Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    offff abi muhteşem olmuştur ya. resim çekip koyar mısın şenleneyim azcık
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    teşekkürler burak o siteye bi bakim. murat abi yıbaya baktım ama hiçbişi bulamadım. şöyleki alyan takımı bile bulamadım nasıl ama
    hellrider

Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler burak o siteye bi bakim. murat abi yıbaya baktım ama hiçbişi bulamadım. şöyleki alyan takımı bile bulamadım nasıl ama
    sen neresine baktın ki demekki baktığın yerlerde yokmuş ben sana bakacağın yerler bulurum sen merak etme sisi bar,çanta,elcik,eldiven ,mont,çamaşıra mandal
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offff abi muhteşem olmuştur ya. resim çekip koyar mısın şenleneyim azcık
    Gece gece inmeyeyim aşağıya, hem de üzeri filan örtülü, yarına bir iki foto ayarlarım.
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

merhaba evren ve erhan abi nasılsınız iyisiniz umarım iyisiniz iyisiniz
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba evren ve erhan abi nasılsınız iyisiniz umarım iyisiniz iyisiniz
    Sensiz ne kadar iyi olabilirsek o kadar iyiyiz işte

Şaka şaka gayet iyiyiz, senin yazdıklarını da yakınen takip ediyorum, özelden de yazdığın cevabı aldım , senin iyi olduğunu görmek de güzel
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sensiz ne kadar iyi olabilirsek o kadar iyiyiz işte

Şaka şaka gayet iyiyiz, senin yazdıklarını da yakınen takip ediyorum, özelden de yazdığın cevabı aldım , senin iyi olduğunu görmek de güzel
    teşekkür ederim sizin iyi olmanız sağlıklı olmanız elbetteki beni mutlu eder düşünsenize hayatınızda ne kadar iyi insanla tanışıyorsunuzki siz ve diğer arkadaşlar hakikaten çok değerlisiniz

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    sen neresine baktın ki demekki baktığın yerlerde yokmuş ben sana bakacağın yerler bulurum sen merak etme sisi bar,çanta,elcik,eldiven ,mont,çamaşıra mandal
    abi özellikle çamaşıra mandal lazım)
    tamam abi o zaman sissy bar lazım ehheheh
    hellrider

[QUOTE=CaptainKidd;1711719]abi özellikle çamaşıra mandal lazım)
    tamam abi o zaman sissy bar lazım ehheheh[/Q

sisi bar vardır orda bakarız buluruz bulamassak ben sana bir sisi birde bar yaparım olur sana sisi bar buluruz ben bi bakacam kesin bulurum kanımca sanırsam galiba :::::::

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yarın kayseri yolcusuyum..perşembe akşam yurda dönüş

planlamaya bugun bakacaktım da canta falan toplamam lazım. hararetli tartışmalar yarın akşam burada olacak. fikriniz varsa sizler de burada olun yavaştan toparlarız.

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Murat abi benim motora'da Sissy Bar bulur muyuz ki Bizim hanım motor rahatsız diye bi türlü yanaşmıyo uzun gezilere.

Aslında şaka değil bi ara burda görmüştüm. Ana sayfada bi başlıkta "Türkiye'deki tek sissy barlı SS " diye. Aklıma yattı aslında. Şimdi motora kamera uyuguluyorum (pazara yetiştiricem inşallah) Ondan sonraki proje bu olsun bari.

[QUOTE=septimus;1711755]Murat abi benim motora'da Sissy Bar bulur muyuz ki Bizim hanım motor rahatsız diye bi türlü yanaşmıyo uzun gezilere.

Aslında şaka değil bi ara burda görmüştüm. Ana sayfada bi başlıkta "Türkiye'deki tek sissy barlı SS " diye. Aklıma yattı aslında. Şimdi motora kamera uyuguluyorum (pazara yetiştiricem inşallah) Ondan sonraki proje bu olsun bari. [/QUOTE

valla hiç görmedim sisi bar seninkine olmaz sanırım ama sen tarz değiştir bir tane dragstar yakışır sana yada enduro olmamı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 PM ----------

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın kayseri yolcusuyum..perşembe akşam yurda dönüş

planlamaya bugun bakacaktım da canta falan toplamam lazım. hararetli tartışmalar yarın akşam burada olacak. fikriniz varsa sizler de burada olun yavaştan toparlarız.
    güle güle git evren sucuk getir bize 20 kangal yiyemediklerimizi murata veririz o nasılsa saklıyor

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bana ne fayırbıleytler ne hayabusalar önerdiler de ben "olmaz..bunlarda sevgilim rahat edemez..küçük cc bi turink almalıyım" dedim cbf 150 aldım. (benimki okuduğu zaman kredim yükselsin ) parasında değilim yani.

benide ne harleyler ne yamahalar istedide bende keewaya verdim gönlümü ama enduro göz atıyo bana

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    benide ne harleyler ne yamahalar istedide bende keewaya verdim gönlümü ama enduro göz atıyo bana
    abicim sen ben biz erhan abi doga adamıyız bizi en güzel enduro paklar siz yolu acın ben ilerde yetişirim sizlere

bizim ufaklık jr'da romorkle ceker arazide tur attırırız artk
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    lam benim motorla ben heryere dalarım olm. siz o enduroları kıyamazsınız çamura sokmaya o kadar para verince. ben atar yenisini alırım ucuz nassa

herkes ç.m. fatih mi yıkıp geçecek pisti bulunca

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    iyilik yapıp çekelim diyoz yaranamıyoz kırcak tüm kemiklerini aşık atim derken
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

alın size scooter

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:19 PM ----------

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    limuzin ya..börgmından bozma gibi geldi..doğru mu?

herkese benden motorsiklet ısmarlıyorum arkadaşlar hepinize çok para var bende çoooook

eby 78 bu senin kardeşim güle güle kullan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:23 PM ----------

septumus buda senin güzel günlerde kullan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:24 PM ----------

bu erhan abinin ( dombay35 ) iyimi erhan abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:25 PM ----------

bu sukunun hadi iyisin suku

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler