Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    Alıntı Murat ERSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında aklıma işi gelıyor ama sizlerede uyarmı pazar gunu aksam üstü x fighters motorcycle war avm nin önünde şov yapıcaklar
    ben onları da ızlemeye gıdıcem dönüşte hep beraber oraya gidersek aslında ii olur :D ama mersınden gelenımız war alanyadan war aksam dönüşü zor olur şahsen ben aksamyolculuklarını hiç sevmem :D

Tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği serbest stil motokros yarışı (FMX) Red Bull X-Fighters heyecanı bu sene Türkiye'yi sarıyor.
    Red Bull X-Fighters Jam'ler Ankara, İzmir ve Antalya'daki sporseverlere unutulmaz anlar yaşatmakla kalmayacak, aynı zamanda tüm ülkeyi, 16 Haziran'da İstanbul'da Yedikule Zindanları'nda düzenlenecek olan Red Bull X-Fighters İstanbul 2012 yarışına hazırlayacak. Akrobatik hareketleriyle yerçekimine meydan okuyan Red Bull X-Fighters sürücüleri 20 Mayıs’ta Antalyalılarla buluşacak. Red Bull X-Fighters Jam’ler ücretsiz olarak izlenecek.
    Yer çekimine meydan okuyan yetenekli serbest stil motosiklet (FMX) sürücüleri Red Bull X-Fighters Jams gösterileriyle akrobasinin, kontrolün ve gözü karalığın sınırlarını zorlayacak. Red Bull X-Fighters’ın uluslar arası yarışlarından farklı olarak, Red Bull X-Fighters Jam’ler daha çok gösteri niteliğinde oluyor. Daha önce Red Bull X-Fighters’ın düzenlenmemiş olduğu şehirlerde, sporseverler serbest stil motokrosun (FMX) büyülü dünyasıyla tanışıyor.
    Hayatları boyunca unutamayacakları bir sportif performans izlemek isteyen tüm Antalyalıları, 20 Mayıs Pazar, Migros AVM’de 20:00’de gerçekleştirilecek olan Red Bull X-Fighters Jams’e bekliyoruz.
    kardesım aksam oradayız bız. elımde lazer max one kask olur. motorunu gorursem merhaba derım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat ERSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Alıntı lewo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım aksam oradayız bız. elımde lazer max one kask olur. motorunu gorursem merhaba derım

OOO ÇOK SERT İVANA SERT :D
    VESPA PİAGGİO---ASYA 150 SCOOTER----MONDİAL 100KH---KAWASAKİ KLR 650

tedaşta görüşürüz...

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    gezi bitti :(
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    KLR 650
    keşke bitmeseydi bidaha mı yapsak acaba :D

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    hani gezi fotografları
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    Arkadaşlar cumartesı akşamları ışıklar caddesı uzerınde bızım cıty karsısındakı banklarda bulusuyoruz. yenı uyelerı de aramızda gormek tanısmak ısterız.

bu cumartesı saat 20:00 da beklerız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

hafta sonu nişanlım ıle feslıkan yaylasına cıkalım dedık.

Arkadaşlar selamlar 2 teker manyağı olarak Orta seviye bir bisikletciyim zamanım oldukça uzun yol yapıyorum. En son uçansuya gittik arkadşlar ile bisikletlerimiz ile. Fakat artık Motor a terfii!!! etmek istiyorum B ehliyetim bulunmakta . Çok araştırdım ve TVS apache'de karar kıldım 2011 model 2.el veya sıfır alıcam Ehliyet eylül ayında elime gecicek o zaman motor ile uzun yol yapıcak arkadaşlara katılmak isterim . İlk gitmek istediğim güzergah Çakırlar - Hacısekiler mevkiğinden Çitdibi - Söğütcuması altınyaka yolundan KEMER 'de ayışığı sahilinde yukarda kalan mekanda güzel birer gözleme veya ulupınarda güzel kiremitde alabalık toplam yol 140KM civarı olur zaten . Antalya havalimanında çalışan biri olarak bolca kalabalığın içinde çalışmamdan dolayı sıksık insandan uzak doğal güzellik barındıran yerlere ve tarihi mekanları gezmeyi seviyorum (bisiklet ile) fakat artık motor alma vaktimin geldiğini düşünüyorum . Antalya altınkumdayım Konyaaltı sürücü kursuna yazılıcam a2 ehliyet için . Motor eğitimide veriyorlarmı acaba ? Beni ufakdan biraz aydınlatırsanız sevinirim . Motor alırsam amacım uzun yol yapmak Antalya -Fethiye - pamukkale - Antalya gibi. Hız sevmeyen biriyim .

görkem hoş geldin...
    ----------------------------------------
    hey millet genel bi konu açmayı düşünüyonuzmu...bütün fotolar fatihte cekok ta ayarlayın bişeyler....

Teşekkür ederim hakan . Umarım en yakın zamanda sizler ile faal olarak turlara katılabilirim . Şimdiden bir çocuk gibi sabırsızlanıyorum .

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar 2 teker manyağı olarak Orta seviye bir bisikletciyim zamanım oldukça uzun yol yapıyorum. En son uçansuya gittik arkadşlar ile bisikletlerimiz ile. Fakat artık Motor a terfii!!! etmek istiyorum B ehliyetim bulunmakta . Çok araştırdım ve TVS apache'de karar kıldım 2011 model 2.el veya sıfır alıcam Ehliyet eylül ayında elime gecicek o zaman motor ile uzun yol yapıcak arkadaşlara katılmak isterim . İlk gitmek istediğim güzergah Çakırlar - Hacısekiler mevkiğinden Çitdibi - Söğütcuması altınyaka yolundan KEMER 'de ayışığı sahilinde yukarda kalan mekanda güzel birer gözleme veya ulupınarda güzel kiremitde alabalık toplam yol 140KM civarı olur zaten . Antalya havalimanında çalışan biri olarak bolca kalabalığın içinde çalışmamdan dolayı sıksık insandan uzak doğal güzellik barındıran yerlere ve tarihi mekanları gezmeyi seviyorum (bisiklet ile) fakat artık motor alma vaktimin geldiğini düşünüyorum . Antalya altınkumdayım Konyaaltı sürücü kursuna yazılıcam a2 ehliyet için . Motor eğitimide veriyorlarmı acaba ? Beni ufakdan biraz aydınlatırsanız sevinirim . Motor alırsam amacım uzun yol yapmak Antalya -Fethiye - pamukkale - Antalya gibi. Hız sevmeyen biriyim .
    Öncelikle merhaba arkadaşım bir tvs kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim. Ehliyet kurslarında pek sık motor eğitimi vermiyorlar kendin öğreneceksin. Zaten bisiklete hakimsen B ehliyetinde varsa kolaylıkla vitesli motora alışırsın Ayrıca Bende havaalanına girmek için az çırpınmadım değil orda çalışmanada ayrıca sevindim Hafta sonu uçansudaydık bizde motorlarla 10 numara gezi oldu. Bundan sonra ki gezilerde senide görmek isteriz. Ayrıca motorsiklet grubumuz da var. Ayrıca ve ayrıca havaalanından 4 5 tanede üyemiz var çabuk kaynaşırız yani. Neyse sağlıcakla kal

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem hoş geldin...
    hey millet genel bi konu açmayı düşünüyonuzmu...bütün fotolar fatihte cekok ta ayarlayın bişeyler....
    Abim dün gece yağmurlu olunca makine işyerinde kaldı. Bugün gece atacağım fotoları

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem hoş geldin...
    abi fotolar bende dedin ama topu topu 15-20 resim var yok :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBR 125R
    birkaç fotoğraf gelecek şimdi
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

genel bi konu açalım antalya mt sayfası olmasın herkez elindekini atar...bende tek tek yüklerim vs daha iyi olur bence
    cekok sen hallet giriş yazısı vs sen daha deneyimlisin....
    -------------------------------------------------------------------
    fatih 15-20 az mı siz çekiyosunuz diye bende fazla çekmedim(zaten motoru zor kullandım...) olmaz ama olanı at işte.....

Motosikleti
    CBR 125R
    konuyu açıyımmı hakan abi yüklüyom şuan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

işte fotoğraflar

Motosikleti
    KLR 650
    abi ne çekirdekti o ya ye ye bitmedi be baya çok mu koymuşlar içine çekirdeği yada o yorgunlukla benım elımı ağzıma götürecek halım kalmamıitı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

ayrı konu açalım...olmaz böyle...
    antalya mt uçarsuda...
    nasıl

Motosikleti
    CBR 125R
    konu açtım hakan abi hayırlı olsun

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu açtım hakan abi hayırlı olsun
    gördüm ama daha sonra kayboldu...bende ki fotolarıda atayım dedim...hızlı resim midir nedir deli etti beni...

Motosikleti
    CBR 125R
    niye deli etti hakan abi

buarada linki de atayım da uğraşmayın arkadaşlar bulmak için konuyu ) hadi resimlerinizi bekliyorum

http://www.motosiklet.net/forum/moto...su-gezisi.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler