Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil benim motorun gaz teli koptu iyimi Cem sağolsun adamı motorla çok değil 2 dk başbaşa bıraktık çalışmayan motorun gaz telini kopardı gecenin bi yarısı nasıl başardı nasıl etti hala anlamış değilim işin aslı sadece kendisini burdan tebrik ediyorum cidden bravo yani..bugün gaz teli ayarlayabilirsem motorla gelicem olmadı hüseyin abi geçerken beni alırsınız artık napalım tabi yeriniz var ise yok ise arkadaşlardan birine artçı da olabilirim mesela buğra .... birinin mangallık malzemeyi alması hakikaten iyi olacak ben alırdım ama malum at yok araba yok :S ...
    Yunus, birazdan benim motora parça bakmaya geçicem Yıba v.b. yerleri dolaşıcam... İstersen sana da parça bakabilirim... Nerede bulabileceğimi söylersen alıp gelebilirim... Telefon numaram sende vardı, saat 13:00'a kadar arayabilirsin... Sonrasında eve dönmüş olmam gerekecek bilgin olsun...

Akşam 22:00 sularında Bahçelievler Ankaray İstasyonunda buluşmak üzere Biz Batıkent'ten iki motor gelicez... Batıkent bölgesi, Eryaman, Etimesgut v.b. yerlerden gelecek arkadaşlar, bi ortak nokta belirleyip, buluşup, beraber yola çıksak daha hoş olur diye düşünüyorum, Ne dersiniz ?! ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Ben eryamandayım, bu cıvardaki (Eryaman, Etimesgut v.b., batıkent) arkadaşlarla Batıkent Carrefour un park yerinde buluşalım 21.30 da carrefourda olalım (yarım saatte gidebiliriz diye düşünüyorum) uygunmudur Westside
    Somebody Else Is Lover

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eryamandayım, bu cıvardaki (Eryaman, Etimesgut v.b., batıkent) arkadaşlarla Batıkent Carrefour un park yerinde buluşalım 21.30 da carrefourda olalım (yarım saatte gidebiliriz diye düşünüyorum) uygunmudur Westside
    Motorun yağ contalarını değiştirmeye gidicem eğer bi aksilik çıkmazsa 21:30 da Carrefourdayım...21:40'a kadar gelemezsem direk Bahçelievler metrosuna geçerim beni beklemeyin... Saygılar...

alırız yunusum sen yeter ki bi alo de buluşma öncesi mangallık malzemeyi ben alayım o zaman gönüllü yok madem tavuk kanata ne desiniz uyarmı adam başı yarım kilo kadar sebzesi ekmeği kolası falan kişi başı en fazla 10 lira tutar uyarmı arkadaşlar

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    uygundur abi sen ayarla . ben alayım desemde getirmezdim ki
    Somebody Else Is Lover

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaslar ben gelemıcem zaten 12 -1 gıbı yanınızdan ayrılmak zorunda kalacakdım golbası baya uzak dusecegı ıcın gelmemde zorlasacakdır .
    1-) nezih77 selma hüseyin
    2-) Yunus
    3-) Ünalx
    4-) motoriderrr - Taşkın
    5-) mukavemeth- Hakan
    6-) guitarmix - Ramazan
    7-) buberk - buğra
    8-) ~~NEO~~ ( Mehmet + Bahadır )
    9-)şadan abi
    10-)
    11-)

listeye kaldıgınız yerden devam =)))

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alırız yunusum sen yeter ki bi alo de buluşma öncesi mangallık malzemeyi ben alayım o zaman gönüllü yok madem tavuk kanata ne desiniz uyarmı adam başı yarım kilo kadar sebzesi ekmeği kolası falan kişi başı en fazla 10 lira tutar uyarmı arkadaşlar
    Bana uyar.

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gidilecek mekanda yiyecek ve içecek var değilmi arkadaşlar yani sahurda aç kalmayalım bu arada benim gölbaşına aynı günün akşamında 2 sefer gelmiş olacağım iftarada ziraatin lokaline geleceğim hadi hayırlısı bakalım ünalx geliyormu bileniniz varmı
    vw.bora henüz tr de değilim. ayın 28 ine de bi sahur düzenlerseniz(iftar da olabilir) inşallah gelebilirim. Görüşmek üzere..Ankara MT

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı VİRAGON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi mekandan cok cumartesi olması vesilesi ile alkol alınıcağım için alkollü bir şekilde yanınızda durmanın ayıp olacağını düşününerek ses cıkarmadım... (Bilmem başka alkol müzdaripi varmı.)
    +1 =) sessiz sedasız, motorsuz, size iyi eglenceler

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    2-) Yunus
    3-) Ünalx
    4-) motoriderrr - Taşkın
    5-) mukavemeth- Hakan
    6-) guitarmix - Ramazan
    7-) buberk - buğra
    9-)şadan abi
    10-) MotoGT (Tarık) geldim geldim geleceğim
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    çay işi nasıl olacak orda semaver falan varmı

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 =) sessiz sedasız, motorsuz, size iyi eglenceler
    Yapacak bişi yok kanka davet edilmedik durumu kabullenelim en iyisi...

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    sizin varlığınız yeter gelin yeter;)
    Somebody Else Is Lover

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yunus önemli değil artçım olabilirsin ama bi sansasyon daha olmasından korkuyorum neyseki benim motor çapır değil (anladın sen neyi kasteddiğimi) bu arada motora yağsız biniyorum içim hiç rahat değil ve zinciride hala yağlamadım şimdiden söyleyeyim sonra azarlarsın gene motoruna bakmıyosun diye

2-) Yunus
    3-) Ünalx
    4-) motoriderrr - Taşkın
    5-) mukavemeth- Hakan
    6-) guitarmix - Ramazan
    7-) buberk - buğra
    9-)şadan abi
    10-) MotoGT (Tarık) geldim geldim geleceğim
    11-) kahkahax (Hakan)
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Bugün nöbetçiyim yoksa gelirdim.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    yunus motordan biraz anladığnı düşünerek gaz telinin bi anda kopmayacağnı bilmen lazım.. o tel zaten aşınmıştı.. orda kopmasa başka yerde kopacaktı.. yolda kopsa sanırım daha mutlu olacaktın.. senin bu hayal gücüne ve senaryo yazışına hastayım.. nasıl kurguluyorsun anlamış deilim işin aslı kendisini burdan tebrik ediyorum cidden bravo yani.. daha yaratıcı senaryolarını sabırsızlıkla bekliyorum..

ayrıca senaryonun mutlu sonla bittiğnide burdan paylaşırsın umarim..
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    SAbah eve dönüş yolu süperdi soğukve istanbul yolunun kapalı olması bizimde ısrarla istanbul yoluna cokmaya calımamız baya güzledi. akşama zaten bişi demiyorum süperdi
    Somebody Else Is Lover

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    resimler nerde resimler

Motosikleti
    mondial 150zc
    sahur programı için emeği geçen tüm ankara mt cilere teşekkürler çok güzel bir sahurun sonunda gölbaşından kazan istikametinde havanın aydınlanmasıyla saat sabah 6 sıraları eve gelmek ve tüm ekip böyle bir organizasyonda bulunmak bayağa bir moral verdi bana bu benim ilk motorla grup gezim olduğu için bugünü hiç unutmayacağım herkese ayrı ayrı çok teşekkürlerimi sunarım süperdi

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunus motordan biraz anladığnı düşünerek gaz telinin bi anda kopmayacağnı bilmen lazım.. o tel zaten aşınmıştı.. orda kopmasa başka yerde kopacaktı.. yolda kopsa sanırım daha mutlu olacaktın.. senin bu hayal gücüne ve senaryo yazışına hastayım.. nasıl kurguluyorsun anlamış deilim işin aslı kendisini burdan tebrik ediyorum cidden bravo yani.. daha yaratıcı senaryolarını sabırsızlıkla bekliyorum..

ayrıca senaryonun mutlu sonla bittiğnide burdan paylaşırsın umarim..
    dün herkez mutlu sonla bittiğini gördü zaten sıkıntı yok ha illa senaryo istiyorum diyorsan mutlu sonla biten başka senaryolarda hazırlayabilirin no problem

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler nerde resimler
    o kadar çok resim çekildi ki baya zaman alacaktır buraya atılması
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler