Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu kırk yılda bi pazar çalışıyorum onda da herkesin gezesi gelmiş adalet mi bu yaaa

Ayrıca Çayyolu/Ümitköy taraflarına madem yolunuz düşüyor neden normalde hiç gelmiyosunuz be yaaa Trafik yok, yollar müsait, park alanları geniş arada çayyolu yapın arkadaşlar yahu

Hatta İncek yapalım bi dolu mekan var buralarda ;)
    valla bana uyar..ben arada uğruyorum oralara..

öğlen incekte osman abiyle buluşup motomax e geçtik..orada selçuk abi katıldı...2 saat kadar eymir de takılıp anıttepeye yunusparka gittik ve dağıldık...
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Yahu kırk yılda bi pazar çalışıyorum onda da herkesin gezesi gelmiş adalet mi bu yaaa

Ayrıca Çayyolu/Ümitköy taraflarına madem yolunuz düşüyor neden normalde hiç gelmiyosunuz be yaaa Trafik yok, yollar müsait, park alanları geniş arada çayyolu yapın arkadaşlar yahu

Abi 7 günün 5 günü oralardayım
    0506-5555996

bi çaldır kaydedeyimde araşalım [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım Ankara MT organize olamıyor, ben de solo olarak gezmeye karar verdim. Rota olarak Karagöl'ü seçtim.
    Ankara ve çevresinde ikamet edenlerin mutlaka görmesi gereken bir güzellik.
    Ankara'dan gelecekler yolu hiç sıkıntı etmesinler, Ankara - Çubuk yolu zaten otoban, Çubuk - Karagöl arası yol stabilize ancak korkulacak kadar değil. Arada 120 km. hıza ulaştığım anlar bile oldu .

Gördüğüm güzellikleri fotoğrafladım işte buradalar...
    Abi evi parke yaptırdım bu gün çıkmadım biyere :(
    mekan çok güzelmiş dolanırdık beraber yaa ayvalık gezisinden sonra dolanamadım bende geniş geniş
    ejlover bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bana uyar..ben arada uğruyorum oralara..

öğlen incekte osman abiyle buluşup motomax e geçtik..orada selçuk abi katıldı...2 saat kadar eymir de takılıp anıttepeye yunusparka gittik ve dağıldık...
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 7 günün 5 günü oralardayım
    0506-5555996

bi çaldır kaydedeyimde araşalım [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Abi evi parke yaptırdım bu gün çıkmadım biyere :(
    mekan çok güzelmiş dolanırdık beraber yaa ayvalık gezisinden sonra dolanamadım bende geniş geniş
    Benim ev cayyolunda is Incek'te. Oralara gelecekseniz arkadaslar onceden haber verin ise motorla gidiim direkt bulusuruz ;) Ben genelde Cayyolundan Incege cikip ordan cevre yoluna akiyorum. Bugun super bir rota yaptim acayip keyif aldim. Incekten optimum'a cevre yolundan, orda cikip bi benzin aldim geri ciktim cevre yoluna hic bi yere cikmadan Ankara'yi tavaf edip mavi gol uzerinden geri Incege dondum cok keyif aldim =D O rotada takilirim ben bi kac hafta =D

Simdi caldiriyorum Eren ;) Gec gordum kusura bakma :(
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Benim ev cayyolunda is Incek'te. Oralara gelecekseniz arkadaslar onceden haber verin ise motorla gidiim direkt bulusuruz ;) Ben genelde Cayyolundan Incege cikip ordan cevre yoluna akiyorum. Bugun super bir rota yaptim acayip keyif aldim. Incekten optimum'a cevre yolundan, orda cikip bi benzin aldim geri ciktim cevre yoluna hic bi yere cikmadan Ankara'yi tavaf edip mavi gol uzerinden geri Incege dondum cok keyif aldim =D O rotada takilirim ben bi kac hafta =D

Simdi caldiriyorum Eren ;) Gec gordum kusura bakma :(
    Ne demek ya ne kusuru
    sonu 17 kaydettim rahatsız ederim arada
    ejlover bunu beğendi.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Son iki haftadır forumda bir durgunluk var... Toplu sürüş yapmayı özledim ben
    ejlover bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek ya ne kusuru
    sonu 17 kaydettim rahatsız ederim arada
    Et et iyidir ;)

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

Herkes solo takiliyor abi ben de anlamadim, organizasyon eksiligi var =D
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    tracer 900
    evet abi ölü toprağı var forumda...

valla bu ay uzun sürüş yapmak için hem hava sıcaklığı hem de ramazan dolayısı ile pek uygun değil sanırım...ama şehir dışına çıkabilicek bi kaç kişi var herhalde...önümüzdeki hafta sonu izmir de olmayı planlıyorum bi aksilik çıkmazsa...

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Erhan bence sıcak havada motor sürmesi çok keyifli (zaten belli bir hızdan sonra rüzgarı hissetmek gibisi yok), illa çok uzun mesafeler gitmek zorunda değiliz. İnanın Ankara çevresindeki ilçelerde görülmesi gereken o kadar güzellikler var ki.

Bugün yaklaşık 60 km gezdim ama manzaraya doydum.

Ben arabam ile Şehirler arası giderken en nefret ettiğim şey sık sık durmaktı (Hatta çocuklara çişinizi iyi yapın bir daha durmak yok diye tembih ederdim), ama motorla gezerken acaba şurada ne var, burası ne güzel vb. duygular kaplıyor içimi... Tabii sizlerle toplu olunca zevk katlanıyor paylaşımdan dolayı...

Mazeret aranınca bulunuyor, çok sıcak , çok soğuk, ramazan ayı vs. vs.

Ramazan ayı boyunca niyetliyim, gezince zaman da çabuk geçiyor hem

Bu Cuma iftar ve sahuru beraber yapabiliriz mesela....

evet abi ölü toprağı var forumda...

valla bu ay uzun sürüş yapmak için hem hava sıcaklığı hem de ramazan dolayısı ile pek uygun değil sanırım...ama şehir dışına çıkabilicek bi kaç kişi var herhalde...önümüzdeki hafta sonu izmir de olmayı planlıyorum bi aksilik çıkmazsa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Arkadaşlar birde benim HYO GV 650 için egzos susturucusu bakıyorum.

Nerede taktırabilirim acaba? çevre sakinleri benim hakkımda iyi şeyler düşünmüyorlar gibi geliyor..

buda meşhur ses

pinkkuvars bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Erhan bence sıcak havada motor sürmesi çok keyifli (zaten belli bir hızdan sonra rüzgarı hissetmek gibisi yok), illa çok uzun mesafeler gitmek zorunda değiliz. İnanın Ankara çevresindeki ilçelerde görülmesi gereken o kadar güzellikler var ki.

Bugün yaklaşık 60 km gezdim ama manzaraya doydum.

Ben arabam ile Şehirler arası giderken en nefret ettiğim şey sık sık durmaktı (Hatta çocuklara çişinizi iyi yapın bir daha durmak yok diye tembih ederdim), ama motorla gezerken acaba şurada ne var, burası ne güzel vb. duygular kaplıyor içimi... Tabii sizlerle toplu olunca zevk katlanıyor paylaşımdan dolayı...

Mazeret aranınca bulunuyor, çok sıcak , çok soğuk, ramazan ayı vs. vs.

Ramazan ayı boyunca niyetliyim, gezince zaman da çabuk geçiyor hem

Bu Cuma iftar ve sahuru beraber yapabiliriz mesela....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Arkadaşlar birde benim HYO GV 650 için egzos susturucusu bakıyorum.

Nerede taktırabilirim acaba?

http://img818.imageshack.us/img818/906/imag0751pa.jpg
    Abi su karagolu bi yapalim yaw ;) Sen nerden gittin oraya sehir icinden Esenbogaya dogru gidip cubuk yolundan devam mi ettin? Cevre yolundan Bolu tarafina gidip ordan cikip golun diger tarafindan mi gittin?
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Önümüzdeki hafta sonu için iftar & sahur birleşimi bir organizasyon konuştuk geçenlerde, hafta içi ayrıntıları kesinleştirip gerçekleştirebiliriz organizasyonu.
    FatihKARAKAŞ bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Abi su karagolu bi yapalim yaw ;) Sen nerden gittin oraya sehir icinden Esenbogaya dogru gidip cubuk yolundan devam mi ettin? Cevre yolundan Bolu tarafina gidip ordan cikip golun diger tarafindan mi gittin?
    Uğur hocam ben zaten Çubuk'ta ikamet ediyorum. Çubuktan sonra yaklaşık 25 km Karagöl. Yol çokta kötü değil, sport makinelere bile sıkıntı yaratmaz. Ayrıca Çubuk - Ankara arası yol gerçekten muazzam.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Uğur hocam ben zaten Çubuk'ta ikamet ediyorum. Çubuktan sonra yaklaşık 25 km Karagöl. Yol çokta kötü değil, sport makinelere bile sıkıntı yaratmaz. Ayrıca Çubuk - Ankara arası yol gerçekten muazzam.
    Ben burdan baktim bi 98 bi 116 km alternatifi cikti da Cevre yolundan sonraki yol bayaa bi duzluk sonra cok guzel virajlar var gibi geldi ama google'dan tam anlasilmiyor tabii

Neyse Abi tekrar gidersen haber et ben de ekleniim sana ;) Ya da diger cevre ilcelere de gidilebilir ben uyarim fazla toz toprak olmadikca. Gecen cok tozda toprakta kullanilan bi R1in filtresini gordum de daha 5000de degismek zorunda kaldi, ama filtre bitmis motora bile girmis resmen.. RAM air ile onden direkt giris oldugu icin toz cok zararli bunlara ;( Eski motorumla giriyodum gonul rahatligiyla 5000de tertemizdi filtre :(

Neyse konu dagilmasin, ben cevre ilcelere geziye varim valla ;) H.ici de uyar hatta daha da iyi olur
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600

abi her zaman geliriz sen nokta adres vermiyorsun ki. incek,çayyolu,optimum otobandasın hep.
    ejlover bunu beğendi.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla ben de gezi olsa da gelsem diye hep sayfayı kontrol ettim ama olmadı,ağustos geldi kapıya, sonra eylül de gezebilriz belki, ekim de havalar soğur geziler azalır, ben geçen sene kasım da yağmur çamur olmazsa kullanıyodum, bu sene de öyle yaparım muhtemelen, dolayısıyla şunun surasında beraber gezeceğimiz 1,5 ay falan var. Bence değerlendirmek lazım bu günleri. Ramazan oruç açısından zorluyor tabii ama yine de özlemiyo musunuz abicim gezmeyi yaw.

Valla çayyolu ümitköy taraflarında da buluşulup bişiler yapılabilir, maksat gezmek ne de olsa. İftar sahur programı, ne isterseniz yapın arkadaş, he ama sonra burdan haber verin de evde kös kös oturmayalım.
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Ben cikiyorum simdi, cayyolu, incek golbasi optimum esenboga o rotalarda bi yerlerde dolanirim ;)
    al işte rota belli
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he ama sonra burdan haber verin de evde kös kös oturmayalım.
    yazdık sayfaya kaç kere çıkıyoruz ediyoruz falan diye saat saat...

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi her zaman geliriz sen nokta adres vermiyorsun ki. incek,çayyolu,optimum otobandasın hep.
    Hehehe Abi baksana cevap gelene kadar ben ciktim 200km yol yaptim geldim dusumu alip yemegi yedim, mailler, forum, face dolandim ettim yatma hazirliklarina giristim =D

Tamam bundan sonra nokta atisiyla hareket edelim ;)

Mesela Fatih Abi kabul ederse bi KAragol yapabiliriz, bi de benim aklimda bi dorukkaya var. Hatta bugun benzin alirken KGS bile aldim ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Siz Karagöl'e gitmek isteyin yeter, ben her zaman eşlik ederim sizlere....

Hehehe Abi baksana cevap gelene kadar ben ciktim 200km yol yaptim geldim dusumu alip yemegi yedim, mailler, forum, face dolandim ettim yatma hazirliklarina giristim =D

Tamam bundan sonra nokta atisiyla hareket edelim ;)

Mesela Fatih Abi kabul ederse bi KAragol yapabiliriz, bi de benim aklimda bi dorukkaya var. Hatta bugun benzin alirken KGS bile aldim ;)
    ejlover bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    yazdık sayfaya kaç kere çıkıyoruz ediyoruz falan diye saat saat...
    Olm onu geç gördüm, aradım ya seni dışardayken, açmayınca dedim heralde motrda gidiyo, ben de eve geçtim. Erken görsem gelirdim kesin.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    you tube video yüklemek 1 saat mi alır kardeşim bu ne eziyet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 58 kullanıcı var. (0 üye ve 58 misafir)

Bu Konudaki Etiketler