Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    [QUOTE=eby78;1712829]şu ehliyet olayından once tanışmış olsaydık keşe sizlerle..sınavdan 10 gün sonra hepinizin ehliyetleri cebindeydi...hem daha ucuza hallederdim size..[/QUO
    yahu burakçım tanışmıştık aslında))) neyse geçmiş ola

şafak sayıyoruz napim bi stres oldum son zamanlarda ehlietsiz
    hellrider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    bu hafta sonu ne plan var arkadaşlar

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    çamkoruyu okurken ne buldum

"Otsu bitki türleri açısından da oldukça zengin yapıya sahip olduğu ifade edilen sahada, kurt, çakal, tilki, tavşan ve yaban domuzu, yırtıcı ve ötücü kuş türleri ile Çamkoru Göleti içinde değişik türde balıkların yaşadığı.."

kurda kuşa yem olcaz
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    S&T GV250
    endişe olmasın ceyarım, piknik alanında kurt boğan kangal köpekleri var...

bi de zehirli yılanları unutmuşlar, bir seferinde çamkoru göleti gezim esnasında sevimli bir engerek yılanına rastlamış, hatta kendisiyle biraz oyalanmıştım....
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    endişe olmasın ceyarım, piknik alanında kurt boğan kangal köpekleri var...

bi de zehirli yılanları unutmuşlar, bir seferinde çamkoru göleti gezim esnasında sevimli bir engerek yılanına rastlamış, hatta kendisiyle biraz oyalanmıştım....
    güzel kardeşim ankarada zehirli yılanmı olur fake o fake
    sıkmayın canınızı ben kovalarım hepsini)
    hellrider

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ÇAMKORUYA GİDİYORUZ!!

var mı daha önce giden? varsa bilgiler gerekli:

1- asfalt mı

2- ateş izni var mı? (yere yakacaz ya) yoksa her işe karışan bekçi dayılardan mı var?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 PM ----------

ya aramızdaki en rahat motor yasinden sonra bizimki olması lazım, pazar günü otobandan git gel popom felaket ağrıdı ya. 50kmde bir 15 dakka mola vermek gerek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 PM ----------

sertaç, gölbaşında motordromun olduğu tarlalarda da engerek var. küçükken ayda en az 1 tane görürdük yazın

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Esmer delikanlının topcase li son hali

Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    S&T GV250
    müdürüm neticede ormanlık yere gidiyoruz ve şöyle bişi var;
    http://reptile.fisek.com.tr/vip.htm
    kobra gibi değil tabi ama işte kendi çapında zehirli
    daha detaylı bi tür listesi
    http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BC...28Serpentes.29

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:16 PM ----------

şimdi o zaman ben di detaylı haritalandırma yapayım, çamkoruya varana kadar yol hep asfalt ve duble yol, çamkoru sapağından sonra geliş-gidiş'e dönüyor ve o yol biraz bozuk, tatlı virajlı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 PM ----------

anaaa haritaya sığmadı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:21 PM ----------

[B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    valla bir türkiye klasiği arkadaşlar : adamı bulursanız halloluyor diyelim.

normalde sınav sonuçları kursa iletiliyor, kurs buna göre tüm kursiyerlerinin sertifikalarını yazıyor, sonra bu sertifikaları milli eğitime teslim ediyor, orda her sertifika tek tek inceleniyor, eksik ve diğer kontroller yapılıyor, sınav notlarıyla karşılaştırılıyor, sonra şefe gidip imzalanıyor toplu olarak, sonra bir kaç kişi ve birim daha dolaşıyor, sonra müdür tarafından imzalanıyor, sonra soğuk damgaları basılıyor, sonra kurs sorumluları gidip sertifikaları alıyor ve size dağıtıyor.

tabii tüm bu işlemler, kurs için nerden baksanız 1-2 gün, milli eğitim kısmnda da 4-5 gün sürünce en iyi ihtimalle 1 haftada filan bitiyor. ben ise, kurs arkadaşımın olduğu için sertifikamı hemen yazdırdım, milli eğitime gidip işlemleri kendim takip edip 10 dakikada onaylattım (burda ilk başta söylediğim tanıdık işi önemli, yani normal prosedür için adamlar aslında insiyatif kullanıyorlar, kanun dışı bir durum değil. toplu işlem yerine perakende katıyorlar araya ) sonra kursa dönüp diğer evrakları hallettim ve ordan da emniyete gidip işlemleri takip ettim. sabahtan öğleye kadar hepsi bitti. aslında bugün öğleden sonra almam lazımdı ama benim B ehliyeti trabzon'dan olduğu için trabzon'la bir mail'leşeceklermiş ondan sonra hazırlayıp verecekler. onun için yarın akşamı ya da perşembeyi bulacak.

bi de yeni uygulama başlamış emniyette, çok beğendim valla. elektronik parmak izi tarayıcısı ile parmak izlerinizi alıyorlar, bunlar database'e giriyor ve bir A4 çıktısını size veriyorlar. bu çıktının bir fotokopisi ehliyet dosyanıza girerken aslı sizde kalıyor. ve bundan sonraki pasaport, silah ruhsat, ehliyet vs. gibi emniyetle ilgili işlemlerinizde lazım olan yerlere bu aslından fotokopi çektirip veriyorsunuz. ulusal bir databese'de bunların tutulması bence güzel bir gelişme, suçlulara daha hızlı ve doğru ulaşmayı ve sağladığı gibi caydırıcı da olacaktır. parmak izi alımının eski usul mürekkeple değil, elektronik yapılıyor olması da işin modernize kısmı. bazıları bunu fişlenmek gibi algılayabilir ama yarası olan gocunur. gocunacak bir durumum olmadığı sürece kayıt altında olmamın bir sakıncası yok...

Motosikleti
    S&T GV250
    detaylı bilgiler için teşekkürler aya, 10 dakkalık iş için 10 gün beklemiycez işimizi kendimiz yapıcaz demek ki...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    erhan abi topcase yakısmıs motorla uyum saglamış güzel olmuş

istanbuldan kuzenim gelirse ben gelemicem ehliyet yetısmıcek buyuk olasılık o yuzdende gelemicem ama çamkoru guzel yerdir bu bocek olayları ne bole ya amma tırt grup oldunuz cıktınız :D
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    murat, iki yol gordum ben,

birincisi otobandan çamlıdereye sapmak

ikincisi kızılcahamamı geçip 10 km sonra sola dönmek. ardından 10 km de o yonde gidiliyor.

gugıl mepse göre, parkın iki girişi var, sözkonusu olan her iki yol, parka karşı taraflardan giriyor. burada önemli bir detay daha farkettim:

uydu görüntüsüne göre, işaretlenmiş yerde su yok. çamkoru yazarak arama yaptığınızda, şekildeki işareti de içeren ve büyük bir alana yayılmış pek çok işaret çıkıyor. hiçbirinde su yok. en yakın su, şekilde de görüleceği gibi, işaretlenen yerin biraz daha sağında. ama orayı göstermiyor çıkan işaretler.

giden biri lazım. ya da en sevdiğim yönteme başvuracağız.

benzinlikteki dayılara sorma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 PM ----------

Erhan Abi bunu takmak için neden bu kadar beklediniz harika olmuş ya bayıldım

orijinal çantası değilse, renk ve motor hatlarıyla uyumlu cizgilere sahip olması, güzel bir seçim olmuş. güle güle kullanın.

Motosikleti
    S&T GV250
    ben üç dört sefer gittim, su var, ama adı gölet olduğu için haritalarda gösterilmiyor olabilir.
    otobandan çamlıdereyi hiç denemedim, haritada bolu yolu olarak gösterilen yoldan gittim, yol üzerinde çamkoru milli parkı tabelaları var, yani otobandan gitmez isek yolu biliyorum, otobandan çamkoru milli parkına girişi bilmiyorum

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    ya ben bişi sorcam. tamam su çok önemli ama 2-3 saatliğinede bence sorun çıkarmaz herkes yanında 1,5 lt su getirse banyo bile yaparıs
    bu arada bişi sormadıımı farkettim:D
    hellrider

Motosikleti
    arkadasım gittiginiz yerde tesis var zaten su lavabo o tur seyler sorun olmaz ama ben lisedeyken gittiğim için tesisin son durumunu bılmıyorum...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    aha işte..ilk eken de suku oldu

bismillah daha salıdan

ya ben bu hafta olmayabilirim bensiz giderseniz çok eğlenin olurmu
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    S&T GV250
    haydaaağ...nasıl bir yaprak dökümüdür bu arkadaş?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 PM ----------

su var bu arada ceyarım, ben su diyince gölet anlamışım, gideceğimiz yerde çok güzel böyle ağaçların içinden kaynak suları çıkıyor buz gibi

Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydaaağ...nasıl bir yaprak dökümüdür bu arkadaş?
    ya henüz belli değil ama işlerimin yoğunluğundan daha motorsikletin debriyaj telini bile yaptıramadım perşembe günü eğer yaptırabilirsem katılır yoksa çok zor kanuni caracalla da gelmek istemiyorum var birtane ama yorar beni
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    eşşek kadar göl var siz sudan bahsediyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler