Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Tüm motosikletler için teoriler:
    1-Kasklarının TURUNCU renkte ve FOSFORLU yapılması zorunlu olacak.
    2-Motosikletlere çarpma durumunda nasıl ''arkadan çarpan suçlu'' oluyor ise motora çarpanda suçlu sayılacak.
    3-Hız sınırları otomobiller ile aynı olacak
    4-Motosikletlerden Vergi alınmayacak
    5-Apartman dairelerine ince uzun asansör yapılacak motorlarımızı eve çıkartabileğiz

amin
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motosikletler için teoriler:
    1-Kasklarının TURUNCU renkte ve FOSFORLU yapılması zorunlu olacak.
    2-Motosikletlere çarpma durumunda nasıl ''arkadan çarpan suçlu'' oluyor ise motora çarpanda suçlu sayılacak.
    3-Hız sınırları otomobiller ile aynı olacak
    4-Motosikletlerden Vergi alınmayacak
    5-Apartman dairelerine ince uzun asansör yapılacak motorlarımızı eve çıkartabileğiz

amin
    Sen bunları meclise bi sunsana belki meclisten geçer
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    [QUOTE=muzaffer1968;1570233]Günaydın millet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:21 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:10 AM ----------

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gürsel kardeş, bildiğim kadar sen yıllardır motosiklet kullanıyorsun ve bize şehir içinde nasıl kullanmamızı ve kendimizi nasıl korumalıyız diye soruyorsun Sende bu tecrübe fazlasıyla var, ancak benim burda söyleyebileceğim şehir içinde gözlerini dört değil sekiz açman gerekiyor ve kırmızı ışıkda drag yaparcasına öne fırlaman bir çözüm olmayacağını söylemek isterim. Çünkü memlekete maganda çok ve kırmızı ışıkta geçmek isteyen öküzler olacaktır, bu seferde tam onun önüne düşeceksin Bence herşeyden önemlisi mümkün olduğunca etrafını dikkatlice izlemek ve mümkün olduğunca her yöne bakmak olacaktır tabiki buna aynalar dahil
    Seninle aynı fikirdeyim muzaffer, bencede ışıklardan bu şekilde kalkmak mutlaka sonunda kaza getirir.... bence ışıklarda mümkün olduğunca geniş alanlarda durup arabalarla birlikte hareket etmek gerek...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:10 AM ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide bunlar yasa değil dua ...sonunda amin diyor bak...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    [QUOTE=shark06;1570428]
    Günaydın millet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:21 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:10 AM ----------

Seninle aynı fikirdeyim muzaffer, bencede ışıklardan bu şekilde kalkmak mutlaka sonunda kaza getirir.... bence ışıklarda mümkün olduğunca geniş alanlarda durup arabalarla birlikte hareket etmek gerek...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:10 AM ----------

iyide bunlar yasa değil dua ...sonunda amin diyor bak...
    Aminle biten tüm kelimeleri dua zannetme Yazı, kanun tasarısı gibi yazılmış sonunda amin demiş
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Converter01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XX 1100 Super Black Bird
    italya meclisinden belki geçer.

bunlar hayal bence. ancak aramıza bi tane motosiklet sever müteahhit katılacak yeni bir bina yapılacak bizde o binaya taşıancaz. Başka yolu yok bu işin.
    Bizde bilirdik sevgiliye karanfil almasını, lakin aç idik yedik karanfil parasını.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Converter01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    italya meclisinden belki geçer.

bunlar hayal bence. ancak aramıza bi tane motosiklet sever müteahhit katılacak yeni bir bina yapılacak bizde o binaya taşıancaz. Başka yolu yok bu işin.
    ölme eşeğim ölme, beni bu dağlarda koma

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kırmızı da beklerken,bana yeşil yandığı halde,yinede sağa-sola bakıp emin olduktan sonra geçiyorum.çünkü adam kaptırmış geliyor,kendisine kırmızı yandığı halde jet gibi geçiyor.böyle kazalara çok tanık oldum ve duydum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydınlar.

vstrom aranıyor 2007 ve üstü olursa iyi olur. bilenlerin yada duyanların müracaat etmesi rica olunur.
    kuzi vstorm ne iş? tarzmı deyişiyor yoksa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:58 PM ----------

Suzuki > GSR 600
    Yamaha > FZ6

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Arkadaşlar, adanada trafik kameraları faaliyeti geçtimi Bileniniz varmı bu kameralardan hız tespiti yapılabiliyormu

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    turgut özaldakiler faal ve hız tesbit ediyor gece bile tikatli ol

yusufum kuzenin dün akşam bir misafir getirdi olcay yada oktay dı ismi onuda bulaştırcakmış ona arıyor

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turgut özaldakiler faal ve hız tesbit ediyor gece bile tikatli ol

yusufum kuzenin dün akşam bir misafir getirdi olcay yada oktay dı ismi onuda bulaştırcakmış ona arıyor
    inanmıyorum

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    keyfin bilir ister inan ister ceza ye,kocaman direk dikmişler üstünde portakal büyüklüğünde bir kamera o gün senin motorun yanına gelirken gördüm gürselle beraber,yavaş yavaş yayılacak artık kırmızıda geçmek geceleyin yadak akşam üstü redline yapanlar moku yedi

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    keyfin bilir ister inan ister ceza ye,kocaman direk dikmişler üstünde portakal büyüklüğünde bir kamera o gün senin motorun yanına gelirken gördüm gürselle beraber,yavaş yavaş yayılacak artık kırmızıda geçmek geceleyin yadak akşam üstü redline yapanlar moku yedi
    Peki plakayı nasıl okuyacak hele gece plakayı hiç okuyamaz

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sürüş konusunu sadece kendim için açmadım
    bütün arkadaşlarımızın kafasında bir strateji oluşması ve hiçbir arkadaşımızın üzücü olaylar yaşamaması
    lütfen hepimiz dikkatli olalım, motoru çalıştırdığımızda kafamızda nasıl trafiğe akacağımız hakkında fikirlerle start verelim lütfen daha çok dikkat

Günaydınlar.

vstrom aranıyor 2007 ve üstü olursa iyi olur. bilenlerin yada duyanların müracaat etmesi rica olunur.
    var, siyah, kappa46 litre topcase var, koruma demiri takılı, ön touring cam zaten standart, fiyat 16 civarı olması lazım yinede bir sorarız.
    neyse allahtan öyle huylarımız yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:29 PM ----------

Peki plakayı nasıl okuyacak hele gece plakayı hiç okuyamaz
    okusaki noolur yani
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    kavşaktaki ışık aynı pavyon gibi bir dene istersen hem test etmiş oluruz

Motosikleti
    [QUOTE=demirgursel;1570705]sürüş konusunu sadece kendim için açmadım
    bütün arkadaşlarımızın kafasında bir strateji oluşması ve hiçbir arkadaşımızın üzücü olaylar yaşamaması
    lütfen hepimiz dikkatli olalım, motoru çalıştırdığımızda kafamızda nasıl trafiğe akacağımız hakkında fikirlerle start verelim lütfen daha çok dikkat

var, siyah, kappa46 litre topcase var, koruma demiri takılı, ön touring cam zaten standart, fiyat 16 civarı olması lazım yinede bir sorarız.

ABİ LİMİTİ FAZLA AŞMAYACAK 13-14 CİVARI OLACAK AMA 2007 OLACAK
    Bizde bilirdik sevgiliye karanfil almasını, lakin aç idik yedik karanfil parasını.

Motosikleti
    Yamaha Virago 535
    Herkese merhabalar,
    motosiklet.net te yeniyim ve adana mt grubunun 19 mayıs gezi bilgisine ulaşmayı beceremedim. yönlendirirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı el omaro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,
    motosiklet.net te yeniyim ve adana mt grubunun 19 mayıs gezi bilgisine ulaşmayı beceremedim. yönlendirirseniz sevinirim.
    19 Mayıs gezisi henüz planlanmadı sanıyorum.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    19 Mayıs gezisi henüz planlanmadı sanıyorum.
    19 mayısda zaten gezi planı yokki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:19 PM ----------

Alıntı el omaro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,
    hoşgeldin güzel kardeşim, sen kimsin ? nesin ? kendinden bahsetsene

Motosikleti
    19 mayısda zaten gezi planı yokki
    Sizin işiniz bellimi olur. Kuş misalisiniz kah orda kah burda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler