Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 zc
    Alıntı ENDRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusufcan kendi cevabını yazmışsın Bu durumda çin malı motorunu satıp çin japon karışımı birşey alman mesela ybr,cbf Unutma hepsi çin!!çin işi japon işi bunu yapan iki kişi

İyi akşamlar adana'mt...
    çok teşekkürler galiba bnnde ybr ye bakacağım motorcuma söyledim motoru satıyorum inşallah en kısa zamanda alacağım iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    istanbuldan günaydın.

öğretmenler günümüzü kutlayan tüm arkadaşlara selamm olsun.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Şahin Erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüseyini 4 adel dalyan levreği bir adet kefal,balıkçı danmı aldın yoksam carfurdanmı
    cengiz abi sen bu işten anlıyorsun çakma balıkları kirwem ne yapsın,natureli varken
    Şimdi ayıp ettiniz beyler ...madem şüpheniz var dikkatinizi resime verin...Mesela kefalin solungac bölgesindeki işaretimi görmüş olmanız lazım....tüm bu yorumları esefle kınıyorum.....zıpkınım ve kendim ne zaman isterseniz denize inerim efendim....ama bedavaya da inmem ona göre....çakma balık konusuna gelince evet hepsine çaktım...zaten ben hep çakarak yakalıyorum onları....balıktan anlasaydınız naturelmi dalyanmı anlardınız.....ben ne yapim anlamayana.....

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Günaydın arkadaşlar, hepinize hayırlı işler, bol kazançlar, sağlıklı günler diliyorum.
    Muzaffer ağa hayırdır, bir sıkıntı mı var, yoksa arkadaşların söylediği gibi cilve mi yapıyorsun. Bizi guruba tanıştıran sensin daha kendimizi bile iafade edemeden nereye?

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Buraya neşe katan herkese Günaydın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:38 ----------

Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ayıp ettiniz beyler ...madem şüpheniz var dikkatinizi resime verin...Mesela kefalin solungac bölgesindeki işaretimi görmüş olmanız lazım....tüm bu yorumları esefle kınıyorum.....zıpkınım ve kendim ne zaman isterseniz denize inerim efendim....ama bedavaya da inmem ona göre....çakma balık konusuna gelince evet hepsine çaktım...zaten ben hep çakarak yakalıyorum onları....balıktan anlasaydınız naturelmi dalyanmı anlardınız.....ben ne yapim anlamayana.....
    Ben sana inanıyorum kanki, sen onlara bakma ancak konuşuyorlar henüz icraatlarını göremedik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar, hepinize hayırlı işler, bol kazançlar, sağlıklı günler diliyorum.
    Muzaffer ağa hayırdır, bir sıkıntı mı var, yoksa arkadaşların söylediği gibi cilve mi yapıyorsun. Bizi guruba tanıştıran sensin daha kendimizi bile iafade edemeden nereye?
    Bizim adaş tilki gibidir, döner dolaşır ama yine gelir onu üzün birileri vardır, anlayan anlar.... ikisi barıştımı işlem tamamdır
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    SuzukiMarauder VZ800
    biraz erken ama ...

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN................

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Eyvallah kanki.....beni izlemeye devam edin....

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bu ne sessizlik böyle

Bayram öncesi sessizliği (Kuzuların sessizliği)
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    ses deneme birkiiiiiiii kuzular nerdeeee
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay cengizim, nerelerdesin yaw. Kayıplara karıştın

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Hüseyin abime bak be dizmiş balıkları. Yannız sadece kefali vurmuş. İsabet süper, tam yerinden. Anladığım kadarıyla tek balık kime yeter, ne de olsa bi tane vurdum gerisini de alayım demiş ve gidip 4 balık daha almış(Denizden almamış tabi carrefourdan falan almış hehehe).

Bu arada balık tutma meraklılarını kıskandıracak bir haber vereyim. Datça'da kalamar mevsimi tam şu sıralar. Merak etmeyin herkesin yerine ben yiyorum

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Herkese iyi akşamlar,

hüseyin o levrekler dalyan değilse bende motorcu değilim kefal için diyeceğim yok 2 yılını denize vermiş birine dalyan levreğini deniz levreği diye yutturmaya kalkma sakın seni gıdığından öperim

alp bene istiyem kalamar,biralar benden

Bu arada balık tutma meraklılarını kıskandıracak bir haber vereyim. Datça'da kalamar mevsimi tam şu sıralar. Merak etmeyin herkesin yerine ben yiyorum
    alp afiyet olsun,ayrıca bilğilendirdiğin için teşekkür ederim.
    EKMEK,ŞARAP,SEN VE BEN...BİR DE SABAHIN DÖRDÜ...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hop alooo.....Demir Gürselim buraları balıkhaneye cevirmişsin iki tane sabi sübyan balıkla be kardeşim....Resim çekeceksen öle avuç içi kadar balıklarla olmaz ciğerim.....Ayrıca bir konuda da sana hak veriyorum.... ......tü ıslanmayana balık yok tamamda seninki ıslamışmıkine.... kayaların üstünde ıslanıyor mu orası .....bizim alemde kayaların üstünden pelikan kuşları avlanır derler.....seni şöööle mavi derinliklere alalım biraderim......avatarım ve nick name'e bak onu boşuna koymadık oraya...
    ayıp ediyorsun ama o beğenmediklerine ben birgün önce sabahtan ertesi gün akşama kadar zamanımı verdim.hadi çupraya büyük diyemem tam yenecek süper çupra, ama karagöz oltayla kıyıdan tutulanlar arasında rekor sayılabilecek büyüklükte onada itiraz istemem
    işin pelikanlık kısmınada gelince:yüzme bilmeyince ancak pelikanlık yapabiliyoruz

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söze ne denir
    hadi sende, hazır lokma var yermisin, bizim burda pışşşşııııkk derler

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şapka çıkartırım adaşım.
    valla ne kadar gaz versenizde size tuttuğum balıklardan yedirmem, gazada gelmem bunuda belirteyim değerli arkadaşlarım aklınız sıra iki muzaffer araya alacaksınız demi

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bugünden itibaren ben artık siteye girmiyeceğim.yani artık sitede yokum.bana ulaşmak isteyenlet tlf edebilirler.hepinize sevgi ve saygılarımlabayyy
    abi kararlarına ve fikirlerine saygım var ama buna deyil biz sensiz ne yaparız , ille mitingmi yapalım gösterimi düzenleyelim onumu istiyorsun

Alıntı vulcan666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzaffer abi yooksa hafta sonu senin fazeri tokatladım diyemi böle bi karar verdin ?abi işin şakası bi yana sen burayı terk ediyorsan bizde terk edelim gambersiz düğün olmaz derler bizim ordan..(tmm bundan sonra fazerleri kapıştırıken 6.vitesi kullanmayacam)
    yaa hocam asıl yanlışı sen yapmışsın bak bir daha bu adamı sollamayın arkadaşlar, ayıp oluyor ama

Gürselim bunlar sana örnek olsun ....Çalış biş daha ööööle gel.....tamam canım benim....
    canım benim istemem yan cebime koy bu kadar balığa giderim iki önceki gittiğimde harbi bir deniz levreği yakaladım, ilksabah kırmızı kurtla, yumurtalıkta ama genede benim tuttuklarım daha güzel

Alıntı yusufcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelde sinirlenme şimdi abi motoru alalı 2 hafta oldu sorunlar çıkmaya başladı bile gacur gucur ses geliodu dedim bi götirim motor inecek dedi baskı balata v.s yağ değişecekmiş lastik durumuda kötüymüş el emeği dahil herşey 130 tl fena oldu ve gıcık aldım motorumdan adam gibi motor almak istyorum bunu satıp en fazla 2 bin tl verebilirim abi güzel sorun yaşatmıyacak uzun yola gideri olan bi motor markaları önerirseniz sevinirim tşkrler(ÇİN MALI MI )
    yeğen sen onu elden çıkarıp, 2000 tl civarına 2004-2005 ybr al rahatına bak

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sportif adamsın vesselam
    ayıp olmuyormu zafer ben o kadar resim ekledim hiç övgün olmadı

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eray abi muzaffer abinin vardır bir bildiği, genelde böyle ağır şakalar yapar sonra ortalık 56
    yani bizim muzaffer abi diyorsun abi

çakma balıkları kirwem ne yapsın,natureli varken
    he vallaa kirvem diline sağlık

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o bi yere gidemez, siz rahat olun.

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben sana inanıyorum kanki, sen onlara bakma ancak konuşuyorlar henüz icraatlarını göremedik
    öyle uzaktan göremezsin ciğerimin köşesi az bi yaklaş hele,
    pazar günü senin memleketlilerle sohbet ettim, botaş tarafındaydık.size güzel bir yer buldum.denize sıfır muhteşem manzaralı balık lokantası, sizi o tarafa götüreceğim

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavrum kuzumu kaldı bu saatte, hepsini kurtlar kaptı

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haberleri alıyorum alp afiyet olsun.yalnız biz onu yem yapıp oltaya takıyoruz

alp afiyet olsun,ayrıca bilğilendirdiğin için teşekkür ederim.

bende sana teşekkür ederim kirve niyesini sorma
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Arkadaşlar, siz ve değerli ailelerinizin Kurban Bayramını kutlar, Boğsak gezi katılımcılarına iyi eğlenceler dilerim. Ama gezi fotoğraflarınıda ekliyoruz. İyi tatiller, heşşey gönlünüzce olsun.

istanbuldan herkese selam ve sevgiler günaydın dostlar.akşam istanbul grubu ile çarşamba çayı ve buluşması yaşadım.arkadaşlarımız güzel karşıladılar saolsunlar.hava soğuktu ama ortamı sıcaktı.buradan tüm istanbullu motor grubuna teşekkür ederim.bu arada busamla geldim hatırlatiim.cengizim senide özledim be dostum .
    ANCAK GERÇEK BİR SALAK KARŞISINDAKİNİ SALAK ZANNEDERMİŞ

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tüm adana mt.nin kurban bayramını,en içten dileklerimle kutlar,nice bayramlara,sağlık,huzur,bol kazançlar dileklerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!!!!!!!!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kurban bayramınız kutlu olsun Adana......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güncel

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar;bayramın 3.-4. günü,boğsak'ta,çadır kamp düşünüyorduk.gelecek arkadaşlar,buradan yazarlarsa sevinirim.genel listeyi oluşturalım.
    çadır kamp gezisi listesi :
    1-ben,
    2-osman,
    3-çelikgürsel,
    4-suat,
    5-özden,
    6-demirgürsel,
    7-ümit,
    8-b.cengiz,
    9-k.cengiz,
    10-vfr mehmet,
    11-
    arkadaşlar,hareket saati:10.00 olarak belirlendi.kahvaltı için durulmayacaktır.bilgilerinize.geçen yılki tecrübelerimizden dolayı,üşümemek için gerekli malzemeyi unutmayın arkadaşlar.buluşma yerimiz,her zamanki gibi MOLA tesisleri.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler