Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Ankara,dan selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

[QUOTE=ahmet6946]slm bende ankara dayım adım ahmet burdan takip edicem yeni gördüm walla

Ben çayyolunda çalışıyorum açılışına akşam uğradım hayırlı olsun dileklerimi sundum ortam çok güzeldi canlı müzik içki eğlence çok hoştu Ayrıca sahibi çok hoş bir insan babacan eşide yanında duruyor ada çok iyi bir hanfendi çok yardımcı oluyorlar güzel biryer oldu.Aksesuar da getirdiler mağaza baya bi dolu duruyor[/QUOTE

Evet açılış güzeldi hakikaten, mağaza küçük olmakla birlikte pek çok ürünü bir arada bulabiliyorsunuz. yeni motorların yanı sıra 2. el motor da satıyorlar sanırım. Bu arada aksesuar fiyatları uygun tavsiye ederim.
    Sudak

nicktir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki klr 650
    ankaralı arkadaşlarıma selamlar benim kardeşim orada cumhurbaşkanlığı muhafız alayında asker onu oralarda yanlız bırakmayın arkadaşlar arada sırada şöyle 20-30 motor toplanıp kardeşimin yanına ziyarete gidin yazıktır çocuğa alın kardeşimi 1-2 tur attırın motorla zaten teskeresini aldığı zaman bende motorumla almaya gitcem o zamanda ben sizleri gezdiririm izmit mt den sevgiler...

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya nictir valla çok şakacısın

uncleisko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 250 CC
    ya arkadaşlar diğer il grupları deli gibi bi yerlere gidiyo biz niye bişi yapmıyoruz.

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Ankara baharda bir hareketlenme yaşadı,şimdi Pro'yu askere gönderip
    uykuya daldı yine.
    Haydi silkelenin arkadaşlar!

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    arkadaşlar motosiklet.net ve motur grubu olarak 27 nisan perşembe toplanıyoruz tekrar.saat 19:00 gibi.bi yerlere gitmiyoruz ama muhabbet ederiz bizde.bahçeli buz pateni yanı x-cafe gibi gözüküyor şimdilik toplanma yeri.ani bi değişiklik olursa buradan haberdar ederim.

gelmek isteyen arkadaşlar
    Adres: İnkılap sok. No:26/11 Kızılay
    ( Kıvılcım müziğin karşısı.5.kat.)
    Tel: 417 54 75 Kartal Kültür Sanat Merkezi.
    Tarih: 27 Nisan Perşembe
    Saat: 19:00

uncleisko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 250 CC
    bende geliyorum... saat 7 kesinmi ?

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    ne zaman düzelecek havalar ankara da...ben sürmek istiyorum motorumu..güzel havalar geldiğinde toplanalım bence..ankadaşlara sevgiler
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı taraa adlı üyeden alıntı
    ne zaman düzelecek havalar ankara da...ben sürmek istiyorum motorumu..güzel havalar geldiğinde toplanalım bence..ankadaşlara sevgiler
    Dümdüz , virajsız,yokuşsuz bir yolda motor sürmek nasıl yavansa, güzel havada motor sürmek te pek tad vermez. Tadını almak çin bence fırtınada yağmurda da sürmeyi dene tadına doyamıyacak, yaşadığının farkına varacaksın.
    Tabiki yine de zevk meselesi.
    Bu arada Pro ile görüşebilen varsa İzmir'den kucak dolusu selamlarımızı iletirseniz sevinirim.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    PRONUN BENDE VEKALETİ VAR izmirden gelip sizi hareketlendireyimmi denizliye el attım şimdi sıra size geliyor pro sizi takip ediyor benimde gözüm üstünüzde askerliğimi orada yaptım yine gelirim gençlik parkına toplarım hepinizi hadi hareket izmiri toplamayım başınıza siz atanın izinde devam edin siz daha yakınsınız anıttepeden sizi izliyor
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haydi ankara.buluşalım yawwwwwwwwwww
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

ozgurtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    ya arkadaşlar geçenlerde kırmızı ışıkta durdum, yanımda bir araba korna çaldı, ben de "yanıma yanaşıyor, kendini belli etmek istiyor herhalde" dedim. Oysa o an uyanmadım, motorcu olmayan birinin bu inceliği göstermesi çok düşük bir ihtimal. Neyse arkadaş gerçekten motorcuymuş, benim motorun siyahından varmış, motur.net'ten bahsetti, adını ve plakasını da verdi ama trafiğin gürültüsünden birşey anlamadım. Bir yerlerde yine denk geliriz herhalde.
    Bir de söylemek istediğim birşey var, Ankara'da motosiklet sürmek ne kadar zor be kardeşim, yani topluca bir eğitim alalım bu konuda desem, yine yaramıza ilaç olamayacak. Ankara'lı şöförleri toplayıp, şerit nedir o çizgiler niye var diye anlatsak belki
    To be old and wise, you have to be young and stupid first.

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık

motorum yok ama

motorum yok ama araştırıyorum bende ankara polatlıdayım motoru aldığım zaman anakara etkinliklerinde bulunmak isterim.
    ikince el temiz bir 250 cc cruiser veya sıfır 150 cc cruiser düşünüyorum.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

ben denizli mt den okay selam

denizli de havalar belli olmuyo , tabi orlarda nasıl bilemem ama benim sizlere bir sorum olcak ankarada racing motor kiraları ne fiyatta günlük bi yardımcı olurmusunuz

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Selam Ankaradan yenıyım benıde aranıza alın.

Motosikleti
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı
    Selam Ankaradan yenıyım benıde aranıza alın.
    ninya kimsin, ne iş yaparsın, varmıdır motorun, yaş kaç biraz anlatsaydın kendini

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    jeorcun;
    Ankara'da bi zamanlar Pro'nun gayretleriyle buluşulurdu (gerçi ben zamansızlıktan bi türlü katılamazdım ama) fotoları görür keyiflenirdim.
    Hani diyorum biri el atsa da yine organizasyon işine geziler başlasa
    Ankara'mızda da.Hadi seni aktif gördüm,bi silkele Ankara'yı!

Motosikleti
    Alıntı açıkyol adlı üyeden alıntı
    jeorcun;
    Ankara'da bi zamanlar Pro'nun gayretleriyle buluşulurdu (gerçi ben zamansızlıktan bi türlü katılamazdım ama) fotoları görür keyiflenirdim.
    Hani diyorum biri el atsa da yine organizasyon işine geziler başlasa
    Ankara'mızda da.Hadi seni aktif gördüm,bi silkele Ankara'yı!
    arkadaşlar motur grubuyla beraber perşembeleri toplanıyoruz muhabbet ediyoruz havalar iyi olunca çayır çimen olayına gireriz yavaş yavaş.ben buluşma yeri ve saatlerini yazarım buraya gelmek isteyen arkadaşları görmek isterim aramızda.koca ankara öksüz kalırmı hiç

Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    selam orcun o arkadaşları bende merak ettim..Pro gittikten sonra bu sayfayı yönetecek kimse kalmadı moderetörle görüşüp bu sayfayı sana verdirebilriz..anıdık bi mod var bende yardımcı olabilirim çünkü aynı şekilde bende bu sayfadan bizim sayfaya karıştım...
    Buluşma ve toplantılarda her türLü yardım edilir,ve herzaman davetlisiniz,Bu geik ortamını görmek ve ankara[Mt] ile organizasyonlara katılmak isteyenler için HER PERŞEMBE DEĞİŞİK CAFE VE ORTAMLARDA TOPLANIORUZ ..ama Zorba abimizin dediği gibi "Bizim bu güzeL ve eğlence dolu ortamımızı herkez davetLidir ama tek bi şartla,Huzuru ve muhabbeti bozup rahatsız hareketlerde bulunmamak...Şimdiden Teşekkürler..

**İlk toplantı tarihini jeorcun sölicektir,sölersin dimiiii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler