Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası proti motor değil mi yahu?
    Hocam proti artık Gezgin motor oldu.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam adres bulmak nerde ben nerde. gezgin motoru bugün de bulamadım yahu vallahi sırf inadına gittim bulmaya ama dolaştım dolaştım yok sordum bilen yok fazla vaktim yoktu enstitüye geçicektim döndüm. yarın yine gidicem
    Ben tarif ediyorum: Konya yolundaki Çırağan et lokantasının yanından içeriye yani hafif yukarıya doğru girip az ilerden sola dönüp dümdüz gidiyorsun, ilerde sağda !
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    arkadaşlar selamlar;
    Yeni bir üye olarak ve yeni taze bir motorcu olarak çayyolu tarafında olan varmıdır? yada chopper grubu olan diyim??

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ya bugün proti motor diye bi dükkanın önünden geçtim orasımıydı yahu gezgin motor ???
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar;
    Yeni bir üye olarak ve yeni taze bir motorcu olarak çayyolu tarafında olan varmıdır? yada chopper grubu olan diyim??
    Irk ayrımı yapmıyoruz , hepimiz kardeşiz
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    iyi akşamlar ankara mt, yaklaşık bir hafta ankarada kaldım sadece tunus caddesinde 3-4 tane motorcu gördüm nerde bu millet nerde toplaşıyorsunuz 10 güne kadar yine gelicem,tanışırız

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    haklısın dombay35 sanırım yanlış bi üslupla giriş yaptım... neyse bi sormak istedim işin özünde

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar selamlar;
    dombay35 'in dediği gibi tarz ve cc ayrımı olmadığı gibi semt ayrımı da yok çayyolu çankaya dediğin en babası 20 km o da 3 dakikalık yol buluşuruz her türlü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 PM ----------

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar ankara mt, yaklaşık bir hafta ankarada kaldım sadece tunus caddesinde 3-4 tane motorcu gördüm nerde bu millet nerde toplaşıyorsunuz 10 güne kadar yine gelicem,tanışırız
    hocam bekleriz her zaman ankaraya ama ankarada pek öyle toplanma psikolojisi yok maalesef ama ümitliyim bu yaz ankara hareketlenecek kurtulacak bu bireysellikten inşallah. gelmeden haber verirseniz seviniriz özel bi toplanma yaparız arkadaşlarla birlikte.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bugün proti motor diye bi dükkanın önünden geçtim orasımıydı yahu gezgin motor ???
    Umpahah iyice karıştı ortalık. Dediğim yerdeymiş ya kız arkadaşım gitmiş bugün.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    ankarada öle motorcuların takıldıgı sabit bir mekan yok olsa iyi olurmu bence olur motorcuların cafesi kulaga hos geliyor ,biz burda yeni arkadaşlıklar kurarak kendı capımızda 2 kişi yada 3 kişi kim gelebiliyorsa ufak ufak geziler yapmaya calışıyoruz(yeterli tecrubem ve ehliyetim yok uzun geziler için :D önemli olan tanısmak ve motorcu dayanısmasını güzel bir şekilde saglamak bunların sonunda kalan en güzel şeyde arkadaşlıklardır diye düşünüyorum...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    arkadaşlar illaki yer ayrımı yapmıyorsunuzdur ama ben daha acemi bir insanım ve direk eskişehir yolundan çankaya tarafına gelmek istemiyorum. daha tanıma aşamasındayım motoru çünkü. Bu yüzden çayyolu diye sormuştum...

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar illaki yer ayrımı yapmıyorsunuzdur ama ben daha acemi bir insanım ve direk eskişehir yolundan çankaya tarafına gelmek istemiyorum. daha tanıma aşamasındayım motoru çünkü. Bu yüzden çayyolu diye sormuştum...
    anladım arkadaşım, o zaman toplanmayı çayyolunda yaparız biz oraya geliriz bi de eğer sürüş tecrüben yoksa eğitim alman tsvsiye ederim. alaylı öğrenilmez mi öğrenilir ama en doğruyu en baştan öğrenmek her zaman daha iyi sonra hatalar düzeltilemiyo. motor ne bu arada ?

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    günaydın ankara,herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim,
    chopperrider teşekkür ederim ilgine,eskiden prometheus vardı kankamdı şimdi kayıp,ama gelicem ankaraya bir el atıcam

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın ankara,herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim,
    chopperrider teşekkür ederim ilgine,eskiden prometheus vardı kankamdı şimdi kayıp,ama gelicem ankaraya bir el atıcam
    tunus cad desinde zodiac a gidersen genelde motorcular olur orda.
    habe habe

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Yeni gelenlere, tanışmak isteyenlere selamlar arkadaşlar...

Chopperrider, Emir'di di mi ?, kesinlikle cc. vs ayrımı yok tabi de..şöyle yan yana 2 600f görmedim şimdiye dek. Bi dahaki buluşmada tanışırız inşallah. Ben geçen gerçi haftasonu seni gördüm sanki ama...Pazar günü Or-An'da hatırladığım kadarıyla. Motorunu önden görsem tanırdım ama (kaşlardan) yandan gördüm. Erman'ın yolladığı fotoğrafları görünce montundan tanıdım sanki.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Dostum İncek tarafından gel hem trafiksiz hem daha yakın. Ben de Eskişehir yoluna çıkmayı sevmem, çankayadan çayyoluna arka yoldan gidiş çok rahat.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni gelenlere, tanışmak isteyenlere selamlar arkadaşlar...

Chopperrider, Emir'di di mi ?, kesinlikle cc. vs ayrımı yok tabi de..şöyle yan yana 2 600f görmedim şimdiye dek. Bi dahaki buluşmada tanışırız inşallah. Ben geçen gerçi haftasonu seni gördüm sanki ama...Pazar günü Or-An'da hatırladığım kadarıyla. Motorunu önden görsem tanırdım ama (kaşlardan) yandan gördüm. Erman'ın yolladığı fotoğrafları görünce montundan tanıdım sanki.
    evet hocam adım Emir. geçen hafta sonu incek ahlatlıbel taraflarındaydım doğrudur or-an tarafına çıktım mı hatırlamıyorum gerçi. bu aralar izinliyim her gün yaklaşık 100 km şehir içi dolaşıyorum. müsait olunca haberleşelim beraber gezelim sevinirim.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    ahh ahh 150 t2 vardı ama babam saolsun sayesınde yok oldu bu hafta seyhan 125 olabılır ama seyhan var bır tane almayı dusunuyorum

Motosikleti
    regal raptor DD250e-9
    arkadaşlar selamlar...
    bugun motorumla ilk tehlikemi atlattım inşallah gerisi gelmez...!
    regalraptor DD250e-9 var bende ve çok kayıyor.. özellikle küçücük bi su birikintisi bile dengeyi bozuyor.... acaba benim kullanmamdamı bi sorun var yoksa tüm motorlarmı aynı???
    yeni bir motor kullanıcısı oldugum için soruyorum lütfen dalga geçmeyin..))
    yaa bide neden haftasonu falan toplanılmıyo ankaralılar olarak hem biz çömezlerde bişeyler öğrenirizz belki bilenlerden...!

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı emrah duran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar...
    bugun motorumla ilk tehlikemi atlattım inşallah gerisi gelmez...!
    regalraptor DD250e-9 var bende ve çok kayıyor.. özellikle küçücük bi su birikintisi bile dengeyi bozuyor.... acaba benim kullanmamdamı bi sorun var yoksa tüm motorlarmı aynı???
    yeni bir motor kullanıcısı oldugum için soruyorum lütfen dalga geçmeyin..))
    yaa bide neden haftasonu falan toplanılmıyo ankaralılar olarak hem biz çömezlerde bişeyler öğrenirizz belki bilenlerden...!
    Geçmiş olsun. Uamrım sende yada motorunda bi hasar yoktur.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler