Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail muhabbetimi....yeni okudum...valla bizim için cinsiyetin önemli değil....dostluğun önemli...ister erkek ister bayan gönlünde motor sevdası olsun yeter.....bu arada satlık bi motor var honda 600F CBR gri sahibinden az kullanılmış....bizim muzafferde.... ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 PM ----------

bilgisayardan anlaşılmıyorki.....yoksa gözünden anlarım ben...bilirsin.....
    Zaten yengen laf sokup duruyor, ne zaman menderese gitsek hep yola bakıyor, acaba Hüseyin tekrar geçermi diye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 PM ----------

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de zaten buaraya motor seven dostlar edinmeye geldim
    600 lük motor şu an bana fazla,ilk baştan sakata gelmek istemem, yine de teşekkür ederim haber verdiğin için
    zannetiğin kadar zor değil, bence 600 lük motorun kullanımı daha rahat ve daha kolay, görüntüsü korkutuyor o kadar
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten yengen laf sokup duruyor, ne zaman menderese gitsek hep yola bakıyor, acaba Hüseyin tekrar geçermi diye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 PM ----------

zannetiğin kadar zor değil, bence 600 lük motorun kullanımı daha rahat ve daha kolay, görüntüsü korkutuyor o kadar
    adımız çıktı dokuza artık.....sen onun içinmi aramıyorsun beni....yengemi yasakladı yoksa....cık cık cık....

Güven muzaffer haklı....eğer maddi sorun yoksa bencede 600lük ile başla...bende ilk olarak CBR 600F ile başladım....halada ona biniyorum ve çokda memnunum.... bu adam kafaya koydu satacak bu motoru bari grupta kalsın....bende yalnız kalmamış olurum hem.....

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    adımız çıktı dokuza artık.....sen onun içinmi aramıyorsun beni....yengemi yasakladı yoksa....cık cık cık....

Güven muzaffer haklı....eğer maddi sorun yoksa bencede 600lük ile başla...bende ilk olarak CBR 600F ile başladım....halada ona biniyorum ve çokda memnunum.... bu adam kafaya koydu satacak bu motoru bari grupta kalsın....bende yalnız kalmamış olurum hem.....
    Bende motorum iyi birisine gitmesini istiyorum, onun için tanımadığım kişiye satmam önce bi tanışmam lazım, benim motora iyi bakabilecekmi deposunu doldurabileckmi, her pazar itinayla binebilecekmi okşayıp sevecekmi diye
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Bende motorum iyi birisine gitmesini istiyorum, onun için tanımadığım kişiye satmam önce bi tanışmam lazım, benim motora iyi bakabilecekmi deposunu doldurabileckmi, her pazar itinayla binebilecekmi okşayıp sevecekmi diye
    motorun hakkını verip hüseyine yetişebilecekmi?????

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    motorun hakkını verip hüseyine yetişebilecekmi?????
    evet, bende bunu diyorum işte.....

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    ben de zaten buaraya motor seven dostlar edinmeye geldim
    600 lük motor şu an bana fazla,ilk baştan sakata gelmek istemem, yine de teşekkür ederim haber verdiğin için

sizi hiç gözüm tutmadı bu iş içinden bir çapanoğlu çıkmasın sonra sarızambakla bir tanışmışlık var gibi geliyor bana dur bakalım
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx

Başka siparişi olan var mı arkadaşlar
    Bence sen ev yapımı bisküvili pastaya fit ol
    Ben bu çarşamba işini tekrar bi düşünim
    sevgili arkadaşım güven.malisef ben bisküvili pastaya fit olmam.fakat sizin elinizin boş gelmesinden iyidirdaha sonra bizleri tanıdığınızda nice tatlılar feda olsun diyeceğine eminim.fakat yinede tatlıdan ben vaz geçmiyorum.mümkünse gelirken bana özel halka tatlıda olsa alırsanız sevinirim.maksat adet yerini bulsun.çünki bu kuralı ben koydumsonra bana bak güven arkadaşım tatlı getirmedi demesinler.bir adette olsa bana alırsanız ben yerim.zaten ben yedikten sonra arkadaşlarımda yemiş gibi olurlar.syg
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    evet, bende bunu diyorum işte.....
    hah sööööle ...sesime ses ver be kardeşim benim yaw.....bende korktum acaba yenge yasakladımı beni diye.....

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşım güven.malisef ben bisküvili pastaya fit olmam.fakat sizin elinizin boş gelmesinden iyidirdaha sonra bizleri tanıdığınızda nice tatlılar feda olsun diyeceğine eminim.fakat yinede tatlıdan ben vaz geçmiyorum.mümkünse gelirken bana özel halka tatlıda olsa alırsanız sevinirim.maksat adet yerini bulsun.çünki bu kuralı ben koydumsonra bana bak güven arkadaşım tatlı getirmedi demesinler.bir adette olsa bana alırsanız ben yerim.zaten ben yedikten sonra arkadaşlarımda yemiş gibi olurlar.syg
    Yaw gardaş, "BİZ diye yola çıktık" demiştik, ama görüyorumki datlıları tek götürmeye çalışıyorsun, bu bizim sloganımıza ters değilmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:17 PM ----------

hah sööööle ...sesime ses ver be kardeşim benim yaw.....bende korktum acaba yenge yasakladımı beni diye.....
    aloooooo, sesim gliyürmüüüü

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Yaw gardaş, "BİZ diye yola çıktık" demiştik, ama görüyorumki datlıları tek götürmeye çalışıyorsun, bu bizim sloganımıza ters değilmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:17 PM ----------

aloooooo, sesim gliyürmüüüü
    elbette geliyor kuzum...neden gelmesinki...bir bardak daha viski alırmıydınız mösyö muzo....

maddi sorun var şimdilik 600 lük motor beni şuan herşekilde aşar, timsah gözyaşlarımın bile fazla para etmedi, ne koparabilirsek kâr

alacağım motor her ne olursa olsun, bebek gibi bakacağım kesin zaten merak etme

Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi hiç gözüm tutmadı bu iş içinden bir çapanoğlu çıkmasın sonra sarızambakla bir tanışmışlık var gibi geliyor bana dur bakalım

nedense geldiğim ilk günden beri herkes bende bir çapanoğlu arıyor ama hayırlısı ben bu işten bişey anladıysam direk arap olim yani.
    ilk günden beri herkes bana şakacı arkadaşlarının ismini takıyor yok ismail sen misin, yok sarızambak falan.
    arkadaşlar adım Güven ve inanın bu forumdan hiçkimseyi tanımıyorum, yalan makinası falan var mı sizin motorlarda?

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben formülü buldum, siz bisküvili pastayı falan unutun, hepinize halka tatlı getirirm yeter ok

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    ben formülü buldum, siz bisküvili pastayı falan unutun, hepinize halka tatlı getirirm yeter ok [/QUOTE]evetttttt.tatkı yiyelim tatlı konuşalım.güven hanım yarin toplantıda görüşmek üzereadet yerini bulması için göstermiş olduğunuz duyarlılık için size şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkürlerimim sunarım.sevgili arkadaşlarım yineeeee sayemde tatlı yiyecenizzzzz haydin şimdiden afiyetiii gül bahar olsunnnnn
    kızı kolda fazerı yolda severim.

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    iyi akşamlar arkadaşlar.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın ADANA MT.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın ADANA MT.
    Günaydın abi .Günaydın Adana mt Hayırlı işler.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    GÜNAYDIN korkut kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Günaydın Millet

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydin .....
    kara murat benim FUAT KOŞAK

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydınlar.....

Günaydın herkese

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler