Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Herkese günaydınlar, iyi pazarlar dilerim...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    merhaba arkadaşlar. dünki sohbetimiz güzeldi. Fırat ellerine sağlık sabah zorlandı gene ama çalıştı.

Birde eklemeden geçemicem, akülerin fiyatlarına intde baktım 100~150 Arası. bunların yerine, Fırat'lada hemfikir olduk bilgisayarlada kullandığımız güç kaynaklarının içindeki akülerde yeterli oluyomuş. Bir avantajıda şudur akü bittiğinde şarj etmek içinde, güçkaynağını pirize takıp kullanmaya devam edebiliriz.

Daha öncede yayınlanmış olabilir araştırmadım, paylaşmak istedim.

Dün motoru ancak öyle çalıştırabildim, buji ve hava filtresini değiştirmeden önce..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 ----------

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum, aktiviteler konusunda da biraz daha sağ duyulu , sabırlı ve sakin olmanızı tavsiye ederim, inanın ilerleyen zamanlarda keyif alacaksınız ve katılamayanları kıskandıracaksınız
    hoşbulduk, doğru söylediniz ancak insan heyecanlanmaktan kendini alamıyor. Hakverirseniz, şimdi biraz daha sakinleştim heleşükür.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı alpayyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. dünki sohbetimiz güzeldi. Fırat ellerine sağlık sabah zorlandı gene ama çalıştı.

Birde eklemeden geçemicem, akülerin fiyatlarına intde baktım 100~150 Arası. bunların yerine, Fırat'lada hemfikir olduk bilgisayarlada kullandığımız güç kaynaklarının içindeki akülerde yeterli oluyomuş. Bir avantajıda şudur akü bittiğinde şarj etmek içinde, güçkaynağını pirize takıp kullanmaya devam edebiliriz.

Daha öncede yayınlanmış olabilir araştırmadım, paylaşmak istedim.

Dün motoru ancak öyle çalıştırabildim, buji ve hava filtresini değiştirmeden önce..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 ----------

hoşbulduk, doğru söylediniz ancak insan heyecanlanmaktan kendini alamıyor. Hakverirseniz, şimdi biraz daha sakinleştim heleşükür.
    Alpay,
    Evet bencede YIBA önündeki motorcu muhabbetti iyi idi.. Kuryelerle konuşma işsiz kuryelere iş bulma.. Junlinle 2 kere düşen Kaan 'ın da gelmesi ile ayak üstü sohberler güzeldi.. Alpay bak ehliyetsiz sokaklarda gezme...Alpayın motoruda çok kıyak...
    Fırat 'ın artçısı oldum.. Beni Gıda fuarına kadar götür dedim.. Yağmurda yağıyordu.. Adam arabaların arasından zık zak çizerek götürdü.. Neyse ki sağ sağlim oluştum fuara....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    hoca ehliyeti hafta sonuna kadar çıkarmış olacağım, bende rahatsızım kullanmaktan ama gelde içimdeki çocuğa anlat bunu. durmuyo çılgın şey

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    hoca ehliyeti hafta sonuna kadar çıkarmış olacağım, bende rahatsızım kullanmaktan ama gelde içimdeki çocuğa anlat bunu. durmuyo çılgın şey

Sertifikanı aldın ise kolay iş kalmış hadi hayırlar ola uğurlar ola...

İçindeki çocuğu tokatla bu aralar....

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bu ne kardeşim iyi ki motorun var...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    yok diye kıskanma hocam. Daha iyisi senin olsun abicim

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc

Allah razı olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    hava buzzzz motora binmeyin

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Çok güzel motorun maşallah alpayyuce. 2005'di zannedersem, yeni çıkmıştı bu motor. Görünce şaşırmıştım oldukça kalitesini görünce. Bu arada naçizhane fikrim, akü yerine güç kaynağı bağlamak motorunun elektrik sistemi için sakıncalı olabilir. Bildiğim kadarıyla senin motor 6 amper akü kullanıyormuş, kullandığın güç kaynağının kaç amper olduğunu bilmiyorum ama 6 amperlik bi güç kaynağı olacağını zannetmiyorum. İyi bir akü almak ileride sana inan tasarruf olarak geri dönecektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel motorun maşallah alpayyuce. 2005'di zannedersem, yeni çıkmıştı bu motor. Görünce şaşırmıştım oldukça kalitesini görünce. Bu arada naçizhane fikrim, akü yerine güç kaynağı bağlamak motorunun elektrik sistemi için sakıncalı olabilir. Bildiğim kadarıyla senin motor 6 amper akü kullanıyormuş, kullandığın güç kaynağının kaç amper olduğunu bilmiyorum ama 6 amperlik bi güç kaynağı olacağını zannetmiyorum. İyi bir akü almak ileride sana inan tasarruf olarak geri dönecektir.
    teşekkürler motorum hakkındaki düşüncelerin için. Modeli 2006 ayrıca içinden çıkan akü 9 amper, güçkaynağından çıkan akü ise 7 amper.

Tabi bu çinliler numara yapıp 6amperlik aküye 9 amp yazmadıysalar

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hmmm anlıyorum. Güle güle kullan.

Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar , ilk işimiz olan ehliyeti hallettik sayılır. sertifikamız çıkmış, emniyet işi kaldı onuda bir boşlukta halledeceğim inşallah. geçtiğimiz arife günüde , racer2000 kardeşimle bir mct250 ye bakmaya gidecektik, sahibi beni yarı yoldan dönderdi. satmaktan vazgeçtim diye, heralde nasip kısmet isi,vardır bir hayır.Direksiyon sınavında. bir arkadas ile tanıstım. keeway landcruiser 250 ile gelmisti. motoru hacizliymis kaldırınca satacakmış onunda telefonunu aldım, sizden ricam , kulağınız delik olsunda , cevrenizde dosta satılacak motor satan olursa, 2000-3000 tl arası cruiser tarzı bisey, sahibini uzmeyecek bisey burdan haber verirseniz sevinirim. acemiyim, motor kullanımı kolay fakat biraz göze hitap etmeli. hemen satmayıda düşünmüyorum. bu arada keeway sl 150 forumunda bayaa sayfa okudum sanırım distribütörü değişmiş. tekay mot. güvencesinde diyor. onuda sıfır alabilirim. redline motorla çalışan yada servise rüzgar mehmet iskitler geciyor bu usta ile alışveriş yapmış olanlar varmı ?memnunlarmı yaza hazırlık yapalım simdiden. hepinize saygılar sevgiler.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Rüzgar mehmet iyi ustadır.. Motor bakım ve tamiri konusunda güvenebilirsin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı misguided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar , ilk işimiz olan ehliyeti hallettik sayılır. sertifikamız çıkmış, emniyet işi kaldı onuda bir boşlukta halledeceğim inşallah. geçtiğimiz arife günüde , racer2000 kardeşimle bir mct250 ye bakmaya gidecektik, sahibi beni yarı yoldan dönderdi. satmaktan vazgeçtim diye, heralde nasip kısmet isi,vardır bir hayır.Direksiyon sınavında. bir arkadas ile tanıstım. keeway landcruiser 250 ile gelmisti. motoru hacizliymis kaldırınca satacakmış onunda telefonunu aldım, sizden ricam , kulağınız delik olsunda , cevrenizde dosta satılacak motor satan olursa, 2000-3000 tl arası cruiser tarzı bisey, sahibini uzmeyecek bisey burdan haber verirseniz sevinirim. acemiyim, motor kullanımı kolay fakat biraz göze hitap etmeli. hemen satmayıda düşünmüyorum. bu arada keeway sl 150 forumunda bayaa sayfa okudum sanırım distribütörü değişmiş. tekay mot. güvencesinde diyor. onuda sıfır alabilirim. redline motorla çalışan yada servise rüzgar mehmet iskitler geciyor bu usta ile alışveriş yapmış olanlar varmı ?memnunlarmı yaza hazırlık yapalım simdiden. hepinize saygılar sevgiler.
    aman abicim o rüzgarmıs fırtına memetmis ...aman abicim uzak dur...2006 da bana sattıkları motor evde çürüyo suan.....adam iyi usta iyi anlıyor motoradn ama bulasma onlara abi...onlara elini veren kolunu alamaz...2. el baska motorlara bak abicim...yada bakalım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:06 ----------

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgar mehmet iyi ustadır.. Motor bakım ve tamiri konusunda güvenebilirsin..
    iyi ustadır abi ama.....yaramaz ustadır...onların bude ortakları var...iskitlerin içinde topal hüselin...asıl patronları fazlı vardı...simdi ne durumdalar belki ayrılmıslardır bilmiyorum ama...abicim yolda kalın motoru ite ite evinize götürün ama onlara muhtaç olmayın...hele hele motoru orda hiç bırukmayın...helede iskitlerde ki topal hüseyinin yanında...

ben motorumu onlardan almak için is yerlerini bastık...mahalleden arkadaslarla...7 ayda bi motoru tamir edipte veremez misin kardesim...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Fırat, İlk defa senden duydum.. Ama senin böyle bir deneyimin varsa haklısın..
    Arkadaş ilk defa gidecekse oraya yeni görüp yanlış bişey yaptırırlar...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    adem abiye bende çok gittim,
    ufak tefek tamir yaptırılırda, hafif çakmacı bi tarafı var, alışverişinden çekinirim.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Günaydın arkadaşlar, racer2000 sağolasın kardeşlik tavsiyen için, zaten o arifenin dar gününde hevesimi kırmayıp gelirim abi dedin ya o bile yeter samimiyetine Allah razı olsun. Hepinize bol kazançlı haftalar dilerim. bide hava raporu veriyim. samsun karayolu elmadağa kadar tepelerde kar görünüyor. yer yer sis var. hava ayazmı ayaz. radar yerini değiştirmiş lalahanın girişteki. ekmek fırının çıkışına durmuşlar kalın sağlıcakla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı misguided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar, racer2000 sağolasın kardeşlik tavsiyen için, zaten o arifenin dar gününde hevesimi kırmayıp gelirim abi dedin ya o bile yeter samimiyetine Allah razı olsun. Hepinize bol kazançlı haftalar dilerim. bide hava raporu veriyim. samsun karayolu elmadağa kadar tepelerde kar görünüyor. yer yer sis var. hava ayazmı ayaz. radar yerini değiştirmiş lalahanın girişteki. ekmek fırının çıkışına durmuşlar kalın sağlıcakla...
    ne demek abi her zaman ( durumum müsait oldugu sürece) yardıma hazırım...
    o gün tam ankara hastanesinin ordaydım...
    iyi dileklerin için de tskler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler