Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Saat vermedik ya..Kahvaltı yaparız 11 nasıl?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    pazar sabah JR (Evren) arkadasımız bizi özel rotasında gezdircek genellikle incek eymir ahlatlıbel taraflarında olcaz pazar sabah kadar bu konu güncel tutulursa sevinirimki araya kaynamalar olmasın...sabah kahvaltı yapmayı dusunuyoruz taspınar koyunde,buluşma saati saat 10- 10.30 olabilir cok acıkırım yoksa
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    :=) evet arkadaslar cok gec e kalmayalım..oldensonra isi olanlar olabilir.. erken kopmalar olmasın..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    tamam 10 olsun o halde trt uygun mu herkese?

hava çok bulutlu 30 derece olacak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:25 AM ----------

Yollarımızın tümü scooterlara uygun, kaymak asfalt garantilidir (bu lafım yerini bulur) . Şimdi bi bakalım..Ben, erman, fatih, emrah duran geliyoruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:32 AM ----------

Arkadaşlar, dizliklerimin vidaları depomu çizmesin diye 357964143574 tane yapışkanlı keçe aldım (2 tane satılmıyordu). Çapları 18 mm. İhtiyacı olan varsa yazsın getireyim takalım.

nantepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1100 GS
    Arkadaşlar bende bu pazar sizinle olmak isterdim ama olmayacak gibi umarım haftaya pazar bir organizasyonunuz olur seve seve yanınızda olurum.

cemalozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aksilik olmazsa saat 10 da trt deyim, program değişirse fatih bi çağrı at, boşuna dolanmayayım

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yarın yağış gösteriyor =( akşama günlük rapor yayınlansın da hangi saatlerde yağacak görelim. olmadı kahvaltıyı evde yapar, daha geç buluşur, oran-ahlatlıbel-incek-bilkent rotası yapar, bilkent tepe home içerisindeki şan iskenderde kapalı mekan iskender ziyafeti yaparız . 2 kişi 30 lira tutuyor. ben meteor abiyle konuşayım takip edin burayı akşam planımızı yapalım.

Erman sizin mekanda ne pişer abi nesi meşhur?

Motosikleti
    bugunde yagmurluydu ancak henuz yagmur yok yarın yagmur gostermıyor cok bulutlu gosterıyor olmaz bişe saat degişmesin

Motosikleti
    xt660r
    yarın 10 da bende trt de olurum eger hava bi aksilik yaratmassa.. buarada arkadaslar bugun bir kaza yaptım. 100. yıl da kadın biri gozumun icine baka baka.. benim geldigimi gore gore.. onume direksyon kırdı.. ani kacıs yaptım ve motor ustunden attı..b,iraz suruklendim ve ayaga kalktıgımda kadın kacıyordu plakasnı alamadım..pesine dustum konya yoluna cıkıpp bastırdı gitti yakalayamadım.. allah bu insanların belasını versin..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    abi çok geçmiş olsun sen iyisen sorun yok. Malesef çoğu kazada kaçıp gidiyorlar. Bu yüzden aklımın bir köşesine sürekli "plakasını al" diye yazmaya çalışıyorum ama kaza anında durum değişebilir. Etrafta seni görenlere plakayı sormayı denemişsindir sanırım. Hiç utanmıyorlar, hiç yürekleri sızlamıyor. Beğenmediğimiz toplumlar malesef bizimkinden çok daha duyarlı. Bu insanlar için birşey yapmaktansa çekip giderim diyorum çoğu zaman. sıkma canını hafta ici olsa o saatlerde orada pusuya yatardık da bugün kimbilir nereye gidiyodur ot beyinli ağzını yüzünü ........... kalleşi

Motosikleti
    çok geçmiş olsun ucuz atlatmışssın şöle bir şey var senın gozune baktıgı sansan bile senı gormeyebılıyorlar yada kurtarırsın diye düşünüyorlar o durumlarda bile yavaslamaya calısın
    umarım fazla agrın sızın olmaz korumaların tamdır umarım..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sabah hava açık öğleden sonra 6ya doğru yağış var hafif geçeceğini tahmin ediyorum. planı değiştirmeyelim 10 da trt yan yoldayız. havayı koklarız, işimize gelmezse erken kaçarız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 PM ----------

Kızılbere (Murat Abi) de geliyor. Keeway ss 250 cruiser ile bize katılacak.

Motosikleti
    xt660r
    dizim le omuzum ufaktefek darbe aldı...onun dısında bisiyim. yok.. plakasına baktım aklım agedi. ama arac yan dutrumda oldugundan basındaki 34 u gorebildim sadece..zaten ben yine neolur ne olmaz diee firene basıp yavaslamıstım 30 la falan gidiodum o anda.. ..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    geçmiş olsun, süratin düşük olması korumuş, her an tetikte olmak lazım özellikle motosiklette yeniyken ve aletin her tepkisini kontrol edemezken.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Emir sen onu bunu bırak geliyon mu yarın onu söyle

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    çok büyük geçmiş olsun..keşke yakalayabilseydin de derdi neymiş anlasaydık.. katil mi olmaya çalışıyodu acaba gözüne baka baka :(

bende geliyim çok ısrar ettiniz valla=))))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:30 PM ----------

geçmiş olsun sefa büyük geçmiş olsun
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Hoşgeldin Murat Abi. Yarın tanıştırırım sizi.

tanışırız inşallah dikkatli gelin aman deyim
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı sefakarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın 10 da bende trt de olurum eger hava bi aksilik yaratmassa.. buarada arkadaslar bugun bir kaza yaptım. 100. yıl da kadın biri gozumun icine baka baka.. benim geldigimi gore gore.. onume direksyon kırdı.. ani kacıs yaptım ve motor ustunden attı..b,iraz suruklendim ve ayaga kalktıgımda kadın kacıyordu plakasnı alamadım..pesine dustum konya yoluna cıkıpp bastırdı gitti yakalayamadım.. allah bu insanların belasını versin..
    Geçmiş olsun kardeş. Ah bu kadınlar yok mu...Ben trafikte en çok onlara dikkat ediyorum.

Yarın hepinize iyi eğlenceler arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler