Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Levent. yeni moturun hayırlı olsun. Bu işe başlamadan önce gidip ders almanı öneririm. Özellikle de işin başındayken ders alırsan senin için daha hayırlı olacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Çok doğru söylüyorsunuz, Honda ya gitmek istiyorum aslında ama bir fırsatını bulamadım.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Selamlar Herkeze Aramıza yeni katılan arkadaşlarada öncelikle hoşgeldiniz diyorum ve Motorlarınız hayırlı olsun tekerinize taş degmesin en kısa zamanda görüşmek gezmek dilekleri ile :D

beybazarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb125e
    merhaba arkadaşlar haftasonları küçük cc gezi düzenleyenler varsa katılmak isterim bilgilendirirseniz sevinirim 5324930569
    hayatı motor yapmışım biniyormuşum...

caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    Herkese merhaba, adım selim 3 yıl aranın ardından yeni motoruma kavuştum. Ankaraya yeni yerleştim sayılır fırsat oldukça buluşmalara, gezilere gelmek isterim. Herkese kazasız belasız sürüşler...

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Tekrardan hoş geldiniz.Motorunuz hayırlı olsun Kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Hayırlı olsun Selim kazasız belasız sürüşler dilerim

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı caucasian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, adım selim 3 yıl aranın ardından yeni motoruma kavuştum. Ankaraya yeni yerleştim sayılır fırsat oldukça buluşmalara, gezilere gelmek isterim. Herkese kazasız belasız sürüşler...

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/197/incg.jpg
    hayırlı ossun..

Bende dün yeni aldığım motosikletle çevre yolundan bi Sincan a gidip geleyim dedim.. dönüşte yağmura yakalandım.. :(
    Allahtan Lastikleri değiştirmiştim.. Çevre yolunda durup bekleyecek yerde yok..
    bir süre gittikten sonra sığınacak bi Köprü altı vardı mecburen oraya sığındım..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ossun..

Bende dün yeni aldığım motosikletle çevre yolundan bi Sincan a gidip geleyim dedim.. dönüşte yağmura yakalandım.. :(
    bir süre gittikten sonra sığınacak bi Köprü altı vardı mecburen oraya sığındım..
    Havalar bu ara sıkıntı giyinsen sıcak oluyor giyinmesen yağmur yağar donarsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar,
    yarın (pazar günü) Çubuk karagöl'e gezi yapıyoruz.Sabah 09:30 da ankamall otoparkında buluşup,saat 10 da yola çıkacağız.Katılmak isteyenleri bekleriz.

Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Selim kazasız belasız sürüşler dilerim
    Sağol inş. hepimize kazasız belasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ossun..

Teşekkürler, dün yağmur sıkıntısını bende yaşadım mesai bitince eve nasıl geldiğimi hatırlamıyorum. İnş. sezon güzel geçer..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan hoş geldiniz.Motorunuz hayırlı olsun Kazasız belasız sürüşler
    teşekkürler

Motosikleti
    R1
    Alıntı caucasian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/197/incg.jpg
    Hoş geldin Selim. Motorun hayırlı olsun, Kazasız belasız dikkatli sürüşler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Bu arada yarın hava güzel olacak gibi. Her türlü gezi ve etkinliğe acigim. Gezi yapcak arkadaşlar varsa haberleri bekliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Hubert adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Bu arada yarın hava güzel olacak gibi. Her türlü gezi ve etkinliğe acigim. Gezi yapcak arkadaşlar varsa haberleri bekliyorum.

yarın çubuk karagöl e gezi düzenliyoruz,ankamall otoparkta 09:30 buluşma,10 gibi çıkış olacak

Motosikleti
    R1
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın çubuk karagöl e gezi düzenliyoruz,ankamall otoparkta 09:30 buluşma,10 gibi çıkış olacak
    Ilgine teşekkür ederim. Siteden kimler var katılan? Kaç motor çıkıyor yola? Dönüş saat kaç? Ortalama kaç km yol yapacağız?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abi burdan katılan yok heralde,Facebook üzerinden Anmos grubundaki arkadaşlarla gidiyoruz genelde. Saat 4 gibi döneriz.Çubuk karagöl e gidilecek.

kuter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Merianne, çok güzel olurdu lakin yarın için başka bir program yapmıştım, bir sonrakine kesin katılırım

Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    Alıntı Hubert adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hoş bulduk hocam teşekküerler..

Motosikleti
    Bugun turlayacak olan varsa arkadaşlık edebilirim

kuter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Daha çıkmadıysan eşlik ederim

Motosikleti
    Bhceli tarafina geciyorum smdi. Gel istersen ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Bu gece sunu anladm ki. Benm arka lastik on lastikten hoslaniyo sanirim.😁 Hep bi yanina gelme cabasi hep bi yanyana gitme cabasi icinde. Her virajda birlikte donmeye kalkiyolar. Orjinal lastikler kotu derlerdi de hep sicakta surdugumden farkedemedm yol tutusu. Bu gece anladm ama. Gerci iyi lastikte motor nasi davranir bi fikrm yok. Daha oyle bi tecrubem olmadi. iyi yanlarida var gerci. Epey hakim oluyorum motora. G.tu basi ayri oynasada topluyabildm hep rahatca. Neyse hadi ii geceler herkese ;)
    xismailaydin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler