Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    büyük puntoyla yazmana gerek yok racer2000. öyle konuşuldu, uygun görüldü, öyle yapıldı. ümitköye bile en çok yolu eryaman ekibi yapıyor.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük puntoyla yazmana gerek yok racer2000. öyle konuşuldu, uygun görüldü, öyle yapıldı. ümitköye bile en çok yolu eryaman ekibi yapıyor.
    daha dikkat ceker diye öyle yazdım abi...insanlık haliya gözden kacar...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sağolsunlar ilk toplantılara panoraya bile geldiler. cuma toplantılarına çoğunluk işten çıkıp arabalarıyla gelebiliyor. işten çıkan kişiler arabalarını ofiste bırakıp saat 10da toplantıdan çıkıp tekrar ofise gidip arabalarını alamazlar ki. işe motosikletle gidenler için tabi ki sorun yok.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:26 ----------

kaçırmayız racer. her sözün değeri vardır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:27 ----------

(ismini kaçırdım mı ne )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası öyle dostum tabiki herkes oraya gelebilir ama benim gibi bi arkadaş ta etlik yada keçiörenden çıkıp gidemiyo havalar da soguk malum
    etlik keciören kızılaya cok mu uzak abi...
    benim evim siteler de is yerim beysukentte aradaki mesafe 28 km...
    günlük 56 km...her gün gelip gitmiyorum arada is yerinde kaliyorum ama...gelip giderken yediğim soğuğu sen düsün artık...3 ay dolmadan motorun yağ bakımı geliyor...3000 km...
    ha ekmek param bu benim ne olursa olsun gelip gidecem...ama şikayet etmiyorum...

keske daha güçlü bi motorum olsa da ev is yeri arası 100 km olsa...günlük gelir giderim....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    vallahahocam ben heryere gelirim ancak dediğim gibi kızılay öneri sadece, kopmamak lazım..

kışın motorla değilde buluşmak için muhabbet için uygun. Tamam yazın herkes gelir bence çayyolu arkadyum "bahçemiz"deye ancak kış malum soğuk motor üstünde zor.

Kışın kızılay yada bahçeliyi mesken tutmak lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:32 ----------

haaa fatihcim gelyeter arkadaşım. Yarın gelenler bi elkaldırsın

Evren hocam yarın sizide beklerim. arkadaşlarıda çağıralım konuşalım be Abi

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    eet işte bu nokta sıkıntılı:

işe arabayla gidenlere kızılay sorun olur.

işe dolmuşla gidenlere de ümitköy (oraya vasıta yok mu ya )

hem park yeri hem vasıta olan yer de çankaya, tunalı gibi yerler (ben kıyak park yeri biliyorum tunalı için) ama orası da eryaman ekibine uzak.

ümitköye gitmek için biz de az yol yapmıyoruz. herkes fedakarlık yapmalı. kışın normal böyle sıkıntılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    umut geliyosun değilmi, Atla bi otobüse gelbe kardeşim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 ----------

evren hocam sizin toplantıladan hiç haberim yok malum forumda çok sayfa var balıklama daldım. arkadaşlara yarın kızılay diye attım gelen olacakmı hala kimseden gık yok..

yarın gelenler el kaldırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 ----------

evren bu verdiğin linkte yarın için herhangibi duyuru yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:50 ----------

ve geçen hafta içinde herhangibi duyruda yok

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    o linkte geziler var toplantılar yok.

senin de farkettiğin gibi toplantı ilanlarına bile bu mevsimde gelen yok. boşuna uğraşma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    evet ya kimse ben yarın geliyorum demiyo

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bulusmak isteyen özelden haberlesıp ıstedıgı bulusmayı yapabılır ancak burda bır bulusma organıze edılcekse yer zaman saat ayrıntılarla ilan edilip yapılabilir bu kadar tartısmaya gerek yok organıze edersınız kac kisi gelir bakarsınız ,şu var biz kac aydır emek veriyoruz bu foruma bir seyler yapmaya calısıyoruz yaptıkta, ancak foruma yenı gelenlerın balıklama dalıp direk toplantı olayları felan ayarlamasını dogru bulmuyorum...Herkes bireysel bulusmasını yapmakta özgürdür.Özelden yazarsınız yada msnlerinizi alır haydi bulusalım dersınız bulusursunuz grubu gereksiz yere işgal edip sayfa kirliliği yapmayalım.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulusmak isteyen özelden haberlesıp ıstedıgı bulusmayı yapabılır ancak burda bır bulusma organıze edılcekse yer zaman saat ayrıntılarla ilan edilip yapılabilir bu kadar tartısmaya gerek yok organıze edersınız kac kisi gelir bakarsınız ,şu var biz kac aydır emek veriyoruz bu foruma bir seyler yapmaya calısıyoruz yaptıkta, ancak foruma yenı gelenlerın balıklama dalıp direk toplantı olayları felan ayarlamasını dogru bulmuyorum...Herkes bireysel bulusmasını yapmakta özgürdür.Özelden yazarsınız yada msnlerinizi alır haydi bulusalım dersınız bulusursunuz grubu gereksiz yere işgal edip sayfa kirliliği yapmayalım.
    Bende aynı düşüncedeyim. Baktığınızda motorculukla ilgili bilgi aktarım olayından ziyade msn de yapılabilecek yazışmalar yapılmaktadır. Ancak isteyen duyuru yapıp istediği organizasyonu istediği yerde yapabilir.. Katılan katılabilir..Veya Scunun dediği gibi 2-3 arkadaş bir yerde buluşabilir.. İlla biz buluştuk görün bakın şeklinde aktivite içerside olduğunu göstermek zorunda hissetmesin arkadaşlar..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Ortaya bi fikir atayım madem, haftada 2 gün ayrı yerlerde buluşma yapılabilir. Böylece ne taraf ve ne zaman müsait olursa insanlar ona gider, mesela çarşamba akşamı kızılay cuma akşamı ümitköy olabilir. İkisine de gidebilecek durumda olan insanlar ikisine de gider, artık orası insanların tercihine kalmış. Yalnız ben de arkadaşlara katılıyorum, kişisel buluşmalarınızı buraya taşıyıp laf kalabalığı yapmaktansa özel mesajla ya da msn vb yollarla anlaşılabilir. He kendi aranızda buluşma ayarlarsınız sonra burdan ilan edersiniz o ayrı, isteyen gelir...
    Intruder Alert!

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ulen ankara mt yıllardır çarşamba bahçelide toplanırdı.
    bizde çağırdık, yok bu ankara mt değil, biz kendimiz takılacaz dediniz.
    şimdi yenilere çökmenizde enteresan.
    bu sayfa ankaralıların.
    kim buluşma filan ayarlarsa yazar, davet eder, sayfa kirliliğide neymiş.

kıdem dalgası yapmayın durduk yerde. bide destek olalım eloğlunun yapmaya çalıştığına diyen yok.

biz çekelim başı artniyeti var.
    açık konuştuk gayet, kimse kusura bakmasın.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    hafta sonu müsaitim her cuma akşamı arkadaşlarla buluşuyoruz o yüzden orayı iptal edemem fakat hafta sonları buluşmalara gelebilirim motor ehliyetim yok henüz ama arabam var her yere uyar

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kuvvetmira, amacım uzatmak değil ama bir yanlışlık var yazdığında.

biz "yok bu ankara mt değil, biz kendimiz takılacağız" demedik ki ne zaman oldu bu? bulup çıkarırsan haklısın ama böyle birşey yok.

onu diyen akvaryumculardı hatırlarsan. kendilerini aramıza davet eden bir arkadaşımıza verdikleri sert ve saçma tepkiye karşı, başlıklarına yazdığım "neden böyle yapıyorsunuz başımızın üstünde yeriniz var" formatındaki davetimin üzerine hiçbiri cevap bile yazamadı.

biz her zaman birarada olma gayretinde olduk. inanmayan arkadaş gugıldan "akşam sefaları toplantısı" yazarak, sözkonusu arkadaşların başlığını ve niyetimizi okuyabilirler. bu yazdığının bizimle ilgisi yok.

Motosikleti
    xt 600
    düz anlatır düz anlarım;

x.y.fi tarihinde çarşamba toplanalım tanışalım dediğimde "kim bu toplananlar, tanımıyoruz" tavrı oluştu.

akvaryum tayfasına bize uyarsanız kapımız açık tepkisi konuldu. onlarda kıyıda köşede bir topikten randıman alamayıp güzel atlarına binip gittiler.

toplantı grup geleneğidir. tanımadığın bilmediğin adamla direk yol yapılmaz. pratik kolay ulaşılır yer seçilir toplantı için. çayyolu arkadyum'u ömrümde duymadım. yılların çarşambasını ezip geçip direk köfte yapmaya gitmek etikse kızılaya, bahçeliye, akvaryumculara, yenilere, eskilere bu tepki nasıl iş?

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekip nerdesiniz ya? son 1 aydır o kadar sessizleştik ki yeni gelen arkadaşlar kulüp kuralım diyor

yeni gelen arkadaşlar, hoşgeldiniz.
    bu lisan ahaliye
    "hop, ağır olun, buraların sempatik(!) organizatörü benim, aksini iddia edene takoz olurum"
    demek değilse bende birşey bilmiyorum :D

toplantı olsun, gezilsin, tozulsun, kasma başı çekmeye.
    en kral koltuk motosiklet selesi

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bu üslubu da böyle anladın ya kırıldım.

ne yani yeni gelen arkadaşlar başka biryerde buluşmaya başlayıp kendi arasında takılacak daha sonra akvaryum grubu gibi ayrılık olacak bu hoş birşey mi? birarada olmak varken buna ne gerek var?

ayrıca o mekanda toplanıldı, herkes de katıldı geldi.

benim mesajım şu manayı taşıyordu. ben yeni gelmiş birisi olsam, yeniden bir grup toplamak yerine var olan kaynaşmış bir gruba katılmayı isterdim. arkadaşların da bilgisi olsun tek seferde pek çok insanla tanışsınlar. bu harika birşey.

nedir bu artniyet anlamış değilim. biz kötü insanlar değiliz. öyle düşünmek istiyormuş gibisin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:34 ----------

keşke gezileri birileri ayarlasa da kurtulsam dediğimi bilen arkadaşlarım buraya yazabilirler. ama kimse ayarlamıyor. arada suku uğraşıyor, serdar uğraşıyor. bazen olmuyor ayrı takılınıyor. bu kadar insanı, bu kadar samimi arkadaş haline getirmek, birarada tutmak sadece benim çabamla olmadı. ben milleti galeyana getiriyorum o kadar. çoğunluk benden tecrübeli yaşça da büyük. istemeseler, gıcık olsalar sallamazlar. herkes bir "hadi" bekliyor.

uğraşmayınca olmuyor işte. ben popülarite için değil, arkadaş kazanmak için uğraşıyorum. toplantılara gelen birisi, popüler şahıs olmadığımı da görür. beni tanırsan, öyle kibirmiş, koltukmuş bunlarla işim olmadığını, hayatın her alanında basitlikten yana olduğumu, insanlara da "insan ilişkilerinde bu tip gereksiz ayrıntılarla işinizi olmasın" fikrini her fırsatta anlattığımı görürsün.

kimse agresif olmasın. çok güzel insanlar tanımak için organizasyon yapmam gerekiyorsa, bu işi yorularak da olsa yapıyorum arkadaş.

Motosikleti
    xt 600
    birkaç kişi hariç bu yaz takılanlardan hiçbirini tanımam. yazılanı okurum, okuduğumu anlarım.

eski toplantılar vesilesiyle çok sağlam adamlar ,renkli simalarla tanıştım. şimdi birileri çıkıp bizim istediğimiz mekanda bizim çizgimizde yürüsün bu işler derse haksızlık etmeyin insanları uzaklaştırmayın bu platformdan derim.

sahiplenmenin hassas kefelerine "ankara mt jr.dan sorulur" taşı koyarsan [JR]-Ankara herkese aynı coşkulu hissi vermez. biline

organize etmek in
    sindirme politikası out

agresif bir çıkış yok. fikrimi söylerim ki toparlayıcı birilerinin varlığından rahatsız olmam.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    fikrini değiştiremeyeceğim vazgeçtim. umarım tanışırız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortaya bi fikir atayım madem, haftada 2 gün ayrı yerlerde buluşma yapılabilir. Böylece ne taraf ve ne zaman müsait olursa insanlar ona gider, mesela çarşamba akşamı kızılay cuma akşamı ümitköy olabilir. İkisine de gidebilecek durumda olan insanlar ikisine de gider, artık orası insanların tercihine kalmış. Yalnız ben de arkadaşlara katılıyorum, kişisel buluşmalarınızı buraya taşıyıp laf kalabalığı yapmaktansa özel mesajla ya da msn vb yollarla anlaşılabilir. He kendi aranızda buluşma ayarlarsınız sonra burdan ilan edersiniz o ayrı, isteyen gelir...
    Arkadaş ben kişisel bişeyler yapmak isteseysim atlar motoruma gezer tozar yolda gördüğüm motorcuya slm verir ortam yaratırdım.

Bu Forumun amacı nedir sorarım sana tanımadığımız arkadaşlara daha kolay ve daha çabuk ulaşmak değilmi??

Ben forumun yenisiyim 747 sayfayı okuyacak ne vaktim var nede okadar sabrım.

Görüyorumki eskide olsan benimgibi balıklama atlıyosun, buraya yazdıklarımı okursan önce tanışma günü falan varmıdiye sorular sordum.

Kişiselde olsa burdan buluşma ayarlıyamayacaksak niye açtınız bu forumu allah aşkına.

Tartışma yaratmak istemem aranıza almak istemiyorsanız eyvallah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:19 ----------

Alıntı alpayyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşşşşbulduuuuk

Gruplaşma derken toplaştığınız, etkinlikleriniz falan. gerçi kışa girdik artık ama otobüsler çalışıyor, son 10 yıldır sosyalitemi kaybettim. intle monotonlaştık iyice açılayım dedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:27 ----------

hoşbulduk mert hocam.
    Nasılsınız,iyisinizdir inşallah
    mesela

Mert hocam hatırlatırım hem fikir olduğun şeyi sende teklif ettin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler