Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hafta sonu hava süper sakın evde P.T.T. yapmayın hadi ama yaşlanıyormusunuz yoksa

Takılın bize

lentini75 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Anavarza - Kozan - dağlıcak diyorsun yani jönysf ;)

lentini75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X CR 2015
    Başkan motorla geliyosan bende gelcem

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

Alıntı cuma_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anavarza - Kozan - dağlıcak diyorsun yani jönysf ;)
    Başkan motorla geliyorsan bende gelicem

c

e
    m

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Alıntı lentini75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan motorla geliyosan bende gelcem

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

Başkan motorla geliyorsan bende gelicem
    Motorla geleceğim inşallah Ama eminim senin artçın olmak kadar keyifli olmayacaktır

lentini75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X CR 2015
    Alıntı cuma_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla geleceğim inşallah Ama eminim senin artçın olmak kadar keyifli olmayacaktır
    Eyvallahw, keyifli olur, inşallah üşümeyiz çok....

hayabusadan başkasını tanımam be birader
    lentini75 bunu beğendi.

SÜLEYMAN 85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 500r
    Arkadaslar selam aranıza yeni katıldım form çok karışık geldi.bu adana mt ye üye olabiliyormuym

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Hoşgeldiniz.

Motosikleti
    cbr 500r
    Tşk ederim selo bey 001

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Değerli arkadaşlar adanada motor sevgisi taşıyan kardeşlerimle buluşup tanisabilecegim bir üyelik bir mekan varmı.biraz yabancıyim böyle aktivitelere yardimci olursanız sevinirim.

_White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı SÜLEYMAN 85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tşk ederim selo bey 001

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Değerli arkadaşlar adanada motor sevgisi taşıyan kardeşlerimle buluşup tanisabilecegim bir üyelik bir mekan varmı.biraz yabancıyim böyle aktivitelere yardimci olursanız sevinirim.
    Merhaba Süleyman kardeş,
    Çarşamba günleri Turgut Özal Bulvarında Değirmen Cafe'de buluşuyoruz. (Metropol sineması karşısı sırasında). Adana-MT grubu ordadır..
    Görüşmek üzere,
    Atamer.

Motosikleti
    cbr 500r
    Alıntı _White adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Süleyman kardeş,
    Çarşamba günleri Turgut Özal Bulvarında Değirmen Cafe'de buluşuyoruz. (Metropol sineması karşısı sırasında). Adana-MT grubu ordadır..
    Görüşmek üzere,
    Atamer.
    Tsk ederim öncelikle.ben adananin feke ilçesinde ikamet ediyorum.burda camide din gorevlisiyim.(imam)ailem adanada yaşadığı için sadece cumartesi günleri gelebiliyorum.ama eğer düzenli olarak orda yaz kış toplaniyorsaniz bu haftadan sonraki çarşamba izin alır sizlerle tanışmak isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Merhaba Süleyman kardeş,
    Görüşmek üzere,
    Atamer.
    Bu arada saat kaçta toplaniyorsunuz

Motosikleti
    MT-07
    Tsk ederim öncelikle.ben adananin feke ilçesinde ikamet ediyorum.burda camide din gorevlisiyim.(imam)ailem adanada yaşadığı için sadece cumartesi günleri gelebiliyorum.ama eğer düzenli olarak orda yaz kış toplaniyorsaniz bu haftadan sonraki çarşamba izin alır sizlerle tanışmak isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Bu arada saat kaçta toplaniyorsunuz
    Akşam 8 civarı ordayız. Bu arada Feke'ye iş için çok geldim. Kışın Feke belediyesinin Yeşildüşmüş yolunda yaptığı yeni yer açıkmı?Belki biz sizi ziyaret ederiz.

Motosikleti
    cbr 500r
    Akşam 8 civarı ordayız. Bu arada Feke'ye iş için çok geldim. Kışın Feke belediyesinin Yeşildüşmüş yolunda yaptığı yeni yer açıkmı?Belki biz sizi ziyaret ederiz.
    Yaa bak çok sevindim buralara geldiğinize.siz sanırım çığlı pınar cafeyi soruyorsunuz. Irmağın üzerine yapıldı.evet evet açık.ama şuan daha güzel oldu cafeydi restaurant oldu.ben feke yi geçince 5 km ilerde görev yerim.eski feke kalesine giderken sülemişli bahçeler diye geçiyor burda zaten bir tane cami var ben burda görev yapıyorum.ne zaman isterseniz gelin çok sevinirim.533 087 88 80 bu benim num.eger gelirseniz mutlaka haberim olsun.

Motosikleti
    MT-07
    Yaa bak çok sevindim buralara geldiğinize.siz sanırım çığlı pınar cafeyi soruyorsunuz. Irmağın üzerine yapıldı.evet evet açık.ama şuan daha güzel oldu cafeydi restaurant oldu.ben feke yi geçince 5 km ilerde görev yerim.eski feke kalesine giderken sülemişli bahçeler diye geçiyor burda zaten bir tane cami var ben burda görev yapıyorum.ne zaman isterseniz gelin çok sevinirim.533 087 88 80 bu benim num.eger gelirseniz mutlaka haberim olsun.
    Evet aynen orası. Hep aklımdaydı orası ama açık mı değilmi diye öğrenmek için taa Feke'ye gitmek biraz zor geliyordu. Bence mükemmel doğası ve motosiklet
    sürüş keyfini fazlasıyla yaşatacak virajlı yolları ile çok güzel bir gezi düzenlenebilir. Gezi fikrini grupta paylaşacağım.
    Çok zor olmayacaksa sizden bir ricam olacak, herkesin aklında bir fikir olması için restoranın birkaç fotoğrafını, menülerinde neler var, fiyatları nasıl? (hatta menünün fotoğrafı olursa daha güzel olur) çekip buradan paylaşabilir misiniz?
    Ayrıca oraya kadar gelmişken Feke ve yakın çevresinde görülebilecek nereler var bilmek isteriz. Dolu dolu bir gezi yapalım

Şimdiden elinize sağlık.
    Atamer

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Evet aynen orası. Hep aklımdaydı orası ama açık mı değilmi diye öğrenmek için taa Feke'ye gitmek biraz zor geliyordu. Bence mükemmel doğası ve motosiklet
    sürüş keyfini fazlasıyla yaşatacak virajlı yolları ile çok güzel bir gezi düzenlenebilir. Gezi fikrini grupta paylaşacağım.
    Çok zor olmayacaksa sizden bir ricam olacak, herkesin aklında bir fikir olması için restoranın birkaç fotoğrafını, menülerinde neler var, fiyatları nasıl? (hatta menünün fotoğrafı olursa daha güzel olur) çekip buradan paylaşabilir misiniz?
    Ayrıca oraya kadar gelmişken Feke ve yakın çevresinde görülebilecek nereler var bilmek isteriz. Dolu dolu bir gezi yapalım

Şimdiden elinize sağlık.
    Atamer

Facebook'da bahsettiğimiz yerin sayfasını buldum resim çekmeye gerek kalmadı sanırım.
    https://www.facebook.com/Cigillipinar/
    Menü ve fiyatlar için kendilerine mesaj gönderdim. cevap verirlerse bütçe planlarını da yapmış oluruz.
    Süleyman bey size geriye yakın çevrede görülebilecek yer tavsiyeleri kaldı

Teşekkürler.

Motosikleti
    cbr 500r

Şimdiden elinize sağlık.
    Atamer

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Facebook'da bahsettiğimiz yerin sayfasını buldum resim çekmeye gerek kalmadı sanırım.
    https://www.facebook.com/Cigillipinar/
    Menü ve fiyatlar için kendilerine mesaj gönderdim. cevap verirlerse bütçe planlarını da yapmış oluruz.
    Süleyman bey size geriye yakın çevrede görülebilecek yer tavsiyeleri kaldı

Teşekkürler.
    Atamer bey,ben tlf açtım menüyü öğrendim adanada ki menuyle hemen hemen aynısı kebab tavuk vs...fiyat araligida 8 ile 10 tl arasında.zaten sürekli gittiğimiz yer arkadaslarla.fiyat konusunda bir sıkıntı olursa burda bir kardeşiniz var sıkıntı etmeyin.gezilecek inanki o kadar çok yer varki hangisi ni söylim bilemedim ama tavsiye olarak ve cok begeneceginizi umarak yemekten sonra Saimbeyli yolu üzerinde obruk Şelalesi var.yollar manzara müthiş.ayrica resim çekilmek ve doğayla iç içe olmak bakımından yeşil düşmüş yolu var.ayrica fekeye gelmeden tapan, paşalı var.ve yine benim görev yaptığım kilise ve eski feke kalesi (2000)yilliktir,şuan hâlâ restore ediliyor orası var.kisaca bu saydığım yerlerin manzara yol müthiş seviceginize inanıyorum.sizden ricam eger gelirseniz beni cepten muhakkak arayın yer ayirtirim.bir de kaç kişi gelirsiniz.atemer bey bu hafta buralar güneşli hava raporlarında.bir cumartesi gelirseniz size eşlik etmem benim için daha iyi olur.cunku izin günüm.eger mumkunse.eger size ve gruba uymazsa artık bir çaresine bakarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Atamer bey eğer sizin için uygun olursa buraya tlf nunuzu yazın sizi arayim.daha detaylı da konuşabiliriz.gorusmek üzere

Motosikleti
    MT-07
    [QUOTE=SÜLEYMAN 85;3795397]Atamer bey,ben tlf açtım menüyü öğrendim adanada ki menuyle hemen hemen aynısı kebab tavuk vs...fiyat araligida 8 ile 10 tl arasında.zaten sürekli gittiğimiz yer arkadaslarla.fiyat konusunda bir sıkıntı olursa burda bir kardeşiniz var sıkıntı etmeyin.gezilecek inanki o kadar çok yer varki hangisi ni söylim bilemedim ama tavsiye olarak ve cok begeneceginizi umarak yemekten sonra Saimbeyli yolu üzerinde obruk Şelalesi var.yollar manzara müthiş.ayrica resim çekilmek ve doğayla iç içe olmak bakımından yeşil düşmüş yolu var.ayrica fekeye gelmeden tapan, paşalı var.ve yine benim görev yaptığım kilise ve eski feke kalesi (2000)yilliktir,şuan hâlâ restore ediliyor orası var.kisaca bu saydığım yerlerin manzara yol müthiş seviceginize inanıyorum.sizden ricam eger gelirseniz beni cepten muhakkak arayın yer ayirtirim.bir de kaç kişi gelirsiniz.atemer bey bu hafta buralar güneşli hava raporlarında.bir cumartesi gelirseniz size eşlik etmem benim için daha iyi olur.cunku izin günüm.eger mumkunse.eger size ve gruba uymazsa artık bir çaresine bakarım.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Merhaba,
    Bu haftaki toplantıya katılamadım ama arkadaşlarla telefonla haberleştik. Feke civarında bir geziye ilgi büyük
    Eğer tarihe karar verilirse size de bilgi veririm mutlaka...

Görüşmek üzere.
    Atamer

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    selam adana mt ailesi aranıza katılmak için geçerli bi kriteriniz var mı acaba motorum mondial süperboy haftasonu gezileriniz olursa katılmak isterim bende

buda motorum

sailor33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    kimse takip etmiyo sanırım bu grubu

Motosikleti
    MT-07
    Hafta sonu güzel havayı fırsat bilip biraz turladım..
    Bu güzel manzarayı da paylaşmak istedim..

Hayırlı haftalar.
    Wolvie, lentini75, sailor33 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cbr 500r
    Hafta sonu güzel havayı fırsat bilip biraz turladım..
    Bu güzel manzarayı da paylaşmak istedim..

Hayırlı haftalar.
    http://i.hizliresim.com/4b1nbp.jpg
    abi güzel bir görüntü,kart postallık gibi olmuş.karşiki daglar sanki bizim oralara benziyo.firene keşke basmasaydın doğru gelseydinde bizim burda karlar üzerinde mangal sucuk yapsaydık abi
    JayJay_001 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler