Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırader ben gıderken kereme bız gıdıyoruz dedım...tam kalkarken kızın bırı sanki gıtme der gıbı gozumn ıcıne baktı..o an kalktıgım ıcın pısman olmadım deıl ama bız gıdıyoz dedık bı kere keske tanıssaydık ama baska bı sefere artık...keremde az deıl ha dansoz gıbı kıvır kıvır.. neyse kardeslerım hafta sonu bı bulusma ayarlayalım..Allah'a emanet olun.....kerem tekrar hayırlı olsun kardesım...
    keşke görüşseydik neyse artık madem kız baktı ne gidion orda takıl biraz daha tanışır giderdin...

Alıntı atos0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düğün fotoları bunlar yeni çıktııııııı. biz seni tanımadığımız için yanına gelemedik erfer kusura bakma ama inan çok iyi oldu bu düğün birbirini hiç tanımayan insanlar bile nasıl içten ve samimi konuşup ortak dertlerini paylaşabiliyolar bunu öğrendim birkez daha. bu arada kerem'e hayırlı olsun diyelim ve darısı bizlerin başına dimi arkadaşlar.

şimdilik bu kadar ekleyebildim fotolar 8 mp ondan galiba çok zor upload ediliyolar. isteyenler msn den ulaşsınlar bana ordan yollayayım öyle daha kolay gönderirim. düğüne dair çok güzel fotoğraflar bunlar başka yerde yok

abi resimlerdeki pembe tişörtlü şebek ben oluyorum yani(gezgin290)....diğer hafif saçları dökülmüş birazda göbekli abimiz ozan abimiz oluyor (yani atos0707)
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yaw bana abi demeyin bana sadece kardeşim abi diyebilir ben daha yaşlanmadıııııımmmmmmmm.

Motosikleti
    kanuni hussar 2004

[bunlarda çeşitli çercevede logolarımız hadi bakalım 4 seçenek en çok hangisine gelecek....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

gezgin logolarda coşmuşsun hepsi birbirinden güzeller walla ama istersen başa dönmeyelim bi daha ne kadar seçenek olursa o kadar kafa karıştırır bi örneği kararlaştırıp o nun iinden devam etmek en güzeli

Motosikleti
    kanuni hussar 2004

biraz önce yanlış koymuşum en son üçünüde aynı koymuşum....şimdi bunlar tamam.

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    ya kerem k.bakma kardeşim bu mutlu gununde yanında olamadım.Valla gelmek çok istıordum ama malum biliorsun iş-güç var işte.16:00-24:00 çalışıorum o yuzden gelmedım yksa sabah çalışşam gelirdim biliorsun yani.Neyse kardeşim sana hayatında mutluluklar dılıorum bi an önce çoluk çocuga karışırsın inşallah.Darısıda bizlerin başına....

Beyler bu önümüzdeki hafta kendi aramızda buluşma ayarlıyoruz.Hafta içi olucak bu buluşma.Herkezin haberi olsun.Msndekilerde birbirine haber versinler.Buluşma gününü yarın yazacam buraya haberinz olsun tekrar...
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

benim için sorun yok ben arabayla gelirim buluşmaya. bu arada gezgin yazdığın yazıyı şimdi dikkatle okudum da lem bu fotolarda benim göbek nerde ben göremedim de. özellikle göbek kısmını ayırdım da koydum. yoksa sööle bi daha düzenleyeyim fotoları

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    BeyLer bu pazar Sanırım EhLiyet direksiyon sınavı var.. ? 03.08.2008 (pazar) geçenlerde konuşmuştuk.. biLen arkadaşLar biLiyor.. Bu pazar sınav yerinde buLuşma oLayına ne dersiniz.. zaten girecek oLanLar oradaoLacak biz de oraya gidip.. biras sohbet edip, arkadaşLarımıza destek oLuruz... (cevapLarı bekLiyorum...)

Bu arada Kerem kardeşim.. HayırLı, uğurLu, sağLıkLı, huzurLu ve de mutLu bir ömür diLiyorumm...!!
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

ben sınav yerinde olacam gelecek arkadaşları bekliyorum (bende sınava giriyorum) oturur muhabbet eder bişeyleri paylaşmaya başlarız

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    vay be arkadaşlar sonunda resimdede olsa sizleri görebildim napalım bunada şükür
    keremin kardeşim tekrar tekrar hayırlı olsun ALLAH bir yastıkta kocatsın yastığı yıkayın ama

gezginim en alttaki logo iyi gibi sanki bayrak yukardan aşağı olsa nasıl olur acaba
    ozanım yaşlısın göbeklisn işte ne kızıyon
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    atos ve gezgın ben sızı gordum hatta sızde benı gormussunuzdur sız bıseler satan sahının onunde duranlarsınız degılmıs ben sızın tam sol tarafınızdaydım...nese bı dahakı sefere artık...
    MT ANTALYA

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    benim için sorun yok ben arabayla gelirim buluşmaya. bu arada gezgin yazdığın yazıyı şimdi dikkatle okudum da lem bu fotolarda benim göbek nerde ben göremedim de. özellikle göbek kısmını ayırdım da koydum. yoksa sööle bi daha düzenleyeyim fotoları

abi o göbeği ben gördüm ne dmek yok saklama yani.. kaçak balkon var yıkıcak belediye demedi deme...

Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atos ve gezgın ben sızı gordum hatta sızde benı gormussunuzdur sız bıseler satan sahının onunde duranlarsınız degılmıs ben sızın tam sol tarafınızdaydım...nese bı dahakı sefere artık...
    abi nerden bilelim işte msnde resminide hiç görmedim...avatrındada yok oyüzden hiç olazssa bi görseydik orda buluşurduk...nese faruk yarın toplantı saatini ve gününü yazcak o zman gelirsen inş. görüürz

Alıntı lord61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be arkadaşlar sonunda resimdede olsa sizleri görebildim napalım bunada şükür
    keremin kardeşim tekrar tekrar hayırlı olsun ALLAH bir yastıkta kocatsın yastığı yıkayın ama

gezginim en alttaki logo iyi gibi sanki bayrak yukardan aşağı olsa nasıl olur acaba
    ozanım yaşlısın göbeklisn işte ne kızıyon
    abi bence logo seçiminde benim tercihim ya ilk resim tek olan yada diğer üç resimdende ilk baştaki diyorum yarasa olan tipli yada ilk koyduğıuum tek tesim...

arkadaşlar genel konuşmalarda da yazacağım ama 2-3 ağustosta bizim karnaval var ben orda görevliyim inşallah ehliyet sınavını etkilemez bu karnaval olayı izin aldım gerçi ama olsun gene de bi korku var içimde

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    abi sünnet varmış :D sünnet törenine gelmem de.. pazar akşamı geLmeyi isterimm
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

sünnet törenini biz görmüyoruz sünnet çocukları geisini yapıp hastaneye gidiyolar protokol yerine geçince konserler başlıyo

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    [QUOTE=atos0707;1189733]arkadaşlar genel konuşmalarda da yazacağım ama 2-3 ağustosta bizim karnaval var ben orda görevliyim inşallah ehliyet sınavını etkilemez bu karnaval olayı izin aldım gerçi ama olsun gene de bi korku var içimde

abi birezilya kızlarının yanında bana yer ayırırmısn gönüllü olmak istiyorum bengelcez inş

bizde rus uyruklu kızlar olacaklar kortejde

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı BaSa_BeLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BeyLer bu pazar Sanırım EhLiyet direksiyon sınavı var.. ? 03.08.2008 (pazar) geçenlerde konuşmuştuk.. biLen arkadaşLar biLiyor.. Bu pazar sınav yerinde buLuşma oLayına ne dersiniz.. zaten girecek oLanLar oradaoLacak biz de oraya gidip.. biras sohbet edip, arkadaşLarımıza destek oLuruz... (cevapLarı bekLiyorum...)

Bu arada Kerem kardeşim.. HayırLı, uğurLu, sağLıkLı, huzurLu ve de mutLu bir ömür diLiyorumm...!!
    abi benim gelmem mümkün değil galiba köye gitme durumum var..ama şimdiden tüm ehliyet alacak arkadşlara ALLAH kolaylık versin..başarılar.

bizde rus uyruklu kızlar olacaklar kortejde
    oda olur abi farketmez...şaka biyanada gelmeye çalışıcaz abi ALLAH 'tan bi mani çıkmazssa ordayız inş.

walla gelmek isteyen herkese açık bir karnavaldır eğer gelemezseniz ya ey tv den yata vip tv den izleyebilirsiniz (ey tv den canlı olarak yayımlanacak galiba) ama orda beni göremezsiniz ben perde arkası kahramanlarındanım

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    güLşen bahane abi.. biz seni görmeye geLİces inşaLLah pazar akşamı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler