Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Pazar günü akşam saatlerinde bi buluşma olsa ne güzel olurdu, havalar iyice bozmadan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    emir abi sen nickinle müsemma bişeyler düşünsen yakışır be şöyle bi dragstar shadow sportster falan sırıtmaz sanki altında olma mı=)

bu arada haftasonu bu sefer hava aydınlıkken bişeyler yapsak hep akşam hep akşam içimiz daraldı yav =) hem hava da güzel olur

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emir abi sen nickinle müsemma bişeyler düşünsen yakışır be şöyle bi dragstar shadow sportster falan sırıtmaz sanki altında olma mı=)

bu arada haftasonu bu sefer hava aydınlıkken bişeyler yapsak hep akşam hep akşam içimiz daraldı yav =) hem hava da güzel olur

yok dostum ya 4 sene önce motora başlarken chopper diyip duruyodum hatta çin mali bi 250 lik bile aldım 1000 km kullandım sattım. yapamıyorum çaydanlıklarla

gitmiyo, durmuyo, dönmüyo ne menem bişiy anlamadım.
    ama ileride chopper alırsam sportster 883 iron alırım. mat siyah ve acayip bi karizması var. hem fiyatı da en mantıklı harley davidson.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok dostum ya 4 sene önce motora başlarken chopper diyip duruyodum hatta çin mali bi 250 lik bile aldım 1000 km kullandım sattım. yapamıyorum çaydanlıklarla

ama ileride chopper alırsam sportster 883 iron alırım. mat siyah ve acayip bi karizması var. hem fiyatı da en mantıklı harley davidson.
    mat siyah sportster dedin bitirdin beni abi=)

http://bikeadviceusa.com/wp-content/...-Sportster.jpg

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sana gitmez chopper mopper... sen devam, ss yada sport ss lerden... gsx 750 f ler nasıl mesela?? biraz iri gibi... aslında z 750 mükemmel makina ama dediğin gibi biraz ufak... ama alırsan da bi tur kaçarım :D
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    Honda VTX 1300S
    Varmı bu gün bir toplantı gelmek tanışmak isterim sizinle... Hem motorları tanıyalım yolda yan yan geçiyoruzdur selam vermiyoruzdur bir birimize..

armani_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    ehliyet hayırlı olsun.
    yalnız ehliyet yeni olduğu için motor tecrübesi az sonucuna varıyosak ve motor gsr600 ise aman temkinli kullan diyeyim. sağlam gaz tepkisi olan bi makine.
    buluşmalar hafta içi mecburen akşam, herkes çalışıyo okula gidiyo vs. haftasonu gündüz gezileri olur tabi.
    bi de bi anlatsana yaşını başını huyunu suyunu işini gücünü tanışalım[/QUOTE]

Merhaba chopperrider teşekkür ederim.Ehliyet yeni ama tecrübem ne çok 10 numara(profosyonel) ne de scooter la yeni başlayan biri ayarında.Bir çok motor kullandım ama tabii 600 ilk.Dediğin gibi gaz tepkisi çok sıkı fişek gibi bir makine elimin altından kaçıcak gibi. 2 ay oldu alalı bilgilerimi tazelemek için için atom karınca soner hoca"dan birde eğitim aldım.Temkinli ve kontrollü olacağım hep bunu kendime felsefe edindim.
    Geceleride atlar bi dolmuşa gelirim olmadı.Maksat tanışmak sohbet değilmi ? :=)
    Gelelim bana 32 yaşındayım , özel bir şirkette çalışıyorum.Doğdum doğalı Ankara"dayım.GSR için 2007 den beri takip ediyordum bir türlü sahip olamadım.Aile baskısı,maddi olanıksızlıklar derken hep içime attım erteledim.Çok şükür ALLAH"ıma borç harç almak nasip oldu bu sene ,herkesin gönlüne ,kalbine göre versin Rabbim.Eğlenceliyim ,bowling ,bilardo sewerim,uyum sağlarım.Yine aklına takılan eksik bir şey olursa seve seve cevaplarım.En kısa zamanda görüşmek tanışmak üzere diyorum o zaman..,
    Tüm Başkentlilere Tekrar selamlar..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90

...

herkese selam geziler devam ediyor mu??
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı _EMRE_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varmı bu gün bir toplantı gelmek tanışmak isterim sizinle... Hem motorları tanıyalım yolda yan yan geçiyoruzdur selam vermiyoruzdur bir birimize..

Merhaba chopperrider teşekkür ederim.Ehliyet yeni ama tecrübem ne çok 10 numara(profosyonel) ne de scooter la yeni başlayan biri ayarında.Bir çok motor kullandım ama tabii 600 ilk.Dediğin gibi gaz tepkisi çok sıkı fişek gibi bir makine elimin altından kaçıcak gibi. 2 ay oldu alalı bilgilerimi tazelemek için için atom karınca soner hoca"dan birde eğitim aldım.Temkinli ve kontrollü olacağım hep bunu kendime felsefe edindim.
    Geceleride atlar bi dolmuşa gelirim olmadı.Maksat tanışmak sohbet değilmi ? :=)
    Gelelim bana 32 yaşındayım , özel bir şirkette çalışıyorum.Doğdum doğalı Ankara"dayım.GSR için 2007 den beri takip ediyordum bir türlü sahip olamadım.Aile baskısı,maddi olanıksızlıklar derken hep içime attım erteledim.Çok şükür ALLAH"ıma borç harç almak nasip oldu bu sene ,herkesin gönlüne ,kalbine göre versin Rabbim.Eğlenceliyim ,bowling ,bilardo sewerim,uyum sağlarım.Yine aklına takılan eksik bir şey olursa seve seve cevaplarım.En kısa zamanda görüşmek tanışmak üzere diyorum o zaman..,
    Tüm Başkentlilere Tekrar selamlar..
    herkese selam geziler devam ediyor mu??
    Pazar günü akşam saatlerinde bi buluşma olsa ne güzel olurdu, havalar iyice bozmadan...
    Sesler yükselmeye başlamış sanki?? Ortamın gazını alsak mı ne??Haftaiçi birgün buluşalım derim ben havalar iyice kötülemeden ne diyorsunuz arkadaşlar??

Motosikleti
    HD xl 883
    güzel olur

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesler yükselmeye başlamış sanki?? Ortamın gazını alsak mı ne??Haftaiçi birgün buluşalım derim ben havalar iyice kötülemeden ne diyorsunuz arkadaşlar??
    Bugün işten 17:00'de çıkmıştım, buluşma umudum da vardı aslında ama hafta içi yine fazla mesaide olucam, size iyi eğlenceler dilerim...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    güzel olur
    müdür sen ne yaptın ya motoru ustaya götürecektin analitik düşünen bi usta buldun mu yoksa

Motosikleti
    HD xl 883
    götürdüm müdür etimesgut coşkun motor ,analitik düşünebilen, prezentabl ,takım çalışmasına yatkın,sonuç odaklı,çözüm üretebilen ve iletişimi kuvvetli ,yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek bir usta kendisi=)

Motosikleti
    '10 Monster 696

arkadaşlar bunlarda en son görüşmemizden... ben ancak yükleyebildim... çok hızlıyım değil mi??

Motosikleti
    HD xl 883
    evet 17. yüzyıl barok resim ve mimari anlayışından sonra günümüz kalitesine doğru bir yaklaşım gözlenmekte ama halen 19. yüzyıl seviyesine bile ulaşamadık dışardan biri girse şu topiğe lan adamlar kaç paralık motorlara biniyolar hele şu fotoğraflara bakın der=) sezon kapanmadan ses getirici bir sanatsal çalışmaya imza atmalıyız beyler ona göre

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    evet 17. yüzyıl barok resim ve mimari anlayışından sonra günümüz kalitesine doğru bir yaklaşım gözlenmekte ama halen 19. yüzyıl seviyesine bile ulaşamadık dışardan biri girse şu topiğe lan adamlar kaç paralık motorlara biniyolar hele şu fotoğraflara bakın der=) sezon kapanmadan ses getirici bir sanatsal çalışmaya imza atmalıyız beyler ona göre
    bu aralar çok sanatsal konuşyon hacım:D

Motosikleti
    '10 Monster 696
    kardeş n95 flaşı bu kadar... pro bir makine taşıyamıyoruz ki yanımızda... koyacak yer yok... koltuğun altı ise cehennem gibi :D hiç olmaz :D

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bunlarda en son görüşmemizden... ben ancak yükleyebildim... çok hızlıyım değil mi??
    Ee bende Barış'la Can'ın anahtar fotosunu facebookda eklemiştim de siz görememişsinizdir tahminen )

BMW sahibini Barış'ın hain Ducati planları )

Uploaded with ImageShack.us

barissp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800s
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee bende Barış'la Can'ın anahtar fotosunu facebookda eklemiştim de siz görememişsinizdir tahminen )

BMW sahibini Barış'ın hain Ducati planları )

Uploaded with ImageShack.us
    vay adi vaysırtımdan vurdu beni (= Arkadaşlar kuru iftira bunlar o gece sarhoştu hatırlamıyorlar can(ducatisi olan arkadaş) yapıştı benim elime barış ağabey neolur al benim motoru bu ducati ancak sana yakışır gözüm arkada kalsın istemiyorum ne olur al sarı kızımı parapul istemez üstüne ben vereyim para dedi sonrada anahtarlıgı filan degistirdi şimdi sorsak hatırlamaz tabi cok içmişdi DİMİ FULYA!!!!
    Küfür işçi sınıfının ağzında açan çiçektir.

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    Alıntı barissp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay adi vaysırtımdan vurdu beni (= Arkadaşlar kuru iftira bunlar o gece sarhoştu hatırlamıyorlar can(ducatisi olan arkadaş) yapıştı benim elime barış ağabey neolur al benim motoru bu ducati ancak sana yakışır gözüm arkada kalsın istemiyorum ne olur al sarı kızımı parapul istemez üstüne ben vereyim para dedi sonrada anahtarlıgı filan degistirdi şimdi sorsak hatırlamaz tabi cok içmişdi DİMİ FULYA!!!!
    hahahahaha öle mi olmuştu?? Ben de hatırlamıorum naapcaz )) Tek hatırladığım bu kare :p

Heeeee bir de hayal meyal " Can, Bende Ducati istiyorum nasıl yapcaz, sarıl olmazsa ölürüm biterim ben.. Ne olur bir tur atayım da motorunla gözüm gönlüm açılsın" falan dediğini hatırlıyorumm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 52 kullanıcı var. (0 üye ve 52 misafir)

Bu Konudaki Etiketler