Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    aklşam siz gelebilirseniz bişeyler yaparız bende ulaşım aracı olmadığından dışarı çıkamıyorum ama yine sizi akşm 9-10 sularında titreyn gölün yakınındaki otel berlindanın discosuna bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    okay sen bekle ben gelecem
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    gel olum ama denizliden burası uzak heheh antalya mt haydi akşam koplaım ve tanışalım herkesi bekliuorum sizlerle tanışmak istiyorum eğer uygunsa bu gece cumartesi akşamı saaat9-10 arası gelmek isteyenlerle titreyen gölü geçince berlinda otel var onun sahildeki discosunda buluşalım disco giriş ücretsiz ve dam gereği olmamktadır 05362754979

Arkadaşım disco reklamını yapacak başka yer bulamadın mı

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    hellalanya damsız girilmiyo diyemi kızdın
    toros iyi günler diler

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı hellalanya adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım disco reklamını yapacak başka yer bulamadın mı
    beni yanlış anladın ben antalyada hiç biyer bilmediğimden her akşam gittiğim yeri söylemiştim k.bakma artık ben şu an denizlideyim hani tanışalım diye demiştim

toros damsız giriliyo diye not yazmış oraya mesajı okumadan niye cevap veriyorsun ayrıca bar senin mi

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    imkanları zorladık ama olmadı inşallah bi dahaki sefere artık dostum ;)
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Alıntı hellalanya adlı üyeden alıntı
    toros damsız giriliyo diye not yazmış oraya mesajı okumadan niye cevap veriyorsun ayrıca bar senin mi
    son günlerde okuduğum en güzel cevaplardan biri.
    Evet toros bar seninmi kardeşim.

Bu arada Emok festivaline gidecek olanlar 01.07.2006 saat 05:30 da Antalya girişinde bulunan Tedaş ana binasının karşı tarafında toplanıcaz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    hellaalanya(toros tarafından yazılan mizahi bir yazıya verilecek en güzel cevap) için teşekkürler.görüşmeyelim,tanışmayal ım.
    toros iyi günler diler

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    kötü bi amacım yoktu tek bildiğim yer orası olduğundan oraya davet ettim sizi k bakmayın

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)

Nebioğullarını Siddetle kınıyorum

Adamlar antalyanın tekeli olmuşlar sanki fahiş fıyatlar kendini bilmez tavırlar bu ne be...
    Motorumu Adandan aldım Zealsunun Türkiye disbüritörü Adana Firması. İnanılmaz insanlar herhangi bir motor problemimde hemen sorunumu çözüyorlardı.
    Ama burda yetkili servisi nebioğullarıymış.Ufak tefek problemleri(benzin borusu falan değişip bir kaç vida sıkılacak) Gittim 4 gün sonraya randevu verdiler. Hastane gibi mubarek...
    Bu 4 gün içinde motorum cross yaparken dağdan yuvarlandı. ve granaj dilleri koptu akü kutusu kırıldı ve sol dikiz aynası kırıldı. Rendevu aldığımız tarihte götürdük. Dediler ki 4 saat sonra gelin. 4 saat sonra gittiğimde sadece parçalarn adanadan geleceği söylendi. Madem parça yok bana bunu söylemek için 4 saat sonra ne çağırıorsun. Bu ara şikayetleri sen söylüyorsun onlar bilgisayara giriyor.Bir sürü şikayet söyedlim olup olmaması önemli değil maksat iş olsun.Benim bildiğim hakik usta motora şöyle bir 300-400 metre biner bu motorun şu şu şu derdi var der. ama burda sen söylüyorsun neyse. Adanadan parçanın 1-2 gün sonra geleceğini sölediler. 2 sonra gittiğimizde halen motorun yapılmamış olduğunu gördüm.Orada Hüseyin bey var sersivs müdürüymüş onla konuştuk adamın işi başından aşkın zaten takmadı bile neyse bu ara zaten hafta sonuna denk gedi bu olay. Salı gittim ki iyicene herşey olmuş olsun.A ir baktım izim motor bıraktığım gibi. Hüseyin beyle konuştum tamam dedi akşam üstü gel. Akşam üstü gittik bizim aletler takılmış. gittik ödedik. 123YTL parçaı işciliği falan.
    Motorua bir baktım lamba bölümündeki bütün kablolar dışarda sinirlendim tabi ama bişet demedim. Hiç bir şey demeden yola çıktım bizim kısa farlar bile yere basmıyor. yukarı aydınlatıyor motorda hiç bir değişikik yok zincir ayarı bile yapılmamış.Ertesi gün gittim allahtan servis fişini almışım onuda vermeyeceklerdi. Dedim ben 35 YTL işçilik verdim sadece parça değişimine mi onları bende değiştirirdim zaten.Adamlar sadece motora bakıyor gibi yapıorlar. ben sadece seyrettim tamam dediler çıktım yola. Aha bu seferde direksiyonun ayarını kaydırmışlar birtürlü hakim olamıyorum geri gittim artık çok sinirlendim ağzıma ne geldiyse söyledim Satış yapsınlar ama serviscilik oynamasınlar.
    Satış demişken dizlik alacam kendime 30ytl dedi alacam dedim bu ara eldivende alayım bir baktım adanada alacaktım 15 ytl pahalı diye almamıştım burada 25Ytl dizliğide bıraktım eldivenide Antalyalı arkadaşlarım resmen soyuluyorsunuz söyleyim
    Şimdi bana önerebileceğiniz bir servis varmıdır.Motorun cılkı çıktı.

Motosikleti
    RKS 150
    dostum cok gecmiş olsun nebioğullarıyla kimin sorunu yok ki? bu arada sana en iyi tavsiyem eski sanayideki tamircilere gitmen boşver 35ytl garantide olan bi motorun işçiliğine para alan adamlardan ne beklenir ki aksesaur konusunda ise yine eski sanayide çıraklık okulunun altında çöl motor tam çaprazındada erol motor war oralardan uygun fiyata alırsın örnek wereyim alman nazi kaskının fiyatı nebioğularında 25 € sanayıde 20YTL tamırcı konusundada kymcoı yetkılı servisi mesut ustayı onerırım işçiliği iyi ve cüzzi her türlü motorada bakıyor kolay gelsin ;)
    AB RH (+)

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    sanayideki kymco yetkili servisi çok iyi bence fiyatıda çok iyi.
    benim kymco nun
    debriyaj balataları+balataları tutan çerçeve+arka ayaklık+motor yağı+sibop ayarı+
    malzemeler 60 ytl tuttu işçilikle beraber 80 ytl aldı.aynı tamiri nebioğullarında yaptırsaydım en aşağı 120 ytl alırlardı.adamlar her malzeme için ayrı işçilik ücreti alıyor.yaptıkları tamirde bile her türlü sakatlık çıkabiliyor.muhakkak eksik bişeyler yapıyorlar..

şimdiki bindiğim ybr min ilk bakımını ve diğer bakımlarını kendim yapacağım.nebioğullarına giden sağlam dönmüyor.güvenirlik diye bişey kalmadı.kendi işimi kendim görürüm.

Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    çok sağolun oralara bakıp motorumu adam akıllı yaptıracağım

Hele şükür motorum çooooook güzel oldu sağolun arkdaşlar sanayiye gittim ama mesut usatayı bulamadım oradaki bir motosiklet kullanıcısı arkadaşa sordum Mondial servisi var adem usta o senin problemini çözer dedi. Ustamın yanına gittim 30 dakika içinde motorum adam oldu. ve çooook cüzzi bir rakama

Motosikleti
    RKS 150
    hadı gozunaydın sevindim bu habere dostum adem ustada ıyıdır gozunu seveyim sanayinin adamlarda hizmet war bu arada mesut ustanın yeri mondial servisinin karsısındakı ara sokakta kymco yetklılı servısı hemen yanında Taral war ;)
    AB RH (+)

Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Sevgili antalyalı arkdaşlar benzine gelen zamları protesto etmek amacıyla bir şeyler düzenleyelim var mı parlak bir fikri olan?
    Sanırım tüm motosiklet sürücüleri bu konuda bir kıvılcım bekliyor bunuda antalyalılar olarak biz yapalım...

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    nebioğullarının sorunu hiç bitmez.doymuş adamlar bunlar.sana malı satarlar ikinci gidişinde muhatap olacak adam bulamassın.Hüseyin abiyi tanırım.Bıdık hüseyin lakabıdır.Yılların motorcusudur kendisi.O bence elinden geleni yapıyordur.Kimsenin nebioğullarına düşmesini istemem.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    Sevgili antalyalı arkdaşlar benzine gelen zamları protesto etmek amacıyla bir şeyler düzenleyelim var mı parlak bir fikri olan?
    Sanırım tüm motosiklet sürücüleri bu konuda bir kıvılcım bekliyor bunuda antalyalılar olarak biz yapalım...
    hepimiz benzinleri bitirerek ya da bidonlara boşaltarak motosikletlerimizi cumhuriyet meydanından kalekapısına kadar elimizde kaktırsak nasıl olur?
    (sadece fikir )
    AB RH (+)

Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    olabilir neden olmasın küçük bir çoğunluk sağlasak bile dikkat çekeceğimizi eminim

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler