Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Kadir geçenizi en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim
    Muygur bunu beğendi.
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer abi biliyon işler sakat bu yıl hiç bişey para etmedi şu mübarek ramazan ayında sana hayır lazım değilmi şu kardeşine bir hayır yapıp iyisinden bir tane versen olmaz mı her şey para mı canım abim :-):-)
    ben busene fitiremi verdim.seneye gel senide sevindirim yiğidimmm
    Muygur bunu beğendi.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Muygur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo, BMW R1200RT
    Tüm motorsiklet camiasının ve ailelerinin, Kadir gecesi mübarek olsun...

Motosikleti
    Kawasaki Vn 800
    Mubarek Kadir Gecenizi kutlar: Hayırlara vesile olmasını, Allahtan tekrarına kavuşturmasını dilerim.herkeşe iyi akşamlar dilerim
    Efesle anlaşma yaptım,bayram sonuna kadar içmezsen sana motor alırım dedi bende söz dedim, ahanda aldım.::sefereee

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın millet
    aksam toplantı varmı?
    kara murat benim FUAT KOŞAK

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın ADANA MT.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Merhaba arkadaşlar,
    Hayırlı işler,

---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:40 ----------

Alıntı fuatbmw01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gunaydın millet
    aksam toplantı varmı?
    Fuat merhaba,
    Adana' da olduğum her çarşamba ben zaten gidiyorum.
    Ama bu akşam bir davet nedeni ile olmayacağım.
    Bulunan arkadaşlarıma keyifli sohbetler.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    xxxxx
    değerli motor sevdalısı arkadaşlar,kardeşler,dostlar.malumunuz bu mubarek ramazan ayında tüm müslüman din kardeşlerimin bildiği gibi HAYIR yapmanın tam zamanı.
    bundan yola çıkarak vereceğiniz fitreleri EĞER izin veririseniz tarafımda toplanıp gereken yerde harcanıp sizlere gerçek dünyadaki ödülünüzü almanızı vesile olmanızda KATKI SAĞLAMANIN mutluluğu içindeyim.mümkünse fitrelerinizi bana verirken aile bireylerini unutmayın?????örneğin
    fazerr muzaffer 4.kişi=50*4=200tl........................allah şimdiden yaptığınız hayırları kabul etsin.

Motosikleti
    Piyade
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli motor sevdalısı arkadaşlar,kardeşler,dostlar.malumunuz bu mubarek ramazan ayında tüm müslüman din kardeşlerimin bildiği gibi HAYIR yapmanın tam zamanı.
    bundan yola çıkarak vereceğiniz fitreleri EĞER izin veririseniz tarafımda toplanıp gereken yerde harcanıp sizlere gerçek dünyadaki ödülünüzü almanızı vesile olmanızda KATKI SAĞLAMANIN mutluluğu içindeyim.mümkünse fitrelerinizi bana verirken aile bireylerini unutmayın?????örneğin
    fazerr muzaffer 4.kişi=50*4=200tl........................allah şimdiden yaptığınız hayırları kabul etsin.
    Değerli Adana MT Ailesi,
    Muzaffer kardeşimiz her zaman olduğu gibi bu konuda da sağolsun bizim yükümüzü almaya çalışıyor. Ve tamamen Allah rizası için yaptığı kanaatindeyim.
    Fitre tutarınıda zaten oldukça düşük tutmuş. Ben zekat verecek arkadaşlarımızın zekat dağıtım sorumluluğunuda Muzaffer kardeşimize verebileceklerini düşünüyorum.
    Hatta zekat hesaplamalarınızda hataya düşmemeniz için size matamatiksel desteği hiç bir karşılık beklemeden verecektir.
    Yapacağınız hayırların Muzaffer kanaati ile en doğru yere gideceğinden eminim. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları şimdiden kabul etsin.

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Adana MT Ailesi,
    Muzaffer kardeşimiz her zaman olduğu gibi bu konuda da sağolsun bizim yükümüzü almaya çalışıyor. Ve tamamen Allah rizası için yaptığı kanaatindeyim.
    Fitre tutarınıda zaten oldukça düşük tutmuş. Ben zekat verecek arkadaşlarımızın zekat dağıtım sorumluluğunuda Muzaffer kardeşimize verebileceklerini düşünüyorum.
    Hatta zekat hesaplamalarınızda hataya düşmemeniz için size matamatiksel desteği hiç bir karşılık beklemeden verecektir.
    Yapacağınız hayırların Muzaffer kanaati ile en doğru yere gideceğinden eminim. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları şimdiden kabul etsin.
    degerli bügüyüm muzafer abim bende fitremi verecek yer ararken allah yüzüme bakdı adana mt sayfasına girdim iyiki de girmişim yapacagım hayrımın dogru ellerde harcanmasın acok sevinecegim bana düsen fitremin bedeli 2x100=200tl bana özel mesajdan hesap numaranı gönderirsenhemen gönderirim. simdiden allah yapmıs oldugumuz hayırları kabul etsin.benim göstermiş oldugum hasasiyetide diyer arkadasların göstermesini rica ederim.
    kara murat benim FUAT KOŞAK

Motosikleti
    Piyade
    Alıntı fuatbmw01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degerli bügüyüm muzafer abim bende fitremi verecek yer ararken allah yüzüme bakdı adana mt sayfasına girdim iyiki de girmişim yapacagım hayrımın dogru ellerde harcanmasın acok sevinecegim bana düsen fitremin bedeli 2x100=200tl bana özel mesajdan hesap numaranı gönderirsenhemen gönderirim. simdiden allah yapmıs oldugumuz hayırları kabul etsin.benim göstermiş oldugum hasasiyetide diyer arkadasların göstermesini rica ederim.
    Fuat kardeşim,
    Umarım tüm Adana MT camiası senin gösterdiğin duyarlılığı gösterir.
    Hepimizin bildiği üzere; Fitrelerin bayram namazı öncesine kadar verilmiş olması gerekiyor.
    Bu nedenle ACELE EDELİM ARKADAŞLAR,

Motosikleti
    Piyade
    Merhaba arkadaşlar,
    Herşeyin gönlünüzce olması dileği ile.

Motosikleti
    günaydın dostlar.

Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın dostlar.
    yav kardeşim yazmak için lütfen yazma işine geldimi yazı yazıyon ,işine gelmedimi sadece yazmak için günaydın yazıyon.benimde tepemi attırıyon

Motosikleti
    en azından siteye giriyor,yazılanları okuyor ve iyi dileklerimi arkadaşlarıma sunuyorum.

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Şimdi muzaffer abim bildiğin üzere fitre olayına çözüm getirmişsin iyi güzel de zekat olayına el atmamassın abi olmaz böyle şimdi bildiğin üzere benim bir motor bir araba bide traktör var bunlara ne kadar zekat vereceğiz bilmiyorum bu konuya da bir el atsan canım fazer abim hesaplasan diyorum zekatı ben senin hesap numarana aktarayım sonra ihtiyaç sahibi kişilere senin kanlın ile daha emin ellerde güvenli şekilde ulaşacağına eminim muzaffer abi senin bu iyiliklerini nasıl altından kalkacağız nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum Allah senden razı olsun abi:-) :-) ve sadece bana değil diğer arkadaşlarada bu konuda sonuna kadar yardımcı olacağına canı gönülden inanıyorum Allah seni başımızdan eksik etmesin sen olmasaydın biz bu kadar yükün altından nasıl kalkardik sana şimdiden kolay gelsin fazer abim:-):-):-)
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Motosikleti
    gerçek başkan benim okadarrrrrrr
    evet gerçek başkan.DİYANET İŞLERİ BAŞKANI

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze Kucak dolusu Sevgiler. Muzaffer Abi seninle göz teması için gelmiştim ama sen yoktun...

Yeni Yol Arkadaşımı Aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

İki Gün süren yolculuğumdan Sağdece üç Kare...

Motosikleti
    Piyade
    Yusuf' um,
    Hayırlı olsun.
    Kazasız belasız keyifli sürüşler.

Motosikleti
    kardeş güle güle kullan,kazasız belasız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler