ya ne yazıkki ben gidemeyeceğim, buradan giden olurmu bilmiyorum. Konya yolu düzlük olduğu için ufak cc motor ile pek tat vermiyor. Ya motor büyük olmalı, yada polatlı tarafından konya bağlantısından gidilebilir. O yol bol virajlı gayet keyifli

Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek muhterem kızılbere ve jr.

Dostlarım, arkadaşlarım, yoldaşlarım, hemşerilerim ne olur kızmayın yapmayın etmeyin.
    Tamam yaptım ama bi sorun önce niye yaptın diye.. :D

Siz bakmayın forumun altında benim adımın yazdığına. Okusam niye cevap yazmayayım? ;Ankara mt sekmesi genelde açık kalır benim makinada.
    Bak gürsel abim ne güzel cevaplamış.
    İşte benimde adım bu yüzden aşağıda yazıyor

(gürsel abi çaktırma, gizli modda giriş yapalım siteye bence, baksana adımız takip listesine girmiş )

Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babasultanlar s.a. ben de hipodromun önünde bekliyor olacağım korteji...
    Aleyküm selam

Motosikleti
    S&T GV250
    evde değilim umut, kuzenimde kalıyorum, makara şamata olunca da internet yalan oluyor haliyle, pazar günü geliyorum

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evde değilim umut, kuzenimde kalıyorum, makara şamata olunca da internet yalan oluyor haliyle, pazar günü geliyorum
    motor mu yoksa araba mı ??

Motosikleti
    S&T GV250
    vecihi geliyor...

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    iyi iyi görelim bakalım vecihi yi

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abicim nerelerdesin yahu, özlettin kendini, Konya'ya ne yazıkki ben gidemeyeceğim, buradan giden olurmu bilmiyorum. Konya yolu düzlük olduğu için ufak cc motor ile pek tat vermiyor. Ya motor büyük olmalı, yada polatlı tarafından konya bağlantısından gidilebilir. O yol bol virajlı gayet keyifli

Bak gürsel abim ne güzel cevaplamış.
    İşte benimde adım bu yüzden aşağıda yazıyor

(gürsel abi çaktırma, gizli modda giriş yapalım siteye bence, baksana adımız takip listesine girmiş )

Aleyküm selam
    İsmailim sana "Bir kaç ay içinde evlilik olacağından motoru satıyorum" demiştim ya, hatırladııı? Hah işte; Erzincan' dan bir arkadaş geldi, sattım O' na. O yüzden de Konya' ya araba yada otobüsle gideceğim abi.

Pazar sabahı erkenden otobüse binip akşama kadar takılırım. Akşam da gelirim inşallah. Ama araba olsaydı iyi olurdu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler