Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla yeri Ankara Hastanesinin arka taraflarındaydı. Kore malı diye ilan açmıştı arkadaş. Sağol daha iyileri senin olur inşallah. Bir ara kafayı bozup Samsuna gitmeyi bile düşünmüştüm. Takip ediyosan uzun zamandır bir tane GV 250 var kırmızı gri, benimkinden daha temiz görünüyordu ve muhtemelen de daha temiz ama işte şehir dışı olunca git gel zaman ve usta problemi falan ondan vazgeçip bunu aldım.
    o zaman benim dediğim değil sanırım...2010 model diye hatırlıyorum, siyah, deposunda yazı yok, artçı tutcağı kopmuş bi motordu...evet samsundakini biliyorum ısrarla fiyat indirimi de yapmıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Bulent tekrar hayirli olsun ve hosgeldin. Bu arada kendisine iki yeni lastik ariyoruz. Cok temiz cikma da olur kullanmadiginiz lastikler de olur. Cok uygun fiyatli da olur diilmi Bulent.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Bülent, Berker, İrfan... Herkes hoşgelmiş...+ hayırlı olsun.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hosbulduk arkadaslar,
    Abicim lastik durumu fena vallahi, dun aksam eve giderken yagmur durmustu ama tabii ki yerler islakti, dolayisiyla 20 ile falan gittim eve kadar, motor bozulucak yavas gitmekten Bir insan her virajda durur mu yahu, valla yusuf sebebiyle nerdeyse her virajda durup da dondum o derece kotu yani lastikler. Hayir yani bisiklet lastigi falan takicam bu gidisle Her turlu lastik teklifleri itina ile degerlendirilir.

Motosikleti
    tracer 900
    Hosbulduk arkadaslar,
    Abicim lastik durumu fena vallahi, dun aksam eve giderken yagmur durmustu ama tabii ki yerler islakti, dolayisiyla 20 ile falan gittim eve kadar, motor bozulucak yavas gitmekten Bir insan her virajda durur mu yahu, valla yusuf sebebiyle nerdeyse her virajda durup da dondum o derece kotu yani lastikler. Hayir yani bisiklet lastigi falan takicam bu gidisle Her turlu lastik teklifleri itina ile degerlendirilir.
    gv250 boyutlarında lastik bulmak zor bildiğim kadarıyla...?
    alt segmentte gelen bütüm motorların lastikler berbat...honda bile öyle...

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Bülent şurdan bir sor istersen

Bora Eriş-Eriş Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti.

Atatürk Cad. No: 277
    10200 - BANDIRMA / BALIKESİR
    Gsm: - Anlık Mesajlaşma:
    Tel: (266) 7152000- Fax:7152002

iyi bir fiyat verebilir. Adrese de kargoluyor, özellikle motor lastikleri üzerine çalışıyorlar.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikmendeki motor herhalde..ben sahibi ile görüştüğümde birisi bugün bakacak almazsa haber veririm demişti...maalesef haber gelmedi:( hayırlı olsun, allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin..ankara da gv 250 bulmak çok zor..böyle olunca ben de şimdilik cbr 250 r düşünüyorum bakalım..biraz kasacak ama olur herhalde..
    TVS Apache?? yine vazgeçmişssin anlaşılan..Samsundakini ben alırı gelirim bak Erhan affetmem

Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulent tekrar hayirli olsun ve hosgeldin. Bu arada kendisine iki yeni lastik ariyoruz. Cok temiz cikma da olur kullanmadiginiz lastikler de olur. Cok uygun fiyatli da olur diilmi Bulent.
    bende var ama sana uymaz bulent
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Apache?? yine vazgeçmişssin anlaşılan..Samsundakini ben alırı gelirim bak Erhan affetmem
    valla tvs iyi güzel de ben vakit kaybetmek istemiyom..yani 150 kullandıktan sonra 250 ye geçmenin lüzumu yok..bende onun için 250 önceliğim olsun diyorum....

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent şurdan bir sor istersen

Bora Eriş-Eriş Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti.

Atatürk Cad. No: 277
    10200 - BANDIRMA / BALIKESİR
    Gsm: - Anlık Mesajlaşma:
    Tel: (266) 7152000- Fax:7152002

iyi bir fiyat verebilir. Adrese de kargoluyor, özellikle motor lastikleri üzerine çalışıyorlar.
    Eyvallah abicim aradim Bora Bey yokmus cep telefonu biraktim gelince arayacak bakalim, uygun biseyler olursa alirim, bisiklet gibi arka tekeri kaydirmaktan kurtuluruz boylece.

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var ama sana uymaz bulent
    Ittirsek,vursak, isitsak, sogutsak ne bileyim birseyler yapsak uymaz mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

valla tvs iyi güzel de ben vakit kaybetmek istemiyom..yani 150 kullandıktan sonra 250 ye geçmenin lüzumu yok..bende onun için 250 önceliğim olsun diyorum....
    Ayni mantikla bende GV 250 aldim zaten, GT 250, CBF 250 de baktim ama bu daha mantikli geldi. Guc konusunda bir YBR 125 ya da CBF 150 yetersiz kalir diye dusunmustum ki oyle de ama sehir icinde ki kivraklik ve hafiflik konusunda ellerini opmek lazim. Ehliyet sinavimda YBR 125 kullandim, motor kullanmayi Mondial MCT de ogrenmistim, ondan sonra resmen bisiklet gibi gelmisti, cok daha hafif, dengeli ve kivrakti. Ben GV 250 ile bile trafikte aralara az cok girebiliyorum ki YBR ve turevlerini dusunemiyorum.

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz

Motosikleti
    tracer 900
    Ayni mantikla bende GV 250 aldim zaten, GT 250, CBF 250 de baktim ama bu daha mantikli geldi. Guc konusunda bir YBR 125 ya da CBF 150 yetersiz kalir diye dusunmustum ki oyle de ama sehir icinde ki kivraklik ve hafiflik konusunda ellerini opmek lazim. Ehliyet sinavimda YBR 125 kullandim, motor kullanmayi Mondial MCT de ogrenmistim, ondan sonra resmen bisiklet gibi gelmisti, cok daha hafif, dengeli ve kivrakti. Ben GV 250 ile bile trafikte aralara az cok girebiliyorum ki YBR ve turevlerini dusunemiyorum.
    ben de gv 250 kafaya takmıştım ama hem bulunamadığından hem de şehir içinde daha yorucu olduğundan cbr ye yöneldim..naked de olabilir ama inazuma falan bu sene sonuna doru çıkacakmış piyasaya...

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Erhan hocam; hadi artık sen de al da motorunu, bakımını-eksiğini tamamla. Sezon açıldı sayılır, görüşürüz. Gelirsin ODTÜ'ye...

:( Yine yağmur yine yağmur, açsa da binsek biraz.
    Yarın sanki hava iyi gibi... Binilir mi acaba?

Motosikleti
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan hocam; hadi artık sen de al da motorunu, bakımını-eksiğini tamamla. Sezon açıldı sayılır, görüşürüz. Gelirsin ODTÜ'ye...

ben yağmur çamur dinlemiyorum yaz-kış falan biniyorum yani...
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Doğal olarak F650'in tabiatı gereği öyle oluyor.
    Ben hiçbir motoruma yağmurda binmedim, binmem de. Yağmur ihtimali varsa da çıkarmam. Hem tehlikeli oluyor, hem de pislik oluyor.
    Dün akşamki yağmurda bile arabalara bakıyorum, çoğunun camları buğuyla kaplı, sağını solunu görebilen yok. Havalandırmayı açıp da o buğuyu almak akıllarına gelmiyor. (Bazıları da buğuyu bezle silerek gidermeye çalışıyor). Hal böyle olunca o hava şartlarında adam yanındaki koca arabayı bile göremez durumda oluyor ki gel gör bir de motoru düşün...
    qsTah bunu beğendi.

Motosikleti
    Doğal olarak F650'in tabiatı gereği öyle oluyor.
    Ben hiçbir motoruma yağmurda binmedim, binmem de. Yağmur ihtimali varsa da çıkarmam. Hem tehlikeli oluyor, hem de pislik oluyor.
    Dün akşamki yağmurda bile arabalara bakıyorum, çoğunun camları buğuyla kaplı, sağını solunu görebilen yok. Havalandırmayı açıp da o buğuyu almak akıllarına gelmiyor. (Bazıları da buğuyu bezle silerek gidermeye çalışıyor). Hal böyle olunca o hava şartlarında adam yanındaki koca arabayı bile göremez durumda oluyor ki gel gör bir de motoru düşün...
    motora binerken zaten bunları peşinen kabul etmiş oluyor insan hava durumu sadece küçük bir etken olabilir zira normalde de göründüğümüz söylenemez..
    ANGARAJ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birine bakip cikiyorum hemen :p

Motosikleti
    tracer 900

taylan hocam valla yeter ben de bıktım artık
    haftaya kısa süreliğine ankara dan ayrılıyorum, artık dönünce ciddi ciddi ilgilenicem, o zamana bütçedeki eksik kalan para işi de hallolmuş olacak inşallah...sonrasında da alırız herhalde...geçen sene haziran sonuna kadar yağmur vardı hatırlayan varsa..bu sene de öyle olursa çok kötü

bu arada taylan sen cevizlidere taraflarında mı oturuyosun?

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    taylan hocam valla yeter ben de bıktım artık
    haftaya kısa süreliğine ankara dan ayrılıyorum, artık dönünce ciddi ciddi ilgilenicem, o zamana bütçedeki eksik kalan para işi de hallolmuş olacak inşallah...sonrasında da alırız herhalde...geçen sene haziran sonuna kadar yağmur vardı hatırlayan varsa..bu sene de öyle olursa çok kötü

bu arada taylan sen cevizlidere taraflarında mı oturuyosun?
    Ankara'da bahar yağmuru bir türlü bitmiyor zaten. Neyse, sen hayırlısıyla hallet de motor işini, önümüz yaz nasılsa...
    Cevap : evet, sen de mi?

Motosikleti
    tracer 900
    Ankara'da bahar yağmuru bir türlü bitmiyor zaten. Neyse, sen hayırlısıyla hallet de motor işini, önümüz yaz nasılsa...
    Cevap : evet, sen de mi?
    evet ama yukarı tarafında, sen aşağıdasın herhalde...fotoğraflardan gördüm de facede...

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Evet; şimdi aşağı mahalle-yukarı mahalle kavgası mı çıkaralım yani???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler