Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    evren kayıplarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    geldim kayseriye. zaman darlığım nedeniye biraz tekrarlama bir gezi oldu ama, yeni gelen arkadaşlarımız, fatihin rampadan yeryüzüne acil iniş yaparken depoya oturması dışında eski geziyi aynen yaşamış oldular bize geç de olsa katılmaları sayesinde, tanışmaktan büyük zevk aldığımız emir ve gürsel arkadaşlarımıza sıcacık teşekkürlerimizi ve selamlarımızı iletiyorum. dün 1de oteldeydim. şu anda sahadayım felaket uykum var. akşama resimlerimizi yayınlayacağım.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    tüh yaa çok geç gördüm keşke daha erken haberim olsaydın bende gelmeyi çok isterdim işallah bidahaki sefere kesin ama benim ilk alışma motorum çok küçük anca yetişirim size yollarda

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    pazara doğru kontrol edin bu sayfayı. benim geleceğim haftalarda çarşambayı geçmez planın başlaması. burada o kadar hasret kalıyorum ki güzel bi yol çıkaracak kadar zamanım oluyor.
    15 gün sonra gelebilirsem mangalı yakıyoruz (bak mesela bunun adı pazartesi sendromu ) murat ve erhan abiler "mangal olayı bizden sorulur" dediler. bakalım sucuk için yarılmış ekmeklerle sıraya girmiş 15 kişilik bir ekibe yetişebilecekler mi? tek sıkıntımız, yer bulabilmek amacıyla erken gitme ihtiyacı olacak. bana "9da buluşulur mu ya" dediniz ama murat abi de "10da git yer bulamazsın dedi"

şimdi burada şu yapılabilir. dün gitmiş olduğumuz uzak diyarlara standart insan mangal için gitmez bizim gibi ipsiz olması lazım. o tip yerlere geç de gidebiliriz. işte çeşme ve tuvalet ihtiyacı sıkıntı olabilir ama zaten ateş yakıp sucuk pişirmek 2 saatten uzun sürmez, toplanır gider, yola devam ederiz.

Bakın 2-3 saati doldurduk bile. gerisini yavaş yavaş ekleriz

arkadaşlar, daha güvenli bir sürüş için, başlığımızın ilk sayfasında bulunan "grup sürüşü bilgileri"ni hepimiz okuyalım. hem daha uyumlu, hem daha güvenli seyahat ederiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 AM ----------

grup sürüşüyle ilgili bulabildiğim sayfaları aktarayım

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=321

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:46 AM ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-affetmez.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:47 AM ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...s-teknigi.html

sonuncusu baya kapsamlı

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Evren şimdiden başlamışsın bakıyorum yeni planlara..Ben çarşamba ayrılıyorum Ankara'dan yine dönüşüm de taaa 27'sinde olacak malesef...Sakın mangal olayına falan girmeyin bensiz, bomba ihbarı yapıp sabote ederim organizasyonu..."siyah Honda CBF 150'nin deposunda 4 kilo C4 var, grupça bir alış veriş merkezine intihar saldırısında bulunacaklar " Gözümün önüne geliyor da...Hehehehe Senin plaka neydi kardeş ?

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hemuhmuhmuh kahvaltı yapıyoruz, motorların olduğu taraftan bir ses ve mantar bulutu yükseliyo. fünyeyle havaya uçurmuşlar. rica minnet benim garson almış ellerinden o uçurmuş havaya

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yarın akşam bende İst.da olacağım perşembe günü Ank.dönüş..Bu arada mangal uğruna havaya uçan bizleri hayal bile edemiyorum Tüm gazetelere manşet olurmuşuz..
    ''Ankara'da mangal yapmak isteyen motorsiklet'li gençler,grup üyelerinden birinin suikasti sonucu kömür oldular''

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bu son yazıda benim katılmadığım bir konu var. birisinin durması gerektiğinde öncüye haber verecek denilmiş.

zaten (reşat abinin kitabındaydı sanırım) herkes arkasını kollayarak gideceği için. birisinin durması gerektiğinde yavaşlar ve onu aynadan kollayan öndeki de yavaşlar ve grup halinde durulur.

bir de haymana yolu üzerinde yağmur nedeniyle devam edelim mi diye ilk durduğumuzda zaten tek gidiş olan şeridi kapattık farkında olmadan. biraz daha pratik yapmalıyız

şimdi arkadaşlar bu resimdeki motoru aynı irtifada bir motor boyu geriye koyup (bunun arka tekere o motorun on teker teğet düşünün), motoru da beyaza boyuyoruz. sürücünün gözleri de dehşet içerisinde fotoşapladık mı . oldu mu size fatihin vücuduyla barışık son saniyesi hemehemuhmuhmuh

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 PM ----------

motodrom yönetimi bu rampaya "fatih kıran" adını versin ya bak bi gezide görmedim özledim ya

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    umarım bir sonraki buluşmada fatih arkadaşımızda aramızda olur..bu arada resimler nerede üstad..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Resimlere başlıyoruz:

Yakında toplantı yerine sığmayacağız. Kaldırımın üzeri motor dolunca bastonlu amcamın biri bize doğru yaklaşarak "ne oluyor burda" dedi. Hazırcevap Murat Abi'min "satıyoruz amca..verelim mi?" demesiyle "yoh yoh" diyerek uzaklaşan amcadan fırça yeme tehlikesini şık bir teknikle savuşturmuş olduk

Canavarlarımız tanıtalım:

Bizim uçak:

Pilot Erhan Abi'mizin uçak (gülüyodur şimdi buna uçak deyince)

Orhan Abi'nin tüp kamyo...ee..pardon bu da Gürkan' ın uçak

Benim şıklık favorim, Yasin'in uçak (bir daha erken kaçanı dövüyoruz)

İkinci scooterımız..Sempatik karakterimiz Burak'ın uçak:

Serkan'ın yakışıklı uçağı..(dövmeyle ilgili not geçerli )

Sertaçın homurdayan ve eksoz sesiyle hem havamızı artıran, hem bizleri de kurtaran geniş aynalı klasik ve şık pır pır uçağı:

Murat Abi'mizin her zaman gıcır gıcır duran (41 kere maşallah) göz alıcı güzellikteki uçağı:

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    eline sağlık resimle çok güzel ya

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri

Serkan burada Yasin'e "eksozun tehlikeleri"nden bahsediyor:

"Bak..benim eksoz feci ısınıp adamın kolunu acılı adanaya çevirir". "Evren'cim kolunu göster"

Evo: "Tabi abi sözünü dinlemedik böyle oldu ahanda"

Yasin: "anoww o ne lam"

Görüldüğü gibi Yasin'in serbest olan sağ eli, ikinci resimde arkasına saklanmış.

Yola çıktık:

Yok böyle bir sola geçiş

İşte geldik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 PM ----------

Masa doldukça bizim sesler azaldı. Kaskımı garsonun ulaşamayacağı tenha biryere koydum. Park 166 için fazla söze gerek yok. Resimdeki masada bir tabaklık daha yer yoktu..semaverler havada uçuşuyordu:

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    ya arkadaşlar bu grup halinde sürüş yazılarını okudumda bence baya başarılı. valla eline sağlık kardiş...yine yapalım ama çok zevkliydi

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bir duşa giriym kafam gözüm toz toprak. devam edelim daha çok var

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir duşa giriym kafam gözüm toz toprak. devam edelim daha çok var
    o kadar isimden gel benim adımı unut

EBY78=Burak

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    tamam burak sağol düzelttim hemen kusuruma bakma

Motosikleti
    CBF 150
    düzeltmişken beni de gürkan yap

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    olurmu öyle şey ne demek..olur bazen bana da

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    dün tam yüklerken site çöktü ya gitti o kadar emek..hepsinin de linkini tek tek yazmıştım gönder dedim yamuldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:07 AM ----------

kahvaltı bittikten sonra tekrar yoldayız. motodroma baskın düzenleyeceğiz..bakalım bize "boya yapacağım, gelemem" diyen fatih, parkurdan intikam almak için gizli gizli motodroma mı gitti

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hani nirde bu motodrom
    ayrıca motor kullanırken eldıven kullanmayan arkadaslara +100 ceza puanı verıyorum hele bir cruisercı arkadas sadece yarı acı kaskını takmıs gelmiş ona +1000 ceza puanı veriyorum gezılere katılan herkesın en azından mont kask ve eldıven kullanması önemle arz olunur...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler