Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Ümmet beye elimizden geleni yapmaya çalıştık ancak böyle bir motosiklet sevdalısı için yeterli değil tabii. Ankara'ya motosikletle yanılmıyorsam 5 defa gelmiş. Büyük bir ihtimalle bir kez daha gelir. Bizde bu sefer gösteremediğimiz misafirperverliğimizi o zaman gösterme şansına sahip oluruz. Hayırlı yolculuklar Ümmet Perkitan Sağlıcakla kal.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    arkadaslar selam öncelikle başta sevgili hocama ve diğer arkadaslara sevgilerimşi saygılarımı sunuyorum. Ümmet abiyle bulusmanız cok degerli bir anı olarak kalacak. Cok isterdim gelmeyi ama inanın son 3 gündür sabah 09:00 gece ise 02:00 a kadar calısıyoruz bu aralar yogun hafta sonlarıda dahil ama sanırım 1 hafta sonra işler rolantiye girecek. O zaman yine bulusmalara katılırım. BU arada benim motor 5 gündür Mondial serviste ben arabayla gidip geliyorum işe. Tüm ateşleme tertibatı garantiden istendi geldiğinde değişip 1-2 gün servistekiler binecek ve test edecekler ne arızaymış beee valla 6500kmye geldi geleli arızadan motor gidemez oldu. Servis gerekirse komple değişirim bu motoru senı yolda bırakmayız dedı bakalım ugrasıyorlar. Yazacaklarım bu kadar sevgiyle kalın en kısa zamanda tekrar bulusmak üzere. 05326323436 numaram avea hattımı kapattırdım eski hattımı kulanıyorum almak isteyenler numaramı alabilir. sevgiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim, sınava YBR ile girilecekmiş, belki kendi motorumu götürürüm. umarim sorun çikmaz ya, gerçi sanmiyorum benim motorla ağırlıkları, ağırlık merkezleri vb çok yakin, oturuş pozisyonu daha dik sadece. umarim gaz ve debriyaj tepkileri de benzerdir de bi sorunla karsilasmadan sinavi geçebilrim.
    bende sınava soyle bir girip çıktım arkadaşlar. gerçekten ybr nin gaz, vites tepkileri mükemmeldi, neyse Allahtan sol taraftan başladık kukalara da bi sorun çıkmadı.
    "kendi motoruyla gelen arakadaşlar varsa önce alalım onları"

ER6ha-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Arkadaşlar slm,haftaya cumartesi yani 30 Eylül 2006 tarihinde,tabi hava güzel olursa,Kızılcahamam ve civarına gezi yapmayı planlıyorum,ankara mt olarak herkesle hem tanışmak hemde çevreyi tanımak açısından çok önemli bir gezi..Şu son güzel sonbahar günlerini iyi değerlendirelim derim,aynı zamanda choppercı bir arkadaşımla daha konuştum o da belki gelebilir yani cruisercılar yalnız kalmıycak,Yolculuk tahminen 6 saat sürecek ona göre hazırlanın
    Toplanma yeri :çayyolu mesa koru migros otoparkı
    Saat : 11.00
    Not : Bütün ankara motorcuları davetli...

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    bu kötü oldu şu aralar cumartesi hatta pazar günleri bile çalışıyorum Ümmet abiyide göremedik

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Olsun önemli değil başka sefere

Motosikleti
    regal raptor
    cumartesi olmaz ya, tüh. neyse,bende pazar toplantısına gelirim.

Motosikleti
    Truva 250 TR
    bugün biz arnova ile Anatolia'daydık. Hava gayet güzeldi. Saat 13'de kalktık. Havaya güvenemediğimiz için geliriz dememiştik. Ancak hafif bir güneş olunca Anatolia ya yerleştik. Ancak ben akşam yağmurunda eve dönerken iyi ıslandım. Motor kaymıyor ama motoru artık üç ay yıkamama gerek kalmadı. Çünkü o ve ben iyi ıslandık.

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    O yüzden gelecek olan arkadaşlar her türlü olasılığa hazır olsunlar geçen gün incekte benimde başıma geldi hadi bütün ankara mt yi bekliorz..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ER6ha-n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar slm,haftaya cumartesi yani 30 Eylül 2006 tarihinde,tabi hava güzel olursa,Kızılcahamam ve civarına gezi yapmayı planlıyorum,ankara mt olarak herkesle hem tanışmak hemde çevreyi tanımak açısından çok önemli bir gezi..Şu son güzel sonbahar günlerini iyi değerlendirelim derim,aynı zamanda choppercı bir arkadaşımla daha konuştum o da belki gelebilir yani cruisercılar yalnız kalmıycak,Yolculuk tahminen 6 saat sürecek ona göre hazırlanın
    Toplanma yeri :çayyolu mesa koru migros otoparkı
    Saat : 11.00
    Not : Bütün ankara motorcuları davetli...
    cumartesiye şimdiden plan yapmak zor ama bi işim olmazsa kesin katılırım,,,kızılcahamama güzel oluyo motorla seyahat ..
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Ok 2move seni yinede listeye yazdım gelmeye çalış

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gupilya, "Önce Ümmet Bey beni arayacak, sonra buluşacağız." demişsin. Sonra ses seda kesilmiş. Sonra birden keşke gelseydiniz diyen bir mesaj. Müneccim değilim ki ben. 15:15'e kadar bekledim (kırk yılın başında bir buluşmaya gidecektik) sonra da haftasonumu ekran başında ziyan etmemeye karar verip sinemaya gittim .
    May the Force be with McLaren Mercedes

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Yaa bu havalar ne zaman düzelcek, kar yağmaya başlayınca mı?
    Ben buhran geçiriyorum ankara dan kaçıyorum, sanırım geriye pazar akşamı dönerim.. yine gelemiycem anlaşılan... kusura bakmayın..
    kazasız belasız gezinmeler size.. saygılar...

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün biz arnova ile Anatolia'daydık. Hava gayet güzeldi. Saat 13'de kalktık. Havaya güvenemediğimiz için geliriz dememiştik. Ancak hafif bir güneş olunca Anatolia ya yerleştik. Ancak ben akşam yağmurunda eve dönerken iyi ıslandım. Motor kaymıyor ama motoru artık üç ay yıkamama gerek kalmadı. Çünkü o ve ben iyi ıslandık.
    Evet arkadaşlar listede tahminen 3 kişi oldu..Çok eğlenceli olucak başka motorcuları da bekliorz ..Gupilya sen geliyor musun?

Motosikleti
    Truva 250 TR
    gelirim. Şuan için başka bir plan yok. Tamam uygundur. eski yoldan gidilecek değil mi? Otobadan gitmenin pek bir anlamı olmaz gibi geliyor. Daha sonra da Bolu abant için bir plan yaparız.

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Tamam dostum seni de listeye ekledim 1-2 molayla eğlenceli olur da abi senin makine neydi?

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gupilya, "Önce Ümmet Bey beni arayacak, sonra buluşacağız." demişsin. Sonra ses seda kesilmiş. Sonra birden keşke gelseydiniz diyen bir mesaj. Müneccim değilim ki ben. 15:15'e kadar bekledim (kırk yılın başında bir buluşmaya gidecektik) sonra da haftasonumu ekran başında ziyan etmemeye karar verip sinemaya gittim .
    Dostum bu haftasonu bize takıl canın sıkılmaz uygunsan seni de listeye ekliim mi?
    ...........Evet bütün ankara mt yi beklioruz..........

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yok, beni listeye ekleme. Gelmek isterdim ama uygun değilim ne yazık ki. Güzel bir yolculuk olacağa benziyor. Gideceklere bol eğlenceler...
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Ok dostum sağol

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bu kızılcahamam işini çok çok isterdim, ehliyet çıksa bile bu hafta cumartesi 14.00 da bitiyor mesaimiz ne yazikki:(

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Malesef istanbula da geziyo olucam:( ehe
    Hava güzel olsaydı ve ben burda olsaydım gelirdim...
    Bol bol resim eklemeyi unutmayın...
    bir daha ki sefere artık...
    İyi eylenceler ve bol güneşler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler