Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı mr_scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gelirim fakat o saatte vasıta sorunum war maalum henüz motorum da yok...
    evin nerdeki senin scream biz bırakırız seni o sorun değil...geliomusn şimdi sen...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    sewe sewe gelirim abi ben karatay lisesinin orda oturuyorum sanırım size uzak kalır :(

ayrıca sanırım türkiyenin en çok motor kullanan şehrinde yaşıyorum ve ilgi bu kadar az... garipsedim açıkcası..
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    tamam sen gelebiliyosan gelişine gel dönüşte atarız biz seni kafana takma zaten bende kütükçü köprüsüne gitcem...dönüşte sorun olmaz.....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    tmm bab akşam 9 da orda olucam
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    tmm görüşürüz orda...

adaş sen nereye gittin ya..şimdi....bak bi kişi daha gelio...

Motosikleti
    YaMaHa ybr 125
    bu mt il grup toplantısı yapıldı bitti heralde başka ne zaman olur?

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Abi cok gelmek Istedım Ama daha yenı ewe geldım ısım anca bıttı Ne konustunuz toplantıda ne kararlar alındı Bılmek ısterım
    Karatay lısesının orda nerde oturuyosun ben Karatay Lisesine gidiyorum Antkoop'da oturuyorum
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

Motosikleti
    karşısında oturuyorum lisenin bugnküne gelemedim maalesef :( ailede bi sorun yaşandı... kusura bakmayın arkadaşlar...
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    sorun deil biz adaş ile 22.00'a kadar bekledik kimse gelmeyınce bizde gitik zaten.Ama bundan sonra ki toplantıda (ki yapılırsa)bu seferde bn gelmiyecem.Bu 3. 4. oldu yaaa kimse gelmiyor ne biçim iştir bu yaaa.Adam akıllı toplanamıyoruz kardeşim.Yapacağımız tek şey bizle beraber 30dk geçirmek maksat tanışmak kaynaşmak.Zaten bi kere görüşşek gerisi geklir ama kimse el atmıor.Tamam işiniz olabilir bi 10dk.da olsa gelin işim var diyin yine gidin veya biz bırakalım farketmez yanii sorun olmaz ama yeterki gelin yaaa.
    Şimdi önümüzdeki hafta yine bir toplantı yapmayı düşünüyoruz.Arzum arkadaşımızda gelsin ayarlıycaz.Buraya şimdiden gelecek olan kişiler(ciddi ciddi ama)nick'lerini ve isimlerini yazssınlar.Ona göre buluşma ayarlıycaz.Bu seferki toplantı son toplantı diyorum geldiniz geldiniz bundan sonrasını uğraşmayız.Yaptırırız t-shirt2lerimizi 4-5 kişiye giyeriz gezeriz.Gerisi ne yaparsa yapar artık.Bu mesajımı LÜTFEN DİKKATE alın...!
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    arkadaşlar anlasımki antalya mt diye bişey yokmuş sadece sanal takılıyomuşuz bunuda anladım.gelen gelmeyen herkesi canı sağolsun....faruğunda dediği gibi haftaya tekrar toplantı olacak......toplantının konuşarını söylemye gerek yok çünkü toplanamıyozki konusu olsun....bugünden söylüyoruz haftaya toplantı var kimle gelirseniz gelin kız arkadaşınızla eşinizle çocuğunuzla sadece bir yarım saat oturup sadece neler yapoabiliriz onu konuşcaz...ama toplanamadığımız için konuşamıyoruz...haftaya toplantı var önemle duyurulur....

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    arkadaşlar ben yeniyim ve motorum küçükte olsa yetiyo bana acaba bende YBR 125 ile katılabilirmiyim - 07 AYR 01 -

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    gel ali sende gel sen mobiletle gelsende olur ybr ye gerek yok...sen gel yeter varsaklılarıda getir olur mu?

Alıntı z.l.m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özlem haftaya artık toplantı, bi kızımız daha var...arzum diye onunlada tanışırsın....

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    fatih kardeş nerde toplanıyonuz...

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    seleklerin önünde toplanıyoruz...

bide bu logolara bakın bakim

artık sizde bişiler söyleyinde bi logo belirleyelim antalya mt için

hiç bi ALLAH ın kulu bişey yazmazmı ya nerelerde geziyoruz topic ler arasında ya....

Motosikleti
    YaMaHa ybr 125
    bu da benim motorum...

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    Alıntı efendy_093 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yeniyim ve motorum küçükte olsa yetiyo bana acaba bende YBR 125 ile katılabilirmiyim - 07 AYR 01 -
    gel gel farketmez motorunun küçüklüğü büyüklüğüyeterki gel haftaya yıne toplancaz artık bu toplanmamız son toplantı olcak.Fatihin dediğini Antalya MT die birşey yok sadece sanaldan takılanlar Antalya MTyiz die geçiniyor okdar.

Haftaya Selekler çarşısının öünündeki parkta Atatürk'ün heykeli var orda buluşcaz gün ve saat'i ileriki günlerde belirliyecez...Herkez ona göre plan yapsın.Sevgilin varsa eşin varsa getir ama yeterki bi kerede olsa toplanalım yaa...

Alıntı z.l.m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt bu haftaki toplantı fatih ve benim görüşmem ile son bulmuştur haftaya tekrara gün belirleyip yapacaz ama öncelikle arzumun gelmesini bekliyoruz bugun gewlıyordu herhalde oda gelsin hem onunlada tanışmış olursun özlem....
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seleklerin önünde toplanıyoruz...

bide bu logolara bakın bakim

artık sizde bişiler söyleyinde bi logo belirleyelim antalya mt için

hiç bi ALLAH ın kulu bişey yazmazmı ya nerelerde geziyoruz topic ler arasında ya....

fato logolar harika olmuş bayıldım yafuu dün sana bahsettiğimden dahada güzel olmuş orjinal olmuş emeğine sağlık..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    sağol abi senin sayende ama hangisi hoşuna gitti.bence yukardaki karatma çalışması daha güsel gibi...aşağıdakide motor suzuki yazsını sildim biraz bozuk oldu o bence yukardaki çalışma daha iyi gibi....

Motosikleti
    HONDA ... SUZUKİ
    selam mt ben yeni üyeyim konu açmayı pek bilemiyorum antalyalı olduğumdan dolayı aranıza katılmak istediğimi burdan duyurayım dedim ilerde öğreniriz artık sizlerinde uğrastığı gibi motorcuk sadece sanalda kalmasını istemem iki kişi görüşmüssünüz gün geçtikçe adet artacağını düşünüyorum bir sonraki görüşmeye bende gelmek isterim herkeze selamlar tüm türkiyedeki mt lere

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    ertan hoşgeldin hocam seninde aramızda görmek istiyoruz.senin gibi kararlı insanlara ihtiyacımız var tabikide artık yavaş yavaş toplantı ortamı oluşuyor gibi..bugün 2 kişi yarın 4 yarın 6 kişi böle çoğalcaz abi sonuçta antalyada motosiklet klübü az birtanede biz kuralım...antalya mt harekete geçelim artık....tekrar haırlatıyorum ısrarla haftaya toplantı var bakın bu haftadan söylüyorum...

bu arada msn mi tekrar yazıyorum siteden haberleşmek zor olur diyenler eklesin.. seoreprince@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler