Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaradılanı sevelim,yaradandan ötürü.YUNUS EMRE
    Abi küfür etseymişsin daha iyi olurmuş

Sayın karabombabey. Shark Bey arkadaşımız henüz ortaokulda okuyan genç ve hevesli bir arkadaşımızdır. Bizim için çok değerlidir. Aynı zamanda sempatikliğinden dolayı başkanımız sayılır. Fakat yeni üye alımıyla ve grupta kalmayla ilgili kuralları iletmeyi unutmuş.

Tek teker yapamayanlar gruba alınmaz.
    Grubu polis durdurursa toplu halde kaçılır.
    Polisten kaçmadan önce polise nanik yapmayanlar gruptan atılır.
    Gruba alındıktan sonra en az 1 dk saygı duruşu amaçlı istiklal marşı eşliğinde lastik yakılır.
    Disiplin ve düzen konusunda baskı yapan grup üyeleri gruptan atılır, ellerinden tutulup askeri okula yazdırılır.

Listede mutlaka eksikler kalmıştır.

Motosiklet sürücüsü olupta, 'motorcu' tanımına girme konusunda bu kadar ısrarlı olmakla; kurullar silsilesine, disipline, aşırı efendiliğe, güvenlik rekorları kırmaya bu kadar hevesli olmayı hiçbir zaman bağdaştıramadım.

Herkes belli saatte toplanıp, aynı hızda, belli düzende, aynı yoldan, tek kişinin kararlarıyla hareket edecekse bu motosikletler satılır. Paralar harcanır. Herkes küçük bir mebla ekler. Bi 0302 alınır. Üstü kesilir. Kaskı maskı eldiveni giyer otobüse doluşuruz. Şoför koltuğuna da başkanımız geçer. Hem daha güvenli olur.

Bu arada nickiniz bana aşağıdaki linkte verdiğim gibi bir çağrışım yaptı:

http://www.youtube.com/watch?v=UwrErniSdew

Sadece şuna gerek yok: Daha kimseyi görmemişsiniz, geziye katılmamışsınız, pata küte şu yanlış şu şöyle bu böyle diye yorumlar yapmak anlamsız ve can sıkıcı.

Hata yapmaya ve insanları tehlikeye atmaya gelince, sadece kendini tehlikeye atan sürücü istediği kadar risk alabilir bu kimseyi ilgilendirmez. Başkalarını tehlikeye atıyorsa da usulünce uyarılır(herhalde ne bilim)

Aramıza hoşgeldiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    tahminimce havanın sert olması nedeniyle ve hala hesaplı,uygun kapalı bir mekan bulamadığımız için,bu akşamda toplantımız olmaz.ayrıca siz ve diğer arkadaşlarımızın toplantılarımıza katılmasında hiçbir sakınca yok.yine de akşama doğru toplantı olup olmayacağı belli olur.
    Karabomba Ahmet bey ile tanışmak adına bence sert havaya katlanmaya değer diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz Bora bey. Bu kadar renkli ve heyacanlı bir arkadaşımızla zaman kaybetmeden tanışmakta fayda var.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bana bak muzaffer(fazer olanı),bu forumu böyle meşgul edip,insanları germe.senin işin gücün yokmu kardeşim.SENİ SARIZAMBAK SENİ.
    aldığım istihbarata dayanarak,bu işin altında muzaffer kardeşimiz yokmuş.kendisi şuan da mersinden yanıma geldi.sıkıştırdım o değilmiş.
    akşam da herzamanki yerimizde,a.mendereste ademin orada toplanmamızı istedi.yusuf kardeşimiz rica etmiş.akşam görüşmek üzere.herkesi bekliyoruz.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    aldığım istihbarata dayanarak,bu işin altında muzaffer kardeşimiz yokmuş.kendisi şuan da mersinden yanıma geldi.sıkıştırdım o değilmiş.
    akşam da herzamanki yerimizde,a.mendereste ademin orada toplanmamızı istedi.yusuf kardeşimiz rica etmiş.akşam görüşmek üzere.herkesi bekliyoruz.
    Sen az sıkıştırdın, biraz daha işkence yap o çözülür akşma toplantıya gelemiyecem ama gelenler yarin bana karabombanın kim olduğunu söyler
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı KARABOMBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi tanımıyorum.eğer benden yaş olarak büyükseniz bana yazmış olduğunuz yazıdan benimle alay ettiğiniz kanısındayım.bence sanal ortamda bana yapmış olduğunuz davranış biçiminiz alaycıdır.size yakıştıramadım.oysa ben sadece saygılı oldum ve olmayada devam edeceğim.benim örf ve adetlerime,aile terbiyem böyledir .böylede kalıcam.yazdıklarınızda sizin benden yaş olarak küçüksünüz gibime geliyorsizi genç olarak yorumluyor?? ve sizin davranış biçiminizden dolayı hoş karşıladığımı size sunmak isterim.gençlik işte böyle birşey normalyazdığınız yazı diğer arkadaşlarınızada eminin hak vereceklerdir diye düşünmek isterim.shark bey
    Peki Ahmet kardeşim....Dikkat edersen kardeşim diyorum....Öncelikle buradan senden büyük olduğumu anlamış olman gerekirdi , anlamamış olman senin yaşının tahminimdende küçük olduğunu gösteriyor bu bir ( her halde teenage grubundansın)....Adımı hiç bir zaman gizlemedim ,dikkatli inceleseydin en altta adımı görürdün,Shark Bey senin gibi saygılı bir kardeşime yakışmadı bu iki....Saygılı olduğunu idda ediyorsun ama yazdıkların bununla hiç bağdaşmıyor bu da üç....eğer seninle alay etseydim emin ol bunu çok iyi anlardın....yaşım konusuna gelince bunuda tanıştığımızda öğrenirsin....bir önceki yazımdan maksadım muhabbet olsun gülelimdi......sen fazla kafanı takmışsın...kurall diyorsan bizim tek kuralımız vardır oda neşeli , eğlenceli ve en önemlisi saygılı olmak......Tayfun kardeşiminde dediği gibi tanımadığın insanlar hakkında ön yargılı bir şekilde yorum yapma.....eğer niyetin varsa gelirsin tanışırız.....seninle şahsen tanışmadan bir daha sana cevap yazmayacağım bilgin olsun....

Motosikleti
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi küfür etseymişsin daha iyi olurmuş
    alp bu nasıl bir küfür anlayışı onu çok merak ettim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

yaradılanı sevelim,yaradandan ötürü.YUNUS EMRE[/B]

Motosikleti
    mz
    akşama sizlerle buluşmak dileğimle.adres bilgilerini yayzrsanız memnun olurum.bir hatam varsa affola.sonuçta hepimiz insanız beşeriz şaşarız.sanal ortamda yazılan yazılar yanlış anlaşılabilir.eğr gelirken bir isteğiniz varsa sizlere feda olsun değerli abilerim.arkadaşlarım.saygılarımla akşama görüşmek temennisyle.

Motosikleti
    a.menderesin,su kenarından en sonuna geldiğinizde,sola-yukarı doğru dönmeden,sağda motorları görürsünüz.ADEMİN YERİ.7.30-8.00 den sonra.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Vallahi bu buluşmayı bende merak ettim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi bu buluşmayı bende merak ettim.
    korkut kardeş,gel seni de bekleriz.

Motosikleti
    korkut kardeş,gel seni de bekleriz.
    İnan gelmeyi çok isterim Bora abi.Nasip artık
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    bir bombadır gidiyor hadi hayırlısı,
    karabomba sende hoşgeldin,shark hüseyin kardeşimizin dediği gibi bize kural,sevgi şevkat,saygı,hoşgörü ve neşedir,şimdiye kadar kural bozulmadı,ha bozmaya kalkanıda biz bozduk.Akşam tanışmak dileğiyle

herkese iyi akşamlar desenize akşam boranın dediği gibi ünited popomuz donacakbora hatırlarsan ben geçen hafta bişey söylemiştim gürsellerde demekki kimse beni kaile almamış sağlık olsun

korkutum uğuruda al gel akşam geyik gırla olcek gibi

Motosikleti
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bombadır gidiyor hadi hayırlısı,
    karabomba sende hoşgeldin,shark hüseyin kardeşimizin dediği gibi bize kural,sevgi şevkat,saygı,hoşgörü ve neşedir,şimdiye kadar kural bozulmadı,ha bozmaya kalkanıda biz bozduk.Akşam tanışmak dileğiyle

herkese iyi akşamlar desenize akşam boranın dediği gibi ünited popomuz donacakbora hatırlarsan ben geçen hafta bişey söylemiştim gürsellerde demekki kimse beni kaile almamış sağlık olsun

korkutum uğuruda al gel akşam geyik gırla olcek gibi
    Geliriz abi. Akşamki toplantı bayağı güzel geçecek sanırım.

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    herkese iyi akşamlar. yaw yülenmeyin bomba arkadaşımıza. ciğerim karabomba arkadaşlar sana en önemli ve tek kuralımızı söylemeyi unutmuşlar. sen akşam ademin oraya uğramadan tatlıcı köseye gidiver. ordan tatlını al gel sonra biz seni başkan da seçeriz denetim kuruluda yaparız hatta sen ne istersen o olursun.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Akşama görüşmek dileğiyle, esenkalın

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ingilizce hocasının yazdığı yazıya bak yaw yülenmeyin ney bu yaw,yülenmek türkçesi nedir ne anlama gelir yada nasıl yazılır ayıp ayıp koskocaman hocasın bi tomarda saka.. yok yok kocamanda boyun varsırf eni sinirlendirmek akşama toplantıya gelmeni sağlamak için yazdım özledik olim yaaaa

Endurocu01, Yusuf Ziya, osmx+, adanalı+, haluka28+, celikgürsel+, yunus_34 bunlarda okuyanlar yorumsuz kalanlar

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Alıntı KARABOMBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi tanımıyorum.eğer benden yaş olarak büyükseniz bana yazmış olduğunuz yazıdan benimle alay ettiğiniz kanısındayım.bence sanal ortamda bana yapmış olduğunuz davranış biçiminiz alaycıdır.size yakıştıramadım.oysa ben sadece saygılı oldum ve olmayada devam edeceğim.benim örf ve adetlerime,aile terbiyem böyledir .böylede kalıcam.yazdıklarınızda sizin benden yaş olarak küçüksünüz gibime geliyorsizi genç olarak yorumluyor?? ve sizin davranış biçiminizden dolayı hoş karşıladığımı size sunmak isterim.gençlik işte böyle birşey normalyazdığınız yazı diğer arkadaşlarınızada eminin hak vereceklerdir diye düşünmek isterim.shark bey

Yahu kardeşim yaşamı bu kadar da ciddiye alma. Espri, nükte, kahkaha... Tüm bunlar alay ve alaycılıktan ayrı şeyler. Mizah olmasaydı Nazi Almanyasındaki ya da SSCB'deki robotlara dönerdik...
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    karabomba da fıs çıktı,fünyesi bilem yokah muzaffer abim ben sana ne diyeyim
    başına belayı aldın,hadi hayırlısı

Motosikleti
    günaydın arkadaşlar.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydın ciğerlerim
    Ciğer diyince canım çekte, varmısınız cumartesi ciğer yiyelim...
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler