Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    valla süper motor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla süper motor...
    Sen halen kasma durumundasin galiba

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazadan veya çizikten dolayı boya yok deyimi kullanılıyor. Motorda yapılan Airbrush uygulaması. Gerçi pek bana hitap etmiyor airbrush ama olsun
    Anladım hocam, bencede boyası fena olmamış, diğerlerinden ayrılmış en azından, özel bir makine olmuş, ama tamamen kişisel zevk olduğu için yorum sana kalmış

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen halen kasma durumundasin galiba
    öyle valla üstad...nisan mayısa hazırlanıyorum...bi yandan da hatunu ikna çalışmaları...) o değil ankara da da yok istediğim motor..

öyle valla üstad...nisan mayýsa hazýrlanýyorum...bi yandan da hatunu ikna çalýþmalarý...) o deðil ankara da da yok istediðim motor..
    Valla baktin esiniz ikna olmuyor benim esim seninkini ikna eder kesin

Motosikleti
    CBF 500
    öyle valla üstad...nisan mayısa hazırlanıyorum...bi yandan da hatunu ikna çalışmaları...) o değil ankara da da yok istediğim motor..
    Hocam GV 250 den bahsediyorsan Ankarada 2. eli zor bulunuyor nedense, istanbulda-bursada falan var ama burada nadir düşüyor, 400 km mesafeden de motor getirmek zor olabilir...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam GV 250 den bahsediyorsan Ankarada 2. eli zor bulunuyor nedense, istanbulda-bursada falan var ama burada nadir düşüyor, 400 km mesafeden de motor getirmek zor olabilir...
    evet ankara da şu an yok..bir tane 2011 model var..anlamak mümkün değil...görmediğin motora güvenebilsem getirilebilir aslında...gerçi tecrübesizlik de var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla baktin esiniz ikna olmuyor benim esim seninkini ikna eder kesin
    valla ne mutlu sana bizim ki karşı çıktıkça (ama alacağımın fakında) aklım kalıyo..

Motosikleti
    CBF 500
    Ben de bir ara kafayı fena takmıştım GV 250 ye ama ankarada bulamadım, kullanmayı bilmiyorum, bursada buldum 1-2 tane, arkadaşıma rica ettim alsam kocaeline kadar getirebilirmisin diye, oradan tirene yükleyip ankaraya getirsem falan derken yılan hikayesine döndü, ben de vaz geçtim ama hala aklımdadır, 2. moturum olabilir belki kısmet

Motosikleti
    tracer 900
    Ben de bir ara kafayı fena takmıştım GV 250 ye ama ankarada bulamadım, kullanmayı bilmiyorum, bursada buldum 1-2 tane, arkadaşıma rica ettim alsam kocaeline kadar getirebilirmisin diye, oradan tirene yükleyip ankaraya getirsem falan derken yılan hikayesine döndü, ben de vaz geçtim ama hala aklımdadır, 2. moturum olabilir belki kısmet
    geçen burdan bir arkadaş hiç motor kullanmayı bilmediği halde istanbuldan binbir macera ile gt250r getirmiş..onu görünce gaza geldim..ben de acemiyim ama 10 saat ders alıp 1-2 saat sürmüşlüğüm var benimki de yılan hikayesine dönerse regal raptora geçiş yapabilirim diye düşünüyorum...

Motosikleti
    CBF 500
    Aslında olmayacak birşey değil, şehir içinde kullanmak şehirlerarasından daha zor bence, ama yinede riske girmemek lazım, hele de kışın aman diyim! Ben Yamaha dan sürüş eğitimi aldım 1 günlük, baya faydası oldu, sonrası zaten geliyor, ben de acemiyim daha ama gözüm kesmeye başladı bursadan motor getirmeyi falan
    Bir de geçen mondial kullandım, tam bir felaket! Eğer tüm çin mallar aynı ise Regal i iki kere düşünmek gerek derim...

Motosikleti
    tracer 900
    Aslında olmayacak birşey değil, şehir içinde kullanmak şehirlerarasından daha zor bence, ama yinede riske girmemek lazım, hele de kışın aman diyim! Ben Yamaha dan sürüş eğitimi aldım 1 günlük, baya faydası oldu, sonrası zaten geliyor, ben de acemiyim daha ama gözüm kesmeye başladı bursadan motor getirmeyi falan
    Bir de geçen mondial kullandım, tam bir felaket! Eğer tüm çin mallar aynı ise Regal i iki kere düşünmek gerek derim...
    yok kışın düşünmem zaten getirmeyi...regal konusu ise diğer çinlilerden çok farklı olduğunu söylüyo herkes...elbette hyosung a iyi bir alternatif olmaz ama bakalım görecez ne olup ne bitecek...yamaha nın eğitim içeriği neydi..bir tam gün mü...bir de ankarada mı..

Motosikleti
    CBF 500
    Ben Regal raptor için açılmış bir forum sitesini baya okumuştum;
    Bir kere yepyeni motorları daha 5000km olmadan satılığa çıkarmışlar, madem güzel makina neden satıyorlar?
    ikincisi daha 1 sene olmamış motor nasıl difransiyel dağıtır, dişli kırar vs. üstelik 1-2 tane de değil...
    Regal bildiğim kadarıyla 5 senedir falan satılan bir motor ama o kadar çok perte çıkan olmuş ki bu konular beni soğuttu açıkçası.
    Ben de spider düşünüyordum ama eledim sonradan, ya GV250 alacağım kısmetse ya da japon, daha aşağısı mantıklı gelmiyor....
    Yamaha nın kursu 1 gün sürmüştü, ücreti honda dan uygundu, İst/kilyos da, yeri ters biraz ama imkan varsa değer, Ulusan motor da eğitim veriyormuş, bilsem oradan alırdım

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Ankara diye diretmeyin gidin hangi şehirse, o şehrin nakliyat -ambar firmalarına göüşün benzin parasından ucuza gelebiliyor ben izmirden ankaraya 80 tl ye getirdim ordan adama söylersiniz aldığınız kişi ambar firamsına kadar götürür ankaradan bizler yardımıyla istediğin yere ulaştırılır ;) ayrıca 400km keyifli olacağına kalıbımı koyarım

Bu arada arkadaşlar sanayi insanı olarak zincir olayına çözüm buldum bugun 6 saat ostimde gezdim 100 tl ye süper bir kilit yaptık zincir kalınlığı hayvan gibi adamın gözü korkuyo ve sertleştirilmiş çelik aldım yani jilet taşı olmadan makasla kesilmeyecek ölçüde. kilitide yalenin pimli kildinden alıp yanına bir bakla zincirle sıkıştırdım ne levye girer ne başka bişi. Dışınada Makaron çektim süper oldu foosunu koyarım bi ara
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    tracer 900
    mukavemeth; koca motoru nakliye firmalarının güvenle sağa sola takmadan getireceklerine inanabilsek mantıklı...bi tarafıma güvensem tabi sürerek getiririm

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HOŞBULDUM. yanlız şöle de bi sorun var imkanların el verdiği durum 1 kere alıcam o yüzden 0 cbr istiyorum. ybr 125 i çok düşündüm gittim geldim. 1 kere alcam için tam olsun istiyorum. ilgilendiğiniz için çok saolun. 2. el 125 liklere baktım arka disk ön disk lastikler, zincir takımı derken içim hiç rahat etmedi

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Arkadaşlar Ankara da 1150 Rt arıyorum bir dostuma satan bilen varmı acaba ? Tavsiye edebileceğiniz bi alet

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Erro koskoca motor derken 1150gs den büyük değildir sanırım kuru ağırlığı 250kg bir sıkıntı olmuyor ambarlar dikkat ediyor haberin olsun.

1150rt ye bakarım varmi etrafta diye
    Somebody Else Is Lover

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Ya arkadaşlar dün gece bi hevesle hazırlanıp motorumun yanına gittim kontağı bi çevirdim tık yok. Işık bile yanmıyor akü nalları dikmiş sanırsam. En son yan sanayi dijital göstergeyi takıp bırakmıştım acaba kısa devre falanmı yapıyorda aküyü yiyor yoksa soğuğun etkisiylemi akü isyanlarda bilemedim Arabadan takviye yapayım desem tesisatı yakar diyorlar. Gelelim asıl soruya. Akü tamamen bitmiş dahi olsa vurdurarak çalışma ihtimali var mıdır? Bana pek mantıklı gelmiyor ateşleme yapamaz diye düşünüyorum ama genede biraz uğraşayım gerekirse

DİP NOT: Geçen mangal buluşmasında göbekli bi adam vardı GUVVETNERDE miydi neydi adını hatırlamıyorum benim motora bakıp bakıp binmişti nazarı değdi yada orasını burasını gurcaladı çekemeyip bilmiyorum...
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Buğra soğuktandır benimde başıma geldi akünün değerlerine bak 12 v luk akü ise arabadan takviye yapılabilyo bide uzun süre kullanmıycaksan aküyü sök eve götür
    Somebody Else Is Lover

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    abicim her türlü küçük arabadan takviye yapabilirsin.... suana kadar 24V ile calısan araba görmedım (kamyon gördumde) hiç bir şey olmaz...ve ayarı gitsin... rampa bir yere çık vıtesi 3-4e al vurdur gitsin bir şeycik olmaz....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler