Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Marhaba Adana Mt.
    Hayırlı Cumalar,

Emre hoş geldin. Geçmiş olsun.

Recep kardeşimin sorusuna vereceğin cevabı hasseten merakediyorum.
    rilkbahar, beter-böcek ve T R O E bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Tunaydın arkadaşlar hayırlı cumalar olsun.
    Geçte olsa dostlara esenlikler dilemek iyidir iyi

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın dostlar.
    geçmiş olsun,hoş geldin emre.

Hoş bulduk Bora abicim, teşekkür ederim…

Alıntı fuatbmw01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın herkese
    Hosgeldin emre
    Hoş bulduk Fuat abicim, teşekkür ettim...

Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar herkese hayırlı işler olsun inşallah.
    Emre kardeşim sen hoş geldin sefalar getirdin Canım benim.İnşallah bitirdinmi eskerliği.

Sağolasın canım abim hoş bulduk yaa... Mustafa abicim, eger ki soruya olayın oluş sırasıyla cevap vermek gerekir ise, önce askerlik beni, sonra ben askerliği bitirdim…

Alıntı arubalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm dostlara günaydın.hayırlı günler.

peterim,böcegim sen hoş geldin şükür bittimi askerlik,ayrıcada geçmiş olsun şu an nasılsın iyisindir umarım.

Teşekkür ederim Fatih abicim ben hoş buldum,,, Abicim sonuç olarak askerlik ve ben bitmiş bulunmaktayız evet…

Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler millet emre kardeşim hoş geldin sefalar getirdin vede gecmiş olsun hayırdır nereyi kestirip bictirdin valla kanka senden sonra cok degişen bişe yok herşey bıraktıgın gibi duruyor da sen maşallah edebiyet parcalamışsınlen bune ebesine tepesine duvardaki resmine ne ver ne yok bi sayfaya sıgırmışsın helal olsun neyse kendne iiiii bak en kısa zamanda görüşmek üzere

Hoş bulduk Muttalip kardeşim, bakıyomda sen bana diyon ama tutmasalar sende daha yazacakmışın haa.. madem yeri gelmiş etiketi basalımda az havamız olsun o zaman… Eger egitim öğretim hayatımız boyunca okuldaki sınav sonuçlarından 100 yerine 99 alsak hocamıza itiraz ediyorduysak bırakta o kadar edebiyat parçalayacak takatımız da olmuş olsun degil mi..

Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler...
    Beterim böceeeem hoşgeldin. Geçmiş olsun...
    Teşekkür ederim Murat hocam sagolasın… Profildeki motosikleti yazan kısıma bakılırsa vfr’yi satıp üstünede biraz kredi çekip bisan dağ bisikleti almışsın hayırlı olsun .. şakası bi yana olsun… umarım inşallah ihtiyaçtan degilde daha iyisini satın almak üzere satmışsındır.. Allah gönlüne göre versin inşallah…

Alıntı gogotherider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar,aydinlik bir gun diliyorum hepinize...

Beter Bocek hosgeldin,seni tekrar aramizda gormek ne guzel.Biraktigin yerden devam edersin umarim ya da daha iyileri olmasi dilegiyle...

Çok teşekkür ederim Gökmen abicim, emin ol aynı güzellikleri karşılıkı yaşıyoruz.. Bende tekrardan aranıza dönmüş olabilmenin sevincini yaşıyorum… Zaten askerdeyken de tekrardan aranızda olabilmek duygularım dayanılmaz bir şekilde depreşmesin ve daha çok acı vermesin diye beş ay boyunca inatla sabır ettim, internete hiç girmedim ve öyle geldim..

Bıraktıgın yerden devam edersin cümlesine motosikletin durumu ile ilgili olarak şöyle cevap vereyim abicim;

Buradan giderken motosikleti sarıp sarmalayıp öyle gitmiştim..
    Aküyü sanırım gitmeden yaklaşık dört beş ay öncesinde değiştirmiştim fakat ondan da randıman alamamıştım…
    öyle sanıyorum ki internetten aldıgımdan dolayıdır olsa gerek; bayat akü göndermiş pek muhteremler..
    keza şuan da ise zaten aküyü hayli hayli değiştirmek gerekiyor..
    Yağı da desen ve keza onu zaten o zamandan değiştirmem gerekiyordu,
    onuda zaten nasıl olsa gidiyorum diye değiştirmemiştim.
    Lastikler desen ve keza onu zaten oldu bitti değiştirmem gerekiyordu.. Hep idareli bir şekilde bindikte geldik bu günlere…
    Ve keza zincir ve dişli seti çok yıpranmış oldugu için…. ( yook aaartık dicen…şaka şaka… Artık zaten bunuda söylersem….. eminim aradan… ''..yaavvv tamam al sana benim motoru verim bin git, parada istemez diyenler çıkacaktır …… neyse ki Allah’tan zincir dişli setini gitmeden sıfırlayıpta gitmiştik… )
    Yani uzun lafın kısası aranıza motor ile tekrardan dönebilmek için önce iyileşmek akabinde askerden yeni gelmiş oldugum için biraz toparlanmaya bakıp en kısa sürede bu lazım gelen eksiklikleri gidermek gerekecek…
    Motor yenileme anlamında Gönlümde yatan aslanı sende biliyorsun ama işte artık kısmet diyecegiz onada abim..

Alıntı rilkbahar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beter Böceğim hoş geldin, geçmiş olsun.
    Helikopterden helikoptere atlarken nasil şarjör değiştirdiğini dinlemek için sabirsizlaniyorum.
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marhaba Adana Mt.
    Hayırlı Cumalar,

Emre hoş geldin. Geçmiş olsun.

Recep kardeşimin sorusuna vereceğin cevabı hasseten merakediyorum.
    Şimdi sayın Recep ve Yusuf ağabeylerim…
    Şuan ikinizin de cümlesine şööööle bi bakılır ise, ben ortaya şu manayı çıkartıyorum
    Recep abicim diyo ki..
    ‘’…ben ortalığı karıştırmaya gidiyorum diyo….ve bunu duyan Yusuf abi de diyo ki
    … du du bekle bekle bende geliyorum diyooo..

Güzel ağabeylerim, tarihin kasımından burdan kalkıp Antalyalara gurbete gidip beş ayımızı verip geri gelmişiz… Soranlara jandarmayız, komandoyuz, ramboyuz demişizzzz, …ööööyle uçtuk böööyle konduk diye zaten diyor yada demenin hayalini bir hayli kuruyor idik…
    şimdi şuan şu beş ayın sonunda,… şu günde…. şu dakikada….
    Milleti etrafımıza toplayıpta …
    milletin şaşkınnn, imreniciiiii, hayyyretlerle doluuu, bir o kadar da hayrannnn… bakışları arasında onlara orada yaşadığım İNANILMAZ üstün zafer, başarı, ve galibiyetlerimi anlatacak iken bunu bana neden yapıyorsunuz

Birde hani bendeki de nasıl bir talih ise,
    Bu soruyu soran ilk kişi rütbeli bir Albay… Arkasından merak edende Yusuf aabi..
    Biri sormuş ötekisi merak etmiş…
    Zaten Yusuf abi; sen bu sorunun cevabını merak etmeseydin… Yusuf abi acaba bunu neden merak etmedi deyip ben merak edecektim
    Hani zaten Yusuf abininde anlatacaklarımı yiyecegini belki sanmıyordum ama hani o da bi nebzeydi işte…
    Eee…. Peki şimdi sonuç ne oldu……
    ben orada millete çılgın maceralarımı anlatırken Recep Albayımın da gözlerime baka baka ( öksürük sesiyle karışık olarak …. yavaşşş yavaşşşş.. eeeemree yavaşşşş…. diyerek öksürecek oluşunuda düşününce insanın bişeyde anlatası gelmiyo şimdi…
    adanalı01 ve T R O E bunu beğendiler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    eveeeeet,nihayet hüseyin dayımızın motoru geldiişte ilk fotolar,hüseyin dayımın heyecanını paylaşıyoruz.HAYIRLI OLSUN:

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

kenan0176, T R O E, cenkito ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

arubalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAM FZ 6+HONDA CBF 1000+YAM FJR 1300 +BMW 1200 GS
    hüseyin dayım hayırlı ugurlu olsun tekerine taş deymasin saglık ve sıhhatle binmek nasib olsun.
    HER KİM OLURSAN OL GEL,İNAN BU TOPLULUK SENİ DE SEVER

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    cok saygı deger hüseyin dayıcım ilk mesajını ben yazayım hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan kazasız belasız

Motosikleti
    Piyade
    Hüseyin dayı,
    Allah kaza bela vermesin. Hayırlı uğurlu olsun.
    Fotoğraflara imrenerek baktım. Gönlümde yatan arslan.
    Makinanın şahı.
    Keyifli nice sürüşler diliyorum.
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    günaydın dostlar,bugün hepinizi bekliyoruz.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Bu gün Nerde Buluşuyorsunuz? Mersinden gelecem kısmet olursa ? Otobandan inince ufak bir tarif yapabilirmisiniz?

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Günaydın arkadaşlar Herese hayırlı işler olsun inşallah.
    Hüseyin dayı çok güzel allah kazasız belasız binmeyi nasip eder inşşalah Tüm güzellikler seninle olsun.

Motosikleti
    BMW F650
    Herkese günaydınlar arkadaşlar...

Hüseyin Dayı motosikletin hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin inşallah...

Bora abicim, malum sebepten ötürü açılışta aranızda olamiyacağım... Allah hayırlı uğurlu etsin diyorum.. artık ben gibi evden çıkamiyanlar için bir iki karede buraya atarsın herhalde...

Motosikleti
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün Nerde Buluşuyorsunuz? Mersinden gelecem kısmet olursa ? Otobandan inince ufak bir tarif yapabilirmisiniz?
    otobandan,hastaneler çıkışından çıkıp,hastanelerin önünden doğru gel,göbekten sola dön 150-200 mt.ilerde sağda.çok kolay.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    günaydın arkadaşlar.
    hüseyin dayıcığım, yeni motorun hayırlı uğurlu olsun.allah kaza bela vermesin. güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

emreciğim hoş geldin, çok özlemiştik seni en yakın zamanda görüşmek dileğiyle.
    beter-böcek bunu beğendi.

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    Günaydın millet Hüseyin dayım Allah kaza bela vermesin en güzel günlerde binip güzel hatıralar biriktirmen dileğiyle hayırlı uğurlu olsun

Emre hoş geldin sağ salim dönmene sevindim anılarını dinleriz artık
    beter-böcek bunu beğendi.

Motosikleti
    Piyade
    Tünaydın Adana Mt.

kenan0176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Hüseyin dayı
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Allah kaza bela vermesin.

ALPEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 1000
    hayırlı ugurlu olsun
    Hasan GÜNAY
    Günay Yesilovacık Rest.&Bungalow Evleri
    www.yesilovacikotel.com

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    İyi geceler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Hüseyin Dayım hayırlı uğurlu olsun... keyifli sürüşler çılgın geziler dilerim. Allahım kaza bela göstermesin ağız tadıylan binmek nasip etsin inşallah.
    Yusuf abimin dediği gibi benim de gönlümde yatan aslan...
    Darısı da bize olsun inşallah...

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    günaydın arkadaşlar dün yamaha nın Acılışında idik cok güzel di her şey özelliklede mt serisi hoşuma gitti bora başkanımada teşekkür ederim bizlerle ayrı ayrı ilgilendigi için iyi pazarlar...

Motosikleti
    BMW F650
    Herkese günaydınlar ve iyi pazarlar arkadaşlar...

Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar.
    emreciğim hoş geldin, çok özlemiştik seni en yakın zamanda görüşmek dileğiyle.
    Hoş bulduk Gürsel abicim ya inan varya bende çok özledim sizleri… Hele hele senin işyerinden içeri girerken kapıda beni ilk gördüğünde …vaayyyy böcüğüm gelmiiişş deyipte kıss kısss gülmelerin varya.. onu bir başka özledim yani… bi iyileşimde gelip bidaa yaptıracam aynısından

Alıntı maximus_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın millet
    Emre hoş geldin sağ salim dönmene sevindim anılarını dinleriz artık
    Teşekkür ederim Abdullah kardeşim.. Sizleri sağ salim görebilmenin sevincide aynı zamanda bana ait.. Eminim sende herkes gibi can atıyorsundur kahramanlık maceralarımı dinlemek için amaaa… işte bu yaştaki adamada askerlik yaptırırlarsa yaptıklarımızın ne kadarı aklımızda kalacakki işte …
    T R O E ve maximus_01 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler