Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuba_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xjr1300
    ekibi kaybetmemek için acilen motor değişikliği lazım desene tek tabanca gezmek çok sıkıcı uzun yollarda bunu fazlası ile tecrübe ettim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı scuba_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekibi kaybetmemek için acilen motor değişikliği lazım desene tek tabanca gezmek çok sıkıcı uzun yollarda bunu fazlası ile tecrübe ettim...
    yok canım ne kaybetmesi iki tane race var onlarıda basımızın ustunde tasırız ama racelerde uzun bır tecruben oldugunu ve artık hızdan bıraz sıkıldıgını sanıyorum normal hızlarda gezmek cevreye bakmak dogayla ıc ıce arkadaslarla olmakta güzel bununda tadına varmak lazım zaten 8 motor seyır hızı 100 ile gidemeyizki tehlikeli olur nasıl olur otobanda belki olur ama oda mesafeli olur...birde motosiklete uzun yıllar binmek hızdan önceki önceliğimiz olmalı zaten her race kullanan bugun gordugum kadarıyla senın gıbıde kullanamaz sende var bir şeyler
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    beyler güzel gezmişsiniz sağolsun dün scuderia aradı söyledi ama başka plan vardı anca haymana yolu başında sizlere selam verebildim. inşallah bi daha gene beraber gezeriz. herkese selamlar...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    gerçekten çok güzel bi gündü bunun bozulmaması dileğiyle ...

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı scuba_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruise al ya sen yakışır valla))

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E9
    Merhabalar, ben de Ankara'da oturuyorum ve motor alacağım yakın zamanda. Regal Raptor almaya karar verdim uygun bir motor arıyorum. Acaba bu tarz başlangıç düzeyi motorlarda 9000-10000 km büyük rakamlar mıdır? Daha az yıpranmış motorlar almak mı daha iyi olur? Yoksa zaten en fazla 2-3 sene kullanacağın birşey, sonra daha iyisini alırsın, o sürede de seni idare eder bu mu dersiniz? Bu konudaki bilgili büyüklerimden rica ediyorum. Bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Arkadaşlar motor dünyasına yeni girdim. Aranızda olmaktan mutluluk duyarım.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben derim ki 10 bin fazla bir kilometre değil. iyice muayene edip alınır, keyifle gezilir

arkadaşlar beni ankaraya çektiler sonunda. haftaya salı 3-5 günlüğüne kayseriye gidip geleceğim. yani bu pazar için plan yapmaya başladım bile detaylar pek yakında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 PM ----------

kuregen..bizi tanıdıkça şunu göreceksiniz:

sizi aramızda görmekten hepimiz çok memnun olacağız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 PM ----------

gürsel abi, murat abiyi gördünüz de neden benim leoparı sıkıştırmadınız eline? üzüldüm valla
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben derim ki 10 bin fazla bir kilometre değil. iyice muayene edip alınır, keyifle gezilir

arkadaşlar beni ankaraya çektiler sonunda. haftaya salı 3-5 günlüğüne kayseriye gidip geleceğim. yani bu pazar için plan yapmaya başladım bile detaylar pek yakında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 PM ----------

kuregen..bizi tanıdıkça şunu göreceksiniz:

sizi aramızda görmekten hepimiz çok memnun olacağız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 PM ----------

gürsel abi, murat abiyi gördünüz de neden benim leoparı sıkıştırmadınız eline? üzüldüm valla
    cumartesi sabahı benı tıngır mıngır ehliyete götürsen vaktin olursa sevinirim işin yoksa tabiki

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı emre_t23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, ben de Ankara'da oturuyorum ve motor alacağım yakın zamanda. Regal Raptor almaya karar verdim uygun bir motor arıyorum. Acaba bu tarz başlangıç düzeyi motorlarda 9000-10000 km büyük rakamlar mıdır? Daha az yıpranmış motorlar almak mı daha iyi olur? Yoksa zaten en fazla 2-3 sene kullanacağın birşey, sonra daha iyisini alırsın, o sürede de seni idare eder bu mu dersiniz? Bu konudaki bilgili büyüklerimden rica ediyorum. Bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.
    bencede değil. regal güzel seçim ayrıca. şimdiden hayırlı olsun derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:21 PM ----------

Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor dünyasına yeni girdim. Aranızda olmaktan mutluluk duyarım.
    hoşgeldin Kuregen. Bizde mutluluk duyarız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:22 PM ----------

Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:21 PM ----------

hoşgeldin Kuregen. Bizde mutluluk duyarız
    bu haftasonu yapmayınn noluuur

Motosikleti
    içimdeki ehliyet aşkı bambaşka

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E9
    Teşekkür ederim. Peki almaya karar verdiğimde nereye götürebilirim motoru? Servis namına hiçbir bilgim yok.

Bir diğer aklımı kurcalayan konu da şu: ehliyet sınavına 22 ağustos'ta gireceğim ve ehliyeti alana kadar bekleyecek sabrım kalmadı açıkcası. Bir an önce almak istiyorum, hep forumda bu sayfaları okuyorum. Sizce yanlış bir karar mı bu? Motor sürmeyi bile bilmeden motor almaya kalkmak. Etrafımda hiç motorla ilgilenen yardım alabileceğim kimse de yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Bu samimi karşılama için çok teşekkür ederim . Umarım en kısa zamanda bir etkinlik kapsamında tanışma imkanımız olur. Tabi o zamana kadar bendeniz de, dik rampalarda bağırmadan ve gerilemeden kalkmasını umarım öğrenmiş olurum.
    Sevgiyle kalın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:17 PM ----------

Emre, valla benim de A2 yok ama o riski göze alıyorum. Ama mutlaka kask takıyorum. En azından durdurmaları için bir bahaneleri olmuyor. Ama doğrusu ehliyet alıp trafiğe öyle çıkmak.

Motosikleti
    Teşekkür ederim. Peki almaya karar verdiğimde nereye götürebilirim motoru? Servis namına hiçbir bilgim yok.

Bir diğer aklımı kurcalayan konu da şu: ehliyet sınavına 22 ağustos'ta gireceğim ve ehliyeti alana kadar bekleyecek sabrım kalmadı açıkcası. Bir an önce almak istiyorum, hep forumda bu sayfaları okuyorum. Sizce yanlış bir karar mı bu? Motor sürmeyi bile bilmeden motor almaya kalkmak. Etrafımda hiç motorla ilgilenen yardım alabileceğim kimse de yok.
    bence yanlıs karar once motor surmeyı ogren imkanın varsa ankarada ozel kurslar verıyorlar ulusan var 380tl 16 17 saat golbasında egıtım alıyorsun ben surmeyı orda ogrendım sonrada motorumu aldım tavsıye ederım ayrıca bende dayanamayıp motor aldım ama ehlıyet olmadan hıc rahat gezemıyorsun vede rıskı cok yuksek onu tavsıye etmıyorum hem yaz sezonu bıttı gıbı bır sey acele etmene gerek yok hem bu arada para bırıktır kask mont eldıven dizlik felan al motordan daha önemli..

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E9
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre, valla benim de A2 yok ama o riski göze alıyorum. Ama mutlaka kask takıyorum. En azından durdurmaları için bir bahaneleri olmuyor. Ama doğrusu ehliyet alıp trafiğe öyle çıkmak.
    Ben de zaten kask mont eldiven ne varsa alacağım, güvenlik çok önemli. Ama motoru alırken kullanmadan alacak olmak pek mantıklı değil gibi geliyor bana. Ancak dediğim gibi sabrım kalmadı artık Ehliyet kursuna bana erkenden biraz gösterebilir misiniz dedim ayarlamaya çalışacağım bi şekilde. yoksa ağustos sonuna kadar bekleyecek gücüm yok. Heyecandan yerimde duramıyorum zaten.

Ben staj dolayısı ile okula gidip geliyorum, zaten ev de okulun kapısına 3 km. Sorun olmaz. Yeni motor alırken nasıl davranıyor acaba tecrübeli arkadaşlar? Benim henüz motor kullanamadığımı düşünürsek?

Motosikleti
    Ben de zaten kask mont eldiven ne varsa alacağım, güvenlik çok önemli. Ama motoru alırken kullanamayacak olmak pek mantıklı değil gibi geliyor bana. Ancak dediğim gibi sabrım kalmadı artık Ehliyet kursuna bana erkenden biraz gösterebilir misiniz dedim ayarlamaya çalışacağım bi şekilde. yoksa ağustos sonuna kadar bekleyecek gücüm yok. Heyecandan yerimde duramıyorum zaten.
    emreeeeeeeeeeeee bisiklet degil bu motosiklet motosiklet yuz kere yaz aklına sokmalısın ecelinlemi yarısıyorsun acelen nedir anlamadım ne arabaya benzer nede bisiklete tamamen seytan icadı bu velet egitim şart eğitim şart öle kıytırık bir kaç günlük eğitimden sonra kendine motor alıp ehliyetsiz trafiğe cıkılmaz...tavsiyeler bir yere kadar benden bu kadar gerisi sana kalmış

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sukucum cumartesi günü çalışıyorum. öğleden sonra çıkıyorum işten. pazar olmasın o sınav?

ben bisiklet ve trafik deneyimime cok güvenerek, motosiklet tecrubem 1-2 saat olmasına rağmen aldım ve sorunsuz biniyorum. ama ilk başlarda "motosiklet teorisi" kitabını alıp okumalı herkes..ben öyle yaptım.

motoru alırken, regal bayii olan redline motor'a götürebilirsiniz. ulusan ya da 4,44 motor da olabilir. adresler için gugıldan aratın.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E9
    Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler CaptainKidd, bi de alsam çok güzel olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:26 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 AM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emreeeeeeeeeeeee bisiklet degil bu motosiklet motosiklet yuz kere yaz aklına sokmalısın ecelinlemi yarısıyorsun acelen nedir anlamadım ne arabaya benzer nede bisiklete tamamen seytan icadı bu velet egitim şart eğitim şart öle kıytırık bir kaç günlük eğitimden sonra kendine motor alıp ehliyetsiz trafiğe cıkılmaz...tavsiyeler bir yere kadar benden bu kadar gerisi sana kalmış
    Çok teşekkürler. Yıllardır araba kullandığım için çok sorun yaşamayacağımı düşünmem, ve de kısa mesafede antrenman havasında kullanacak olmam sorun yaşamayacağım hissine kapılmama neden oldu ancak oturup etraflıca düşüneceğim. Heyecanıma engel olmaya çalışacağım.

ben bisiklet ve trafik deneyimime cok güvenerek, motosiklet tecrubem 1-2 saat olmasına rağmen aldım ve sorunsuz biniyorum. ama ilk başlarda "motosiklet teorisi" kitabını alıp okumalı herkes..ben öyle yaptım.

motoru alırken, regal bayii olan redline motor'a götürebilirsiniz. ulusan ya da 4,44 motor da olabilir. adresler için gugıldan aratın.

Ben de ehliyet sınavına girip direksiyon kurslarını aldıktan sonra alayım o zaman. Benim için çok zor olsa da bunu yapmaya çalışacağım. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Gerçekten çok güzel bir forum burası.

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    günaydın arkadaşlar nasılsınız

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar nasılsınız

sanada günaydın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler