Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Oda bişeymi burda şezlongları attık güneşleniyoruz
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı goliath_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    veee artik geri sayım başladi dogu görevim sebebiyle 4 yil boyunca sadece yıllık izinlerimde bi iki hafta katilabildigim motosiklet alemine geri dönüyorum... ankaraya gelene kadar bekleyemedim ve bugun bi bayiyle görüşüp s&t kanuni gt250 r siparisimi verdim.. ellerinde beyaz renk kalmamis bende mecburen gri siyah istedim zira 3 ay beklemek kabusum olurdu...motörüm gelmeden oncede hemen gittim asagida belirtecegim aksesuarlari siparis ettm insallah 1ay daha erzurumda kaldiktan snra ankara mtye katilip hepinizle tanismak kismet olurda bende sizinle foturaflardaki yerimi alirim... siz üstadlarimdan motosiklet ve malzemelerimle ilgili degerli yorumlarinizi bekliyorum
    s&t gt250r gri siyah
    ls2 dharma airpump kask
    prohel 4 mevsim mont
    prohel eldiven ve dizlik
    held bellik...
    şimdiden hayırlı olsun diyelim.geldiğiniz de görüşmek üzere.

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 18:25 ----------

kirpiye doğru gidiyoruz.koray berkay ve ben gelmek isteyen buyursun gelsin.
    goliath_01 bunu beğendi.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    veee artik geri sayım başladi dogu görevim sebebiyle 4 yil boyunca sadece yıllık izinlerimde bi iki hafta katilabildigim motosiklet alemine geri dönüyorum... ankaraya gelene kadar bekleyemedim ve bugun bi bayiyle görüşüp s&t kanuni gt250 r siparisimi verdim.. ellerinde beyaz renk kalmamis bende mecburen gri siyah istedim zira 3 ay beklemek kabusum olurdu...motörüm gelmeden oncede hemen gittim asagida belirtecegim aksesuarlari siparis ettm insallah 1ay daha erzurumda kaldiktan snra ankara mtye katilip hepinizle tanismak kismet olurda bende sizinle foturaflardaki yerimi alirim... siz üstadlarimdan motosiklet ve malzemelerimle ilgili degerli yorumlarinizi bekliyorum
    s&t gt250r gri siyah
    ls2 dharma airpump kask
    prohel 4 mevsim mont
    prohel eldiven ve dizlik
    held bellik...

Şimdiden hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin ve şimdiden Ankaraya ve aramıza hoşgeldin

Kirpi muhabbetine ben katılamaycagım :( ve pazar günki süper gezi icin herkeze cok teşekkürler

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Abicim kirpi bar dediğimiz yer Bestekar sokağın sonuna doğru solda. bestekar sokak tunalı tarafında. Gezi süperdi valla. Özellikle dağ yollarındaki gidişimizi unutmuycam hiç Senin de durup durup yağmur yağınca arkana bakmadan gaza asılman da iyiydi bir baktım yoksun ortalıkta, bütün yol sakin sakin gidip yağmurda bastın ya dedim heralde şekerden yapılmış eriyecek ondan kaçıyo
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    s&t gt250r gri siyah
    ls2 dharma airpump kask
    prohel 4 mevsim mont
    prohel eldiven ve dizlik
    held bellik...
    Motorunuz hayırlı olsun, İnş birlikte de teker çeviririz, GT250R kullanan arkadaşlar yorum yazacaktır illaki...

Motosikleti
    xj6 diversion f
    hepinize çok tesekkur ederim insallah sag salim gelip araniza katilmak nasip olur... Allah hepimizin tekerini düz bastırsın
    nezih77 bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kirpiye doğru gidiyoruz.koray berkay ve ben gelmek isteyen buyursun gelsin.
    Hüseyin Abi Kirpi çıkışında muhabbet tongaya geldi şu çiğ köfte işini bir halletsek ben gitmeden sonra arkanızdan atıp tutarım Ankara MT ye gittim aç gönderdiler falan diye

Şimdi Abimle konuştum cuma işi varmış. Ben Hafta sonuna kadar burdayım. Pazartesi falan dönücem artık abim, malum benim karaoğlanı özledim :D. O zaman kadar size uyan bir zamanda yapabilirsek süper olur.
    nezih77 bunu beğendi.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Bugun hava çok iyi dün ki bikini olayına nerdeyse girmek üzereyim ama bugun bişey yapan yok sanırım...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Abi Kirpi çıkışında muhabbet tongaya geldi şu çiğ köfte işini bir halletsek ben gitmeden sonra arkanızdan atıp tutarım Ankara MT ye gittim aç gönderdiler falan diye

Şimdi Abimle konuştum cuma işi varmış. Ben Hafta sonuna kadar burdayım. Pazartesi falan dönücem artık abim, malum benim karaoğlanı özledim :D. O zaman kadar size uyan bir zamanda yapabilirsek süper olur.
    Anammm çifköftemi?? Abi bugün yapsak ya o işi
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun hava çok iyi dün ki bikini olayına nerdeyse girmek üzereyim ama bugun bişey yapan yok sanırım...
    valla evde bekleyen olmasa her gün iş çıkışı takılmak istiyorum ama temmuz başını beklemem lazım...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yunus senin hafta sonu sınavın yokmu oturda ders çalış biraz olum
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anammm çifköftemi?? Abi bugün yapsak ya o işi
    Bugün abim kursta ingilizce kursu var ya. Yarın yapsak olur ama güzel güzel Haftasonuna kalmasın açık öğretim sınavları varmış sanırsam.

eğer çoğunluğa uyarsa yarın yapalım çiğ köfte olayını ne dersiniz ???

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    oh la la!
    nekkaddar alaturka!
    bir kişide demiyorki fransız usulü şatobriyen soslu portakallı ördek yapalım,
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh la la!
    nekkaddar alaturka!
    bir kişide demiyorki fransız usulü şatobriyen soslu portakallı ördek yapalım,
    yav onu da yaparız da şimdi bilen var bilmeyen var.alışırlar sürekli isterler onun için

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim kirpi bar dediğimiz yer Bestekar sokağın sonuna doğru solda. bestekar sokak tunalı tarafında. Gezi süperdi valla. Özellikle dağ yollarındaki gidişimizi unutmuycam hiç Senin de durup durup yağmur yağınca arkana bakmadan gaza asılman da iyiydi bir baktım yoksun ortalıkta, bütün yol sakin sakin gidip yağmurda bastın ya dedim heralde şekerden yapılmış eriyecek ondan kaçıyo
    Bülentcim şekerden yapıldıgımı bütün gün yanında idim farketmedinde yagmur yagıncamı fark ettin. Benim kadar tatlı bi adama bu denirmi şimdi yaa :D Şaka bi yanada o yagmurda ben ne yaptıgımı bilmiyodumkii tek aklımda olan şey biran önce sıgınacak bi yer veya yagmur bulutunun altından cıkmaktı.. Kötü bi niyetim yoktu yani hahahhahaaaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    yav şu kuvvetmiraya güldüğüm kadar internette hiçbirşeye gülmüyorum, allahta seni güldürsün fati abi
    hafta içi olursa gelme ihtimalim artar, artık büyük ihtimal hafta sonu gezilerine katılamayacağım, girip çalışacam biyerde sömestra biraz birikim yapmak lazım

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Arkadaşlar 28.05.2012 tarihi itbari ile a2 ehliyetimi almış bulunmaktayım
    Bundan sonraki her buluşmada +1 olarak yazılabilirim beraber tekerleğimiz dönsün artık ya yeter
    ( bu arada caner pazar sabahı aramışsın çok geç gördüm kusura bakma dönemedim ilk buluşmada görüşmek üzere )

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer çoğunluğa uyarsa yarın yapalım çiğ köfte olayını ne dersiniz ???
    Şöyle bi oluşturalım abi o zaman belki bi çoğunluk sağlarız. Yunus abide gelir heralde ooo çiğköfte mi tepkisinden o anlaşıldı :D (berkay)

1. Hüseyin
    2. Koray
    3. Berkay
    4.
    5.
    6.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 28.05.2012 tarihi itbari ile a2 ehliyetimi almış bulunmaktayım
    Bundan sonraki her buluşmada +1 olarak yazılabilirim beraber tekerleğimiz dönsün artık ya yeter
    ( bu arada caner pazar sabahı aramışsın çok geç gördüm kusura bakma dönemedim ilk buluşmada görüşmek üzere )
    Evet aradım gel istersen diye ama sağlık olsun artık iyiki gelmemişsin ss o yolları geçerken sırtımdan soğuk terler boşaldı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler