Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

gençler yarın saat 10:30 da istanbul yolu a city önünde olacam hepberaber gitsek mangalı ve çayı kafanıza takmayın siz kendiniz ne yiyecekseniz sucuk,köfte içeçek getirin gerisini ben hallederim size mangaldan sonra dönüşte çay içecek güzel biryerde bulurum :=)) ne dersiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 ----------

bora merhaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 ----------

ismail merhaba
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    of be abi ya bizde şu motoru alsakda katılsak şu gezi olaylarına =) rüyalarıma cbf giriyor artık. bu hafta a2 ye yazılıyoruz arkadaşla inşallah yakında bizde gezilere katılacaz...
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    of be abi ya bizde şu motoru alsakda katılsak şu gezi olaylarına =) rüyalarıma cbf giriyor artık. bu hafta a2 ye yazılıyoruz arkadaşla inşallah yakında bizde gezilere katılacaz...
    inşallahta motoru olanlardan ses yok sende yarın birgün motoru alınca kaybolursun ortalıktan
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Abi bu gün toplandıgımızda da tam konusulmadı nerde ne zaman

Alıntı eRy_1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu gün toplandıgımızda da tam konusulmadı nerde ne zaman
    şimdi ben sizin toplandığınızdan haberim yok ama yarın ben 10:30 da a city önünde olacam eğerki burdan katılacak arkadaşlar olursa beraber gidelim diye teklif ettim kimseden ses çıkmadı biz 2 motoruz soğuksuya gideceğiz daha öncede gittik hepberaber gidelim dedik olmazmı

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    evet gaccall tekrar duyuru yapman gerekecek kardeş kimse ne gezisi ve nasıl bir piknik ve nerde buluşulacak anlamamış

Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail merhaba
    Merhabalar Murat abi. Ne yazıkki bu hafta müsait değilim. Katılamayacağım.
    Önümüzdeki haftalarda görüşmek üzere...

Geziye giden tüm arkadaşlarım, şimdiden afiyet olsun.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Murat abi. Ne yazıkki bu hafta müsait değilim. Katılamayacağım.
    Önümüzdeki haftalarda görüşmek üzere...

Geziye giden tüm arkadaşlarım, şimdiden afiyet olsun.
    tamam ismail sağlıklı kal bizde soğuksuya gidecektik bu hafta sonu baktıkki forumda oraya gidiyor maksat beraber olmak beraber gidelim dedim ama

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gaccall tekrar duyuru yapman gerekecek kardeş kimse ne gezisi ve nasıl bir piknik ve nerde buluşulacak anlamamış
    Bencede toplantıda sabah 6.30da aşağıeğlencede buluşulcak denildi şimdi ne oldugu belli değil

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    edit..........

arkadaşlar neden iptal ediyorsunuz gidelim hepberaber kaç kişiysek o kadar kişi gideriz gelemeyenlerin işi olanlar varsa yapacak bişey yok

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Gezi iptal değil gidelim
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

siz bilirsiniz ben ve evren saat 10:30 da istanbul yolu a city önünde olacaz gitmek isteyen varsa gelir zaten burada bi kaç kişi gelmedimi gezi ya iptal olur yada herkes kendi takılır kimseye birşey deme hakkımız yok ama amaç beraber olmaksa bu 2 kişiylede olur 15 kişiylede

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:57 ----------

değilmi ismailim

Motosikleti
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm. 1 Agustos pazar gunu mu ?gidiyoruz.
    evet ünal hocam yarın yani 1 ağustos

Buluşma yeri aynı sanırım bahçeli evler metrosu saat 9 damı beyler. yanımıza neler alıcaz. mangal yapacakmıyız. kap kacak ile uğraşmayalım bence plastik bardak ve tabaklardan alalım.
    evet buluşma 09:30 da arkadaşlar bahçeli metrosunda!!

şimdi ben sizin toplandığınızdan haberim yok ama yarın ben 10:30 da a city önünde olacam eğerki burdan katılacak arkadaşlar olursa beraber gidelim diye teklif ettim kimseden ses çıkmadı biz 2 motoruz soğuksuya gideceğiz daha öncede gittik hepberaber gidelim dedik olmazmı
    tamam hocam demin yanlışlık oldu ben sonradan atılan hiçbir mesajı göremeyince vazgeçtik falan yazdım ama meğersem diğer sayfadaymış mesajlar 09:30 da bahçeli metrosunun orda buluşup istanbul yolundan gideceğiz sizinlede orda buluşuruz o zaman..

hocam kusura bakmayın ya baya geciktik açıklama yapmak için birde yazılanları görmedim kimse gelmiyor zannediyordum ben YARIN 09:30 da BAHÇELİ METROSUNUN ORDA BULUŞUYORUZ! ordan kızılcahamam tarafına gidiyoruz
    arkadaşlar neden iptal ediyorsunuz gidelim hepberaber kaç kişiysek o kadar kişi gideriz gelemeyenlerin işi olanlar varsa yapacak bişey yok
    iptal değil hocam benden kaynaklanan bir yanlış anlaşılma var ortada kusuruma bakmayın

tamam sorun yok maksat beraber olmak herkes yiyeceğini içeceğini kendisi getirsin yada yoldan alırız yolda hava sıcak olduğundan içecekler ısınır yiyeceklerde bozulabilir kızılcahamamdan alabiliriz mangala gelince o işi ben hallederim yolda dönüşte kazanda çok güzel bahçeli bir cafe var çayıda güzel ollur orada çay içer ankaraya döneriz olmazmı

Motosikleti
    O zaman listeyi yapalım tekrardan
    1-)GaCCaLL=Yunus
    2-)MotoGT=tarık
    3-)trgy=Turgay
    4-)Kızılbere=Evren
    5-)vw.bora=Şadan
    6-)eRy_1925-(aCitiydeki 2.motosikletli arkadaş herhalde )
    7-)tsunam!=cem(tam kesin değil ama yazalım genede gelmezse yüzüne vururuz hiç değilse )
    8-)Unalx (kesin olmamakla birlikte çünki cep telefonundan da ulaşamadım inşallah yazdıklarımızı okur olmadı sabah aricam birdaha çünki)

tamam sorun yok maksat beraber olmak herkes yiyeceğini içeceğini kendisi getirsin yada yoldan alırız yolda hava sıcak olduğundan içecekler ısınır yiyeceklerde bozulabilir kızılcahamamdan alabiliriz mangala gelince o işi ben hallederim yolda dönüşte kazanda çok güzel bahçeli bir cafe var çayıda güzel ollur orada çay içer ankaraya döneriz olmazmı
    10 numara olur ayrıca dijital fotoraf makinası olna bir arkadaş getirirse daha iyi olur çekimler bende üstüne oturmak için şilte falan getiricem başka ne getirillebilinir acaba??

orada masalar var buluruz oturacak bişeyler boşuna yük etme fotoğraf makinası var ondada sorun yok yaklaşık 10 motor olur bu 10 motoru iki gruba ayırıp 5 erli halde iki grup arası 1 km olarak yavaş yavaş keyifli bir şekilde gideriz:

Motosikleti
    250 mct
    okey oldu bu iş

saat 10:30 a city önü hareket 10:47

Motosikleti
    250 mct
    kızılbere çokta sıcağa kalmasaydık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler