Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoooookkkk uzaklardayım abi ığdırdayım ne var ne yok yaa nasılsınız
    çoookkkk özledimm
    Biraz hatırlar gibi oldum, nerden kız Iğdıra selamlar...
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memur oldum geldim buralara abi
    gurbette olunca kimi nerden takip edeceğinmi şaşırıyo insan sizleri özleyince buraya bakim dedim neler yapıyosunuz diye

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz hatırlar gibi oldum, nerden kız Iğdıra selamlar...
    aleyküm selaammm
    hatırlarsın abi az zorla hafızanı

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    memur oldum geldim buralara abi
    gurbette olunca kimi nerden takip edeceğinmi şaşırıyo insan sizleri özleyince buraya bakim dedim neler yapıyosunuz diye

aleyküm selaammm
    hatırlarsın abi az zorla hafızanı
    Iğdırda asker arkadaşım vardı, anlata anlata bitiremezde ve çok medeni bir yer olduğunu anlatırdı, umarım öyledir. Osmanlara geldiğinde görüşmek dileğimle
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iğdırda asker arkadaşım vardı, anlata anlata bitiremezde ve çok medeni bir yer olduğunu anlatırdı, umarım öyledir. Osmanlara geldiğinde görüşmek dileğimle
    inanılmaz medeni yaa görsen inanmazsın o derece
    haftaya geliyorum Allah izin verirse perşembeye kadar durcam adanada konuşalım ayarlayalım olmazsa
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    inanılmaz medeni yaa görsen inanmazsın o derece
    haftaya geliyorum Allah izin verirse perşembeye kadar durcam adanada konuşalım ayarlayalım olmazsa
    tamam

Motosikleti
    henüz yok :(
    herkese günaydın arkadaşlar

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    herkese iyi günler,
    bak bi çarşamba toplantısı daha geldi çattı. sonra ver elini hafta sonu... bunu bir daha tekrarla... ver elini bayram tatili...
    hadi iyisiniz... sayemde tatile girdiniz hemen...

rilkbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100 XX, versys1000
    [QUOTE=gogotherider;Albayim,buna gore bizim bastonla dolasmamiz lazim sanirim...[/QUOTE]

Evet yaaa Gökmen yaşlısınız arkadaş ne diyeyim, benim dede olunca binmeyi planladığım (Allah kısmet ederse) motorlara biniyorsunuz
    gogotherider bunu beğendi.
    Hayat yaşandığı kadar vardır, ötesi hafızalardaki anılar ve gelecekteki ümitlerdir. hüsran ise yaşamak mümkünken yaşamamışlıktadır

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    TEŞEKKÜR YAZISIDIR ...

arkadaşlar buradan Mehmetk. (Mehmet KIRBOĞA) ve beter-böcek (Emre ÜNLÜKAPTAN) arkadaşlarımıza şükranlarımı, teşekkürlerimi sunuyorum, kendilerine minnettarım, beni orada sahipsiz bırakmadılar, 20.09.2013 tarihinde aldığım ürün güç bela nihayet bugün 01.10.2013 tarihinde kargoya verildi, arkadaşlarımızın sayesinde bu olay gerçekleşti, onlar olmasaydı durum çok vahimdi ...

olay şöyle olmuş: aldığım yer malın distribütörüymüş, mal bitmiş ama kendileri ilanı sitelerinden kaldırmamışlar, ben de ürünü almış oldum, sonra firma bayilerden tedarik yoluna gitmiş, Niğde bayisi Murat Elektronik geçen cuma günü (27.09.2013) ürünü gönderecekken unutmuş, bende pazartesi ürün gelmeyince olayı kurcalamaya başladım, Niğde bayisi bu akşam 17,30'a kadar kargoyu vermemişti, ben de Adana'daki sorumlu kişiyi yine mesajla uyardım, Aras kargo Niğde'ye ürün verilmemiş dedim, onlar da muhtemelen uyardılar, 2 gün Niğde bayisinin kargo yapması için uğraştık ...

iki arkadaşımızın oraya uğraması iyi oldu, adamlarda tırsmıştır, zırt pırt her gün yeni birileri gelir diye korkmuşlardır sayelerinde bu iş çözümlendi, aracıma hoperlör sistemi internetten topladım, nerde en ucuz onları buldum aldım, bir medya market, diğeri sanal pazardı, bu özel firmada kısmetsizlik oldu işte, 10 gün parça bekledim, Aras kargo 3 gün sonra size ulaşır, ürünler hala Niğde'de dedi 13 günde Adana'dan İstanbul'a parça gelmiş olacak ...
    sailor33, ozy01, T R O E ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Böyle geçmiş olsun Selim bey
    polo34 bunu beğendi.

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEŞEKKÜR YAZISIDIR ...

arkadaşlar buradan Mehmetk. (Mehmet KIRBOĞA) ve beter-böcek (Emre ÜNLÜKAPTAN) arkadaşlarımıza şükranlarımı, teşekkürlerimi sunuyorum, kendilerine minnettarım, beni orada sahipsiz bırakmadılar, 20.09.2013 tarihinde aldığım ürün güç bela nihayet bugün 01.10.2013 tarihinde kargoya verildi, arkadaşlarımızın sayesinde bu olay gerçekleşti, onlar olmasaydı durum çok vahimdi ...

olay şöyle olmuş: aldığım yer malın distribütörüymüş, mal bitmiş ama kendileri ilanı sitelerinden kaldırmamışlar, ben de ürünü almış oldum, sonra firma bayilerden tedarik yoluna gitmiş, Niğde bayisi Murat Elektronik geçen cuma günü (27.09.2013) ürünü gönderecekken unutmuş, bende pazartesi ürün gelmeyince olayı kurcalamaya başladım, Niğde bayisi bu akşam 17,30'a kadar kargoyu vermemişti, ben de Adana'daki sorumlu kişiyi yine mesajla uyardım, Aras kargo Niğde'ye ürün verilmemiş dedim, onlar da muhtemelen uyardılar, 2 gün Niğde bayisinin kargo yapması için uğraştık ...

iki arkadaşımızın oraya uğraması iyi oldu, adamlarda tırsmıştır, zırt pırt her gün yeni birileri gelir diye korkmuşlardır sayelerinde bu iş çözümlendi, aracıma hoperlör sistemi internetten topladım, nerde en ucuz onları buldum aldım, bir medya market, diğeri sanal pazardı, bu özel firmada kısmetsizlik oldu işte, 10 gün parça bekledim, Aras kargo 3 gün sonra size ulaşır, ürünler hala Niğde'de dedi 13 günde Adana'dan İstanbul'a parça gelmiş olacak ...
    Estağfurullah Selim kardeşim, biz burada hep bir aileyiz, teşekkürün bile lafı olmaz aramızda… Eminim bize aynı şey yapılmış olsaydı sizlerde aynısını yapardınız…
    Emin olun buradaki tüm arkadaşlarımızda bu konu için ilgili yere gitme isteginde bulunan yada bulunacak olan arkadaşlarımızdır….fakat işte konuda biraz aciliyet gerektirince o gün için süre gelen yoğunluk-iş-güç-uzaklık-zaman vs… durumları ve akabinde zaten konuyla ilgilenecegimi bilmeleri bu durumu sessizleştirmiştir…
    O ürünü mutlaka alacaksın demiştim ve sanırımda sözümde durmuş oldum... bizede o mutluluk yeter… umarım bir daha tekrarlanmaz…..Adına tekrardan sevindim Selim kardeşim… Allah hayrını görmek nasip etsin inşallah… Yine her konuda ne sıkıntınız olur ise elimizden ne gelirse baş tacımızsınız….

İlgili teşekkür yazın için esas ben teşekkür ederim

AZM01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR800 2005- CBF1000 2012
    günaydın adana mt,

ama havaya bakınca pek aydınlık görünmüyor neyse akşama görüşürüz inaşllah

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    eveeeet dostlar,ben demiştim dimi yağmurlar geliyor diye.alın size yağmur.akşama görüşmek üzere.

Günaydın Adana...

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    günaydın AdanaMT nin saygıdeğer motırcıları...akşama görüşmek üzere

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın adana mt

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın hepinize ıslak bir Adana sabahından...

ozy01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 SUZUKİ HAYABUSA
    Günaydınlar. ORganize Sanayide bir yağmur vardı sabah sanki bidonla boşaltıyorlar.
    sailor33 bunu beğendi.

arubalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAM FZ 6+HONDA CBF 1000+YAM FJR 1300 +BMW 1200 GS
    günaydınlar,hayırlı sabahlar,hayırlı işler.
    HER KİM OLURSAN OL GEL,İNAN BU TOPLULUK SENİ DE SEVER

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    tatlı gibi gününüz geçsin hayırlı sabahlarbuğünkü çarşamba toplantımız bol tatlılı ve bol kahkahalı olması temennisiyle herkesi davet ediyorummmmm.gelen tatlıyı yer gelmeyen artık neyerse bilememmmmmsevgili arkedeşlerim ..GÖKMEN ,ŞENOL,SERDAR KUYRUK DOĞRULTMA MERASİMİ YAPECEKLERDİRRRRmalumunuz gerçi bu sitede REKLAM yasak amma velakin onlara motosiklet almalarında vesile olmanın mutluluğunu yaşamaktayım kazasız sürüşler dilerim tekerleri hep düz bassınallahım hepinizi korusun..bennnnnn buyum ben buyum. ben buyum sevgili dostlarım sizlere tatlılar fedaaa olsunnnnnnkıskananlar çatlasınnnnnnn
    bahadirce bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler